Wij gaan niet opzij

NAC gaat de Kuil in tijdens Swim to Fight Cancer

Thiestemberg

Op 30 augustus duikt er weer een delegatie aan ratten de kuil in! Tijdens Swim to Fight Cancer wordt er geld opgehaald voor kankeronderzoek. Net als 2 jaar geleden hopen we weer met een mooie NAC-club te water te gaan!

In 2022 waren we ook aanwezig met een groep vanuit B-Side Rats en andere NAC supporters. Dit was in de nasleep van de diagnose van Ralf Seuntjens. De spits is inmiddels hersteld, echter blijft kanker een ziekte waar bijna iedereen (indirect) mee in aanraking komt in het leven. Reden te meer om ons als NAC-supporters wederom in te zetten voor dit mooie doel, Swim to Fight Cancer.

Zoals tijdens de voorgaande edities krijgen deelnemers de keuze uit twee afstanden: 1 en 2 kilometer. Inschrijven kan via onderstaande link! Doneren kan eveneens, voor dat laatste zullen we nog vaker een link delen via de social media kanalen.

Doneren of aanmelden kan via deze link.

Tot op 30 augustus!

Bron:
B-Side Rats
Advertentie
14 Reacties
9   0  
Breda vooruit

Hoop dat de spelers groep jullie komt aanmoedigen en eventueel meedoet zeker een donatie doet mischien bsr dit eens bespreken met hoefkens.

6   0  
Scheids!!

Voor acties als deze , gaat bij mij de vlag uit!
Steunen deze actie💛🖤

9   0  
Breda vooruit

Hoop dat de spelers groep jullie komt aanmoedigen en eventueel meedoet zeker een donatie doet mischien bsr dit eens bespreken met hoefkens.

2   8  
B-side bikkel

Mooie actie maar de benaming "NAC gaat de kuil in" ... Beetje respectloos als je weet hoe Rat Verlegh is gestorven

4   0  
Peter13

B-side bikkel

Het is vast niet respectloos bedoeld, hooguit is er niet zo goed over nagedacht...

5   0  
Benn076 Deze gebruiker is een admin

@bside bikkel

Oorspronkelijk was de naam ‘NAC gaat de singel in’ maar het evenement is verplaatst. Verder is het precies wat we gaan doen, de Kuil in.

1   0  
BredaF2

Goed bezig!! Succes gewenst aan alle deelnemers.

5   0  
Leur-1977

Het zou mooi zijn als be bijvangst van dit soort initiatieven is, dat ook het woord verbannen blijft van onze tribunes. Ik hoor het helaas te vaak. Gelukkig nooit massaal.

Succes mannen!

0   0  
El PG

Wij gaan de Singel in!

2   0  
ome cor

@B-side bikkel
Ik snap je punt en het lijkt misschien wat cru.
Maar dit is niet georganiseerd vanuit NAC of de supporters.

Aan de andere kant kan Antoon Rat Verlegh trots zijn daarboven op een groep mensen die, verenigd door ZIJN club NAC, een inspanning voor een goed doel leveren.

Het was mooier geweest wanneer dit in de Mark, de Aa of Weerijs of in de haven had kunnen plaatsvinden, maar helaas kan dat kennelijk niet.

2   1  
Ed

Krijgen we nog een presentatie van onze Jan vandaag. Hoe ver gooit hij een bal in de singelt gvd zenuwachtig voor het nieuws wat komen gaat!!

1   1  
BP

@ed
Snap ook niet dat het allemaal zolang moet duren, Jan is persoonlijk akkoord en schijnt medisch ook gekeurd te zijn bij Bergman Clinics.
Dus wat let NAC ??

0   0  
NAC

@ BP

Het papierwerk kan even duren.

1   0  
Twan

Wat als de clubs er niet uit komen? Persoonlijk akkoord wilt niks zeggen.

0   0  
Charpie

Zijn contract was toch ontbonden Twan?
Waarover moet je er dan uitkomen als club en speler niet meer verbonden zijn?

On topic: prachtige actie natuurlijk!

Laad alle berichten na dit bericht in