Wij gaan niet opzij

'Van der Sande vertrekt transfervrij naar ADO Den Haag'

Das Phantom

Het vertrek van Jort van der Sande komt met de dag dichterbij. BN DeStem meldt zojuist dat de aanvaller transfervrij de overstap gaat maken naar ADO Den Haag.

Eerder deze ochtend meldde Jim van der Deijl van Omroep West al dat Van der Sande weer ontbrak op de training van NAC vandaag. De reden daarvoor is dat de aanvaller een medische keuring in Den Haag ondergaat. 

BN DeStem meldde eerder deze week dat de aanvaller aan het begin van deze zomer zelf de wens had om te vertrekken bij NAC. uiteindelijk kwam er in eerste instantie geen club voor de door jullie uitgeroepen BSR-speler van het jaar van het vorige seizoen. 

In de voorbereiding van dit seizoen wist Van der Sande niet te overtuigen en kreeg hij meermaals kritiek van Peter Hyballa. Nu lijkt er dus al na een jaar een einde te komen aan de samenwerking tussen NAC en Van der Sande. In totaal kwam de aanvaller tot 41 wedstrijden. daarin wist hij dertien keer te scoren en gaf hij elf assists. 

Bron:
B-Side Rats, BN DeStem, Omroep West
Advertentie
84 Reacties
44   2  
3ROBI

Denk dat veel NAC fans het jammer vinden dat hij vertrekt. Maar als je hem laat gaan waarom dan transfervrij? Er zou toch wel een (kleine) vergoeding tegenover kunnen en misschien zelfs wel moeten staan zou je haast denken

31   3  
Veel tegen Weinig

Wat een belachelijke keuze van ons bestuur.

Je kan onze speler van het jaar toch niet voor gratis en voor niets de deur uit laten lopen naar een concurrent!

32   7  
Mike Zonneveld

Snap er eerlijk gezegd echt geen bal van. Nu hebben ze in één keer wel een fijne aanval daar in den Haag met Veerman, van Mieghem en v/d Sande. Die oogt momenteel aantrekkelijker dan Patriot - Boere - Kuijpers..

44   2  
3ROBI

Denk dat veel NAC fans het jammer vinden dat hij vertrekt. Maar als je hem laat gaan waarom dan transfervrij? Er zou toch wel een (kleine) vergoeding tegenover kunnen en misschien zelfs wel moeten staan zou je haast denken

24   1  
Bom Toere

Anders dan dat er een aanzienlijke salaris post vrijkomt, kan ik het niet verklaren.

Zonde dat hij gaat.

11   11  
Rattack1912

Voor iedereen die op Maas afgeeft, het management en Jort hebben het redelijk hoog opgespeeld.

Anders had je voor 3 ton (2 jaar ad 1,5 ton) een niet gemotiveerde speler gehad. Niks meer en niks minder.

19   2  
The Cosmic Gate

Dit is toch volledig onbegrijpelijk en niet uit te leggen....
Je beste speler van vorig seizoen met nog 1 jaar contract voor niks aan een concurrent "geven"...
Verdomme wat baal ik hiervan, en NAC moet dit wel echt gaan uitleggen hoor. Want Boere....laat ook veel en veel te weinig zien

22   0  
JBA

Vanuit van der Sande snap ik het wel. Die wil gewoon lekker voetballen, heeft bij Ado gewoon een basisplaats. Echter erg vreemd dat er geen vergoeding tegenover staat. Heeft vorig seizoen absoluut een grote bijdrage gehad aan de opmars in de 2e seizoenshelft.

5   13  
Rudy

Inderdaad ONBEGRIJPELIJKE keuze, gratis en voor niks weg. Winnen van E'hoven en Dort kunnen ze niet.
NAC heeft waarschijnlijk geld genoeg en stelt NAC=Breda niks voor.

14   0  
Bakfiets

Ik wacht graag de forumavond af met het oordeel maar het voelt toch niet goed. Ben heel benieuwd waarom besloten is om het zo te doen.

