Telegraaf: ‘Geïrriteerd Rakow trekt stekker uit onderhandelingen over Hillen’
De transfer van Rio Hillen naar Polen lijkt volgens De Telegraaf, in ieder geval voorlopig, van de baan. De krant stelt dat Rakow Czestochowa na meerdere biedingen over gaat naar andere opties voor de positie van Hillen.
In het artikel wordt gemeld dat Rakow reeds vijf keer een bod bij NAC heeft neergelegd. NAC zou dat vervolgens telkens hebben afgewezen en weigeren in gesprek te gaan, zo stelt De Telegraaf. Die handelswijze zou bij de Poolse club de nodige irritatie hebben opgewekt. Daarop zouden de onderhandelingen zijn gestaakt; Rakow onderzoekt nu andere spelers voor de positie links centraal achterin.
De transfergeluiden rondom de 23-jarige Hillen begonnen twee weken terug. Hillen werd na een oefenwedstrijd tegen FC Eindhoven uit de media gehouden door NAC. Kort daarop kwam het nieuws naar buiten dat de nummer vier van Polen van afgelopen seizoen zich had gemeld voor de verdediger. Het eerste bod, naar verluid één miljoen, werd afgewezen. Zaterdag ontbrak Hillen helemaal tijdens de wedstrijd tegen Excelsior. NAC meldde dat hij twee dagen vrijaf had gekregen om ‘het niet doorgaan van zijn transfer een plek te geven’. Trainer Carl Hoefkens gaf na die wedstrijd bij ons voor de camera aan dat het vooral een spel was achter de schermen, waarbij hij leek te doelen op de zaakwaarnemers. Maandag zou Hillen zich weer melden in Zundert. Dit gebeurde ook, maar hij trainde wel apart van de groep. NAC en Rakow zouden toch weer de onderhandelingen hebben voortgezet, zo meldde VI begin deze week.
Recordbedrag Rakow
Uit de berichtgeving van de Telegraaf blijkt dus ook dat Rakow het nog niet had opgegeven. Volgens de krant was de Poolse ploeg bereid om NAC het zevenvoudige te betalen van wat de club voor Hillen had betaald toen hij overkwam van De Graafschap. Dat zou neerkomen op 2,1 miljoen euro. Het hoogste bedrag dat Rakow ooit neerlegde voor een speler, was volgens Transfermarkt.nl vorig jaar zomer: 1,75 miljoen voor een destijds 21-jarige Poolse middenvelder. Rakow zou in dat geval dus het eigen record willen verbreken voor Hillen.
Beide partijen zouden volgens het bericht nog enkele tonnen uit elkaar hebben gelegen, toen Rakow de stekker eruit trok. Of dit het definitieve einde is van deze transfersoap, zoals je die ondertussen wel mag noemen, is moeilijk te zeggen. Hillen heeft nog een contract tot medio 2029 en wordt door Hoefkens gezien als een van de sterkhouders van het team voor komend seizoen. NAC heeft eerder aangegeven de groep zoveel mogelijk bij elkaar te willen houden en alleen bij een niet te weigeren bod akkoord te gaan met een transfer.
NAC geeft na navraag aan dat het op alle biedingen een reactie heeft gegeven, evenals op het voorstel van Rakow om naar Breda af te reizen voor onderhandelingen. NAC zegt daar niet op in te zijn gegaan, omdat "hetgeen wat zij geboden hebben geen zicht biedt op een mogelijke deal."
Plaats reactie
NAC dat zich hard opstelt en geld wil zien, ik hou ervan.
Ik denk als 2. 5 miljoen bieden zitten denk richting het bedrag van NAC plus 10% door verkoop
Mmmm de Telegraaf, rat en gluiperd Driesen begint ook al, dan weet je het wel. Geloof er weer geen flikker van!
Dit lijkt me heel moeilijk te geloven. In een jaar tijd bijna 2 miljoen winst maken op een zeer gemiddelde speler zou geen elke weldenkende club afslaan.
Hillen trekt alle registers open om weg te komen. Hij trainde natuurlijk al niet meer mee en voert nu met zijn zaakwaarnemer de druk op via de media. Snap dat hij ambities heeft, maar erg fraai is het allemaal niet.
