NAC bevestigt komst Patriot Sejdiu
Het zat er al even aan te komen maar ook NAC heeft de komst van Patriot Sejdiu bevestigd. De aanvaller komt in eerste instantie op huurbasis over van Malmö FF, maar De Parel van het Zuiden heeft een optie tot koop bedongen.
Peter Maas geeft op de webstite van de club aan blij te zijn met de komst van de vleugelaanvaller. "Patriot is een vaardige en doelgerichte speler die bij voorkeur vanaf de zijkant speelt. Hij is zeer gedreven en in staat doelpunten te maken."
De 23-jarige Zweed met Kosovaarse roots zorgt voor meer opties op de vleugels voor Peter Hyballa. De spoeling voorin is erg dun. Eerder vandaag liet de trainer in een interview weten blij te zijn met de komst van Serjdiu die hoogstwaarschijnlijk aan de rechterkant zal gaan spelen.
Donderdagmiddag was het nog onduidelijk of Sejdiu speelgerechtigd is voor de wedstrijd tegen FC Dordrecht. De aanvaller trainde donderdagochtend al wel mee met de groep.
Plaats reactie
Daar istie dan hoor 👊👊👊
Welkom bij de club!
Hopelijk wordt hij op tijd vrijgegeven door de bond. Dan zou hij morgen kunnen invallen.
Welkom!
Goede constructie (net als met Garbett) en ik heb hier wel een goed gevoel bij als ouderwetse buitenspeler! (Maar goed, dat had ik bij Helder, Roy, Caïro, Bohui, Barker en Boateng ook dus dat wil niks zeggen... :))
Welkom!!!
Ben benieuwd, kan natuurlijk niets zeggen over zijn kwaliteiten. Maar heb wel het idee dat er meer gedachtengang dan in het verleden achter zit. Net als bij Janosek en Leemans lijken we wel in een andere vijver te vissen dan voorheen. Het geeft wel vertrouwen in het komende seizoen.
Welkom!
Zag dat hij op 5 mei jarig is.
Bevrijd ons maar van de KKD!
Ik laat me graag verrassen! Hopelijk gaat hij er voor zorgen dat er genoeg ballen bij de nummer 9(,5) terecht gaan komen!
Lekker, welkom bij ons mooie clubske.
De geringe beelden die ik zag op youtube, heb ik er vertrouwen in.
Kan scoren, heeft een versnelling en houd een speler bezig in de 16 en scoord dan.
Ik denk dat we hier een hele goede aan gaan hebben.
Ik heb er zoveel zin in.
Hup Nac.
Helemaal super!!
Morgen gaan we voor 3 punten!
Hup NAC 🟡⚫️
Heel mooie versterking voor de voorhoede.
Dat hij maar net als Peter Remie de ballen op de stropdas legt bij onze spitsen en er af en toe zelf 1 binnen prikt.
WELKOM PARRIOT!!!
Wat is dat lang geleden dat ik heb gezien dat er geen enkel duimpje naar beneden te zien is.
Tot nu dan hé.
Er is weer leesplezier en we mogen juichen. HUP NAC we gaan gvd naar de ERE.
Natuurlijk moet het PATRIOT zijn perdoname! ben net wakker uit de siesta, La Herradura 39 gr.
Blij mee ! Gaat ons veel brengen!
Goed nieuws! Blij mee. Welkom bij onze club!
Welkom Patriot!
Hup NAC! 💛🖤
In het verleden hebben o.a. Hongaren ons succes gebracht. Wellicht zijn het nu de Zweden? Ik ken deze speler niet, maar laat me graag aangenaam verrassen! Welkom bij de club!
Welkom!!
Geen idee wat we kunnen we verwachten maar ik ga het volgende week met mn eigen ogen aanschouwen!
Welkom ! Ben zeer benieuwd !
Ik temper nog enigszins mijn verwachting.....het blijft ons NAC, daar weet je het nooit ! HUP NAC !
We gaan het zien. Wernersson is tot nu toe ook geen hoogvlieger gebleken eerst zien dan geloven.
Geen bekende naam, maar dat zijn meestal de beste.
Een patriot die op 5 mei jarig is. Veelbelovend!