18   2  
Bredafun

Zo zie je maar. Zo ben je de publiekslieveling, en even later ben je overbodig. Snap niet dat zo’n hardwerkende speler zomaar de deur uit laat lopen.
ADO zal de lachende derde zijn in dit geval….
Succes daar kerel! 👍🏼👍🏼

22   0  
Henkie

Dat hij weg mocht, kon ik nog in komen. Je hebt Omarsson, Haugen en Boere al en Van der Sande leek onderaan de pikorde te staan, was uit vorm en had nog maar 1 jaar contract. Wilde zelf ook weg.

Ik had dan wel een 1/2 ton verwacht. Misschien transfervrij naar het buitenland, maar gratis een concurrent versterken.. Dat is toch wel onkunde, sorry.

13   4  
MeneerBart

Ik zal meteen uitleg geven waarom hij transfervrij weg mag.

Zijn salaris komt nu vrij waardoor die nieuwe rechtsback betaald kan worden. (Komt waarschijnlijk voor vast en niet gehuurd)

Jort die zelf ontevreden is en weg wilt kan je beter ook maar laten gaan. Spelers die ontevreden zijn brengen dan weer een nieuwe soap mee en ik denk dat NAC daar geen zin in heeft. (Kijk naar Volendam/Eiting)

Jort bedankt voor je inzet.

4   0  
Leeuw

Ik snap het wel, als supporters al konden zien dat Jort nu niet de motivatie meer heeft om zich net zoals in het vorige seizoen zijn ballen uit de broek liep elke wedstrijd, en zelf weg wil én veel concurrentie naast zich moet dulden, dan hebben de 2 Peters die ook veel beter nog dan wij (supporters) zeker gelijk om hem te laten gaan, mááár Niet voor niks is niks g.v.d.

12   0  
Koos Waslander

@MeneerBart

Prima dat hem laten gaan omdat hij zelf weg wil en niet in het plan van NAC past. Maar ik las elders dat hij 3 ton tekengeld krijgt.

Hadden ze dat op zijn minst niet gewoon kunnen delen? Zodat NAC er echt iets aan overhoudt?
We zijn toch een BVO, geen filantropische instelling, of zie ik dat verkeerd?

7   1  
Hont

Ongelofelijk!

3   1  
MeneerBart

Koos Waaslander

Ik lees alleen dat hij meer kan verdienen. Staat nergens iets over tekengeld?

6   0  
N1912

Op het eerste oog een waardeloze deal omdat je hiermee een directe promotieconcurrent gratis doelpunten geeft. En dan ook nog transfervrij. Een eventuele doorverkooppercentage is natuurlijk verwaarloosbaar want Jort gaat over enkele seizoenen echt niet ineens voor flinke bedragen verkocht worden.

Benieuwd naar de uitleg van zowel Jort als van NAC.

5   0  
Gjoewie

Ik ben toch wel benieuwd wat er gebeurt als Jort onverhoopt niet door de medische keuring bij Adoow komt...

Ik gun hem het beste, ik had gehoopt dat ie ergens een cluppie in Turkije of op Malta zou vinden, zodat hij lekker kon cashen. Maar goed, het Bingoal stadion lonkte harder,.. (hebben we nog brakende smileys?)

4   0  
Koos Waslander

@MeneerBart

Stond in de reacties bij "Tikkie naar het Zuiden". Weet niet of het waar is of terplekke uit de dikke duim gezogen.
Maar als dat zo is, dan vind ik het heel vreemd.

Ik vind het sowieso vreemd dat NAC hem gratis laat gaan. 1 of 2 ton had je er altijd voor kunnen krijgen denk ik.

6   2  
Spreeuwsel

Ongelooflijk neem aan dat er een eerlijke uitleg kom de beste speler eruit wat is er weer loos en wat wordt er weer geheim gehouden . Onverstelbaar dit echt een uitleg aan de supporters . Blinde konijnen .

5   1  
Maikel

Wat is er nu echt gebeurt. Conflict gehad met PH? Joris Mathijsen TD van ADO lacht zich rot. Wat een cadeautje van een directe concurrent.