NAC wil natuurlijk het onderste uit de kan, maar ik hoop wel dat we hem weten te slijten. Ik hoef deze slappe zak komend seizoen namelijk echt niet meer in een NAC-shirt te zien.
De telegraaf schrijft een artikel bij monde zaakwaarnemer Hillen. Die heeft blijkbaar hard een commissie nodig.
Lekker poot stijf houden NAC. Het is niet zo dat hij maar 1 jaar onder contract staat.
gewoon houden. Prima Linker CV; hebben we ook hard nodig. Over een jaar zen we weer wel, zijn waarde zal dan, als het goed is, zeker niet afgenomen zijn. Ook Hillen moet de knop nu omzetten.
Dit is duidelijk een tactiek van Hillen & Co
Natuurlijk laat NAC geen bod van ruim 2 miljoen schieten.
En natuurlijk bericht de Telegraaf nooit zoiets over NAC zonder dat dit toegespeeld is. Telegraaf kennen we nog uit het tijdperk Steijn. Die komen alleen maar met NAC nieuws als ze oorlog kunnen maken. Alsof die Amsterdamse krant ooit geïnteresseerd is in NAC.
Ben alleen bang dat we werken naar een vervelend conflict waarbij we uiteindelijk een ontevreden speler op de bank hebben zitten. Dit gaat vervolgens zijn waarde niet goed doen.
Als men inderdaad 2,1 miljoen zou willen betalen en we daarnaast 10% krijgen als doorverkooppercentage dan zeg ik strik er om een laten gaan. Wil hem morgen persoonlijk in Hoeven ophalen en weg brengen naar Polen @Da Pope eens. Deze man hoef ik niet meer bij ons te zien als men inderdaad bezig is vieze spelletjes te spelen.
Geld pakken en snel doorschakelen naar Lukas Willen.
@Da Pope
Toch helpt dit niet mee om bij de start van de competitie nog 2 of 3 nieuwe spelers op het veld te hebben staan. Hillen heeft er overduidelijk geen zin meer in.
Prima dat NAC onderhandelt, maar we hebben nog maar één nieuwe speler gehaald, het tempo mag wel wat omhoog. We zijn absoluut nog niet klaar voor de nieuwe competitie, terwijl we 10 mei al wisten hoe laat het was. Mei en juni hebben we geen zaken gedaan, en dat gaat ons opbreken.
Tja de telegraaf, ik geloof er niks van
De klok wordt twee jaar teruggezet. Het is te hopen dat NAC haar zaakjes nu beter voor elkaar heeft dan rond Omgba. De absolute hoofdprijs of gewoon blijven, Hillen. Al hoef ook ik je niet meer in een NAC-shirt te zien na deze nu alweer soap. De kans daarop is ook niet zo groot, aangezien je afgelopen seizoen al voorbij was gestreefd door Leemans, op een positie die niet de zijne was en die hij ook helemaal niet aankon. Kun je nagaan hoe weinig Hillen er op de training van gebakken heeft.
Paar jaar geleden mocht je gratis weg. Deze tijd is voorbij. Nu wordt NAC alles verweten?? Omgekeerde wereld. Dokken en anders oprotten (Poolse ploeg).
Als die 2.1mln zou kloppen (wat ik betwijfel) per DHL af laten leveren in Polen.
Dan kunnen we genoeg vervanging halen.
Ben toch wel benieuwd wanneer er op dat gebied wat te melden is, het gaat nu wel heel lang duren.
Hup NAC
Volgens Blaauwhof is het bod 2 miljoen euro + een doorverkoop percentage. Maar dreigen de Polen idd af te haken.
Weg doen en door.....
Hoeft niet meer in Nac shirt
1,75 milj zou topbedrag zijn
2,1 is eigenlijk te veel voor een matige cv er
Als de telegraaf net zoveel gelijk heeft als bij Omgba staat NAC weer volledig voor lul.
We houden in ieder geval een zeer gemotiveerde speler die populair is bij de achterban.
Maas is een geweldenaar.
