Seizoenkaarten B-Side volledig uitverkocht
Alle seizoenkaarten voor de B-Side zijn inmiddels uitverkocht. Een halve dag nadat de reguliere seizoenkaartverkoop is gestart is er geen stoeltje meer te krijgen op de populaire tribune.
Vanaf vanochtend 09:00 uur kunnen supporters die nog niet in het bezit zijn van een seizoenkaart, er eentje aanschaffen. Voor de B-Side waren er nog zo'n 400 kaarten beschikbaar. Deze gingen maandagochtend en middag over de digitale toonbank. Hiermee stijgt ook het totale aantal verkochte seizoenkaarten tot boven de 11.000.
Op de overige vakken zijn er nog voldoende kaarten beschikbaar. Enkel de vakken F4 t/m F7 zijn ook erg populair met als gevolg dat er op ieder vak nog zo'n 30 kaarten beschikbaar zijn.
Wil jij een seizoenkaart aanschaffen? Ga dan naar www.nacseizoenkaart.nl .
Plaats reactie
Aan de supporters zal het echt niet liggen. Hoop dat het bestuurlijk ook nou eens zo'n stabiele factor wordt.
Ongelooflijk eigenlijk.
Trots om Bredanaar en NAC supporter te zijn!
Wat een geweldige club hebben we toch!!
Prachtige supporters, nog geen fatsoenlijke kern maar de scc blijven gaan!!
Hondstrouw aan de club, kan iedereen niet zeggen hè Manders!!
Hopelijk snel een overnemer die de club doet opfleuren en groeien zoals men het in Breda graag ziet! Met een goed verantwoord beleid!!
Hup NAC!
Eigenlijk ongelofelijk.
Kut seizoen gehad, bestuurlijke chaos als vanouds, of wat zeg ik; groter dan ooit.
Geen TD, een AD die niemand ziet zitten,
En toch blijft het publiek komen. Ja, ik weet t er zitten heel veel kortingskaarten tussen, maar er waren (uit het hoofd) ook 6.500 gouden seizoenskaarten verkocht, dus die zijn hun geld van vorig jaar gewoon "kwijt" en betalen nu nog een keer de volle mep.
Hoe positief dit ook is, eigenlijk zit hier ook wel het gevaar van NAC in. Hoe incompetent en wereldvreemd onze AD ook is, hij weet dat de klanten toch wel blijven komen. En kan straks zijn eigen falen weer mooi verhullen door te schermen met mooie cijfers, waarvan er exact nul zijn verdienste zijn.
Het liefst had ik een jaartje NAC pauze genomen, maar ik laat me niet wegjagen door een passant als Manders. Dus wordt het gewoon weer een jaar ploeteren op vrijdag en maandag avond kijken tegen jong elftallen. Heerlijk!
Het gaat goed met de club, want het stadion zit vol.
Supporters hebben we voldoende. Als het stadion weer open is zal het daar niet aan liggen.
Misschien was het met wat meer verbaal geweld op de tribune ook wel beter gegaan afgelopen seizoen....wie zal het zeggen ?
Spelers die het gras op vreten en beleidsmakers die geld verdienen en niet alleen maar uitgeven (aan afkoopsommen)
De zusjes sluiten een miljoenendeal voor een speler die nog 1 jaar onder contract staat.
Bij ons zou zo'n jongen gratis weg mogen onder het mom van "dan zijn we die loonkosten kwijt".
Wanneer krijgen wij mensen met handelsgeest binnen de club ?
Hoe tegendraads kan een club echt zijn? Meer dan 11.000 mensen die niet kunnen wachten. Maar waarop eigenlijk......
Wat de zusjes doen, boeit ons niet ome Cor.
Tijd voor een nieuw stadion, of nie Manders?!
Knap hoor!
De hele organisatie ademt géén voetbal uit, maar de supporters gelukkig wel.
Extreem jammer dat NAC continu geleid wordt door incompetente lieden.
Met de juiste mensen aan 't roer moet het geen probleem zijn om eindelijk van NAC een stabiele middenmoter te maken.
In de Eredivisie wel te verstaan.
Ik hoop erg dat ook wij als supporters ook eens wat meer gaan doen op de tribunes behalve bier drinken, met elkaar ouwehoeren, op de telefoon spelen en met een schuin oog de wedstrijd kijken. De sfeer in de KKD is toch wel vaak erg belabberd (wat ik overigens wel begrijp met de zaadpotten waar we naar zitten te kijken).
