NAC bekert op dinsdag 10 januari tegen FC Eindhoven
Het bekerduel NAC - FC Eindhoven wordt gehouden op dinsdag 10 januari. Dat meldt NAC deze ochtend. De wedstrijd in her Rat Verlegh Stadion begint om 20:00 uur.
Vorige week plaatste NAC zich voor de tweede ronde van de KNVB Beker door een moeizame 0-1 overwinning op Hercules. Een paar dagen later kwam het FC Eindhoven van Rob Penders uit de koker als tegenstander in de tweede ronde.
De wedstrijd tegen Eindhoven valt tussen de ontmoetingen met Jong PSV (6 januari) en Helmond Sport (13 januari) in. Hierdoor lijkt het niet noodzakelijk om wedstrijden te verplaatsen. NAC komt later met informatie over de kaartverkoop.
Plaats reactie
Kort traingskamp omgeving Eindhoven doen. Bent daar toch bijna 2 weken aaneengesloten. Mooie kans om het seizoen tot dusver te evalueren en nieuwe doelen te bepalen.
@ Pollos
Volgens mij is de wedstrijd tegen Jong PSV thuis.
Is deze wedstrijd gratis voor seizoenkaarthouders?
@Henk
Ik zou het niet gek vinden als ze 10 euro vragen om bij de wedstrijd te kunnen zijn.
Het kost ook geld om het stadion te openen en van mij hoeft nac daar geen verlies op te maken.
Hoezo nou weer vragen om gratis te mogen? Gewoon een extra wedstrijd die extra kosten met zich meebrengt, dus daar betaal je voor. Als je gratis wil ga je maar voor de buis zitten of had je een 1912 kaart moeten halen.
@Klaagmuur..
Waar kan ik die halen dan pannenkoek?
Dan ga jij toch lekker met alleen de 1912.. kijken hoe leuk het dan word..
Betaal echt geen 10 euro voor dit elftal bovenop de scc..
Zo beu dat die 1912 mensen zich boven de rest voelen staan.. Bah
@STRIJDER
'Zo beu dat die 1912 mensen zich boven de rest voelen staan.. Bah'
Het was van te voren bekend dat 1912 meer 'extratjes' krijgen. Heeft naar mijn mening niets met 'boven de rest voele staan' te maken.
(Voor de helderheid, ik heb geen 1912 kaart).
@STRIJDER.
Had jij ook kunnen hebben de gene met een scc hebben voor 10 jaar getekend.
Dan krijg je wat extra's ja omdat ze verzekerd zijn dat die persoon 10 jaar lang een scc moet afnemen.
Maar als jij dat niet weet moet jij je eens goed in onze club duiken want deze card is voor de 2e x al uit gegeven.
Gelukkig een normaal tijdstip en niet dat supportersonvriendelijke 18.45 !