Wij gaan niet opzij

Ook Interlandverplichtingen voor Adiléhou en Maria

Das Phantom

Naast Dion Malone en Colin Rösler mogen ook Moïse Adiléhou en Michaël Maria zich klaarmaken voor een interlandperiode. Eerder meldden wij ook dat Lewis Fiorini in actie zou komen, maar die heeft afgezegd.

Maria sluit 31 mei aan bij de selectie van Curaçao om 5 en 8 juni te spelen tegen de Britse Maagdeneilanden en Guatemala. Als Curaçao daarna groepswinnaar is van de wk-kwalificatiepoule nemen ze het nog op tegen de winnaar uit poule D. 

Adiléhou mag het met Benin opnemen tegen Sierra Leona in de strijd om een wk-ticket. Verder speelt de centrale verdediger nog een oefenwedstrijd in de komende weken. 

 

Bron:
B-Side Rats, NAC
34 Reacties
84   4  
Ibio

Adiléhou, een top aankoop!
Dat mag ook wel eens worden gezegd

50   4  
Ernie

Wat hebben we toch een wereld elftal!

45   3  
Ric

Ik heb in de wedstrijden van de nacompetitie eerlijk gezegd vertrouwen gekregen in het duo Malone - Moise.

34   1  
Nacman

Moise de rots in de branding van de verdeging bij NAC

84   4  
Ibio

Adiléhou, een top aankoop!
Dat mag ook wel eens worden gezegd

14   5  
JN

@Ric

Ik ook, maar het risico is bij deze verdedigers dat ze bij een aanvallend NAC kwetsbaar zijn. Malone en Adilehou zijn de ideale verdedigers om met je 'kont in de 16' te voetballen.

14   4  
Voorwaarts

@JN

Genoeg manieren om met een lagere verdediging attractief voetbal te spelen. Gegenpressung en tiki-taka zijn niet de enige spelopvattingen.

Zolang er maar een spelopvatting in zit, ipv het geprul van afgelopen seizoen.

8   0  
Geelzwartwit

Jong NAC versterkt zich met FC Dordrecht-aanvaller Tavares,

Was dat 1 van de spelers die het NAC zo lastig maakte?

6   11  
Johnny1912

Wanneer komen de eerste nieuwe aankopen?

4   8  
Joris

Hopelijk zijn de nieuwe aankopen eredivisie waardig, anders wordt het nieuwe seizoen WEERRRR een gok!

Waarvan akte!

4   18  
Real Robert

Indien we deze verdediger kunnen verkopen zou ik het snel doen.
Je blijft gewoon iedere keer dat geklooi met die Afrika trips houden.
Zet er maar een goede Duitse verdediger voor in de plaats. Past beter in het interland-schema.
Was een "gokje" van Steijn. Die uitdrukking alleen hem. Zegt zoveel over Steijn. Respectloze kerel.

22   3  
Gjoewie

Real Robert > Het was wel een goed gokje. Ik heb onder Smullie meer geldverspilling gezien.
En Steijn is wat dat betreft niet respectloos, maar realistisch. Hij had die jongen waarschijnlijk ook nooit zien spelen (net als wij), maar hij kreeg hem wellicht voor een appel en een ei aangeboden. Dan kun je je er ook geen buil aan vallen. Als er iemand is die zich het afgelopen jaar goed ontwikkeld heeft, dat is het Adiléhou wel.

16   9  
Henkie

Vind dát dan juist wel weer verfrissend aan Steijn. Altijd realistisch in interviews. Als ze met het nodige geluk en slecht voetbal wonnen dan dat ook gewoon zo benoemen. Als iemand een goedkoop “gokje” was, dan dat zo gewoon benoemen en niet mooier maken dan dat het is om jezelf in te dekken. Prima.

13   1  
geelzwartwit

Moïse heeft zich, na eerst wennen aan land, spelers, club etc, prima ontwikkeld Ik hoop dat er in de plannen voor volgend jaar ook meer mogelijkheden in ontwikkeling voorAzzagari en DJ komen.

