‘NAC deed buitenspeler Antonia aanbieding’
In de zoektocht naar een nieuwe rechtsbuiten is NAC uitgekomen bij Jarchinio Antonia. De 30-jarige vleugelspeler is transfervrij nadat zijn contract bij SC Cambuur deze zomer afliep.
Overigens is SC Cambuur zelf ook nog in de race om de aanvaller. Bij de Leeuwarders ligt een nieuw contract klaar, maar lijkt een rol in de luwte ook een realistisch scenario. Wellicht dat het aanbod dat NAC hem deed, inclusief uitzicht op veel speeltijd, aantrekkelijker is.
Naast NAC heeft ook ADO Den Haag de buitenspeler op het oog. Door de financiële situatie aldaar is het echter nog niet verder gekomen dan een gesprek met trainer Ruud Brood.
Antonia pendelde afgelopen seizoen tussen bank en basis bij kampioen Cambuur. Tijdens 32 duels verscheen de aanvaller binnen de lijnen. Scoren deed hij zeven keer. Driemaal was hij aangever. Het is niet duidelijk of Antonia één van de spelers is waar De Graaf eergister mee sprak.
Plaats reactie
Leuke gevaarlijke speler
En door, hierop zit niemand te wachten…!
Dat zou wel een aanwinst zijn.
Hoop dat het lukt
Dat zou mooi zijn; het type speler dat we missen voorin. De Rooij haalt de achterlijn niet, maar wil naar binnen trekken. Cambuur lijkt af te haken vanwege zijn salariseisen.
Voetbalprimeur als bron serieus nemen..
Dat soort spelers moet je hebben in zon jonge groep
Niet doen..
Op Antonia hoeven we ook niet te wachten!!!!
Die gaat naar Cambuur!
Nu doorschakelen Hellemonds:
Who's next?
Van het kaliber Maatsen… Begin er niet aan.
Kestens en De Rooij dan op de buitenkant
Als Cambuur afhaakt vanwege zijn salariseisen kan NAC het ook schudden, want Manders houdt de hand op de knip (ten faveure van zijn eigen bonus).
Nee, next!!
Julian, de schaar, Jenner
@DUTCHBIRD
Suggestief gelul.
Op de fansite bij Adoow:
Naast Adoow heeft ook NAC de buitenspeler op het oog. Door de financiële situatie aldaar is het echter nog niet verder gekomen dan een gesprek met trainer Edwin de Graaf.
Babos er vanavond weer wel bij ?
Overigens is het juist dat de nieuwe fysiek trainer voor slecht 8 uur in week op de payroll staat ?
Wie heeft de antwoorden op deze twee niet zo heel belangrijke vragen ? Hoewel.
Lulring
Met kestens ga je het niet redden hoor
@Gjoewie
Volgens mij staan we er beter voor dan ADO die begroting niet eens rond kan krijgen...
Die betalen in Haagse bakkies uit daar.
@Jo667
We willen toch dat de jeugd een kans krijgt? Waarom geld verbrassen aan een speler die bij cambuur niet eens een basisplek had? Laten we waarde gaan creeren!
Prima speler! Ik zou heel graag willen dat hij komt. Aan de reacties te zien, zijn er een aantal die er niks van begrijpen!!!!
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/993842/clubs-uit-eredivisie-en-keuken-kampioen-divisie-tonen-interesse-in-antonia.html
@gjoewie
Ado heeft financiele problemen nac heeft al een aanbieding gedaan. Zit je te stoken?
Lulring
Dat klopt maar kestens is nog niet goed genoeg. kotzebue is beter bijv maar die is helaas geblesseerd
Ik kan nog steeds niet begrijpen dat iedereen ineens riep Steijn moet de jeugd de kans geven en die opstellen
Nu is het weer we moeten ervaring hebben.
De meeste roepen gewoon wat als we niet winnen.
Trok je vorige week de overwinning over de streep , dan waren de reacties heel de week geweest,,,,Zie je Steijn als je de jeugd maar de kans geeft. En nu roepen ze alleen maar om ervaren spelers. Als Iedereen fit was geweest heb je al voldoende ervaren basis spelers.
Het spel is niet slecht met de jonkies, ja het moet ook de 2e helft beter , maar zet bilate erbij en Seuntjens staat er ook al op het middenveld erbij.
Heb je gewoon een compleet ervaren middenveld staan.
De 4 verdedigers waren 2 ervaren en 2 jongelingen met een paar westrijden ook al op KKD niveau.
Ervaren keeper ,dus heb je hooguit in de aanval 2 jonge buitenspelers waarbij de Rooij ook al wat KKD wedstrijden in de benen heeft.
Als je nu nog 3 ervaren spelers erbij haalt waar ga je die allemaal opstellen als je ook een mix met jeugd mee wil laten spelen of een kans wil geven en je geblesseerde spelers terug zijn.
Ga je dan ervaren spelers op de bank zetten of geef je de jeugd geen kans?
Als je jeugdspelers haalt zonder ervaring maar van het kaliber hendriks ,v Hecke ben je veel beter af.
