Wij gaan niet opzij

'Sydney van Hooijdonk blijft bij NAC'

Das Phantom

Volgens BN DeStem is de kogel door de kerk: Sydney van Hooijdonk blijft bij NAC. Ook het Twitteraccount neemt al een voorschot op het nieuws door een kort filmpje te plaatsen van een speler die het nieuwe uitshirt aantrekt. Het kettinkje dat te zien is zou ook bij Van Hooijdonk om de nek zitten.

Volgens de krant blijft Van Hooijdonk in ieder geval tot het einde van dit seizoen bij NAC. De constructie dat hij transfervrij mag vertrekken is hiermee van de baan. Er is achter nog geen witte rook als het gaat om een nieuw contract. Dat betekent dat Van Hooijdonk in ieder geval nog tot 2021 onder contract staat bij NAC, maar hij wel met terugwerkende kracht vanaf 1 juli een beter salaris ontvangt voor zijn diensten. 

"De leiding van NAC en het management van de voetballer zijn erop een aantal punten echter niet uitgekomen ondanks dat ze lange tijd dicht bij een akkoord waren", schrijft BN DeStem. Wel is er de intentie om er komende maanden alsnog uit te komen met elkaar.

Waarschijnlijk snel meer en een bevestiging van NAC. 

 

Bron:
B-Side Rats, Bn DeStem, NAC
Volgend bericht
Moreno Rutten in elftal van de week 23 reacties
Advertentie
56 Reacties
107   2  
Erik Balkenfurg

En nu knallen en laten zien dat je het waard bent!

69   3  
NBFC1912

Mooi! Nu onze Kaj nog.

23   1  
NACCER

LET'S GO

52   4  
Plastieke annemieke

Goed nieuws.

Nu komende 10 wedstrijden gewoon basis laten starten

27   1  
Boom

Gooien zaak! Nu ook snel verlengen.

29   1  
nb.vos

dit is eventjes lekker zeg!! 1e spits laten

107   2  
Erik Balkenfurg

En nu knallen en laten zien dat je het waard bent!

22   55  
André

Iedereen die zijn vader en hem belachelijk maakte excuses denk ik . En ik ben blij ........

28   1  
ABC

Prima. Nu nog een buitenspeler met een voorzet.

14   3  
Judge M.

En het artikel meldt verder dat hij met terugwerkende kracht een salarisverhoging voor dit seizoen krijgt. Aan het einde van het seizoen kan hij dan alsnog gratis de deur uit.

Nu Kai nog erbij en VOETBALLEN!!

40   7  
Chris W.M.

Slimme beslissing. Sydney kan nu kijken wat zijn vernieuwde status waard is en of bepaalde afspraken nagekomen worden. Mocht hij inderdaad een eerlijke kans en speeltijd krijgen, en laat hij zichzelf zien met goals en assist, dan verwacht ik in de winterstop wel dat ze elkaar gaan vinden in een contract voor langere tijd.

12   2  
BredaParel

Goede keuze: Sydney kan alleen door veel te spelen, groeien als speler en beter worden. Heeft laten zien dat hij een belangrijke speler kan zijn!

Gelijk het contract nog met een paar jaar verlengen, zodat er in de toekomst altijd nog een bedrag voor hem gevraagd kan worden.

12   0  
Barbapapa

En de teaser is zoals ik gister al het vermoeden had met het nieuwe shirt!

14   4  
Boxer

Mooi, nu hoop ik toch dat hij de voorkeur krijgt boven Bilate.

8   1  
N1912

Toch wel een flinke opluchting dit, voor alle partijen denk ik. Ook best logisch dat er nog wordt gewacht met de contractverlenging. Mocht het allemaal toch tegen gaan vallen dit seizoen, dan is Sydney vrij om te doen wat hij wil. Maar daar gaan we natuurlijk niet vanuit!

Hup NAC en hup Sydney!

23   1  
Arie

Ik word hier zo ongelofelijk blij van. Nu vlammen Syd!

13   1  
Dippo

Blij mee !

22   1  
Breda_076

Hoppaaaa! Lekker dit! Het begon onderhand op de Messi soap van Barcelona te lijken. Nu Riera nog hier houden en laten we hopen dat Kaj vanavond ook op de filmpjes van de social media kanalen van NAC verschijnt.

9   3  
Robbie Rafello

Nette oplossing voor alle partijen ! ik blijf sceptisch of ie er wel15 of meer in gaat peren. Als dat zo is toont hij ook mijn ongelijk aan. Ik hoop het !