Wat mij onwijs opgevallen is afgelopen seizoen wel opgevallen is is dat Maurice alles bouwde op Lex Immers en Malone. Wellicht ook de door de "spelersgroep"' aangegeven gewenste speelstijl terugzakken.

Haye speelde zijn beste wedstrijden als hij meer naar voren speelde.. op een gegeven moment speeld hij meer als voorstopper. Aan het einde van de competitie was Lex Immers geblesseerd. Hij zat op de tribune. Noodgedwongen moest Steijn in zijn opstelling gaan schuiven.. en pardoes speelden we beter, compacter, georganiseerder, zat er meer voetbal in de ploeg en wonnen we. Steijn liet het zo staan en toen Immers weer fit was speelde hij tegen Emmen in de spits dat pakte voor die ene wedstrijd goed uit en tegen NEC niet. Maar door ook tegen NEC niet met Immers op het middenveld te spelen speelden we beter dan die wedstrijden met Immers op het middenveld.

In mijn ogen heeft de bleussure van Immers ervoor gezorgd dat de formatie en opstelling in de laatste wedstrijden meer klopte dan al die wedstrijden ervoor. En dat het dus een toevalligheid is en geen blijk van tactisch vermogen waardoor het de laatste wedstrijden beter ging.
Dat Haye vooral van voetballende waarde is als hij dichter op de spitsen speelt en aanvallender kan spelen kon iedere blinkde zien. Ook werd dat aps mogelijk gemaakt door een Immers op de tribune. Haye gaf zelf in een interview aan "deze positie bevalt me beter".

Al met al snap ik heel goed waarom afgelopen seizoen de mist in ging. En waarom de jeugd geen kansen kreeg...

De spelers wilden inzakken (zal ingegeven zijn door oa Malone, Immers)
Malone en Immers waren de sterkhouders en onomstreden.
Malone geeft aan niet op het middenveld meer mee te komen en wordt daarom maar in de verdediging gezet ten koste van je verdedigers en erg veel zwakke slechte wedstrijden van Malone als verdiger maar onomstreden
Bilate was een aankoop van Steijn en Sydney niet
Alle andere door Steijn gehaalde spelers kregen voorrang op wat er al was
De spanjaarden waren niet door Steijn gehaald dus konden ook weg of niet spelen

De enigen die minder speelminuten kregen waren DJ en Rutten maar beiden zijn geblesseerd geweest. En toen Rutten wel fit was werd hij ook op meerder posities gebruikt.

Steijn heeft zich wat mij betreft blind gestaard op zijn inner circle vrienden en aankopen/huurlingen. En als trainer moet je altijd objectief blijven. En dat laatste is volgens mij nou juist wat er totaal aan ontbrak. Want zoals Lokhoff al zei: "Als een spits scoort staat hij er gewoon in".

Hopelijk volgend seizoen geen kapstok en andere verhalen meer.

16   8  
Ivo

Redelijk vernietigend rapport in BN De Stem. Ook daar zagen ze aan de poten van Steijn.
Ik vraag me af wanneer NAC een knoop doorhakt. Nog een week of 4 en dan begint de voorbereiding weer. Wie staat er dan voor de groep?

21   6  
Molenschot Loco

Ik ben het 100 % eens met het rapport van Blanco...het is een RUK seizoen geweest!!!

14   11  
Wanny

@ Ivo

Zo'n stuk in De Stem is ook maar gewoon de mening van 1 journalist die zelf nog nooit op niveau gevoetbald heeft. Te vergelijken met de mening van jou of mij.

Alleen omdat zijn mening wel in de krant komt, krijgt het ineens impact.

9   4  
Ivo

@Wanny

Die journalisten voelen natuurlijk wel aan welke kant iets opgaat. Die worden echt wel links en rechts ingefluisterd. Als ik dit zo lees, plus de reactie van Ton Lokhoff, dan denk ik toch dat Steijn er uit gaat. En als dat zo is, zou ik daar niet te lang mee wachten. Deze week moet NAC de knoop doorhakken, dan kan de blik snel op het nieuwe seizoen.

