Liveblog: TOP Oss - NAC
De laatste speelronde van het KKD-seizoen 2023/24. NAC gaat op bezoek bij TOP Oss, waar deelname aan de play-offs veiliggesteld moet worden. Een zege is daarvoor genoeg. Of dat lukt, volg je hieronder in ons liveblog.
Plaats reactie
Zo kennen we ons JP weer. Als het er om gaat en het echt moet vol voor de aanval kiezen en gelukkig weer met dezelfde 11 als voorgaande wedstrijden in hetzelfde systeem!
De schande dat NAC op de laatste speeldag bij tob oss nog moet hopen op nacompetitie is hier al uitgebreid besproken.
Minder aan bod kwam de indrukwekkende prestatie bij onze oosterburen. In het stiltegebied is na de degradatie in 2022 gestructureerd en met gedegen technisch beleid aan de terugkeer naar de Eredivisie gewerkt.
In het eerste seizoen na degradatie werden de stillems 4e en nu (waarschijnlijk) kampioen. Promotie is sowieso gerealiseerd. Zo doe je dat. Slim scouten, de juiste trainer erbij zetten en rust in de organisatie bewaren. De algemeen directeur met ook technische zaken in het pakket is gelouterd in het voetbal en zit er al vijf jaar.
Het succes van st2 is geen toeval, maar het gevolg van capabele mensen op de juiste plaatsen. Promotie als beleidskeuze.
Waar kiezen P&P voor?
Jawel hoor, 5 verdedigers incl. Lucassen,
Koscelnik mag weer op het bankje zitten.
Verder met 1 spits beginnen….die JP doet er volgens mij alles aan om voor gek verklaard te worden ?
En het loopwonder Janosek blijft in de basis terwijl Oldrup ook weer gepasseerd wordt ??
@theodenking
Zou het kunnen dat onze oosterburen hier minder aan bod zijn gekomen omdat dit een NAC site is en geen kruiken site ?
Leuk voor hun dat ze promoveren maar ik gun het ze verre van.
On-topic:
5 verdedigers en 1 aanvaller tegen Oss, dacht even dat het een grapje was? JP doet wel echt z’n best de playoffs niet te halen.
We gaan het beleven, durf geen voorspelling te doen.
Bij ons Nac weet je het nooit en zeker niet met van Gastel
Als NAC erin slaagt om niet de play-offs te halen, dan is dat voor mij echt het absolute dieptepunt van de afgelopen 25 jaar als NAC-supporter. En dat kan gerust want zowel de trainer als het spelersmateriaal is echt het zwakste wat ik ooit heb gezien.
Het is al te gek voor woorden dat we met deze club niet eens structureel in de eredivisie kunnen spelen, maar met onze begroting die velen malen hoger is dan +- 15 clubs in de kkd, dan heb je echt heel hard gefaald als je niet eens om promotie kan meespelen.
Iemand een link
Het is wel duidelijk dat JP al een vakantie voor as maandag heeft geboekt zonder annuleringsverzekering
Wat heeft Koscelnik in hemelsnaam misdaan. Want op voetbalkwaliteiten kan dit besluit niet gebaseerd zijn.
Ben ik nou gek of wordt het niet uitgezonden op ESPN? En Jong Ajax-Jong AZ wel?
@Haasje op 3
Dank je! Ik zat eerst op de IPad te kijken. Daar staat ie er niet tussen. Op TV wel. Dus ik heb mijn vrouw de straat op gejaagd. 😆
Alweer 15 minuten onder druk tegen Oss en Haugen die elke bal van zijn voet laat springen. Super veel zin in de Play-offs, dat wordt genieten!
Tis beschamend
Waar kijken we naar? Je speelt tegen goddomme Top Oss en laat je al een dik kwartier op een hoopje spelen. Geen enkele urgentie om de play offs te halen straalt v dit team af. En dat is maar goed ook!
Heeft die Haugen wel ooit op voetbal gezeten voor ie naar Breda kwam?
Omgba, Garbet en Haugen zijn leuk als invallers, maar in de basis drie fokking natte kranten.
Het is wel weer lekker spannend, zeg! Ik heb nu al geen nagels meer over!
Je mag hopen dat ze het niet redden. Wat een niveau!
Zo, TOP Oss is ook weer op haar plek gezet
Is die giovanni korte nix voor nac 🤣🤣
Waarom leken de spelers zo geagiteerd na het doelpunt? Is dat omdat ze niet weten of ze tegen het advies van JP moeten ingaan of niet: verdedigen en pot dicht?
Sfeerloze bedoening. Wat zijn we diep weggezakt. Ook qua supporters
Ik zou toch maar doorgaan voor die 0-2. De concurrentie, Emmen en MVV, staat inmiddels ook voor.
Is er een livestream?
Zelfs dat ouwehoer van espn gelooft in opstanding van nac in de play offs 🤣🤣
@Tonn: weet wat je vraagt…
Babos warmlopen ofnie
Het lijkt wel een porno film. Wat is dit kut, wat ze laten zien.
Heeft niks met voetbal te maken.
Scoren en chagrijnig zijn. Leg dat maar eens uit.
Iedereen die nu denkt dat Omgba een geweldige speler is omdat ie af en toe scoort, die leest en gelooft Yadran Blanco teveel en weet net zoveel van voetbal als Henri weet van hoe de lijntjes bij NAC lopen.
Van Gastel heeft het prima voor elkaar hoor, het plezier straalt er vanaf he ? Wat is het toch een irritant rotventje zeg.
En hij moest toch perse hier blijven van PvH, nog zo'n vervelend ego
@kopspion
Egootjes ja dat werkt zo goed bij NAC
Een mega ego als elftalbegeleider die zichzelf eigenlijk volledig in het belang van de club moet wegcijferen.
Dan in het middensegment een ego als assistent die zich juist vanuit zijn ervaringen onder Spelbos destijds veel meer positief zou moeten gelden maar blijkbaar bij zowel Hyballa als van Gastel geen potten weet te breken.
Dan bovenin de organisatie een mega ego wat zichzelf hoort weg te cijferen met een controlerende rol maar nee een plus functie dus overal op betrokken.