37   20  
Teflon Don

Samenvattend: er waren dus niet zo heel veel clubs geïnteresseerd, het perspectief is niet verbeterd maar het contract wel, NAC moet nu nog een keer een verbeterde aanbieding doen, naast die ze al gedaan hebben, om hem niet gratis de deur uit te laten lopen.

Van Hooijdonk de grote winnaar, door op het juiste moment te pieken en door enorm slecht onderhandelen vanuit NAC.

Dat NAC een verbeterde aanbieding heeft gedaan is echt ridicuul; ze moeten hem nu meer betalen maar hij kan aan het einde vh jaar toch nog gratis naar buiten lopen...

8   3  
Scheids!

Deze gast is het waard om voor te strijden! Hij laat iedere wedstrijd zien dat ie inzet toont, nu nog op kracht trainen en balvastheid!!
Straks misschien ook aanvoer vanuit de flanken door Kaj de Rooij....?

44   3  
Da Pope

Goed nieuws dat Van Hooijdonk blijft. In deze vorm is hij natuurlijk van meerwaarde voor dit elftal.

NAC betaalt wel een prijs voor de gemaakte fouten. Je had Sydney, als je hem niet had beloofd dat hij transfervrij mocht vetrekken, natuurlijk ook gewoon tegen zijn oude salaris tot het einde van het seizoen kunnen houden. Je kunt zeggen dat je hiermee als club goede wil toont, maar dat was helemaal niet nodig geweest.

Dat Sydney nu nog niet bijtekent, vind ik logisch. In zijn positie zou ik ook rustig afwachten wat de nabije toekomst brengt (blijf ik basisspeler als Bilate fit is?) en het is ook wel lekker om alle opties open te hebben, wanneer je er straks twintig hebt gemaakt.

Veel van wat Manders en Steijn tot op heden hebben gedaan, vind ik goed en logisch. Dit was echter een verkeerde inschatting, die de club onnodig geld en wat gezichtsverlies kost. Dat is zonde. Feit is echter dat met deze constructie de kou uit de lucht is, de situatie met wat omwegen gemanaged is en er een basis is gelegd voor onderhandelingen over een verdere samenwerking. Had slechter gekund. Ik kan hiermee leven.

10   0  
Steefl

Goed nieuws, jongen van de club, laat het maar zien!
En nu promoveren GVD!

13   0  
Black lung Wardaddy

Fijn nieuws! Erg leuk, een jongen die oprecht hard wil werken en de cultuur van NAC door en door kent. Hij heeft nog voldoende ontwikkelmogelijkheden en dat mag ook.

Ik heb er alle vertrouwen in dat hij de ruimte krijgt van het NAC publiek om te groeien en zijn vertrouwen en prestaties te laten groeien.

Ik hoop ook dat er geen 'toezeggingen' zijn gedaan over het aantal basisplaatsen of speelminuten. Maar ik vertrouw op een gezonde en goede relatie tussen trainier, management en spelers.

Heerlijk, nu knallen Syd, goud dit.

6   20  
GeelZwarHart

Gefeliciteerd, Sidney. Je hebt gewonnen. Die vertrekt alsnog transfervrij na dit seizoen.

5   0  
PatjeR

Goed nieuws!

En inderdaad het nieuwe uitshirt in Wit, netjes.

7   18  
Bladran Yanco

Hij blijft, maar kiest ervoor om volgende zomer als hij veel aan spelen toe is gekomen gratis weg te gaan met meer salaris. Vreemde constructie, maar het gevolg van laf leiderschap door je beste spits een transfervrije status te geven om daarna je drol in te trekken.

16   19  
Brecht

Dit is lim van van Hooijdonk; NAC zal als ze bovenin blijven spelen de meeste aandacht krijgen, hij zal meer scoren (betere spelers om hem heen) en kan dus volgend jaar aardig cashen bij een andere club. Hij misbruikt NAC dus om zich in de etalage te zetten. In de winterstop verkopen vind ik nog steeds een reële optie.

8   0  
Ad B uit Roosendaal

Een goed bericht.

Sydney moet en zal zich nog verder ontwikkelen en hopelijk doet hij dat de komende jaren bij ons NAC.

1   16  
Ice

Sydney en Pierre zag ik net (5min geleden, op weg naar de stads stores) uit de auto stappen bij NAC. Hoop dat hij blijft

5   0  
signase

Als SVH blijft scoren en er aan bijdraagt dat NAC promoveert, is deze deal veel geld waard.
Dat SVH in dat geval waarschijnlijk voor veul tekengeld naar een andere club vertrekt: jammer.