14   1  
Molenschot Loco

Wanny....zelfs een blind paard ziet dat het RUK is geweest!!! daarvoor hoef je echt geen hoog nivo aan te tikken!!!

6   0  
Judge M.

Good luck boys! Make us proud!

6   1  
Wanny

@ Molenschot Loco

Het is zeker niet goed geweest. Maar wanneer in de laatste 10 jaar is het wel goed geweest dan ?

25   8  
Judge M.

Blanco maakt zichzelf compleet belachelijk met zijn 4 sterren voor Sydney en laat daarmee weer zien waar hij zijn bruine arm vandaan haalt. Het valt me nog mee dat het er geen 5 waren..

7   2  
Nico

Dat het VEEL BETER moet, is wel duidelijk!!! Dus zal er ook meer kwaliteit binnengehaald moeten worden!

9   2  
NAC!!!

Dat er iets moet veranderen weet iedereen wel, het is al 10 jaar ruk!!
NAC moest al minstens 5 jaar een stabiele eredivisie ploeg zijn. Middenmoter of iets erboven. Alles is ervoor. Stadion, achterban.. alleen in de top en RVC is dat niet het geval. Zolang die heren er zijn blijven we stil staan.

Zo erg is het mensen..

Succes Ton!!

13   0  
Molenschot Loco

Wanny NAC heeft dit seizoen met de grootste begroting gespeeld met Steijn als trainer die zo defensief heeft gespeeld gewoon VERSCHRIKKELIJK!.

6   10  
Cor

Spelers op eredivisie- niveau:

Olij
Adilehou
Haye( net!)
Immers ( zolang hij het conditioneel aan kan.)
De Rooij( nog niet, komt ms nog)
Van Hooijdonk( op weg)

En dan hebben we het wel gehad!

Dus er moet nogal wat bij, willen we domineren in de KKD!

16   0  
Johan

@Cor

Je vergeet onze reserve keeper. Die hoort ook nog bij dat lijstje!

6   1  
Bredafun

Venema ook al weg.

5   0  
Cor

@ Johan

Inderdaad!

12   6  
Frank

Doorgaan met Steijn is geen optie: Leidt alleen maar tot meer ellende ( zowel voor ons NAC, de supporters als voor Steijn zelf!)

1   4  
van Flieger

Het stinkt hier geweldig naar eigendunk op deze site. Er mocht niet geoordeeld worden, er mocht niet geevalueerd worden. Niemand mocht hun keuzes in twijfel trekken.

Een walgelijke bende hebben ze ervan gemaakt en ze hebben er allemaal bij staan toekijken. Enorme afgang voor de betrokkenen, van Baal, Haarman, Coppens en van Poppel. Kleine politiek bedrijven, gokken en mensen "negatief" noemen. Maar zelf niet opleveren.

2   0  
van Flieger

Dat de Beninese Eekhoorn als enige van de door hen gehaalde spelers heeft voldaan en zij hem vooraf als gokje bestempelden toont het failliet van hun beoordelingsvermogen aan. Wegwezen met Manders en Steijn.

3   0  
Geelzwartwit

Betere spelers halen of spelers
Beter maken?

7   0  
Henk

@GEELZWARTWIT

Zowel het een als het ander!

2   0  
Geelzwartwit

@henk inderdaad
Helaas wordt er te vaak vooral gewerkt met versterkingen want dat schijnt makkelijker te zijn dan te werken met de spelers die er al zijn...

Het grote verschil tussen een club als NAC waar altijd wel geld voor "versterkingen" is en clubs waar het geld er niet is en er alles aan gedaan wordt om talenten door te ontwikkelen en meters te laten maken...

Het grappige is dat bij die clubs zonder geld voor externe versterkingen (we zoeken nog een linker spits, we zoeken nog een links back, we zoeken nog een diepgaande centrale middenvelder met scorend vermogen). Dat die clubs veel eerder een vast team en speelwijze hebben en talenten veel eerder opvallen en zich ontwikkelen en geld opbrengen.

Alle hoop op Ton

Laad alle berichten na dit bericht in