Wij gaan niet opzij

NAC wint oefenduel van Excelsior: 6-1

Thiestemberg

Een combinatie-elftal van NAC en NAC O-21 heeft in een besloten oefenduel een mooie 6-1 overwinning geboekt op Excelsior. Het goudhaantje van de voorbereiding liet weer zien dat hij scorend vermogen bezit. Het talent vond vier keer het net. NAC heeft nog geen wedstrijdverslag gepubliceerd waardoor onze info over het duel beperkt is.

Wat we wel weten is dat er de nodige jongens van het eerste minuten maakte. Zo stonden onder andere Leemans (als aanvoerder) Mahmutovic, Valerius, Oldrup Jensen, Versluis, Lamprou en Candelaria minuten. Jongeling Brahim Ghalidi was er ook bij, echter ging de hoofdrol naar Pepijn Reulen, die zoals gezegd vier keer doel trof. De andere treffers kwamen op naam van Dion Versluis en Casper Staring.

Bron:
B-Side Rats, NAC
Advertentie
18 Reacties
11   2  
Leeuw

Oké, zo gaan we met elkaar om! Hup NAC!!!

8   7  
Leeuw

Geef Pepijn nu eens de kans en vertrouwen en laat hem tegen Ajax spelen, als je bepaalde spelers wél het langdurig vetrouwen geeft ondanks het niet leveren wat wordt verwacht, waarom dan niet Pepijn de kans geven als hij dit laat zien?
NAC loopt achter met het durven opstellen van eigen jeug t.o.v. de meeste Eredivisie clubs.

4   2  
Wanny

@ Leeuw

Er zijn niet zoveel clubs waar een jongen van 17 jaar en een paar maanden al een eredivisiedebuut heeft gemaakt dit seizoen.

Valerius was ook pas 18 toen ie zijn debuut maakte en een basisplaats veroverde. Lars Mol kreeg voor de winterstop ook best veel minuten, zelfs in de basis.

Het zijn nog geen grote aantallen jeugdspelers die door komen, maar het is ook weer niet zo dat Hoefkens bang is om die gasten op te stellen. Het probleem is meer dat we er niet zoveel hebben van het juiste niveau. Zeker nu we eredivisie spelen en richting middenmoot willen.

9   2  
BP

Pepijn stond klaar om in te vallen tegen Heracles echter op dat moment maakte Sydney de winnende 2-1

8   2  
Judge M.

@BP:

Die paar minuten zetten ook geen zoden aan de dijk. Laat hem maar eens minimaal een half uur meedoen. Volgens mij liggen Pepijn en Nassoh elkaar wel..

8   2  
Leeuw

Maar als je een groot talent als Pepijn dan moet je ook niet te lang wachten tóch?

14   7  
Baosje

Hoeveel doelpunten moet van Hooijdonk maken om het gezeik te doen stommen? Zijn naam mag dan wel niet genoemd worden, maar iedereen kan zelf invullen waar Leeuw op doelt....stop er mee aub..je helpt er echt niemand mee 🤷‍♂️

7   4  
Leeuw

Nee Baosje, nu moet je niet gaan framen want Pepijn moet je ook niet in de basis laten beginnen en Sydney gewoon laten staan en zien of hij nu los is.
Dus wat ik denk kan jij niet weten!

9   1  
Baosje

Ok Leeuw ik begrijp nu wat je bedoelt 🙏

11   2  
Leeuw

Oké, zo gaan we met elkaar om! Hup NAC!!!

4   1  
Nicky

Zo ist, en nie anders.... , 😂😂

7   2  
Breda-Loyal

Prioriteit dat het veldspel verbeterd en dat er wedstrijden komen dat je eens voorstaat met 3 doelpunten verschil in de 65e minuut.

Dat zijn de momenten Reulen op deze leeftijd minuten te laten maken.

5   2  
scheppioni

Oefenwedstrijden zijn toch echt geen officiele wedstrijden ...... mooi voor de scherpte in de ploeg niet meer dan dat ! HUP NAC !

6   4  
Badeend

Excelsior Rotterdam 021 hè jongens. Laten we ajb wel alles in het juiste perspectief blijven zien. Dat Reulen er nu vier maakt is fantastisch voor die jongen maar het zegt ook erg weinig over wat hij er zaterdag in de Arena van zou bakken.

5   2  
ome cor

@badeend
Er zijn ook geen verzoeken voor een standbeeld ingediend.
Er zijn ook geen liedjes over vermeend Europees voetbal ingezet.
Er is gewoon ruim gewonnen in een oefenpotje en de grootste winst daarin is dat spelers die geen of weinig minuten maken nu een balletje hebben kunnen trappen.

Of iemand die niet vast in de basis speelt a) kansen krijgt in de Arena en b) daar ook nog succesvol in is hangt allemaal af van het moment, de vorm van de dag en een beetje geluk.

5   10  
NacNuancer

Reulen mag van mij svh vervangen.

5   0  
SjorsNAC

Mooi dat hij met 4 doelpunten op de deur blijft kloppen, die gaat echt nog wel kansen krijgen, Hoefkens is niet gek.

3   0  
Youssef

Zonder Bryn en Soumano zou het wel eens Sydney én Reulen (links) kunnen gaan worden?!

3   1  
Voor NAC

Zeer verstandig om Reulen langzaam te brengen. Er staat teveel op het spel om nu met een 17-jarige speler te experimenteren. Met als risico ook nog eens dat hij niet aan de verwachtingen van supporters voldoet (wat logisch is want pas 17 en onervaren) en dat hij wekelijk afgemaakt gaat worden. Vraag anders even aan Schalk en van Hooijdonk hoe zij de druk vonden op jonge leeftijd?

Laad alle berichten na dit bericht in