NAC - FC Utrecht voor de beker, dinsdag 14 december om 21:00
De definitieve dag en tijd voor de bekerontmoeting met FC Utrecht ligt vast. De ploeg van Edwin de Graaf ontvangt de Eredivisionist FC Utrecht op 14 december, d wedstrijd start om 21:00.
Vergelijkbaar met het duel tegen VVV zou het dus wel weer eens nachtwerk kunnen worden. Al zal NAC flink aan de bak moeten om dat te bereiken tegen het sterke FC Utrecht. De Domstedelingen staan op een knappe vierde plek in de Eredivisie en staan zelfs maar vier punten achter op de koplopers Ajax en PSV.
Het is hopen dat er een stunt vergelijkbaar met die van twee jaar terug in het verschiet ligt. Toen wist NAC al zij het een maandje later in januari op een heet bekeravondje PSV uit te schakelen. Meer informatie over de kaartverkoop van dit bekerduel volgt nog.
Plaats reactie
Mooie tijd voor (beker)avondje NAC
Geen fijne tijd voor de mens waar de wekker van om 5 uur gaat.
Maar ja dat moeten we er maar voor over hebben.
9 uur niet het beste tijdstip, maar altijd beter dan 18:45.
Er zullen toch meer mensen komen om 9 uur.
Top affiche. Kan alle kanten op al is de kans op een positief resultaat klein natuurlijk. Utrecht hoort zeker in de top 6 van de ere. Als NAC wordt overgenomen zoals volgens de geruchten dan kunnen wij daarover een jaar of drie ook weer staan. Ben super benieuwd hoe de nieuwe eigenaar de zaken gaat aanpakken.
Hopelijk dit keer wel iedereen op zijn eigen plek. Lounges en boxen open en we hebben een vol huis!
@ Nac
Qua werkenden misschien wel, maar anderzijds zullen er weinig kinderen komen denk ik. Tegen VVV was het nog in de vakantie, maar deze valt gewoon in een schoolweek. Dat scheelt toch flink wat supporters.
Maak er dan gewoon 10 uur van, kom ik na de training wel kijken
Belachelijke tijd. Bij een verlenging kom ik niet eens meer thuis. Leve de commercie.
Gewoon alle ballen op Willem Jansen. Maakt genoeg fouten om dat af te kunnen straffen.
Tegen die tijd is het nog maar de vraag of je er bij mag zijn !!
Wordt weer twee dagen NAC. Weer door na pingels.
Godver wat een jankers hier zeg haha. Komen ze weer aan mogen van vrouw lief niet naar buiten als het donker word. Ajax speelt ook om 9 uur om de week champions Legue. Zouden ze daar op het form ook zo liggen te janken. Je speelt tegen Utrecht in eigen huis. Zal gewoon uitverkocht raken en kolkend. Uitverkocht uitvak beter tegenstander kan bijna niet. Voor de gene die niet weg mogen van hun vrouw. Vergeet niet te klappen als Nac scoort onder je dekkend met een kop thee op de bank mannen. Ik hoop wel dat je mag kijken want waarschijnlijk moet de vrouw eerst het einde van spoorloos zien!!! Hup nac en volle bak!!
Ik hoop dat de man op de foto in de basis staat.
Bij FC Utrecht !
Dat hoop ik niet hoor Spreco !
Mooi dinsdag dilemma dus; Velanas wel of niet in de basis ?
Sorry Spreco, ik las over je tweede reactie heen,,,,,,
@ Spreco als hij bij NAC in de basis staat speelt hij ook voor Utrecht.
Als je haar maar goed zit.
Iemand een stream?
Wat ee gekke zeg 9 uur pppfff
Dat wordt zonder publiek. Dat voel je op je klompen aankomen natuurlijk.
Perfect, dit wordt een legendarische wedstrijd. Ik voel het aan mijn water!
"Wij zijn de beste supporters van het land!"
"21u 😥 wat een tijden"
Staat wel in contrast met elkaar he jongens. Komop man, 1 nachtje wat minder slaap. En in ruil daarvoor mischien wel weer een historisch avondje NAC.
21.00 gekke tijd? Heel normaal in allerlei competities, champions L etc.. En ja, zeker een grote rol voor de commercie, maar let wel, zonder die commercie is er bijna niks mogelijk. Die hebben we keihard nodig. Ben ik blij met 21.00? Nee, had t liever anders gezien, maar begrijpelijk? Zeker wel.
Dit zou idd. wel weer s een legendarisch potje kunnen worden, lekkere tegenstander ervoor. En anders zij we zo weer thuis :)
U zijt gegroet!
Ik kijk er naar uit, maar het belangrijkste is de competitie.
Ik wil dat NAC het volgend seizoen 2 keer tegen FC Utrecht speelt.
Wordt een zware pot. Maar goed, de wonderen zijn de wereld niet uit. Hup NAC!
Mijn wekker gaat om 3:45. Word een lange dag en korte nacht. Hup NAC!
We mouwen hier in Nederland al tijden over aanvangstijden van wedstrijden en andere boehoe regelingen. Kan me herinneren dat ik in 1996 op vroege vakantie was in Callella (iets met examenjaar) en dat Barca op een doordeweekse dag om 22u of zo moest spelen. Rond middernacht kwam de trein uit Barcelona aan in Callella vol met feestende Barca supporters in de leeftijd van 5 tot 90. En voor de Spanjaarden, excuus Catalanen, was het toen echt nog geen vakantie.
Motto: nie mouwen, gewoon gaan!
Geen uit supporters. Breken toch de tent af.
Bn de stem vandaag .
Thom haye wil bij nac blijven en wacht op een aanbieding van Mac
De Mac?
En dan achter de drive in balie of?
Een mooi affiche voor weer een avondje NAC , ik hoop op een volle bak en net zoveel inzet als tegen vvv al is utreg wel andere koek ,maar wij gaan niet opzij HUP NAC
Dat wordt 1,5e meter afstand. Hopelijk dat er een man of 5000 bij kunnen zijn.
Geen fijne tijd voor de mens waar de wekker van om 5 uur gaat.
Maar ja dat moeten we er maar voor over hebben.