Egootjes en NAC.. pft
En wéér een ander systeem met andere spelers op andere plekken. Garbett en Staring hebben drie kwartier ruzie lopen maken en elkaar verwijten zitten maken omdat ze gewoonweg niet weten wat ze moeten doen. Degene die juist vanuit het middenveld voor diepgang zorgde (Omgba) is nu ineens maar in de spits gezet. Er is helaas geen andere middenvelder die dit op ka vullen. Zelfs op de laatste wedstrijddag heeft deze technische staf nog steeds geen enkel idee wat ze met deze selectie aanmoeten. Wat een treurnis zeg. 5 verdedigers tegen TOP Oss... flikker toch op man
Ik weet niet of ik blij moet zijn nu NAC met 0-1 voor staat. Gadsamme, wat is het hemeltergend slecht zeg...
Te triest voor worden nac onwaardig hoe durf je van Gastel.iedeeen loopt te zeiken tegen elkaar .dit is de slechtste trainer die nac ooit heeft gehad en ik heb er wat gezien bij nac.
Ze gaan er gewoon naast pissen hoor
Was dat nou de man van Lucassen….? Wat een verrassing!
Weer Boy
Tuurlijk… nou, duimen dat we niet in die playoffs komen. We hebben daar niks te zoeken met dit zootje… ongelofelijk.
Hahaha wat een lachertje weer.
Gelukkig laatste keer dat we naar die rot kop van JP van Gastel moeten kijken.
Wie stond daar te slapen op links, Janosek ??
JP heeft het weer voor elkaar !!
Ik mag toch hopen dat de nieuwe trainer, zo die nog komt, na het zien van deze wedstrijd, meteen de bezem door de selectie haalt.
Van Gastel verdient wel een aardig afscheid bij de eerstvolgend thuiswedstrijd. Een ererondje onder het genot van rotte tomaten en eieren.
Doet het gewoon express die galbak.
Tegen een ploeg die 24 keer heeft verloren dit seizoen geen enkele vorm van pressie in je taktiek opnemen. 5 man achterin posteren en 1 man in de spits. Wat een grap… de enige reden die ik kan bedenken is dat hij zo ook de playoffs in wilt gaan met deze taktiek
Hoe kan je nou met 5 verdedigers zo'n goal tegenkrijgen, maar vooral Lucassen, wat doe je?
Van Gastel ROT OP, nog voor de play offs beginnen !
En neem die lamme Lokhoff mee.
Kleedkamer NAC in de rust
JP; “ Gasten, we staan voor en dat is niet helemaal volgens plan. Volgens mij hebben we afgesproken dat dit mijn laatste wedstrijd zou zijn. Wat willen we? Maandag of vakantie of de play-offs in?”
Elftal in koor “ laten we voor de eerste optie gaan, trainer.”
OPROTTTEN MET VAN GASTEL EN LOKHOFF. VANDAAG NOG!!!!! WAT EEN SCHANDE.
Gelukkig werpt de opstelling met 5 verdedigers zijn vruchten af! Wat een meester plan tegen Top Oss!
Lucassen eruit, Omarsson erin. En lekker opportunistisch gaan spelen nu, zoals de laatste 20 minuten tegen Adoow.
Haugen is veel ongecontroleerd met op het doel te schieten ,!
Ik verheug me op de mail van NAC komende maandag. Daar zullen toch wel heel veel excuses in staan neem ik aan. Ben benieuwd welke hoge piet het boetekleed gaat aantrekken!!!
Haugen......Wat een drama.
Die staat er in op basis van 20 minuten hardlopen in de vorige wedstrijd.
Al het hele seizoen duidelijk dat hij kwaliteit mist. En hard werken is voor een speler met zijn kwaliteit gewoon een basisvoorwaarde om uberhaupt mee te mogen doen.
Van Gastel zou beter voor voetbalkwaliteit gaan en starten met een opstelling die zijn spelers begrijpen.
Je ziet letterlijk geen verschil tussen de ploeg die voor niks speelt en NAC die voor play-offs speelt
En dan haal je Rojo er uit ??????
Ook wisselen is al moeilijk voor JP
Gaat tie Royo eruit halen een van de betere spelers 1e helft wat een pannenkoek die JP!!!!
Die Staring nog geen bal goed geraakt om te janken
Starink, die jongen kan er zelf ook niets aan doen. Maar hij zou bij Baronie gewoon op de bank zitten.
Kemper pakt voor de malaise nog een gele prent zodat we hem missen mochten de play offs uberhaupt gehaald worden
Kom Top maak er nog een
Dan zijn we uit ons lijden verlost
Wanneer stuurt die lamme lul lokhof, JP weg?
Ja hier is echt niks van te maken, mede op het conto van Maas, van Hooijdonk en van Gastel. De stugge en zelfingenomen houding van een deel van deze mannen is werkelijk stuitend.
Dan het elftal:
Achterin alleen Jan is NAC waardig, de rest is echt middelmaat of over z'n top heen.
Middenveld: Doet maar wat, zwemt overal tussenin en in werkelijk niets verrassend.
Voorin, de meest trieste linie dit seizoen, niemand die een voorzet kan geven, alles op een eiland, geen goalgetter. En die Haugen hou daar aub mee op wat een zeilende lamstraal is dat.
En dan NAC zometeen: Verleng nu je ssc en krijg de playoff wedstrijden gratis en of de oude prijs van je ssc.
Dat ze daar überhaupt nog geld voor durven vragen. Laat die mannen ons maar eens tegemoet komen, zakken hooi
Jan v/d Berg gaat nog wel een gele kaart pakken zodat hij ook nog geschorst wordt.
Je gaat bijna hopen dat top nog scoort dan staan we in ieder geval niet voor lul in de play-offs
100 % pingel wordt nac onthouden
Janosek, staring, haugen…
Hey hij leeft, ton lokhoff
Lopen we bij deze einduitslag Dordrecht mis
En een spandoek met de tekst "asociale ratten"......
Past bij perfect het niveau van wat NAC dit seizoen laat zien.
Wat een droefenis!!!
Heeft die Janssen in zijn broek gescheten, komt niet vooruit
Dordrecht gelijk, MVV wint de periode, NAC ligt eruit.
Janssen is Janosek
@GJOEWIE
Maar ze hebben toch beide 16 punten? MVV staat gewoon voor. Dus dan gaat de playoffs toch wel aan onze neus voorbij?
Eindelijk, Haugen eruit!
Maar geldt dat ook als je 3e wordt in de periode?@hedden-um?
Dort staat er beter voor dan mvv in de 4e Periode
Excuses, de playoff plek voor het winnen van een periode wordt enkel aan de nummer2 doorgegeven, daarna niet meer door.
Schaam je kapot na deze vertoning!
