Nederland O-17 groepswinnaar op EK
Ezechiel Banzuzi is met Nederland O-17 doorgestoten naar de knock-outfase van het EK in Israël. De 17-jarige middenvelder kwam niet tot scoren maar versierde wel een penalty tegen de leeftijdsgenoten van Frankrijk.
Oranje wist de eerste twee wedstrijden van het EK al te winnen afgelopen week. Ook in die wedstrijden maakte Banzuzi minuten. Tegenstander Frankrijk won ook tweemaal waardoor de twee ploegen direct streden om groepswinst.
Basisklant Banzuzi speelde de volledige negentig minuten mee en versierde na een knappe actie een penalty. Via deze penalty kwam Oranje in de tweede helft op gelijke hoogte. In de slotfase scoorde de Nederlandse beloften nog twee keer om zo een knappe 1-3 zege te boeken tegen Frankrijk, een van de favorieten om het toernooi te winnen.
Aankomende woensdag mag Oranje O-17 weer aan de bak. In de kwartfinale speelt de ploeg met Ezechiel Banzuzi en Ex-NAC’er Oualid Agougil (nu Ajax) tegen Italië opnieuw een mooie wedstrijd.
Plaats reactie
Wat een tempo en energie in dat spel. Mooie ervaring. Tegen de beloften van Frankrijk en straks Italie . Go go Ezi!
Lekker bezig die Banzuzi
En goed keepers nieuws
‘NAC met Kortsmit als eerste doelman het nieuwe seizoen in’
De verhoudingen binnen het keepersgilde van NAC worden deze zomer flink opgeschud. Een belangrijke rol ligt in het verschiet voor Roy Kortsmit die dit seizoen geen minuut in actie kwam.
Yadran Blanco 23-05-22, 07:00
Kijk even bij het derde doelpunt na ruim 90 minuten spelen even hoe makkelijk Banzuzi van achteruit aansluit naar voren.
Zo'n Banzuzi moet je eigenlijk - met nog maar één jaar contract - direct na dit toernooi verkopen. Of meteen verlengen, anders vang je er geen stuiver meer voor.
Want het is ongelofelijk, en mooi tegelijk: de naam NAC Breda zien staan in het rijtje clubs dat spelers levert voor dit elftal. Ongelofelijk, met een heerlijke belofte in zich: die hemel kleurt uiteindelijk weer eens stralend blauw. HUP NAC!
Basisspeler, mits we hem in zijn kracht gebruiken.
Wat een talent.
Deze wedstrijd wonnen ze wel op karakter vond ik.
Maar klasse hoor.
Blij dat hij nog een jaartje langer bij NAC wil blijven.
Mooi man |Banzuzi !!
Met een voetballende staf, goud in handen !
Wat een tempo en energie in dat spel. Mooie ervaring. Tegen de beloften van Frankrijk en straks Italie . Go go Ezi!