De halstarrigheid van Maas heeft NAC 2 jaar terig met Omgba ook al 3 miljoen gekost.
Uiteindelijk is Omgba via een arbitragezaak toch vertrokken.
Ze moeten nu content zijn met 2 miljoen en Hillen verkopen.
Anders gaan we dezelfde kant op als met Omgba.
Eur 2 mio is toch niks mensen.
Moet je ook nog een deel van aan een concurrent en de spelersmakelaar geven.
Daar haal je nog minder voor terug.
Die Driessen bracht ook het de wereld in dat Makkelie niet welkom was bij de begrafenis van Diepering , hij zei de familie wil niets met hem te maken hebben ,er zou een beerput open gaan , datwas ook de mening van Derksen . Volgens de knvb die een duidelijke bericht naar buiten heeft gebracht klopt er helemaal niets van.
@ Ouwe Spionkop
Dat is toch appels met peren vergelijken? toen zat er een fout in om zijn contract eenzijdig te verlengen, daar heb je niks mee te maken.
Gudelj in onderhandeling met Cadiz uit de KKD van Spanje.Sluit dus niet zijn carrière af bij NAC.
Was bij omgba het probleem juist niet dat zijn contract tussentijds niet voldoende was opgewaardeerd? Daar verloor NAC de zaak mee. Daar is geen sprake van bij Hillen, die heeft juist 25% minder salaris volgens afspraak.
En hij zal in polen zeker meer kunnen verdienen, echter is zijn resterende meerjarige contract ook gewoon euro's waard.
Ik kan me niet voorstellen dat dat net zo gaat lopen als bij Omgba omdat de basis gewoon anders is.
Dit is zoals we die "altijd uit zijn nek lullende" Driessen en zijn krantje kennen. Altijd maar onrust stoken en stemmingmakerij schrijven.
Ik vraag me toch oprecht af of onze TD, AD en trainer fijne nachten hebben. Die kunnen toch geen oog dicht doen. Ik heb echt het idee dat ze door de bomen het bos niet meer zien. Ik mag toch hopen dat ze zich net zoveel zorgen maken als de echte NAC supporters.
Als ik op dit moment aan NAC denk, da krijg ik kramp in mijn buik. Machteloos lees ik de berichten die heelaas geen posiviteit brengt.
Ik probeer iedere keer strohalm te vinden waar ik me aan vast kan houden, maar ik zie het niet helaas.
Is er niet ergens een opvang voor moedeloze NAC supporters die hun hart kunnen luchten en elkaar proberen op te peppen?
@ matc
Iedere zaterdagavond in de stad :)
De Telegraaf neem ik niet serieus. Er ligt inmiddels een bod van circa 2 miljoen! Strik er om en lekker naar Polen....
Ik geloof helemaal niks van een bod van ong. 2 miljoen euro.
Onderste uit de kan willen hebben om alle gaten te kunnen vullen. Maar ja dan krijg je het deksel op je neus.
Niemand weigert dit maar die onbekwame onbenullen bij ons wel omdat ze al een paar jaar tonnen en meer zijn kwijtgeraakt aan een stel nietsnutten of altijd geblesseerde spelers
We hebben nog heel veel nodig maar we moeten eerst veel binnen krijgen. Dan gaten vullen om de begroting rond te.kunnen breien....en dan als er wat ovet is goed besteden
Ja Diva Hillen, je tekent een meerjarig contract bij een club die kan degraderen.. Dat is gebeurt, maar dat had je niet ingecalculeerd?
Gewoon volhouden dat doen ze overal en anders met het 2 mee .
Laten we Hillen nou niet de zondebok maken.
Wat zou jij doen als je 7x(!) zoveel kan verdienen en je nieuwe werkgever biedt ook nog een enorm bedrag om je over te nemen?
Wel typisch dat bijna elke uitgaande transfer tegenwoordig bij NAC met een hoop ruzie, ellende, praatverboden verloopt.
Waar zou dat toch aan liggen?
Als ze eens een keertje open kaart spelen door aan te geven hoeveel wr nodig is om een begroting te kunnen indienen die voldoet. We willen geen 2e Vitesse worden toch.