8   3  
D'N Klaagmuur

Mocht hij er nog een paar bij schieten, maar niet uitzonderlijk presteren en zelf niet willen verlengen, dan in de winterstop gewoon van de hand doen. We zijn geen filantropische instelling.

Echter hoop ik dat hij gewoon de pannen van de daken gaat spelen en vooral er veel ballen in knalt!

3   0  
josdebakbanaan

Supernieuws!

3   1  
E. Ricvan

Hoera

0   0  
Baron

@Klaagmuur

30   6  
Cool hand

Mooi dat hij de aanbiedingen van Ajax, Dortmund, PSG en Arsenal naast zich heeft neergelegd om bij NAC te kunnen blijven voetballen.

9   0  
Rat uit Rijen

Hopelijk schiet hij de 1 na de andere er in! Tekent hij in de winterstop bij en verkopen we m ooit voor veel geld aan een mooie club, waar hij laat zien dat hij meer is dan 'de zoon van'. Blij dat hij blijft! Laat t maar zien Sidney!

2   5  
D'n baviaan

'maar hij wel met terugwerkende kracht vanaf 1 juli een beter salaris ontvangt voor zijn diensten.'

Waarom hebben ze het salaris nou precies verhoogd? Ik snap dat hij ontevreden was over zijn eventuele bankpositie en keek voor andere clubs. Maar nu hij blijft zie ik niet in waarom dit samen moet gaan met salarisverhoging. Daarmee speel je als nac een troef, die je beter kan gebruiken als je om de tafel gaat voor contractverlenging.

3   0  
Baron

@Klaagmuur
Dat bepaalt een speler nog altijd zelf. Maar wanneer SvH ons naar de eredivisie schiet, en hij wilt geen normaal contract tekenen zonder lage gelimiteerde afkoopsom. Laat hem dan maar zijn geluk ergens anders beproeven. Maar als wij dan volgend jaar alsnog in de Eredivisie actief zijn en gaan geen idiote contracten aan, dan hoor je mij niet klagen.

3   0  
Toon

Super goed bericht, HUP NAC!!

7   5  
Bas

Ik ben blij voor Sydney en nac ((supporters ) versta me echt niet verkeerd maar dit is toch gewoon een gedwongen huwelijk, aan het einde van het seizoen loopt hij alsnog gratis weg , (maar wel een verbetering van salaris) nac betaald wel een hoge prijs voor hun fouten, om te zeggen hij mag transfer vrij weg,( komt bij mij over dat je overbodig bent) en dat Sydney niet bij tekent begrijp ik wel ((rustig afwachten maar) want nu heeft Steijn hem keihard nodig totdat zijn favoriete spits weer fit is!, wat een struisvogel politiek!!!
en wat gebeurd er dan met Sydney?
Dit is toch uitstel van executie, wat gaat er gebeuren als bilate voor Sydney gekozen wordt en het veld moet ruimen voor bilate?

Sydney , ik Hoop echt dat je veel assists gaat geven en veel doelpunten mag maken..... hup nac!!... op naar de promotie!


3   0  
Nac

Al nieuws wat betreft Kaj?

2   1  
D’n directeur

Mooi, eerste goede nieuws van de dag is binnen. Verwacht vandaag eerlijk gezegd geen Kaj-nieuws meer, en als dat er komt dan vanavond dat de deal niet doorgaat. Jammer maar helaas en in dat geval, doorschakelen!

3   0  
Maarten

Erg blij mee. Deze man gaat nog zoveel laten zien.

6   0  
Wanny

Ik weet niet wat die jongen nu verdient, maar als dat een veredeld jeugdcontract is, dan is het niet heel vreemd dat je er wat bij doet. Ook als het contract nog maar een seizoen loopt.

Ook richting andere (jeugd)spelers moet je laten zien dat goed presteren beloond wordt. Dat is een stimulans op bij NAC te willen blijven.

3   2  
Maarten

Wat interesseert mij nu hoe en wat. Deze jongen is welkom wat mij betreft. Deze man heeft mij echt overtuigd terwijl ik enorm sceptisch was. Nee, je ziet hem geen 90 minuten lang maar als hij de bal heeft veranderd alles in goud.

5   2  
RV

Mooi dat hij blijft, ik denk voor dit seizoen heel belangrijk.
Het zou ook vreemd zijn mocht hij dan naar een Helmond of Eindhoven vertrekken.
Want laten we eerlijk zijn, er zou geen enkele Eredivisie (of waardige buitenlandse club) komen die Sydney wel speelminuten kan garanderen.