Het toetje waar je niet op zit te wachten wordt toch geserveerd
De TD doet er verstandig aan niet meer met de spelersbus naar huis te reizen. Omdat ze er anders door de spelers onderweg uitgekieperd worden...
Wat een enorme kut elftal en kut staf bij NAC.
IK VIND HET ECHT JAMMER DAT WE IN DE NACOMPETITIE ZITTEN.
Kom maar naar beneden met die duimpjes maar dat interesseert me geen ene moer.
Nog nooit zo,n slecht NAC gezien in 60jaar tijd.
Watceen verschrikkelijke aanfluiting dit NAC van Van Hooidonk, Peter Maas, Lokhof en Van Gastel!
Ik ga met fakkels naar t stadion vanwege t halen vd playoffs
Hoe laat komt de bus?
pfff ik word er verdrietig van… nog nooit zo onverschillig de play-offs ingegaan. 1-1 rustig afwachten of top oss nog een keer scoort
en JP zal vast nog in een interview zeggen tevreden te zijn omdat ze de nacompetitie hebben gehaald, dat is toch wat we wilden?
en dan het laffe weglopen bij de supporters, er zit geen ziel meer in
ik krijg er buikpijn van
Yes, ik kan maandag niet.
Knap hoor Jean Paul: gedeeld tiende (!) in de KKD… Wat een ongekende wanprestatie is dit.
En maandag as mag het klapvee zeker weer de portemonnee trekken voor nieuwe seizoenkaarten…
Onder Hyballa moesten de spelers te hard trainen. Onder van Gastel worden ze er gewoon uitgelopen door notabene top oss.
Schandalige vertoning. Zet de ts maar op de reserve bank tijdens de playoffs en laten de jeugdtrainers maar wat ervaring opdoen.
Van Hooijdonk kan beter spitsen trainer worden, want heel veel meer waarde heeft die kletsmajoor niet.
Dat Pierre maar de eer aan zichzelf houdt.
Lokhoff idem !
In de jaren 90 maakten jullie NAC.
Nu maken jullie NAC kapot.
Samen met die upporterter uit de Belcrum, JP van Gastel.
OP ROTTEN !
Niet maandag, niet morgen, maar vanavond nog.
Wat heeft deze staf er een grote puinhoop van weten te maken zeg. Om je voor te schamen, op alle terreinen! Sportief, medisch, inzet, teamontwikkeling, spelers individueel, binding met publiek.
Goed de gevoelens over dit NAC vertolkt door de meegereisde supporters
Nou, bedankt Nac.
Lekkere pot tegen tob oss, schaam je kapot.
Maandag tegen Roda, gaan we de bietenbrug op.
Opstelling van lik me vestje.
Nog nooit zo'n trainer meegemaakt.
Blij dat na maandag het seizoen erop zit.
Fijn weekend allemaal.
JP zal wel balen... volgens mij zou hij de eerste trainer zijn die een bonus zou krijgen als ze de nacompetitie NIET hadden gehhald
Deze technische staf is zo lusteloos als een dooie pier en dan krijg je ook zo'n voetbal.....ik ben altijd positief maar ga er maar vanuit dat we maandag al klaar zijn !
Word het niet eens tijd om iets aan Martina te doen, een aanvoerder die een kut seizoen draait en na een nederlaag tegen Top Oss niet eens even het commentaar kan ondergaan. Dit is geen aanvoerder van NAC.
Nog 2 wedstrijden ellende.
Mijn dochter is met haar seizoenskaart op jonge leeftijd nu al getuige van het allerslechtste seizoen ever. We hit rock bottem! Het kan nu echt alleen maar beter gaan.
Staat wel mooi denk ik JP op je palmares. Of zet je deze toch maar even niet op je CV?
Gelukkig hebben we de PLUS van Pierre nog!
Toch bijzonder dat het halen van de playoffs zo klote kan voelen. Chappeau Nac.
Dit heeft niks met onze spelers te maken. Die moet je steunen. Dit heeft alles te maken met het bedroevende speelplan waarmee onze trainer nu al maanden denkt iets te bereiken. Het is ongehoord. Ongekend. Dit NAC wordt het veld in gestuurd om niet te verliezen, in plaats van om een wedstrijd te winnen.
Ik doe een oproep aan de spelersgroep. Kies voor een andere speelwijze. Alsjeblieft. Ga vooruit voetballen. Speel een lange bal, werk voor een afvallende bal. Zoek het geluk. Er zit zoveel meer in dit team dan dit .
@BO NUS
10 mei 2024, 20:41
Was je in het uitvak??
Aan ons heeft het niet gelegen, net als de rest van het seizoen bij de uitwedstrijden. Ik heb jou niet gehoord net in het uitvak!!
Er is niet een speler beter geworden. Spelers met potentie zijn juist slechter geworden.
Ik neem aan dat de play off gratis voor scc houders?
Anders ga ik niet
Als we een kaartje moeten kopen voor maandag dan ben ik er klaar mee. Ik kijk dan wel op tv.
Dat zou schandalig zijn naar de seizoenkaarthoiders.
Het klopt allemaal. Maar laten we alsjeblieft achter onze spelers gaan staan aanstaande maandag. We moeten vooruit voetballen.
Wat een waardeloze wedstrijd weer, vandaag tegen nr 19. Blij met een puntje......
Zo slecht, weer een ander systeem en opstelling, tijdens de wedstrijd nog veranderd (Omgba terug naar het middenveld) en en slappe instelling.
Frustratie bij Kemper die volgens mij bewust geel pakt en de volgende wedstrijd ernaast staat.
Van Gastel? Kies je weer voor een ander systeem in de nacompetitie??
Dit NAC wordt er direct uitgeknikkerd, of..........toch een metamorfose??????
Het enige wat je moet doen, is stoppen met het opbouwen vanuit achterin. Een bal vooruit spelen, een bal voorgeven.
Stop met 'rondspelen op eigen helft' kunnen we niet. Al een heel seizoen niet. En dat is niet erg. Maar ga dan iets bedenken wat we beter kunnen.
Zal nooit verloren gaan
Ik heb nog nooit zo met tegenzin uitgekeken naar de nacompetitie.
JP weet de lat voor zichzelf elke week toch weer lager te leggen. Wat een ontzettende, ontzettende, ontzettende kuttrainer. Ongeëvenaard. En hij mag elke wedstrijd maar weer zijn gang gaan. Er is geen speler die nog weet wat hij moet doen.
