Open training in het stadion voorafgaand aan Willem II - NAC
Het is misschien wat lastig voor te stellen, maar zondag hervat NAC de competitie met een wedstrijd tegen Willem II. NAC organiseert daarom aanstaande zaterdag een open training in het Rat Verlegh Stadion. De deuren van het stadion openen om 9:30 uur.
De selectie van NAC zal vervolgens om 10:00 uur op het veld verschijnen voor de training. Het is inmiddels een traditie geworden dat supporters aanwezig kunnen zijn bij de laatste training voor de derby.
NAC neemt het zondagmiddag om 12:15 uur in Tilburg op tegen Willem II. De club uit Tilburg staat op dit moment op een negende plaats met 24 punten. NAC heeft zes punten minder en staat op de vijftiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie.
Plaats reactie
Ik denk dat derby nog minder leeft in Breda dan het WK daar in de woestijn.
Op naar volgend seizoen wat mij betreft waar de organisatie nu alle tijd voor krijgt dit gedegen aan te pakken.
Veelste kou
Het gerucht gaat dat er twee kruikjes met een stadionverbod naar die training gaan komen, dus ik zou hem alsnog maar snel achter gesloten deuren laten plaatsvinden, NAC kennende. 😉
gewoon gaan! Al weten we het resultaat haast al, altijd achter de club blijven staan een stunt kan in een klein hoekje zitten!
Zullen helaas weer 3 punten uitlopen de kruikenzeikers.
Totaal geen fudiezie in dit elftal
Zou mooi zijn als iedereen zich juist nu laat zien. Maar laten zien hoeveel deze wedstrijd voor de supporters betekent.
Doe maar een gesloten training. Om nou alles open te gooien voor die 10 jong en hun ouders🤷♂️🤷♂️
sportief is het zwaar kl^te, dan moeten we naar de kruiken..... hoop dat N=B achter de schermen echt goed flink bezig zijn met oog op langer termijn ! HUP NAC !
Tegen beter weten in, zaterdag laten zien dat we leven, en hoe belangrijk deze wedstrijd is. Deze pot staat los van het seizoen voor mij.
Als wij als supporters voor deze wedstrijd ons niet op kunnen laden, dan kunnen we beter alvast de zomerstop ingaan.
Tsja, ik twijfel of ze daar goed aan doen.
Kruiken hebben ook geen topseizoen, maar 2 overwinningen meer dus kan alle kanten op zondag!
Als deze training dan een klein verschil kan maken, is dit juist de kans om te laten zien waar NAC voor staat: NOAD !
Prachtig. De enige echte Derby. Vol trots hoop ik dat King Molenaar onze geplaagde selectie weer op de rails kan zetten. Juist tegen tilburg winnen. De ommekeer. Come on!!
Veelste koud, ga niet kijken naar een - schaakwedstrijd - wat de spelers tegenwoordig op de mat leggen.
Come on NAC !!!!!
Ga mijn best doen erbij te zijn!
Hup NAC!
Vroeg voor een zaterdag maar voor NAC heb ik veel over. Hopelijk erbij!
Hup NAC! #NOAD
Ik hoop toch op een mooie opkomst zaterdag om de spelers even onze steun te laten zien! Ookal is het dan tegen beter weten in.
Zondag 12.15u, geen publiek mee én een elftal dat ervoor heeft gezorgd dat deze derby wat mij betreft niet meer leeft dan Telstar-NAC. Het zal me werkelijk een rotzorg zijn hoeveel het wordt. En dat is al erg zat eigenlijk!
Voor de vroege vogels zorgen we dat er een bak snert en koffie te verkrijgen is. Voor de doorhalers of lange afstandsdrinkers is er ook wat sterkers.
Gas erop, ongeacht je voorgevoel!
Ik denk dat derby nog minder leeft in Breda dan het WK daar in de woestijn.
Op naar volgend seizoen wat mij betreft waar de organisatie nu alle tijd voor krijgt dit gedegen aan te pakken.