Sejdiu is een geboren Kosovaar die met zijn familie op veerjarige leeftijd naar Zweden is geëmigreerd. Door 22-voudig landkampioen Malmö FF opgemerkt bij het kleine Hörby FF en in 2020 zijn eerste profcontract tekenend. Debuteren deed hij als huurling kort daarop bij eerstedivisionist Dalkurd FF. Een knieblessure (afgescheurde kruisband) zette een streep door het jaar 2021.
Doeltreffend
Vanaf 2022, het voetbalseizoen in Zweden loopt parallel aan een kalenderjaar, werkt Sejdiu gestaag aan zijn carrière. Met in twee seizoenen veertig officiële wedstrijden namens Malmö FF waaronder één basisplaats en twee invalbeurten in de Europa League. Opvallend is dat hij in de weinige minuten (1.475) dat hij zijn opwachting maakte, toch tot negen goals kwam in het lichtblauwe shirt van Malmö FF. Voor Dalkurd FF was hij in zestien duels vijf keer doeltreffend.
Die cijfers zeggen in ieder geval dat hij voor een vleugelaanvaller behoorlijk makkelijk het doel weet te vinden. En dat is voor dit NAC bepaald geen overbodige luxe. Zijn laatste speelminuten dateren van de eerste helft van juli. Toch kan hij, mits de handtekeningen zijn gezet en hij tijdig speelgerechtigd wordt verklaard door de KNVB, vrijdag op de Krommedijk op de bank plaatsnemen als NAC het opneemt tegen FC Dordrecht.
Ik ken hem nog niet, maar dat was ook in de tijd van Angelino, García, Ambroze, Sadiq Umar, Dessers en Mario Pablo.
Die kende ik ook eerst niet, dus Patriot Sejdiu laat me verrassen!!!!
Ik kan hem niet maar dat was ook in die tijd van Kundimbana, Abardiyojo( of zoiets), Damchevski, Flilipovic en Kaied. Oftewel we weten niets.
Welkom bij deze mooie club hoop dat het een goede aankoop is maar ik heb vertrouwen in Peter Maas en z’n aankopen hup NAC
Goed scoutingswerk of een wilde gok? We gaan het meemaken, veel succes Patriot!
Ik denk geen wilde gok aangezien Maas vanuit Heerenveen ook al een bod heeft gedaan destijds.... Laten we hopen dat het vanuit een gedegen profiel is gescout, en hij vervolgens ook nog eens rendeert. Zeer benieuwd of het een eenzijdige optie tot koop is aan NAC kant. Als hij wel de pannen van het dak zou spelen zou Malmö hem best eens terug kunnen pakken...
Hopelijk heeft deze jongen de explosiviteit van een Patriot raket en kan hij veelvuldig scoren en laten scoren.
Succes!
NAC is wekenlang met deze jongen bezig geweest en hij stond ook al langere tijd bij PM op de radar. Het is dus geen exotisch "buitenkansje" die ons door een (bevriende) zaakwaarnemer wordt aangeboden zoals bij andere hier genoemde namen het geval was. Daarom heb ik er wel vertrouwen in. Hup Patriot en hup NAC!
Uit ut krantje deze ochtend:
De aanvaller om wie het destijds ging, blijkt Sejdiu te zijn. ,,Ja, dat klopt. Hij is bij ons al heel vroeg op de radar verschenen. Per positie hebben we een lijst met vijf tot zes spelers. Bij rechtsbuiten stond Patriot bij de eerste twee”, legt Hyballa uit. ,,Vervolgens is het aan zijn club Malmö. Ze zitten vol in de competitie en doen mee om het kampioenschap. De trainer vindt hem goed. De speler zelf was echter teleurgesteld, omdat hij niet zoveel speelde. Toch zit hij dicht tegen het nationale team van Kosovo aan.”
Verguld is Hyballa met de komst van de 23-jarige behendige linkspoot die door zowel technisch directeur Peter Maas als hoofd scout Mathijs Hage in Zweden live in actie is gezien. ,,Dit is kwaliteit. Patriot komt van Malmö, dat is het Bayern München van Zweden. Ik zie hem niet als een talent”, zegt Hyballa kordaat. ,,Hij is een speler voor de eerste elf. Uiteraard moet hij het wel eerst laten zien.”
Mälmo is daar grote club, staan nu 2e.
En hij maakt daar regelmatig minuten.
Dan moet dat op ons niveau wel een goede speler zijn
@ bommetje hoeveel minuten heeft hij gemaakt voor Malmo dat is echt op 1 hand te tellen.
