Kwartfinale wordt gefloten door van den Kerkhof
De KNVB was vandaag zeer productief. Ook voor de kwartfinale tegen PSV is de arbiter al bekendgemaakt.
Scheidsrechter van den Kerkhof zal NAC door de kwartfinale gaan begeleiden. Eerder dit seizoen floot hij ook al de wedstrijd tegen VVV in de beker.
Hij zal worden bijgestaan door Rob van de Ven en Don Frijn aan de zijlijn. Daarnaast is Richard Martens de vierde official van dienst.
Vanaf de kwartfinales van de beker is er ook een VAR bij de wedstrijden aanwezig. Voor PSV - NAC is daarom Jeroen Manschot aangewezen als VAR en Jonathan van Dongen als diens assistent.
PSV-NAC zal dinsdag om 19:00 uur beginnen!
Plaats reactie
Wisselvallige scheids met rare fratsen, afgewisseld met redelijke potten!
Maar alles beter dan een Kooij!
René of Willy? Dan is het sowieso moeilijk om een ronde verder te komen.
Blijven mooie potten. NAC lekker zonder zorgen ballen , maar wel er 100 procent voor gaan. Hopen op in ieder geval geen grote nederlaag maar wel een verrassing. Er valt voor NAC alleen iets te winnen.
Betreffende overname lijkt het erop dat Vrolijk begin volgende week een gesprek heeft met de RvC. Volgens mij (!) betekent dit dat het stadium NOAD is gepasseerd. Voor de duidelijkheid; ik weet ook niets 100% zeker. Ik zal wel blij zijn als dit achter de rug is en er weer gebouwd ( ik doel hiermee niet op een nieuw stadion😎 ) kan worden.
Sigaar :
Het is de kleinzoon van Willy
🙈hebben wij weer
@Patrijz
Dan heeft-ie wel zijn achternaam veranderd. Van de Kerkhof naar Van den Kerkhof...
Een van de slechtste scheidsrechters die er rondloopt en eentje die altijd in het voordeel van de topclubs fluit.
Heeft ons echt vaak genaaid.
Heeft ook nooit enige progressie gemaakt net als Higler bijvoorbeeld.
Wel bij PSV al arbiter bekend en nog niet bij Ajax
Zo corrupt als een als de maffia Harrie !!
Ons NAC staat al met 1-0 achter en twijfelgevallen tijdens de wedstrijd zijn voor de lempkes !
René of Willy? Dan is het sowieso moeilijk om een ronde verder te komen.