5   0  
Nelis

Het is toch wel bijzonder in de huidige voetbalwereld, als je als speler maar dwars gaat liggen mag je transfervrij weg, alleen Volendam houd thier stevig hun positie.. Er is toch een contract en mijn inziens hoort daar gewoon een afkoopsom bij. Van een evt. doorverkoop gaan we niet binnenlopen.
Besparing op de salarishuishouding is dus het enige argument.
Vind overigens nog steeds dat een gemotiveerde vd Sande prima bruikbaar is voor NAC, vind Boere tot nog toe niks beter.

4   1  
Jf

De aannames zijn weer dodelijk.
Jort wilde zelf weg en Nac bespaart hiermee een aardig salaris. De eerste weken was er geen belangstelling voor Jort wat ook wel wat wil zeggen.

Om nu te roepen dat Ado een concurrent is gaat me te ver. Ado speelt erg zwak voetbal en heeft alleen in de voorhoede versterkingen met Van Mieghem.

Nac heeft een doorverkooppercentage en Jort wil na 1 seizoen naar het buitenland.

Laten we allemaal even rustig blijven.

6   3  
HUPNAC

Volgens mij heeft zijn management namens hem deze zomer aangegeven dat hij na een goed seizoen op zoek wilde naar wat anders.
Dat is nu gebeurd.
NAC heeft een vervanger.
We gaan weer doorrrrrr.

12   0  
Italo

Vrijdagavond, 18 augustus, thuis tegen Jong AZ. Jort vd Sande zit wissel na een matige voorbereiding. Halverwege de tweede helft mag ie warmlopen. Hij straalt niets uit. Helemaal niets. De normaal zo goedgemutste en vrolijke Van der Sande loopt met zijn ziel onder zijn arm. Zelfs een groet richting de B-Side die hem toezingt zit er niet in. Eigenlijk nog voor het seizoen is begonnen heeft Van der Sande er al een streep onder gezet. Maar waarom? Wat is er gebeurd?

Dat hij in de pikorde is gedaald is voor mij het omgekeerde verhaal. Hij zit niet goed in zijn vel, was ook nog eens geblesseerd aan het begin van de voorbereiding en lijkt er bij NAC gewoon totaal geen zin meer in te hebben. Ja, dán daal je in de pikorde. Wat is er toch gebeurd tussen eind mei en begin juli?

5   15  
EL Nino

We kunnen wel concluderen dat Peter Maas het spoor volledig bijster is.

Had toch veel van deze superscout verwacht maar als TD krijgt hij tot nu toe een hele dikke onvoldoende.

- selectie niet op orde bij start seizoen en zelfs na 3 wedstrijden nog niet. Kost ons al 5 verliespunten tegen 3 zwakke tegenstanders.

- na Dordt zag je dat er razendsnel versterkingen moesten komen die er direct staan. Die kwamen er niet.

- na Jong Az had Peter Maas gigantisch veel huiswerk, weer volgde er enkel een huur spits die er niet meteen staat.

- nu dit weer. Onze multifunctionele speler van het jaar die op meerdere posities uit de voeten kan en een Noad speler pur sang gratis na een concurrent laten gaan.

8   0  
Lalas

Op de bank haalt hij nooit meer z'n cijfers als afgelopen seizoen, dus snap dat hij weg wilt.
Maar waarom voor niks naar een concurrent..?

4   2  
EL Nino

Jf

Nac speelt ook heel zwak voetbal. En heeft nog een makkelijker schema dan Ado gehad.

4   4  
Judge M.

N=B gaat op de oude voet van Manders verder.. Toch?

Of is hier echt feitelijk iets anders aan de hand als toen Riera naar zijn geliefde Barcelona ging?

Hoe het ook zij: Jort bedankt! Een van de weinigen die zich afgelopen seizoen kapot gewerkt heeft. Het ga je goed, waar dat ook moge zijn.

6   2  
EL Nino

Een speler met NAC dna eruit voor weer een speler uit Noorwegen, Zweden, Oostenrijk?

We zouden een herkenbaar elftal krijgen waar we ons aan konden identificeren had ik bij de overname begrepen. Ik hoop oprecht dat dit elftal snel gaat draaien anders hebben we weer een vreemdelingenlegioen waar we enkel voor play offs kunnen gaan spelen.

Dat leek me zeker niet de bedoeling.

2   0  
Waarom zo

zelfs te stom om er eigenlijk op te reageren.

