NOAD Cup 25: Een plaatsje vrijgekomen

Door afmelding van een van de teams hebben wij een extra plaats beschikbaar voor de NOAD Cup '25. Onze jubileumeditie met maar liefst 60 teams op het terrein van RKVV Jeka belooft grootser te worden dan ooit.
Het supportersplein heeft een grondinge metamorfose ondergaan en zal nu de gehele dag de gezellige uitvalsbasis zijn voor bezoekers en iedereen die even niet hoeft te voetballen. Met live muziek, springkussens en foodtrucks doen we er dit jaar alles aan om te zorgen dat jong en oud zich niet hoeft te vervelen.
Dunga Bokaal
In samenwerking met café Boerke Verschuren in het Ginneken hebben we dit jaar een aantal prachtige prijzen voor de winnaars van de Dunga Bokaal. Het team dat zorgt voor de meeste sfeer en het beste gekleed is gaat niet met lege handen naar huis en heeft ook na de NOAD Cup nog een mooi dagje in het vooruitzicht.
Bezoekers
Kun je niet voetballen maar wil je gewoon even komen kijken? Tot 12 jaar mogen kinderen gratis naar binnen. Iedereen die ouder is dan 12 kan voor slechts € 10 de hele dag komen kijken. Ook is het mogelijk om met een bezoekerskaartje bonnen te kopen voor de foodtrucks, dus kom vooral langs. Let op, er is geen kassa, maar ook bij de ingang kunnen kaarten online worden gekocht.
Kaarten voor bezoekers en het laatste plekje voor de NOAD Cup '25 zijn verkrijgbaar via deze link.
Plaats reactie
Ik zou het onwijs stoer vinden als het NAC vrouwenteam mee deed.
Alle teams zijn genderneutraal.
Moi stelleke !
NAC gaat 30.000 ontvangen voor Luc Marijnissen, ik blijf daarbij .....heeft ons NAC te makkelijk laten gaan ! Succes Luc !💪💛🖤
@De Natte Bever: leuke oproep, en als ze dat willen moeten ze dat zeker doen, maar voor zoiets geldt wel hetzelfde als voor NAC in een bekerwedstrijd tegen de amateurs. Je kunt alleen maar verliezen. Juist voor een team (of zelfs: een volledige tak van sport, als je vrouwenvoetbal zo beschouwt) waarvan zelfs aan het bestaansrecht nog wordt getwijfeld door sommigen lijkt me dat geen aantrekkelijke propositie.
Vanavond allemaal juichen voor Heracles
Heracles Almelo ole!
Commentaar geven willen 2 twee keer winnen en gelijkspel kan genoeg zijn .. nee dus dat klopt niet .pffff
Het moet niet gekker worden hier, in huize Adnac zitten we naar een wedstrijd van Willem 2 te kijken.
Huts!!!!!
Moeten we nu de bus van Heracles op gaan wachten met fakkels in Almelo?
0_1 Heracles!!! Prima zo
We waren in Almelo zo .... Publiek . Maar nu aan het aanmoedigen...ff eigen belang en een week rust in het hoofd
Dit is niet gunstig voor onze europese aspiraties
Had zomaar 0-2 of 0-3 kunnen en moeten staan in Stilburg.
Nog ff 3 kwartier billeknijpen
Ik zou het onwijs stoer vinden als het NAC vrouwenteam mee deed.