Nieuwe NAC liederen voor op de tribunes, meer sfeeracties, meer uitsupport en 90 minuten lang gasgeven, óók als de wedstrijd niet boeiend is. Samen strijden voor 1 doel: promotie.
Uiteindelijk is dat het enige waar wij als supporters échte invloed op hebben. Natuurlijk is het een wisselwerking, maar als wij aan deze voorwaarden voldoen, kan het aan ons in ieder geval niet liggen.
Come on NAC!
@ jammer
Ik zeg ook niet dat je ze moet adoreren, maar hoe groot je antipathie ook is tegen de kruiken..... dat het daar beter gaat in de organisatie dan bij ons kan zelfs een blinde nog zien.
Trots om naast ons durpke hier ook qua gevoel een Bredanaar en NAC supporter te zijn !
"Zo lang daar rond die slanke toren
Nog klopt het echt Bredase bloed,
gaat nimmer d´eigen aard verloren
Die pittig is en pittig blijven moet!
Breda vooruit! de klokken luiden!"
B- side uitverkocht? Uiteraard.
Wat hadden jullie dan verwacht?
11.000+ Pipo’s in het stadion komend seizoen. Benieuwd welke artiesten er gaan optreden bij Circus Manders .
Goed statement ook om lekker te blijven komen met zijn alle.
@Stijn
Wat wil je dan? Allemaal zielig lopen doen en niet gaan.
@Stijn
Jij bent nog een jonkie zeker.
Nooit in een koude natte Beatrixstraat geweest met 1438 anderen om in weer en wind onder het genot van een biertje en een lauwe frikandel NAC te zien verliezen van een club die nu niet meer bestaat ?
Maar ze stonden er wel..... toen ęn later in de betere jaren....én ook komend seizoen weer: de NAC supporters !
Met klagers en jankerds, veilig thuis achter hun computer of telefoon heeft de club ook niks.
Dus ga jij lekker thuis statementje zitten maken en kom maar terug als er weer glory te hunten valt. Dan gaan wij wel naar NAC....hoe slecht of weinig hoopgevend komend seizoen ook moge worden.
Hup NAC gvd
@hupNac
Nee, lekker op deze stabiele voet verder gaan.
Uit betrouwbare bronnen vernomen dat het merendeel van deze 11K zelfs bier blijft drinken als Manders blijft.
Zal toch minder smaken…
Dus laten we hopen op het beste!
BREDA VOORUIT!
Hup NAC
@ Ome Cor,
En waarschijnlijk is de organisatie bij heel veel ander clubs in Ere- en Kkdivisie beter dan bij ons. Dus waarom uitgerekend vergelijken met de zusjes.
Het lijkt wel alsof je tevreden bent met hoe het daar gaat... Vreemd.
@ jammer
Je probeert mijn woorden te verdraaien en me tussen de regels door sympathie voor de Stillems te verwijten, maar dat zegt meer over jou dan over mij.
Ja, ik had dolgraag twee wedstrijden tegen de zusjes willen zien komend seizoen en niet omdat ik iets met sTilburgers-in-jeka-shirt heb, maar omdat ik een ouderwetse burenruzie weer graag terug zie.
En het zou voor de wedstrijd lange neuzen trekken mooi zijn als wij promoveren en zij degraderen. Dat laatste kan nog, maar dat eerste zie ik komend seizoen nog niet gebeuren.
Maar laten we wel wezen: NAC - Willem II en v.v. is een voetbalwedstrijd tussen twee Brabantse steden, waarvan beiden zich de beste voelen.
Stompzinnige haat zoals ook Ajax-Feyenoord die kent en wat andere buitenlandse clubs is voor mensen die graag willen weten wie de langste piemel heeft, maar qua iq de aller aller kleinsten zijn.
Volgens mij heb je een hele reeks clubs nodig om twee leagues te kunnen maken, dus anderen het licht in de ogen niet gunnen en vertalen naar pure haat in mijn ogen een geestelijke beperking m
als je een kaarte koopt wil je toch waar voor je geld dus nac versterk je met spelers nac waardig
Het gaat goed met de club, want het stadion zit vol.