3   3  
Jf

Beste El Nino of voormalig Noad

Nac speelde tegen Eindhoven behoorlijk met spelers die er net zijn. Noad spelers houd dat in dat het Nederlanders moeten zijn dan. Janosek, Serdiu , Kuipers hebben allemaal drive. Kemper vd Berg Idem

7   1  
Wanny

Als Peter Maas dat allemaal voor elkaar zou krijgen en dat het dan ook nog meteen super draait met 7 nieuwelingen, dan zou ie vandaag nog aangenomen worden bij Ajax.

Er was/is gewoon heel veel werk aan de winkel. En aangezien het budget niet oneindig is en niet al je keuzes zullen uitpakken zoals verwacht, is er wel enig geduld nodig.

Het is nu nog te vroeg of het uiteindelijk gaat draaien zoals we allemaal hopen. Het enige dat we al wel kunnen vaststellen is dat het veel beter moet dan tot nu toe.

6   0  
Vreven4President & Hyballafurfuhrer & Snuifbuisvandealp

Jammer, was een speler waar je voor naar het stadion kwam. We hebben in de laatste 10 jaar niet vaak spitsen gehad die bij 20+ doelpunten betrokken zijn (Dessers daargelaten).

Het gaat je goed Jort!

3   1  
EL Nino

Jf

Voorheen Noad? Ik liep hier pas nog ruzie te maken toen hij hier met een andere naam zat?

Ik reageer gewoon op jou dat Ado zeker wel een concurrent is.

Ado heeft een lastiger programma gehad. En NAC heeft nog geen 1 wedstrijd goed gespeeld. Ook vrijdag niet. Amper kansen bij elkaar gespeeld. Eindhoven liet NAC de bal en NAC kwam er niet doorheen.

Ook de drive heb ik bij veel van die spelers nog niet gezien. Daarom zeg ik dat ik oprecht hoop dat het snel gaat draaien.

Jammer dat je niet tegen een normale tegenreactie kunt, zegt veel over jou als persoon en hoe serieus je jouw reacties kunt nemen. Jammer!

2   0  
markenaa

Leuk als er salaris vrijkomt maar als het waar is dat hij transferrvrij weggaat scheelt je dat toch ook inkomsten? En je maakt een concurrent echt wel sterker.

Mijn vermoeden; Vd Sande wilde eind vorig seizoen een gooi doen naar een mooie transfer. Een goed seizoen gedraaid bij een voor kkd begrippen grote club. Nog een jaar contract dus voor veel clubs een behapbare transfersom. De zaakwaarnemer is op zoek gegaan of wellicht was de vertrekwens wel ingegeven doordat er zich al een club gemeld had.
De onderhandelingen lopen vast, club kiest een andere spits. Zaakwaarnemer gebruikt de zomer om Vd Sande actief aan te bieden. Een weg terug naar NAC is eigenlijk niet echt meer mogelijk.
Einde transferwindow nadert en van de geinteresseerde clubs is uiteindelijk ADO het meest concreet. En de mooie gewenste tranfer, de sportieve en financiele klapper die Vd Sande wilde maken was een feit, ahum.

Gegokt en bij ADO terecht gekomen. En dan zul je zien dat hij super gaat renderen in die voorhoed. Maar goed dat boeit verder niet.

Succes Jort maar net ff minder dan bij ons.

4   2  
Vreven4President & Hyballafurfuhrer & Snuifbuisvandealp

Ik snap niet waarom iedereen zo positief was over het spel tegen Eindhoven. Ja er waren kansen, maar om nou te zeggen dat ze zulk goed veldspel toonden - maar vooral goed uitgespeelde aanvallen - dat niet. En ook gegenpressing heb ik niet gezien. Aan de andere kant: de 1-0 was slecht verdedigd en de '1-1' was slecht gevlagd. Met iets meer geluk had er ook wat meer ingezeten.

3   0  
Jf

Geen probleem met tegenreactie maar het is allemaal niet gefundeerd maar mijn excuses dan.

Het is naar mijn mening finetunen van een elftal met goede spelers. Het moet nu dus een team worden.

Ik heb alleen mijn twijfels bij Leemans met versterkingen.