Maar uiteindelijk hebben we daar als supporters geen flikker mee te maken. Ze gaan wel slecht met ons geld om maar hoeven geen verantwoording af te leggen.
Wel aan andere instanties maar die zijn of niet kundig of kijken de andere kant op
@ OUWE SPIONKOP
Overal is er onrust of zijn er conflicten bij ons NAC:
- in de selectie,
- met sponsoren
- met supporters, etc
En ..... hoe zit dat in de bestuurlijke geledingen?
Ook valt op dat onderhandelingen over transfers bij ons NAC niet echt professioneel verlopen, maar regelmatig conflictmatig.
Zorgelijk, amateuristisch en heel slecht voor de ontwikkeling van onze BVO!
Tsja maas als je geen alternatief hebt dan wordt je radeloos.....alleen maar weer verliezers gvd !
Heeft Hillen dezelfde zaakwaarnemer als Omgba??
Telegraaf nemen we toch niet serieus? Onderbuik als bron van stokerij
@Ouwe Spionkop
Ook dat een scenario waar je tegen aanloopt als je voor 4 jaar een contract tekent.. Heel zuur, maar is je eigen verantwoording.
Haha wat kunnen hier sommige toch reageren. Willen dat NAC zo snel mogelijk spelers moet halen maar eigen spelers tegen een bod meteen moet laten lopen omdat ze volgens onze Joost Blauwhof anders een slechte naam hebben. Of die seuntjes doe dan aanhaalt dat hillen werk moet gaan weigeren. Die gasten worden steeds triester man man. Joost doe geen ingangen meer heeft en iedereen nu persoonlijk aanvalt en Seuntjens tja vind zichzelf nu opeens de goeroe met verstand van zaken en anders gewoon advies werk weigeren …….pfff man man.
NAC in deze chapeau. Die gast heeft met volle verstand contract tot 2029 (!) getekend dus nu niet zo huilie huilde doen. Als die polen nu niet willen betalen wat nac wil lekker verder zoeken. En Hillen gewoon houden dan zien we volgend jaar wel. Kijk naar Volendam. Die slepen er even een transfertje uit van 4 mio. Gewoon zakelijk blijven. Alle recht en met
minder geen genoegen nemen.
Zou Stengs niet iets voor ons zijn?
Voor een gedegradeerde voetballer kun je natuurlijk niet alles vragen wat je wil. Op een gegeven moment loop je tegen een grens aan.
Wat erger is, is dat Hillen zichzelf met zijn gedrag gedegradeerd heeft tot een onvervalste wattenstaaf. In ons stadion hoeft hij zich niet meer te vertonen. Voor je het weet heb je een verlies-verlies situatie.
En bijna weer een dag voorbij zonder zicht op versterkingen....
Sponsoren supporters STAK en RvC (Goetzee ls oud voorzitter) schudt de boel eens wakker
Het is twee voor twaalf!!!
Telegraaf,kutkrant! met mister negativo Valentijn. Later dan het bericht in de Telegraaf schrijft Blauwhof op VI dat er een verbeterd bod uit Polen ligt . We wachten maar af hoe dit afloopt en wie het bij het rechte eind heeft
Die gast gaat zich uiteraard geen 100% meer geven, dus waarom niet akkoord gaan voor zo’n megabedrag voor een matige speler. Voor dat geld kunnen we nu nog ervaren versterkingen binnen hengelen. Vreemde manier weer van zaken doen pfffff
Strik er om en gaan. Na afdracht een prima winst voor een jonge CV . Maas, toon dan dat je lijstje klaar ligt en haal vervangers.
De Telegraaf zat onze club al zwart te maken bij geval Omgba. Nu weer bij meneertje Hillen…. Blijkbaar is die krant (fout in WO II, by the way!) eenzijdig op de hand van de makelaars van de wereldspeler Rio H….. En wie neemt dat belang (in het nadeel van NAC) weer klakkeloos over? Juist ja, jachtige Joostje!
Nac moet gewoon strijden voor haar rechten en of de speler houden of laten gaan voor de hoofdprijs. Nac bepaalt, niet de agenten of een valse verslaggever!!
