NAC loot Heracles in eerste ronde KNVB Beker en speelt thuis
NAC speelt in de eerste ronde van de KNVB Beker een thuiswedstrijd. De oplettende lezer weet dan direct dat er een BVO de tegenstander is. NAC treft Heracles.
De loting voor de eerste ronde vond vrijdagmiddag plaats. Op 28, 29 of 30 oktober worden de wedstrijden gespeeld. Het is nog niet duidelijk wanneer NAC de eerste wedstrijd moet spelen.
Vorig jaar ging NAC er in de eerste ronde pijnlijk uit tegen de amateurs van Barendrecht. Dit seizoen wist NAC al te winnen van Heracles. In Breda werd het 2-1 voor de ploeg van Hoefkens.
"Als het maar geen Boy Kemper-wedstrijd wordt", aldus de eerste reactie uit Almelo.
Plaats reactie
Laat het maar weer een Boy Kemper-wedstrijd worden!
Hoppa lekker avondje NAC
Ajax thuis gewoon drie keer op rij gewonnen. Nac uit 1 punt uit drie wedstrijden. Financieel twee universums. Lucassen tegen Mika Godts…. Spelers als Weghorst (kwartfinale WK) en Sutalo (halve finale WK) op de bank. Hopelijk wordt ons Nac niet afgeslacht en kunnen de spelers enigszins stand houden in de Arena…
@bassnelden
Ik ruik voor het eerst sinds tijden weer eens kans op een goed resultaat in de Arena. Laat Ajax maar komen tot een meter a 10/15 over de middellijn en lekker op de counter spelen. En profiteren van standaard situaties. We zijn kopsterk! Dn hoef met een meesterplan. Why not?
Eerste ronde gratis voor 1912 of is dat er af en behoren wij nu ook tot de cashcow van NAC?
Ik heb al 35 jaar onafgebroken een seizoenkaart en betaal straks ook gewoon mijn kaartje; niks geen cashcow.
Ben blij met elke bekerwedstrijd tot en met de finale . En vind eersteklas reizen met het spoor ook maar onzin.
Als je niet tevreden bent met je 1912, maar gauw weggeven dan. Er zijn er zat die het maar al te graag willen hebben. NAC geeft willekeurige fans de komende 10 jaar voorrang op uitwedstrijden.
Haha ik heb ook inmiddels m’n derde 1912 kaart. Ben gewoon beetje cynisch:
Nu betaal ik bij voor die kaart en als ik tegenwoordig een vriend wil meenemen ben ik nog een €35 kwijt.
Het was dus meer een opmerking naar NAC gericht.
Niet meteen zo boos allemaal
Prijzen zijn hoog. Ja nac mag er eens naar gaan kijken. Maar doe dat lekker in de winterstop of zomerstop ofzo, wanneer je je daar op kan focussen. Nu lekker focus op het voetbal. Voor straks, ik verwacht geen resultaat, maar het zou heel mooi zijn als we met n puntje weggaan of nog beter als we heitinga een nieuwe baan bezorgen door te winnen daar in die galmput.
Wordt een 2–0. NAC weer in een verdedigende modus dus krijgen we zo rond einde 1e helft en begin 2e helft een goal tegen en hebben we eigenlijk naar niets zitten kijken. Typisch nac uit onder d’n Hoef.
Huhhhh thuis ?🤔
0_1
Ik heb het gevoel dat NacBreda vandaag met minimaal 1 punt de Arena verlaat.
De beker, die win je niet met de verdedigende instelling van den hoef. In de beker zal er dus hopelijk een ander en meer aanvallend nac te zien zijn, het blijft immers een knock out toernooi dus vol op de aanval wat mij betreft
Altijd discussie over prijzen maar wel volle bak duur bier drinken waarschijnlijk. Ik heb bewust nooit 1912 gekozen. Ik was bang dat NAC al het geld er direct doorheen zou jassen en dat ze er meer baat bij hebben als ik gewoon mijn seizoenkaarten elk jaar verleng.
Helaas is dit het NAC dna niet meer ratkopf, dat zie de wel in uitwedstrijden maar gelijk heb je in mijn ogen !
Prima loting, denk zelfs beter dan uit bij een 2de divisionist.
Laat het maar weer een Boy Kemper-wedstrijd worden!