Hij is voornamelijk uitgeleend geweest op 2e niveau.
Er word iets te gemakkelijk hier halleju geroepen over Peter Maas en zijn aanwinsten.
@ moppernac je noemt tal van city spelers op haha
@Carlos
Heeft 1.475 minuten gespeeld voor Malmö, verdeelt over 40 duels (9 goals en 1 assist). Dat is gemiddeld ruim 36 minuten per wedstrijd.
Malmö FF
Edit
On 8 January 2020, Sejdiu signed his first professional contract with Allsvenskan side Malmö FF after agreeing to a one-season deal and received squad number 36.[1]
Loan to Dalkurd
Edit
On 30 January 2020, Sejdiu joined Superettan side Dalkurd, on a season-long loan.[2] His debut with Dalkurd came on 16 June in a 0–0 away draw against Akropolis after coming on as a substitute at 74th minute in place of Arian Kabashi.[3]
Return from loan
Edit
Sejdiu returned to Malmö at the beginning of the 2021 season, but without being able to play due to knee injury.[4] On 20 November 2021, he was named as a Malmö substitute for the first time in a league match against Häcken.[5] His debut with Malmö came on 26 February 2022 in the 2021–22 Svenska Cupen group stage against Ängelholm after coming on as a substitute at 84th minute in place of Veljko Birmančević.[6]
Loan to NAC Breda
Edit
On 10 August 2023, Sejdiu moved on a new loan to NAC Breda in the Netherlands, with an option to buy.[7]
Senior career*
Years
Team
Apps
(Gls)
2020–
Malmö FF
29
(5)
2020
→ Dalkurd (loan)
16
(5)
2023–
→ NAC Breda (loan)
0
(0)
Die jongen heeft geen 40 wedstrijden voor Malmo eerste elftal gespeeld.
2023 - Allsvenskan - 10 wedstrijden - 1 goal - 1 assist - 146 minuten
22/23 - Svenska Cupen - 4 wedstrijden - 3 goals - 0 assists - 234 minuten
22/23 - Europa League - 3 wedstrijden - 1 goal - 0 assists - 128 minuten
22/23 - CL kwalificatie - 2 wedstrijden - 0 goals - 0 assists - 52 minuten
2022 - Allsvenskan - 19 wedstrijden - 4 goals - 0 assists - 894 minuten
21/22 - Svenska Cupen - 2 wedstrijden - 0 goals - 0 assists - 21 minuten.
Maakt 40 wedstrijden, 9 goals, 1 assist, 1475 minuten.
https://www.transfermarkt.nl/patriot-sejdiu/leistungsdatendetails/spieler/593411/plus/0?saison=&verein=496&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
Hmmm 29 voor eerste elftal als invaller overige minuten cup europa league kwalificatie etc dan heb je gelijk kom je op 40 totaal. Maar de speler is dus nooit een basisspeler geweest maar een backup lijkt het.
@Carlos
Dat is ook niet zo gek als je geen basisspeler bent bij Malmo. Dit is het van niveau Twente/Az. Hij was vaste invaller dus zou een serieuze versterking voor NAC moeten zijn.
@Carlos
Zou ook vrij onrealistisch zijn als je verwacht dat we een basisspeler van Malmö FF weten te strikken. Transferwaarde van die gasten die daar vaste krachten zijn ligt minimaal op 1,5 miljoen euro en ze staan tweede op het hoogste niveau.
@ das phantom klopt is ook onrealistisch daarom op papier een versterking. Er wordt alleen de indruk gewekt dat we een A speler van Malmo hebben gehaald. Dat ligt dus wat genuanceerder.
@Carlos
Het is ook een speler van de A kern anders mag je niet zo vaak invallen.
Als het een A speler is met uitzicht op speelminuten bij Malmo dan zat hij nu niet bij NAC. Dit bedoel ik dus wel realistisch blijven.
CARLOS@
11 augustus 2023, 09:24
Zijn Dessers en Sadiq City spelers geweest?
@Carlos
Hij heeft dit seizoen 147 min gespeeld in 10 wedstrijden.
Dan is hij toch gewoon een invaller.
6 daarvan waren 15 min of meer.
Welkom!
Zag dat hij op 5 mei jarig is.
Bevrijd ons maar van de KKD!