Wat een negativiteit allemaal mannen , als NACcer moet je dit lekker vinden , maar de depressiviteit druipt ervan af, hoop alleen ook dat JP eruit geknald wordt , liever vandaag dan morgen
JP van Gastel is vanavond natuurlijk uitgenodigd bij Willem2 voor het kampioens feest.
Als je trainer elke wedstrijd met een andere opstelling en systeem begint, dan weet je als TD toch ook wel dat dit hem niet gaat worden?
De enige manier om nog een sprankje hoop te hebben is in "Het Wonder van Breda" is door JP en Lokhoff per direct op non-actief te zetten en een "shock-trainer" voor de groep te gooien.
Op deze manier de playoffs in gaan is een regelrechte belediging voor de club, de stad en alle supporters.
JP rot alsjeblieft heel snel op.
Ik heb oprecht te doen met Jantje, Kemper en de nieuwelingen Royo en Jensen. Die dachten in een kolkende stadion terecht te komen maar worden vermoord door de onkunde van de staf.
Ik hoop van harte dat ze blijven maar kan me heel goed voorstellen dat ze zo snel mogelijk weg willen uit Breda. De rest van de selectie is brandhout en kunnen we missen als kiespijn.
Maandag kan een gekkenhuis worden, maar wel op twee verschillende manieren...
Wat een held die JP! Dankzij zijn tactische plan toch gewoon 8e ipv 7e geworden, en nu krijgen we Roda ipv Dordrecht. Nou, ik heb er alle vertrouwen in dat t helemaal goedkomt…
Gewoon maandag alles omgooien, aanvallend voetballen met noad en we gaan gewoon promoveren! …
Gefeliciteerd hoor, schaam je kapot man
Van Gastel: met jouw angsthazen voetbal weet je zeker dat je direct wordt uitgeschakeld.
Gewoon 4-3-3 en aanvallend voetbal, aanstaande maandag
Is JeanPaul al weg?
Een wedstrijd die dit seizoen samenvat: NAC-onwaardig. Stuur die punten maar naar Kerkrade voor een lekkere vlaai. Dan valt er in ieder geval nog wat te genieten in Breda.
Nu moeten alle seizoenkaarthouders zeker nog gaan betalen ook voor een wedstrijd play offs na zo,n kutseizoen met een staf die geen bal verstand heeft van voetbal.
SCHAAM je KAPOT NAC!!!!!!!!!!!!!
Betalen voor maandag????
Zou een schande zijn voor 14.000 seizoenkaart houders.
En dan ook nog dramatisch voetbal.
Met zo'n begroting zo laag eindigen, is bedroevend.
De slechtste trainer ooit en de TS ooit.
Ben benieuwd waar Nac=Breda maandag voor nieuws heeft voor de seizoenkaart houders.
Gratis toegang en gratis drinken.
Als goedmakertje voor het hele slechte seizoen ooit.
Na deze domper wens ik uw allen toch een fijn weekend
De spelers staan naar er na afloop van de wedstrijd ook maar verloren bij. Weten ook niet wat te doen en laten het misnoegen maar over zich heen komen. Eigenlijk heb ik met ze te doen. Je zult maar 3/4 seizoen getraind en gecoacht worden door een trainer en zijn staf die totaal niet capabel zijn voor hun functie. Contact met spelers is er amper. Van de spelers een echt team maken is niet gebeurd. Toewerken naar een vast elftal met vaste patronen is gebeurd. Een systeem spelen dat bij de selectie en de aanhang hoort is niet gebeurt. Kortom alles wat had moeten gebeuren is niet tot stand gebracht. Kijk maar naar een FC Groningen en WII waar ze allemaal hun TS waarderen omdat die van het elftal een team hebben gemaakt en van de selectie één familie. En wij zien alleen 11 individualisten die die er maar het beste van proberen te maken. Kortom een grote schande. Van Gastel heeft met deze staf de NC bereikt. De NC is weer totaal op zichzelf staand.
Als PvH en PM niet meteen een nieuwe trainer voor de groep zetten verkwanselen ze de sportieve en financiële belangen van NAC. Maandag tegen en zwaar teleurgesteld Roda JC. Zij hebben in de NC alles te verliezen. NAC heeft alles te winnen. Aan de kwaliteit van de selectie ligt het niet. Het is gewoon een kwestie van de juiste speler op de juiste plaats zetten, de juiste taktiek bepalen en als groep ten strijde trekken. Onder Van Gastel is dit onmogelijk. PvH en PM mogen laten zien hoe zij er in zitten.
Weg met deze trainer.
Met zn kut-afbraak-voetbal.
Opzouten
En weg met TL, JK en PvH!!!
Weg ermee!
Peter Maas en PvH hebben vGastel aangesteld, mogen niet buiten schot blijven. Wat mij betreft zijn zij ook weg na de zomer
@ geelzwart
Ja echt een fantastisch idee om zonder TD de voorbereiding in te gaan...
Kemper en Jantje zijn de enige die voor promotie lijken te willen gaan.
Zo’n Haugen wil toch ook gewoon lekker naar huis toe, joh. En Garbett, Omgba en Janosek hebben hun zaakwaarnemers allang opdracht gegeven om zsm een betere bestemming te vinden, koste wat het kost. Zelfs Cuco blijkt er klaar mee te zijn.
Ik had echt hoge verwachtingen van deze selectie. Volledig teniet gedaan door JP en zijn kornuiten.
Verberne, laat die maar naar NAC gaan. Seedotf van Telstar was ook lekker bezig. Het is geen los zand bij NAC maar alles is zo star in beton gegoten. Je voelt de tegenzin van vele spelers.
Het zou mooi zijn wanneer de supporters actie voeren en ofwel niet ofwel pas heel laat het vak op gaan.
En spandoeken met teksten tegen de boosdoeners gericht.
Als we de nacompetitie niet doorkomen verliezen we niet van Roda, maar van de organisatie van onze club.
Het is echt ronduit stuitend dat je een dergelijke wedstrijd speelt tegen de nummer 19 van de kkd.
1-1 en als NacBreda met de hakken over de sloot de playoffs in. Schaam je kapot.
Heren bij NAC, laten we ons van onze beste kant zien in de nacompetitie geen heilige huisjes meer! Open communicatie aub en noad!!
Gelukkig had ik iets anders te doen vanavond waar het wél leuk was.
Hoe ver moeten we nog verder zinken?
Echt een schande dat je als NAC zijnde op deze manier nog play offs haalt....