2   2  
EL Nino

Wanny

Ik snap wat je bedoelt. Maar dat zou niet de bedoeling geweest zijn. De woorden van de eigenaren waren vorig jaar een tussenjaar, dit jaar zou er geinvesteerd worden voor een elftal die DIRECT om promotie zou gaan strijden. Dan kunnen we niet even 10-15 wedstrijden geduld hebben hoe het dan loopt.

Er mogen juist zo min mogelijk punten verloren raken bij de start. En dat gebeurt nu al veel te veel.

1   9  
ome cor

Mooi dat mensen zonder de inhoud te kennen wel hun commentaar kunnen droppen.
ADO betaalt niets aan NAC, maar wel tekengeld aan de speler. NAC is een ongemotiveerde reserve (3e keus ?) kwijt en kan daardoor d gedroomde rechtsback betalen.
Geen idee wat Boyd doet qua salaris, maar die is ook uitgerangeerd bij NAC.
Wij willen altijd opkomende backs zien, maar meer dan opkomen (lees: bikkelhard verdedigen) kunnen ze niet.
Hopelijk is onze nieuwe RB wel uit het juiste hout gesneden.

13   3  
1 van de 2

Ik snap dit echt niet, 1 van de betere spelers.
En zul je zien dat hij ons de das omdoet als Ado tegen Nac speelt.

11   4  
Lars

Dit is beleid, eindelijk..
vd Sande prima voor in de kkd maar dit is zijn plafond.
Nac wilt door groeien naar een hoger plan dan zal je afscheid moeten nemen van dergelijke spelers.
Investeren en ruimte maken voor de volgende stap.

Helaas voor al het (goedbedoelde) Bredase gekakel, maar eindelijk staat er een plan voor de langere termijn

8   2  
NAC!!!

Velen zijn teleurgesteld en klagen nu.

Ik vind dit een logisch gevolg!!
Ben ik tegen hem? Neen totaal niet, steeds inzet en zal wel enkele goals maken.
Maar als je de stap wilt zetten naar de ERE snap ik deze keuze. Nu heb je een spits nodig type Dessers, 25+ dat is simpel in te vullen. En die gaat hij nooit maken.

Jammer maar een keuze voor de toekomst.
Je moet het willen inzien.

Wel jammer transfervrij, maar weer een kost weg. Mogelijk gunt NAC hem
ook deze kans. Iedereen tevreden..
Nu het team smeden en de punten komen echt wel

0   4  
RiEn1971

Ik zie mijn reactie niet terug?

5   0  
Thierry14

Helaas... en nu verder met deze groep, clubgevoel bestaat nergens meer .....is overal een vreemdelingenlegioen dus ook bij NAC.
Maak me eerder zorgen of deze staf er onderhand eens wat uit kan halen of dat we daar weer de verkeerde keuze hebben ...
Leuk dat rennen en vliegen maar denk dat dit niet de juiste opvatting is al denken er veel van wel hier,zie toch liever in balbezit een goed plan

5   8  
BREDA 1965

zet boere buiten

11   0  
henkietenkie076

Haugen moet dan wel 2 klasse beter zijn en er 25 binnen schieten, anders kan ik dit totaal niet begrijpen

8   5  
BREDA 1965

Als je als NAC naar een hoger plan wil,zou ik toch ook eens aan een andere trainer gaan denken.Vindt hyballa niet echt bijdehand bezig...

7   2  
RiEn1971

Een normale BVO verkoopt zijn spelers meestal één jaar voordat het contract afloopt, zo wordt er nog wat verdiend (hoofdprijs), om te voorkomen dat de speler bij einde contract transfervrij de deur uitloopt. Alleen, ja alleen bij NAC gaat dit allemaal anders. Een van de doelstellingen was kapitaal op het veld, maar als je zo met je kapitaal omgaat, dan zal er nooit geld gegenereerd gaan worden. De speler die afgelopen seizoen werd verkozen tot speler van het jaar, geef je gratis weg aan een concurrent. Een van de weinige met noad, compenseerde in ieder geval een mindere wedstrijd met inzet. We dachten even dat NAC de goede weg was ingeslagen, maar we worden echt al 40 jaar lang voor de gek gehouden… je zou er een boek over kunnen schrijven… we blijven het lachertje… erg jammer, want het zou zo mooi kunnen zijn.

