NOAD Cup '25 - De jubileumeditie
Terwijl de temperaturen deze week nog rond het vriespunt liggen, kijken wij samen met onze vrienden van de Breda Loco's weer reikhalzend uit naar de dag dat de zomer zijn intrede doet. Zaterdag 21 juni is het namelijk alweer tijd voor de vijfde editie van de NOAD Cup. Een jaarlijkse traditie waar dit jaar maar liefst 60 teams zullen strijden om de titel.
Al maanden zijn we achter de schermen druk bezig om op diverse punten de feedback van afgelopen jaar te verwerken en we denken een prachtig programma samengesteld te hebben voor iedereen met een geel-zwart hart. Komende tijd zal hierover meer duidelijk worden maar we kunnen alvast verklappen dat de BBQ dit jaar een andere vorm krijgt, het supportersplein grondig wordt aangepakt en het entertainment op het podium dit jaar uitsluitend feest zal zijn.
Afgelopen dagen hebben teams die minimaal drie edities hebben bezocht een link ontvangen waarmee zij een kleine voorsprong hebben op de kaartverkoop. Op zaterdag 22 februari zal om 10:00 uur hier op de website een bericht verschijnen met de ticketlink voor alle andere deelnemers. We hebben meer plek dan ooit, maar we verwachten dat de kaartverkoop net als andere jaren hard zal gaan.
De NOAD Cup was afgelopen vier jaar nooit zo'n succes geworden zonder onze trouwe sponsoren. Vele van hen zijn er al sinds de eerste editie bij. Daarom zijn wij NAC Supportersvereniging, MK Gilze, RB-Media, Rath Streetwear, Hoeks Hoveniers, Culinice, Kasparov, Dok 18, Dok 19, CIBO Vloeren, Maunt en Lawwise wederom enorm dankbaar voor hun steun aan de NOAD Cup '25. We zoeken nog bedrijven die zich in dit prachtige rijtje willen voegen. Interesse om veldsponsor te worden of benieuwd naar de andere mogelijkheden? Neem dan even contact met ons op via [email protected].
Mocht je alles omtrent de NOAD Cup nog eens rustig na willen lezen, kijk dan op deze pagina. En om de tijd te doden tot zaterdag 22 februari hebben we hierbij nog eens de aftermovie van 2024.
Plaats reactie
Een mooi event, voor en door supporters. Veel succes met de voorbereidingen!
Geweldig evenement! Wat zijn de inschrijfkosten dit jaar en is de kans groot dat je een plekje hebt als je je team de 22ste om 10:00 uur gelijk aanmeld? Hup N.A.C.!

@Avondje NAC
De kosten zijn € 35,00 per persoon. Inschrijven gaat per team van 10 personen. Als je de 22ste klaar zit om 10:00 uur is de kans groot dat je erbij zit. We hebben dit jaar een maximaal aantal van 60 teams.
Een mooi event, voor en door supporters. Veel succes met de voorbereidingen!