Wat mij betreft zit JP niet op de bank maandag, en lokhoff ook niet, zet er maar iemand weg die deze spelers het plezier kan teruggeven, of je dan wint of niet maakt niet uit...maar met deze staf ben je bij voorbaat kansloos
Teleurgesteld zijn dat je nacompetitie haalt, dit is wel een nieuw dieptepunt in onze historie
De mannen die het al jaren zo goed weten en waarvan een deel geld opstrijkt voor functies die vroeger voor niks gedaan werden hebben een geweldige prestatie geleverd. Op doelsaldo met het 3e budget zijn we 8e geworden. Heel knap.
Wat zouden ze een herrie geschopt hebben als niet zij maar anderen dit “ gepresteerd” hadden. Maar nu blijven ze vast zitten en natuurlijk doen ze het allemaal in het belang van NAC. Enorme clubslopers.
Het enigste wat ik de spelers kan adviseren, luister niet naar JP, ik herhaal, luister NIET naar JP.Maak jullie jezelf niet belachelijk om zijn orders op te volgen, jullie weten wel beter. Boycot die vent, hij is gewoon geen trainer maar gewoon een paardelul. Neem zelf het initiatief maar.
Ps. Ik wil maandag wel in de dug-out komen zitten, ik weet zeker dat ik het beter kan al heb ik geen papieren.
JP , je bent gewoon een laffe lambal die het niet snapt hoe het in Breda werkt.
Hahaha bizar die beelden dat onze aanvoerder een interview voor landelijke zender moet afbreken om Karelse in het gareel te houden. Wanne club 🫣
Karel Vrolijk grijp in.
Flikker JP, Kalerse, Lokhoff, PvH buiten. Nu!
Karelse heeft iemand tegen de grond geslagen en 2 journalisten bedreigd.
Het wordt gekker en gekker.
Wat een afgang.
NAC moet vandaag twee beslissingen nemen.
De eerste is of John Karelse na het incident van gisteravond waarin hij een medewerker op de grond duwt en twee journalisten bedreigt, op staande voet of via een procedure ontslagen wordt. Op het eerste gezicht lijkt sprake van dringende redenen, zodat ontslag op staande voet gerechtvaardigd lijkt. Het lijkt me een goed moment voor NAC om duidelijk te maken waar het voor staat. Wat de situatie en context ook is, iemand moet zich in kunnen houden en niet over gaan tot ‘fysiek geweld’ of mondelinge bedreigingen. Het is uiterst dom van John Karelse, maar het verlost NAC van een probleem. John had nog een contract tot medio 2026, functioneerde niet als team manager en was ondertussen als een ware intrigant de boel intern aan het opstoken. John Karelse is een parodie op een team manager. Hij mist de empathische, verstandelijke en verbale vermogens om een vertrouwenspersoon en adviseur voor spelers te kunnen zijn. Zijn benoeming was niet gebaseerd op geschiktheid, maar op basis van old-boys netwerk. Degenen die hem hebben aangesteld dragen ook verantwoordelijkheid.
De tweede is of NAC het toestaat dat voor de play offs de selectie nog geleid wordt door Jean-Paul van Gastel en Ton Lokhoff, of dat zij op non-actief worden gesteld. Om te kunnen promoveren zal resultaat over 6 wedstrijden moeten worden geboekt. De kans hierop is onder deze technische staf nagenoeg nul. Ten eerste maken ze continue andere en verkeerde -veelal erg laffe- keuzes, ten tweede weten ze de spelers en team niet beter te maken en te inspireren, en ten derde -en dat is nog het belangrijkste- gunnen spelers en supporters deze staf het succes niet. Na de wedstrijd tegen Top Oss zou je verwachten dat spelers en supporters blij zijn dat de play offs zijn gehaald. Niets daarvan. Wat overheerst is chagrijn over de wijze waarop wordt gevoetbald en de keuzes die zijn gemaakt. Men heeft liever dat NAC het aflegt tegen Roda dan dat men de technische staf het succes gunt (van eventuele promotie). Op cruciale momenten zullen spelers en supporters het om begrijpelijke redenen af laten weten. En dan lukt het niet om over 6 wedstrijden resultaat te halen. NAC rest niet anders dan een tegendraadse keuze te maken en Jean-Paul van Gastel en Ton Lokhoff op non-actief te stellen. Dan kunnen ze nog met enigszins opgeheven hoofd NAC verlaten, doordat ze zich hebben weten te plaatsen voor de play offs. Blijven ze zitten en volgt voor NAC de onvermijdelijke uitschakeling dan zal hun naam voor de rest van hun leven zijn verbonden aan het laffe, onsamenhangende, ongeïnspireerde voetbal dat zij de supporters bezorgd hebben.
NAC is het aan zichzelf en de supporters verplicht om kans op succes in de play offs te maximaliseren , het liefst met hartstochtelijk en aantrekkelijk voetbal. Dat gaat niet onder leiding van JPvG en TL.
Vraag is wie deze noodzakelijke beslissingen wil en kan nemen. Er is geen Algemeen Directeur, de Interim Directeur heeft niet de bevoegdheid en is hier te licht voor, de Technisch Directeur heeft de backing nodig van de Commissaris plus en gaat deze waarschijnlijk nooit krijgen (het gaat immers om zijn vrienden), en de voorzitter van de RvC (De Koef) schittert al jaren door afwezigheid. Wat een puinhoop.
Die John karelse toch ..
Wie maakt er meer kans op de finale Joost klein of nac breda?
Wat doe Karelse nou .word steeds gekker
We hebben gisteren heel duidelijk aangegeven wat het uitvak van de TS vinden. De spelers hebben duidelijk gehoord dat we teleurgesteld waren.
De complete bank is al een tijdje onhoudbaar. Ondanks dit seizoen ben ik nog steeds van mening dat het op "bestuurlijk niveau" rustig moet blijven. Maar als Karelse zich zo gedragen heeft, zoals gezegd wordt. Ik ben er niet bijgeweest, heb het interview met Cuco gezien (ik heb respect voor zijn reactie). Als dat klopt is zijn positie onhoudbaar en als daar de club niets aan doet, is ook op bestuurlijk niveau de boel onhoudbaar. Ik ben bang nu dat de hemel niet meer stralend blauw wordt. Op naar volgend seizoen...
Las net dat het om Alex knook gaat
@Fan uit Zevenbergen
Ja, die mag al weken de loopjongen zijn om tussen de staf en de krant heen en weer te lopen en dan krijg je nog een bak ellende over je heen van diegene die je staan te commanderen...