8   5  
Maarten

13 doelpunten en 11 assists. Wat een ei die Hyballa. Transfervrij ook aan een concurrent. Stel passanten

8   3  
Paul Soeters

Opnieuw een beleid dat rammelt aan bepaalde kanten. V. d. Sande, speler van het seizoen 2022/'23! Een speler met een meer dan tomeloze inzet. NOAD optiforma. Op handen gedragen door de aanhang. Amper drie maanden later laat men hem ..........gewoonweg transfervrij, ook dat nog, vertrekken. Dat is niet uit te leggen, ook conform de eerder bekend gemaakte doelstellingen. Dan schuurt het nog steeds in de organisatie. V. d. Sande had nooit "zelf" het initiatief genomen om te vertrekken uit Breda, als hij daar niet min of- meer naar toe geduwd was. Nooit, en dan ook nog naar Den Haag. NAC dolt nog steeds in de ronde.

Who next?

7   5  
DUNGA IS NAC

One season wonder. Zal een impopulaire mening zijn maar we’ll see!

1   6  
Schrikbarend

Ado-j az zondag 16.45 espn 1...wedstrijd van nac staat bij geen 1 kanaal word niet uitgezonden?komt allemaal door die rooie jort

6   2  
scheppioni

Zeer vreemd dit ...... heb je ambitie ga je naar een club nog meer in verval van waar je nu voetbalt !?!
Jammer het ga je goed Jort, maar je sprak 'over nog een stap willen maken', dan had ik vooruit verwacht.....
Hopelijk weet men nu bij NAC wel wat ze aan het doen zijn, want alle wisselingen die nu zijn blijkt het dus dat we weer eens een voorbereiding van niks hebben gehad !! Over dus toch weer achter de feiten aanlopen gesproken..... maar goed HUP NAC !

6   0  
Dos

Ik begrijpt niet,waarom NAC ervoor kiest om hem transfervrij te laten gaan. Onbegrip komt ook doordat ik echt wel fan van het type van der Sande ben.
Het gaat wederom veel te ver om te stellen dat onze technische leiding er niets van bakt in zijn geheel.

10   0  
NAC Vooruit!

Transfervrij laten gaan met nog een doorlopend contract, dat is geen sterke zet!

5   4  
BasSnelden

Nac spaart een flink salaris uit aan een speler die op de bank zit te mokken. Bovendien transfervrij gekomen. Laat gaan

1   0  
Badeend

Wauw.

"ik las ergens dat hij drie ton tekengeld krijgt". En dat is dan DUS waar én een bevestiging van het wanbeleid van NAC. Laten we de huidige leiding van NAC in elk geval prijzen dat ze zich niet laten leiden door dit soort simpele stemmingmakerij.

Ik begrijp helemaal niks van deze zet vanuit NAC, net als dat ik niets begrijp van de keuze voor Boere boven Van der Sande - op basis van wat beiden tot nu toe bij NAC hadden laten zien. Maar ja, wij zitten op het internet, we staan niet elke dag met al die gasten op Zunderello. We kunnen er dus van alles van vinden, maar dat is helemaal niet relevant of interessant. Oppervlakkig gezien is het (vind ik) wel jammer dat Van der Sande weggaat, ik had hem graag met Omarsson zien spelen in 4-4-2. Ik geloof helemaal niet in 4-3-3 voor NAC, en uiteindelijk lijkt Omarsson mij ook geen pure 4-3-3 spits. Maar ik heb aanzienlijk minder verstand van voetbal dan de mensen die er verantwoordelijk voor zijn, dus hopelijk zien die het veel beter dan ik.

Succes, Jort. Maar niet tegen NAC.

6   1  
Maarten

Betreft Hyballa,
Het lijkt dat hij weer verzuipt in zijn eigenwijze waanideeën. Ik blijf t zeggen, Voor interim coach is hij geschikt maar laat hem niet bouwen. Karakter is bij vlagen onbegrijpelijk en explosief. Zijn opstellingen zijn probeersels vanuit zijn eigen hersenspinsels. Niemand die t snapt. Hyballa, zowiezo na dit seizoen niet mee doorgaan laat staan dat hij de kerst overleefd.