NOAD
@ OUWE SPIONKOP
Geloof je nou echt dat hij 7x meer kan verdienen ? Dus er loopt een scout in Polen rond en die denkt : waow die Hillen is zo verdomde goed, die moeten we koste wat het kost hebben !
Ik geloof het in ieder geval niet.
Hillen zal wel een zaakwaarnemer hebben die vergeten is om een clausule in het contract te zetten dat Hillen bij degradatie voor een gelimiteerde transfersom onder zijn contract uit te komen.
En nu proberen ze op deze manier iets te forceren.
Ik vraag me wel af waarom alle transfers bij NAC zo moeizaam verlopen. Bieleca, Hillen, Holtby met gedoe weg, Sydney zullen we het maar helemaal niet over hebben. Slecht voor het imago van onze club!
En waarom hebben wij nog maar 1 speler gehaald? Zorgwekkend!
@DE NATTE BEVER
Dat verrast mij absoluut niet. Bij een professionele organisatie zijn dit soort scenario's allemaal vooraf met spelers besproken. Dit soort gesprekken vinden dan plaats op een heel ander moment wanneer de onderlinge sfeer prima is. Uiteraard om te voorkomen later in een impasse terecht te komen. Ik denk dit bij NAC niet gebeurt en dat er vooral wordt gereageerd op wat er zich voordoet. Tsja...en dan is de sfeer er vaak niet meer naar om er eens een goed en open gesprek met elkaar over te hebben. En dan kom je dus in een impasse terecht waarin geen van de beide partijen iets toe wil geven en beide vooral met het eigenbelang bezig zijn.
Gladon heb je meer aan dan die andere veteraan Ayew ?? Een goal gemaakt in een half jaar.
@dunbas
Waarom zou je dat niet geloven?
Die Polen hebben een spelersbegroting van, 40 miljoen en dan komen er nog spelers bij.
Dat is 5x zoveel als die van ons.
Tja contract is contract maar als je het veelvoudige kunt verdienen waardoor je sneller financieel onafhankelijk kunt worden, knap als je dat kunt weigeren. Ik snap dat wel maar aan de andere kant heeft hij met zijn volle verstand getekend dusja. Zeker dat als ze er niet aan uitkomen je helemaal niks meer aan hem hebt.
Ben al dat geleuter wel beu onderhand, wanneer weer eens positief nieuws, we starten gvd al over een paar weken
@ OUWE SPIONKOP
Omwille het feit dat Hillen hier mss 1 of 2 goede wedstrijden heeft gespeeld. En met zijn spel ook heel erg makkelijk kaarten pakt.
Nr 20: helemaal mee eens!
En stel nou.... dat ze wel degelijk 2 mln hebben geboden, maar met een uitgesmeerde betaling over 4 jaar oid? Hebben we ook geen ene reet aan. Van mij mag Maas vandaag nog vervangen worden, maar dit kunnen we hem niet 1 op 1 in zijn schoenen schuiven.
Komen toch veel tegenstrijdige reacties tegen.
Vooropgesteld wist Hillen waar hij vorig jaar voor tekende. NAC geeft geen garantie op jarenlang eredivisie dus weet je als je voor 4 jaar tekend dat die kans aanwezig is. Als er een nieuwe club komt en je meer kan verdienen of sportief,is het logisch dat je gaat kijken. Maar als er geen clubs komen en je zou te duur zijn voor NAC, houdt Hillen, NAC ook aan hun afspraak wat ook logisch is maar dan moet meneer Hillen ook verwachten dat NAC regels handhaafd wat goed is voor NAC.
Nu wordt er al snel gezegd verkopen voor 1 a 1,5 miljoen omdat we een kkd club zijn, maar doet Maas dat dan klagen ze weer dat volendam wel veel geld vangt en NAC niet. Zo wordt er geklaagd dat we geen spelers aantrekken, maar willen wel een beoogde of vaste basisspeler voor een appel en ei wegdoen en denken voor dat geld 4 of 5 topspelers terug te kunnen halen.