Het kan ook echt nooit een keer normaal gaan bij NAC...
Heb je jezelf net voor schut gezet door een 1-1 bij de nummer 18 van de KKD, slaat de teammanager de perschef in elkaar...
Als ze bij het bestuur en/of RvC nu nog niet genoeg gezien hebben, wat moet er dan nog gebeuren voordat stringente maatregelen genomen gaan worden?
Vandaag gaan er koppen rollen, dat is wel duidelijk.
Sorry jongens, ik kan het niet laten, ook hier een flauwe grap:
Komt dat zien, John Klapperse versus Alex Knok.
Hyballa moest weg omdat er een "onveilige werksfeer" was ontstaan omdat hij een paar spelers "spekkies" had genoemd en gezegd had dat een van de spelers dikkere tinten had dan zijn vriendin. Als Karelse dan vandaag niet direct op staande voet wordt ontslagen na een fysieke confrontatie dan is het wat mij betreft duidelijk dat onze club nog zieker is dan hij ooit was en dat onze oude NAC helden uit de jaren 90 de ondergang van onze club orchestreren...
Het is zo ongelofelijk jammer dat ze (PvH en TL voorop) dit zelf niet inzien of willen inzien.
De reactie van Naxioma van vannacht slaat de spijker 100% op de kop.
De enige reden waarom ik zin heb in maandag is om mijn frustratie te uiten richting de verantwoordelijken voor dit slechtse NAC seizoen in 35 jaar. En ik ben bang dat er nog 15000 man zo over denkt.
Als NAC nú niet ingrijpt (lees: vandaag) dan wordt maandag een nieuw dieptepunt op verschillend gebied.
Wat is er in de mixed zone na de wedstrijd gebeurd met de primaat John Karelse? Heeft die een journalist fysiek aangepakt?
Hij is zo’n lompe boer die blijkbaar weer kortsluiting heeft gehad. Weg met die gast!
Ook weg met zijn vriendjes dit heeft niks met topsport te maken..
Play offs gehaald mooi zo en maxzel met komende tegenstander een geknakt RJC.
Ben erg benieuwd maandag.
Ook bizar hoe negatief het sentiment nu is rondom NAC. Ontstaan door die galbakken van BN de Stem. Oke het voetbal is niet goed maar wat is de meerwaarde van al dat negatieve gezever van Blanco en Blauw en het adjudantje? Zo makkelijk en zo onterecht.
Dit is precies de reden waarom
Het nooit wat wordt met NAC. Alleen maar negativisme, elkaar afbranden geen samenwerking.
Maar er is nog niks verloren maandag winnen
En de wereld ziet er meteen anders uit!!
Come on NAC.
@naxioma
Ik vind ook dat de (onafhankelijke) algemeen directeur nu eens moet laten zien waar NAC voor staat.
Ow wacht..
Je kunt zeggen wat je wilt maar de Karel is wel een betrokken team manager. Ik vind het juist mooi dat hij zijn emoties niet in bedwang kan houden.
Hopen dat de spelers maandag dezelfde gif hebben als John gisteren, hebben ze toch wat opgestoken van oud NAC
"Knokkuh met Karel.... over de sores bij de parel"
Ongelofelijk, op doelsaldo 8e worden en daarmee de playoffs veiligstellen. Hoezo door het oog van de naald. En maandag met dit schijtvoetbal weer dik verliezen van Roda. Hopelijk snel einde seizoen, dan kan de bezem door de staf en kunnen we hopelijk gaan bouwen aan een fris aanvallend NAC.
Trap Karelse eens heel rap buiten. Is met van alles bezig wat niet kan. Grote onruststoker is het. Probeert ook Maas buiten te krijgen omdat die niet door wil met Lokhoff. Een grote teringzooi is het.
De Gegenpresssung was volkomen terecht heel kritisch. Karelse was een geweldige keeper maar verder voor alle functies in de voetballerij volkomen ongeschikt. Zijn achterlijke gedrag van gisteren betekent ontslag op staande voet. Wegwezen met die gek. En een stadionverbod en nooit meer terug. Dat had een supporter moeten doen. Wat denk je dat daarmee was gebeurd?
WAT EEN DWAAS is die karelse!!!!PER DIRECT ERUIT!!!
Het jaar waarin directe promotie boven de markt hing werd het toch weer nacompetitie. Op de laatste speeldag als laagst geplaatste deelnemer. Op doelsaldo, ook dat nog.
Heeft roda een mentale tik gehad? Misschien. Wij NAC-supporters hebben dit seizoen 35 mentale tikken gehad, een paar wedstrijdjes uitgezonderd.
Het zou NAC sieren als we maandag op vertoon scc een gratis biertje kunnen halen. Gewoon, als statement.
John Karelse is de belichaming van waar NAC niet voor staat. Direct buiten schoppen nu, lost direct het probleem van zijn niet-functioneren op.
Martina die goed ingrijpt overigens. Gooi hem eruit, genoeg nu met die vent
John Karelse
Heeft een iq van een garnaal.
Wat een debiel, maar dat wisten we al.
John Karelse ; dit kan toch niet . Die man moet zijn plek weten . Wie heeft eigenlijk de leiding bij NAC . Ik heb idee dat alle figuren in de staf daar maar een dotje doen . Hoog tijd daar eens een einde aan komt
Totaal geen topsportklimaat in alle geledingen.
Enkel ondergekwalificeerde mensen op veel functies. Vriendjespolitiek.
Nu dit weer, schandalig. Goed ingegrepen van Martina. Zijn die 2 journalisten waar het over gaat de jongens van De Stem?
Heb ook begrepen dat Karelse aan het lobbyen is geweest bij o.a. sponsoren om Peter Maas buiten te werken. Totaal ongeschikt om binnen een BVO te werken. Eerst grote mond bij die podcasts hoe het allemaal moet en nu zelf keer op keer grote fouten maken. Mooie kans om schoon schip te maken. Veel respect voor hun carrieres als speler maar o.a. JK en TL kan echt niet meer.
De man die het altijd zo goed wist en is aangesteld om eens een arm om iemand heen te slaan en nieuwe spelers in Breda te laten aarden (zoals een Zweedse Kosovaar) toont hier even zijn echte talenten. Wat een debiel, man.
Zoals gezegd: hopelijk wel een manier om hem buiten te kunnen schoppen.