4   0  
patreferee

Benieuwd naar het verhaal hierachter. Je laat je beste speler van vorig jaar niet zomaar gratis de deur uitlopen. Vind zijn salaris op zich wel een goede reden maar communiceer dat dan meteen!

3   0  
Paajke

Wij kunnen Jort alleen bedanken voor het redden van ons seizoen 22/23. Wat er nu gebeurt is werkelijk onbegrijpelijk. De nieuwe spitsen hebben nog niks laten zien. En je beste spits van vorig seizoen gratis naar de concurrentie laten gaan. Jort verdient absoluut meer waardering. Al hoop ik dat hij ons doel niet weet te vinden zoals alle ex NAC spelers dat wel weten. Dat scheelt al gauw 10 tegendoelpunten. Zucht.

4   0  
NAC4Ever

Alles bij elkaar begrijp ik zijn vertrek. Maar begrijp niet dat hij transfervrij kan vertrekken.

1   1  
Koos Waslander

@Badeend

[Q]
"ik las ergens dat hij drie ton tekengeld krijgt". En dat is dan DUS waar én een bevestiging van het wanbeleid van NAC.
[/Q]

Als je dan toch stemming komt maken door mij te quoten ben dan op zijn minst volledig en quote de rest er ook bij.

"Weet niet of het waar is of terplekke uit de dikke duim gezogen. "

Dat maakt mijn reactie net iets minder sensationeel en zoals je ziet zette ik zelf ook al mijn vraagtekens bij dit statement. Heeft dus niets met stemmingmakerij te maken.

5   1  
JohnnyBoembastik

Dit wordt vast geen populaire reactie, maar meningen mogen gegeven worden.
Laat ik voorop stellen dat ik het jammer vind dat Jort ons verlaat.
Maar we hebben het bij NAC over NOAD etc.
NOAD is ook na tegenslag terug knokken, nooit opgeven altijd doorgaan.
Een speler zit het even tegen, heeft geen basisplaats meer ...wil dan wel verkassen.
In plaats van in de handen te spugen, mouwen nog verder op te stropen, keihard werken en de trainer, TD, directie, supporters, de wereld laten zien dat je wel in de basis thuis hoort.
Het is blijkbaar de wereld waarin we leven, voetballerij, maatschappij ...als het even niet lukt of net werkt, lopen we naar de volgende werkgever.
Jort hoefde niet weg bij NAC he..... hij zou nog prima speler zijn en we zouden hem zeker dit jaar nog nodig hebben en goed kunnen gebruiken. Echter keist Jort ervoor om er vandoor te gaan.

Als hij dan nog een stapje hogerop zou gaan of naar het buitenland, zou ik het nog begrijpen.
Maar nee....ADO...pffff (en dan was Den Bosch nog een andere optie)

Jort wilde weg...in de zomerperiode al. Zijn goede afgelopen jaar verzilveren...Prima! We leven in een vrije wereld.
Maar dat lukte helaas niet.
Ben dan een vent en knok je terug bij de club waar je voor speelt.... Maar hij besloot anders.

Dan kan er hier wel gekeken worden naar de trainer, TD, directie....maar ik leg liever de bal in dit geval bij de speler en zijn management.

Daarmee wil ik zeker niet zeggen dat Jort zich niet heeft ingezet, want dat heeft hij afgelopen seizoen natuurlijk zeker gedaan. Daarom bedankt Jort!

2   0  
Dutchbird

Jort is geen supertalent een beseft dat hij na een jaar op de bank veel salaris moet gaan inleveren. Hyballah kan hem natuurlijk geen basisplaats garanderen en lijkt een lichte voorkeur te hebben voor Boere. Dat laatste begrijp ik niet want Boere mist ook talent (en vooral veel kansen) en is bovendien geen NOAD type.

3   2  
jandorstig

Het is een harde werker dat klopt, als hij ruimte krijg kan hij leuke dingen doen, maar het viel mijn op zodra een tegenstander hem strak dekt, komt hij er totaal niet meer aan te pas, win bijna geen kopdeuls meer dan, ballen springen van zijn voet af, hoevaak ik heb gehoord dat hij dan ongelukkig speelde, was toch meer onkunde opdat moment. En om nu te vertrekken bewijst ook dat hij niet voor zijn plaats wil knokken, dus weinig karakter op dat gebied ook nog vind ik.