NAC moet zich harder opstellen en zeggen, Hillen je heb een paar dagen rust gehad en nu als de sodemieter aan de gang zolang een andere club zich niet kan voldoen aan onze eisen ben je onze speler en verwachten we dat je je zo ook opstelt. Mss makkelijk gezegd maar we zullen ook door moeten en anders moet hij het te kort aanvullen als hij zo graag wilt.
Gelukkig hebben we Jurre van Wanrooij ook nog om verdere paniek aan te wakkeren.
Man man man.... schaapjes in komkommertijd
@ zwampie Goed gezegd, vind ook dat een heleboel supporters wel erg kort door de bocht gaan als het om deze zaak gaat, trouwens ook om andere zaken. Constant Maas afzeiken keer op keer en komt geen eind aan, wordt daar erg moe van. Ook de adviezen die hij krijgt van mensen die roepen wat hij moet doen en niet doen zonder de ins en outs te kennen. Er zal best nog het eea gaan gebeuren, over een paar weken zullen we het zien.
We hebben geen nummer 1 keeper, geen achterhoede, geen middenveld en geen aanval. Maar wel een AD, TD, trainer en een nieuwe assistent. Op kantoor alles top!
@ de Vlekkenverwijderaar
Het lijkt wel alsof mensen zich echt persoonlijk aangevallen voelen door de keuzes die de directie maakt/heeft gemaakt. Wat laten mensen zich toch enorm raken door een voetbalbedrijf.
@Adriaan
Je verwacht toch niet dat Goetzee de boel gaat opschudden. Hij heeft zijn RVC functie aan Oversier te danken want die kende hem nog van hun RKC tijd. Bovendien kan Goetzee het salaris wat hij krijgt als RVC-lid goed gebruiken. Een ZZP-er kan
nergens zo gemakkelijk inkomens zekerheid krijgen. Gewoon ja knikken en doorgaan.
@GMAN
Dat supporters zo geraakt zijn door de ENORME BENDE bij ons NAC, komt omdat NAC " in hun bloed zit". NAC is een onderdeel van hun identiteit. Net zoals dat bij de Nerds met F' noord is!
Je bent pas een echte naccer als dat in je bloed zit!
Dusss... kan het falend management en hun klapvee de borst natmaken als we na 5 wedstrijden nog onderaan staan. Ik vrees dat de pleuris dan echt uitbreekt!
Nou Wil
Na 5 wedstrijden pas
Wat denk je als er in Oss gelijk of verloren word en het spel is niet om aan te zien
Ik denk dat de supporters niet moeten wachten op HOOP want die is er niet met dit luie bestuur
@ Henri
Hoe weet je dat Goetzee daarvoor betaald wordt?
RVC-lidmaatschap bij NAC is sinds NAC=Breda een betaalde functie.
Een TD die met nog 2 weken voor de start van de competitie geen serieuze versterkingen weet aan te brengen. Dan zou iets meer tekst en uitleg rondom de 'glasheldere visie' wel gewenst zijn...
Het moment dat Bielica bij zijn nieuwe club gepresenteerd word en dat NAC zijn vertrek het officieel bekend maakt duurt ook lang zeg.. Als daar ook maar geen kink in de kabel is gekomen… dan hebben we straks een verdediger en een keeper die apart trainen van de groep..
Hoop zo dat er snel duidelijkheid komt op verschillende vlakken.
Hup NAC
@MF3
Vroeg me hetzelfde af en heb het even opgezocht. Kranten in Engeland geven aan dat de deal gewoon rond is, maar dat de vertraging in een werkvergunning zit. Als gevolg van Brexit duurt dat een stuk langer dan vroeger. Kwestie van bureaucratische processen, die niks met problemen rond de transfersom of iets dergelijks te maken hebben.
Zeuven spelers weg, ene nieuw....over twee weken naar top oss met een labiel nac, pfff hoe kun je nu nog goeie moed hebben?
Oh ja we hebben hoefkens.....tuurlijk 🤨🤨
@ Henri
Een onkostenvergoeding van max 10k per jaar waar niet iedereen gebruik van maakt. Is ook niet echt iets waar je rijk van wordt.