Je zult als enthousiast aan het seizoen gestarte voetballer in deze puinhoop zijn beland. Twee trainers die om totaal uiteenlopende redenen niet functioneren (waarbij de huidige gisteren zijn uiterste best deed het laatste procentje zelfvertrouwen en voetbalplezier uit het elftal te zuigen), een cynische oude man als assistent, een teamleider die zichzelf volledig diskwalificeert voor welke functie dan ook en een TD met commissaris plus die alles maar laten gebeuren. Ik denk niet dat presteren mogelijk is in deze setting. Hoe groot moeten de frustraties wel niet zijn in de selectie?
We weten niet exact wat er voorgevallen is natuurlijk maar wat een ongelofelijke bende.... buiten het veld haantjesgedrag en totaal individuen, in het veld makke lammetjes ! Ene ding hopen 🙏🙏🙏 op een geheel nieuwe staf maar ja nu met te veel oud NAC is dat maar de vraag ........dit kan van de week op het veld nooit goed gaan dus met een accurate blik op het volgend seizoen en zorgen dat er weer een team staat !!! Het gekke is dat oud NAC wat er nu is, dat zij als voetballer in het verleden wel een onderdeel van een hecht team waren, stuk voor stuk !! Zeer vreemd .....😔💛🖤
Als Karelse nog enige clubliefde heeft...stapt hij uit zichzelf op en laat het niet tot een gesprek komen!
Nav de fysieke behandeling van teammanager Karelse jegens journalisten heeft de knvb besloten NAC te diskwalificeren voor de nacompetitie.
MVV neemt hun plaats in.
Iedereen happy in Breda, Technische staf, spelers en vooral de supporters
Het gedrag van Karelse is onacceptabel .
Als een supporter zich zo gedraagt krijgt hij een stadion verbod, Karelse brengt nu met zijn gedrag de club weer eens in diskrediet.
Grote schande deze man moet per direct ontslagen worden op staande voet.
Complete soap rond die doorgeslagen Kalerse!! Bedreigt journalisten en gooit eigen personeel op de grond. Wat een afgang. Kan echt niet. Eerder ook al uitschelden van Yannick van de bside rats door diezelfde wildebras Kalerse die niet te handhaven is als nac zichzelf serieus neem tenminste.
Ik vond het incident met Karelse met de mannen van tikkie naar het zuiden al schandalig. Voor mij was dat al de druppel en de bevestiging van zijn lompheid en onvermogen. En dat is dan teammanager. Deze technische staf gun je toch geen succes. Uiteraard hopen we op een wonder in de NC. Maar belangrijker vind ik actie en verandering. Anders zitten we volgend seizoen nog steeds met pierre zijn kliek opgescheept.
Kunnen we vandaag niet met zijn allen , daar waar we zo goed in zijn naar het stadion gaan om het vertrek van de technische staf te eisen , om misschien nog de nacompetitie te redden
Samen zijn we sterk , zal nooit verloren gaan
ik zou graag Martina ook maandag voorafgaand aan de wedstrijd "Jean Paul.. Jean Paul.. willen zien roepen waarbij hij afsluit met de woorden "We gaan dit vanavond op onze wijze doen!"
Ik blijf het zeggen, mijn jeugd helden van toen zijn de fabels van nu. 0 positivisme, 0 beleving en nog veel meer nullen. Die sjagereinige koppen op tv. Karelse die zijn ware aard laat zien. Ik heb echt medelijden met de spelers.
Mooi statement van de meegereisde supporters. Want dit is Nac hede ten dagen. Nog nooit met zoveel gelatenheid aan het twijfelen geweest of ik maandag wel wil gaan.
Probleem is dat het allemaal zuipmaten van elkaar zijn, gaat lastig worden om je maat te ontslaan eej, dat dat moet gebeuren is wel duidelijk. Vanaf begin al duidelijk dat hij niet geschikt is voor een functie bij nac, je moet wel iets meer kunnen dan gezellig zijn met de boys. Neem meteen die onzin met die magneten mee. Wat een club met clowns zeg, landelijk voor LUL. Gek he al afzeggingen van potentiële kandidaten voor de directeursfunctie, die hebben dit al lang door. Verrekte AMATEURS!
Stel: je mag profvoetballer zijn. Of voetbaltrainer, of teammanager. Dan wil je daar toch het maximale uithalen, wat een toffe baan heb je dan! Zorgen voor plezier in de groep, spelen om te winnen, iedere week weer vol gas naar voren. Doelpunten maken. Zorgen voor een toffe sfeer waarin iedereen kan presteren en ook beter wordt. Zich ontwikkelt.
Bij NAC zien we het tegenovergesteld: Voetballen met tegenzin. En dat al zo'n beetje vanaf het moment dat van Gastel instapt. Zo behoudend, zo voorzichtig. Het publiek vindt het niet leuk, de spelers balen er van, en toch zitten we al een maand of 8 naar een soort van crematoriumvoetbal te kijken. En voor wat: met de hakken over de sloot het laatste PO-plekje halen. Ga toch gewoon lekker voetballen jongens! Dan loop je maar een keer in het mes, maar dan heb je wel gespeeld om te winnen.
Misschien moet meneer de magnetiseur even kijken of hij zijn kastjes niet moet ompolen, want deze afstelling heeft niet het gewenste effect op John....
Overigens wordt hie4 weer heel hard geoordeeld.... wacht gewoon ff af wat er nu precies is voorgevallen
Ik wil van alles gaan roepen nu, maar doe dat maar beter niet
Maar ik mag toch hopen dat er nu voldoende aanleiding is om schoon schip te maken
Wie wil er nu in godsnaam nog in deze slangenkuil terecht komen??
AD, trainer, nieuwe spelers ……
Haha Frankieh. Mooie reactie! Eerst een aanname en dan zeggen dat we niet te snel moeten oordelen.
Het erge is dat dit gewoon dé kans is om te promoveren.
Eerst het geknakte Roda, daarna Dordt of Emmen, en dan nog een finale tegen Excelsior, ADO of De Graafschap.
Als er nu een TEAM had gestaan staan, dan hadden we echt een hele goede kans gehad. Het is allemaal zo jammer.
Ik heb het al eerder gezegd: Janosek is het probleem in dit elftal (met Staring op plek 2), al komt hij in de problemen door Janosek). Trainers van tegenwoordig kijken leuk naar data en dat kan op zich ook nog wel iets toevoegen. Alleen ook gewoon kijken naar een veld waar spelers op lopen kan ook handig zijn. De heer Janosek blinkt uit in zijn man laten lopen. Dan is het leuk dat hij er af en toe een strafschop inschiet en de corners neemt, waardoor zijn statistieken goed zijn. Maar van toegevoegde waarde is hij niet.