Dit jaar is echt zijn kans want Bilate is geen bewezen goalgetter.
Venema is dat wel maar die is gehaald voor de rechtsbuiten (wat ik overigens niet goed begrijp).

Zou een mooie aanval zijn met Van Hooijdonk, de Rooij, Venema en Immers er achter.
Dan kun je gewoon 45 doelpunten of meer intekenen. Dogan, Bohui, Bilate en Buffonge achter de hand en biedt mogelijkheden... El Allouchi gewoon naar het middenveld waar hij hoort (misschien Malone dan toch een linie terug?). Met een degelijke verdediging (en keeper) die wat minder tegendoelpunten krijgt dan vorig jaar (daar ben ik van overtuigd met het degelijke spel van Steijn) kun je dit seizoen ver komen.

Als Riera blijft en de Rooij komt heb je bovendien echt een goede bezetting op alle posities.


8   0  
Tombola Breda

Dat is zeker goed nieuws. Temeer omdat ik ondertussen ook wel klaar was met deze soap.

13   0  
Ed

Ik hoop zo op de Rooij. Ff wat geld, maar dan heb je ook wat. Tevens marktwaarde

8   4  
Scheppioni

Goed bericht ! Kind van onze club !💛🖤

6   0  
SjorsNAC

Mooi eindelijk even van dat gezeik af.

3   6  
Cees

Heb ik wat gemist? Of begrijp ik iets totaal verkeerd? Iedereen doet nu net alsof Van Hooijdonk de grote winnaar is. Maar hij krijgt wat salarisverhoging. Nou, hartstikke leuk voor hem, en het is hem “nu” trouwens gegund. Maar wat, als hij weer plots in de anonimiteit belandt? Wat als NAC onverhoopt promoveert? Bij het laatste is belangrijk wat zijn aandeel daarin is geweest? NAC zit in ieder geval “dan” in een zetel. Van Hooijdonk, ook? De situatie is nu zodanig dat we wel weten dat hij blijft tot het eind van het seizoen. Trouwens, dat voor wat het waard is. Maar laten we hopen dat e.e.a. positief gaat verlopen, zeker voor de club NAC. Verder denk ik dat het met de Van Hooijdonken in de toekomst altijd een enigszins gespannen werksituatie zal blijven.

3   3  
Diep Holland

Hoi, hoi, hoi,


Hoi hoi hoi

And yet again

Hoi hoi hoi. ( vrij naar Shakespeare

Wonderful ,
Wonderful

And yet again,

Wonderful ‘ )

Nu Eindhoven nog een winwin reddingsband toewerpen.

Gaaf weekje , kunnen we dan op terugblikken !

Diep Holland

0   1  
Adriaan

Ja maar hij moet wel goed aangespeeld worden (4,4,2?)

0   1  
Braze

Mooi dat we dit seizoen Sidney nog hebben.
NAC heeft met alle geleuter dat ze een andere spits zochten en dat hij transfervrij weg mocht zijn hand overspeeld.
Aan het eind van dit seizoen stapt Sidney alsnog transfervrij naar een betere club, als hij zo blijft spelen tenminste.

8   11  
10Diego

Sydney “ ik wil spelen is het niet bij NAC dan elders”

“ NAC is mijn club, ik wil een plan”

“ ik hoef geen speelgarantie, ik wil vertrouwen”

“ het gaat mij niet om geld”

“ er liggen mooie aanbiedingen uit binnen- en buitenland”

Dus:

Dit ventje was transfervrij op te halen, maar er was blijkbaar geen club met een plan voor hem.

Het gaat hem niet om geld, maar voorlopig krijgt hij meer geld en tekent hij niet bij omdat “Sydney en zijn management en hun grote NAC hart” niet uit een verlenging komen. Iets in mij zegt dat dit te maken heeft met geld in de vorm van een gelimiteerde transfersom. Stel je voor dat je NAC iets gunt.

Maar verder gaat het Sydney en zijn management niet om geld maar om een plan. Een plan voor de komende 7 mnd, wat inhoud: NAC gebruiken als etalage en zakken vullen.

Bah bah.

6   4  
Breda78

@ 10DIEGO

Wow. Iets uit je duim zuigen en daar dan met afkeur op reageren alsof het de waarheid is. Je moet het maar kunnen.

Laad alle berichten na dit bericht in