Alleen Pierre kreeg een salaris van 50k, dat is nog wel leuk bijverdienen.
Scheppioni
9 weg
Awey
Salaman
Kemper
Holtby
Leemans
Belica
Mahmoutovic
Odoi
Talavitie
En ....Hillen aub ook maar weg zeker voor 2 miljoen. Zo n ster is het nu ook niet hoor!
@ wil
Ik voel me ook betrokken en lees dagelijks heel actief alle mogelijke berichten rondom NAC. Ik voel me ook een echte NACcer. Maar ik beleef het niet zo dat Peter Maas mij persoonlijk een oor aannaait doordat aankopen uitblijven of verkopen stagneren. Dat is natuurlijk gewoon onzin en als mensen het zo ervaren, dan mogen die iets meer relativeren en iets minder vanuit de basisemoties handelen. Zou een hoop schelen qua onrust. Ook goed voor de zorgpremie als alle hoge bloeddrukken hier een slag of 40 dalen.
En ik zou als eventueel nieuwe speler mezelf wel een aantal keer achter de oren krabben om bij NAC te gaan spelen als je dit soort berichten leest. Echt op ieder bericht of forum staat het zelfde gezeur over PM of andere directieleden. Je gaat niet bij NAC spelen om de geweldige sfeer op dit moment.
Uitvak TOP Oss na een kwartier stijf uitverkocht
FAKENIEUWS mensen!....2 miljoen voor Hillen? Dat hebben ze nooit geboden...allemaal gelul van zaakwaarnemers om wat te forceren.
Peter Maas is niet slim, maar gek is hij ook niet. Natuurlijk verkoopt NAC Hillen voor 2 miljoen! Maar dat is never en nooit niet geboden door die Polen!! Ik denk de helft nog niet....en dan snap ik NAC dat ze hem lekker houden.
Wat een gelul weer van die Driessen....die gelooft ook iedere achterbakse zakenwaarnemer die hem belt...met een "geruchtje" om er zelf beter van te worden! man man...next!!!
Mooi rijtje, 9 weg:
Ayew
Salaman
Kemper
Holtby
Leemans
Bielica
Mahmoutovic
Odoi
Talvitie
En wie van deze Peter Maas-toppers hierboven maakte NAC werkelijk beter, of heeft echt iets toegevoegd voor NAC? Juist...eentje! af en toe...KEMPER!
De rest? brandhout...Lees je mee PETER MAAS? dus graag een ander niveau vanaf nu. Zeg maar Niveautje Jan vd Bergh. Das eigenlijk de enige speler in jouw carrière bij NAC tot dusverre, die echt wat toevoegde....en niet van glas was....!
Man Man....aan Hoefkens om binnen 2 weken van een jeugdelftal een kampioenskandidaat te maken....STERKTE CARL!
Misschien moet NAC even contact opnemen met ADO... vragen hoe zij het voor mekaar hebben gekregen vorig seizoen...
@ gman. Klopt, snap dat ook niet. Neem nou zo'n Wil dat zeikt maar door, elke post dezelfde riedel! Heeft niets te maken of NAC nou wel of niet in je hart zit, NAC zit bij ons allemaal in het hart anders zitten we niet op deze site, toch? Maar altijd hetzelfde gelul, zielig en triest!
Vlekkenverwijderaar,
Bij sommige zal het ook nooit goed zijn en alles wat er nu gebeurt is verkeerd. Je kan heus wel ergens mee oneens zijn, maar alleen hetzelfde blijven herhalen daar zal het echt niet beter van gaan worden.
Het zou toch ook vermoeiend voor je eigen moeten zijn om het elke keer te herhalen zou je zeggen.
Hillen trekt alle registers open om weg te komen. Hij trainde natuurlijk al niet meer mee en voert nu met zijn zaakwaarnemer de druk op via de media. Snap dat hij ambities heeft, maar erg fraai is het allemaal niet.
NAC wil natuurlijk het onderste uit de kan, maar ik hoop wel dat we hem weten te slijten. Ik hoef deze slappe zak komend seizoen namelijk echt niet meer in een NAC-shirt te zien.