Hoeveel ervaren spelers zijn er alwel niet gehaald die tegen vielen, en die jaren de jongere spelers tegen hielden.
Het is veel belangrijker om de spelers die je hebt de juiste begeleiding te geven, investeer daar is wat meer in, maak een plan waarbij je kan zien of deze spelers ook verder komen dan nu ipv deze alleen voor de breedte te willen gebruiken.en als opvulling en dat ze gratis weglopen.
Antonia is voor nac zeker een waardevolle speler kerstens gaat dit alleen niet redden en we moeten kwa versterkingen ook niet gelijk denken dat we wereld toppers kunnen halen antonia een soort van korte zie ik graag bij nac zeker als je vooruit wilt spelen
Geen oninteressante speler voor ons. Al kunnen we altijd nog Lurling vragen in te vallen.
@Zwampie
Het gaat om evenwicht in de selectie. Vorig bijna nooit een jeugdspelers. Afgelopen vrijdag alleen Haye, Seuntjens en Olij als ervaren rotten. Dat je het weggeeft tegen Telstar komt ook door het gebrek aan ervaring van de jonkies.
4 jonkies, 2-3 ervaren gasten en 4-5 spelers van de categorie 24-27 lijkt mij de ideale mix. Nu is het Jong NAC aangevuld met wat ervaren spelers, dat is ook weer te…
Laat maar komen.
Zou wat mij betreft zeer welkom zijn!
Blijft verbazingwekkend, de eisen die supporters denken te kunnen stellen aan welke spelers geschikt zijn. We hebben niets te willen met de huidige stand van zaken. Zou me niets verbazen als ook een Thom Haye nog vetrekt en evt. Olij. Maar ook dan redden we het. We moeten voorlopig gewoon even roeien met de riemen die we hebben. Belangrijkste lijkt me nu om nwe spelers een kans te geven. Heb het al zo vaak gezegd, als n middelmatige speler vetrouwen heeft en zich lekker voelt kan ie zonaar opbloeien. Omgekeerd kun je de Muhrens van deze wereld zien wegkwijnen. Het is aan ons om spelers eerst eens een kans te geven. Zwartkijken hebben we genoeg gedaan, waar we nu staan is vrijwel op de bodem van zwartkijkerij. Laten we onszelf niet verder kastijden en het gewoon nemen zoals t komt. Rond plaats 7 mikken en hopen dat t meezit. En dan eerst maar s naar rustiger vaarwater, ook beter voor de hartritmes van veel walgebonden stuurlui hier 😀
U zijt gegroet!
Zou ik een mooie aanwinst vinden!
Ik verwacht van hem niet veel doelpunten, maar met zijn snelheid en voorzetten zou hij wel Seuntjens kunnen bedienen.
Jammer dat Kotzebue geblesseerd uitviel na zijn knappe actie. Had hem wel vaker in actie willen zien. Misschien haakt hij wel aan op dit niveau en zit je ruimer in je aanvallers
Antonia is natuurlijk wel een bruikbare speler die er meteen staat overigens
Die ne gast
Je geeft het volgende aan
::: 4 jonkies, 2-3 ervaren gasten en 4-5 spelers van de categorie 24-27 lijkt mij de ideale mix. Nu is het Jong NAC aangevuld met wat ervaren spelers, dat is ook weer te...:::
Als je deze mix goed vind, dan doen we daar voldoende aan.
Jou gedachte kan wel eens de gedachte van vele zijn en dat men daarom om ervaren spelers roept.
We hebben nu 10 spelers ronde de 25 jaar of ouder.
Kort smit 1992
Olij 1995
Mois 1995
Bakker 1995
Maria 1995
Rutten 1993
Thom 1995
Malone 1989
Seuntjes 1988
Bilate 1991
Ervaren o.a.:
Malone
Seuntjens
Haye
Bilate
Olij
Bakker
Rutten
Jonkies of weinig ervaring, spreekt voor zich wie er over blijven, maar o.a
Merbel
De Rooij
Mashart
Mois
Rösler
Kestens
Velanas
Azzagari
Voor de juiste mix die je beschrijft zou je dus aan voldoen , dat er van de ervaren spelers ,al 5 geblesseerd zijn is kl..e.
Gedeeltelijk te voorzien en gedeeltelijk niet , Rutten en o.a. Bilate zijn blessure gevoelige spelers, als je die aan je selectie toevoegt, weet je dat deze kans groot is dat die een aantal wedstrijden per jaar er missen.
Je kan dan nog 5 ervaren spelers halen maar als die niet fit zijn of ook blessure gevoelig zijn(aangezien dit vaak nu de spelers zijn die bij hun eigen club buiten de boot vallen) Is de kans ook aanwezig dat je vv over 3 weken ook maar met 2 of 3 ervaren spelers staat.
Ik heb liever onbekende spelers die een directe toegevoegde waarde hebben dan een niet fitte of blessure gevoelig ervaren speler.
Krijgt Brogno,oud Spartaan,(g)een contract?
@Adriaan, Brogno is naar het buitenland vertrokken.
Had ik dat ergens kunnen vernemen?
Idd stond op facebook en BN de Stem
Echt waar..wat een reacties weer...