Move to Fight Cancer goede doel tijdens NOAD Cup, shirtjes Kemper en Van den Bergh in de veiling

Morgen staat de vierde editie van de NOAD Cup op het programma. Het terrein van JEKA wordt terwijl we dit bericht online zetten omgetoverd tot evenemententerrein en de tenues van alle teams liggen klaar voor morgen. Op de zaterdag gaan B-Side Rats en de Breda Loco's ook geld inzamelen voor het goede doel Move to Fight Cancer.
Veilingshirtjes Van den Bergh en Kemper
Dat doen we op verschillende manieren. Allereerst gaan we tijdens de prijsuitreiking shirtjes veilen. NAC heeft de shirts van Jan van den Bergh (het zwarte tenue) en Boy Kemper (het witte tenue). Wil jij dus dit promotieshirt van twee van onze helden binnenkort aan je muur hebben hangen? Geef dan vooral ruim. De volledige opbrengst komt ten goede aan Move to Fight Cancer.
Muntjes inzamelen
Verder werken we morgen de hele dag zoals ieder jaar met muntjes. Die zijn alleen die dag geldig en haal je op het terrein bij JEKA. Een muntje kost morgen €2,90. Per verkocht muntje doneert de organisatie ook €0,10 naar Move to Fight Caner. Gedurende de dag gaan we meermaals langs met donatieboxen waar je een donatie kan doen middels een (of meerdere ) muntjes. Cash kan uiteraard ook.
Waarom doneren?
Tijdens Move to Fight Cancer wordt er geld ingezameld voor onderzoek naar kanker. Bijna iedereen kent wel iemand die te maken heeft gehad met deze klote ziekte of heeft zelf een behandeling ondergaan. Daarom vinden wij het belangrijk om ons steentje bij te dragen aan het goede doel. En dit jaar doen we dat voor Move to Fight Cancer en specifiek voor supporter Dennis van Poppel en oud-speler Ralf Seuntjens. Dezer twee bazen gaan zondag zelf meedoen aan Move to Fight Cancer in Breda. Hun indrukwekkende verhalen hoor je in deze podcast!
Plaats reactie
Misschien moet Bart Verbruggen ook een shirt beschikbaar stellen, wat een held!!!
Mooi initiatief. Ik hoop voor mezelf dat die veiling een beetje op tijd is. Anders ga ik weer te veel uitgeven.
Misschien moet Bart Verbruggen ook een shirt beschikbaar stellen, wat een held!!!