Geval Karelse,
De sfeer in een notendop. Ik schaam me voor Kemper en vd Bergh die wel een positieve bijdrage hebben voor NAC. Die twee zijn we ook helaas kwijt ben ik bang.
Voor de rest een elftal met te weinig kwaliteit, tegenzin en uitgebluste indruk
Neem afscheid van Garbett, Omgba, Janosek Sejdiu, ( die in mijn ogen tegenzin uitstralen).
Mathijssen, Besselink , v Schuppen, Agougil mogen een stapje naar de amateurs maken.
Boere is al jaren uitgeblust. Dat kan echt niet meer.
Qua keepersgilde kan je er ook 3 een hand schudden. Gewoon niet goed genoeg. Wellicht dat Jelke ten Rouwelaar een tip heeft.
Als NAC=BREDA nu niet ingrijpt, is het ook maar een LUL- groepje!
Wat een in en in triest gebeuren. Toen ik gisteren naar de wedstrijd keek dacht ik op een bepaald moment 'ik hoop dat niemand anders kijkt' ik schaam me gewoon zo enorm voor de club waar ik
al 54 jaar naar toe ga. Er is niets, maar dan ook niets positiefs over de huidige situatie binnen en rondom de club te melden.
Nu de nacompetitie nog en om daar nog enige kans te maken en alle drek van dit seizoen weg te spoelen zal er vandaag nog een statement naar buiten moeten komen waarin wordt gemeld dat JPvG en TL hun taak erop zit en bedankt worden voor het behalen van de nacompetitie en John Karelse zijn contract zal worden ontbonden. Alle drek moet nu weg zodat er een zelfreinigend vermogen gaat ontstaan waarbij in de zomerstop er verder schoon schip gemaakt kan worden.
De start voor het nieuwe seizoen moet meteen een start met een schone lei zijn.
Actie is nu vereist.
Karelse kan niet meer aanblijven.jr hebt met je pooten van iemand af te blijven.klaar die gozer spoor niet kan niet met druk omgaan en bemoei.zich overal mee .hij en jp zijn in mijn ogen de Rote appels .
Ook ben ik jaloers op een Groningen, Dordrecht en MVV. Het voetbalplezier straalt er van af. Jonge frisse honden die elkaar steunen, complimenteren, hard werken en voldoende niveau hebben( voornamelijk bij Groningen) . Ze willen strijden voor de club. Dat betreft heeft Groningen het kunnen keren. Bij NAC is het vooral betweterig. De oude driehoek Karelse, PVH en Lokhoff is enorm ongeschikt gebleken. Het werkt niet. Peter Maas is een uitzondering die ik nog wel een kans wil geven. En betreft Remco Oversier, ik ben bang dat hij gaat botsen met het " cultuur" van NAC. Het cultuur van oude makkers die enorm een plaat voor zijn kop heeft. Kom daar maar eens doorheen.
Komt er nog eens een keer nette supporters actie? Wat een trieste bende en wij zijn inmiddels net zo lamgeslagen als die bende op kantoor. We laten t allemaal
Maar over ons heenkomen lijkt het wel.
@JohnnyBoembastik
https://www.transfermarkt.nl/dominik-janosek/leistungsdatendetails/spieler/522993/plus/0/saison/2023/wettbewerb/NL2/verein/132
Kijk voor de grap eens hoe vaak Janosek van positie is veranderd. Welke speler komt dan ooit in het ritme, bouwt dan routine op? Het belangrijkste wapen van Janosek is zijn schot. Zijn zwakste plek is zijn hardheid. Hij pakte het hele seizoen geen één gele kaart. Hij houdt niet van duels en van verdedigen. En een linksbuiten is hij al helemaal niet, toch is heeft hij daar vaak gestaan.
Maar we hebben ook Omgba, die veel balvaardiger en creatiever is en - als hij een goede dag heeft - wel meeverdedigd. Tegen ADO was hij uitstekend.
Als je Janosek en Omgba allebei wil opstellen, dan moet je in mijn ogen naar een soort "Kerstboom" opstelling, een 4-3-2-1 , met Omgba en Janosek achter de spits. Of een 4-2-2-2, maar dan liggen je flanken wel erg open. Maar het feit dat wij hier na 38 wedstrijden nog over na moeten denken zegt wel genoeg.
Is in alle geledingen een zooitje....alweer!
Spelers met een uitgebluste motivatie en laten we het over de Ts maar helemaal niet hebben.
Maar wie wil hier nog instappen de komende jaren om de boel vlot te trekken, begin er maar aan ......pffff
Deze hele staf maakt NAC ten schande: van Gastel met zijn spek, Lokhoff met zijn niet aanwezigheid , karelse met zijn lompe gedoe . NAC onwaardig : alles mag vervangen worden liefst zsm
@ Maarten
Evenals het voetbal- en supporters plezier van de aanhang..
We kunnen wel concluderen dat NAC werkelijk alle fatsoen verloren heeft. En dat is 3 jaar geleden ingezet door PvH en zijn vriendjes die er daarna nog een paar schepjes bovenop hebben gedaan.
Ik sprak deze week nog een in het ZWN-se amateurvoetbal vooraanstaande trainer die veel contact heeft met oud-NACspelers, niet zijnde de kliek van PvH. Hij zei van hun te horen dat de kliek van PvH voor NAC het doodvonnis is. Deze kliek moet dit weekend nog de deur worden gewezen. Het is niet zo dat we voor de diverse functies geen alternatieven hebben: Spelbos, Zwamborn, Smits, Kwakman, Gillissen, Van Burik, Schreuder, Maaskant, Luyckx, Braber om er zo maar een paar te noemen.
Wow Henri, dat is nogal wat. Ik sprak een buurman die had van zijn schoonmoeder haar dochter gehoord, die een vriend heeft en erg goed geïnformeerd is, dat het allemaal niet klopt. Op de barricades Henri, onderneem actie!
Wie had de huidige situatie toch verwacht na het zien van deze wedstijd?
Bewijst toch maar weer dat die play offs altijd belangrijk zijn om bij te zijn.
Nu verder en alles, behalve groningen thuis en willem2 uit, vergeten wat voor de play offs is gebeurd.
Jawel hoor, 5 verdedigers incl. Lucassen,
Koscelnik mag weer op het bankje zitten.
Verder met 1 spits beginnen….die JP doet er volgens mij alles aan om voor gek verklaard te worden ?