3   2  
Tinus

Die haugen straalde in 10 minuten tegen Eindhoven al meer uit als Jort de hele voorbereiding. Tuurlijk was de gemotiveerde Jort belangrijk voor het elftal vorig jaar, buiten de grote wedstrijden om. Echter loopt hij al sinds de voorbereiding met de ziel onder zijn armen. Duidelijk niet strijdbaar om een basisplaats te veroveren. Lekker laten gaan, strik erom en alle hoop op Haugen

4   1  
Francesco

Lees vooral ook even het bericht op De Rat mbt dit onderwerp. Jort was bereid ver te gaan om naar ADO te vertrekken.

0   1  
Ernie

Jort zelf snap ik wel. Hij voelde natuurlijk de bui wel hangen. Was een aardige speler met goede mentaliteit. Maar komt wel snelheid en handelingssnelheid tekort, als je echt hogerop wil. ADO is daarom een logische keuze.

1   2  
De vlekkenverwijderaar

Snap het wel, NAC is aan het doorselecteren en dan gaan er spelers weg en er komen er ook bij. Jort is wel een échte NAC speler, werkt zich 10 slagen in de ronte. Er zal vast over nagedacht zijn, er is een plan en dat is prima. Scheelt een bak met salaris en er is een hoog doorkooppercentage bedongen heb ik gelezen, goede deal denk ik. Succes Jort, behalve tegen ons!

4   4  
ome cor

Jort is een broodvoetballer, niks mis mee, maar dat is wat het is.
Hij is zeker geen NACcer.

En onze nieuwe rechtsback vangt hem wel op als ADO tegen NAC speelt

2   1  
G.R,

zoo, en mag nu ook lucassen voor niks weg want die zal nu ook niet tevreden zijn op de bank

3   4  
Moppernac

We worden allemaal weer genaait door Peter Maas , Pvh en NAC=BREDA, Gratis de deur uit.
13550 seizoenkaarten verkocht, dat is het enige wat telt bij hun denk ik.
Het is maar een dunne selectie op dit moment bij NAC.

1   1  
Moppernac

13500= 14500

2   0  
BP

Heeft Penders toch nog zijn eredivisie club te pakken !!!!

1   0  
Dun Diëe

Ben benieuwd wat de onderbouwing hiervoor is want ondanks dat Hyballa het niet in hem ziet zitten laat je hem toch niet zomaar voor noppes gaan. Krijg hier Riera flashbacks van.

1   0  
Tinus Plotseling

Onbegrijpelijke beslissing in het seizoen waarin je graag wil promoveren. Toch?
Jort is NOAD en staat garant voor doelpunten én assists. Vorig jaar bewezen dat hij een hele goeie tandem is met Ómarsson.

1   1  
MMC

In de zakenwereld zeggen wij: 41 wedstrijden, 27 x (betrokken bij) doelpunten. Bovengemiddeld dus houden of met winst verkopen.

Slechte beslissing.

0   0  
MMC

Correctie: 24x.

Conclusie blijft hetzelfde.

2   0  
Pietjebel

De pannen van het dak spelen daar let op Die gaat d'r daar meer dan 15/20 maken
De concurrentie sterker maken zonder een cent te vangen echt niks geleerd nac uit het verleden

2   0  
Ad B uit Roosendaal

Pijnlijk dat Jort NAC gaat verlaten, een aderlating En dan ook nog gratis de deur uitlopen??
Als hij vertrekt, dan wens ik hem een succesvol vervolg van zijn carrière toe. Jort: alle goeds en enorm bedankt voor jouw inzet en succes bij NAC. Ik heb van je genoten. De trainer helaas te weinig.

2   1  
scheppioni

Ik had echt het gevoel dat het goed zit bij ons NAC, maar gezien wat er nu allemaal gebeurd, Jort was zeker nog van waarde geweest, zeker vanwege geval Omarsson die er voorlopig nog niet is ! Nu kiest een speler met NOAD ineens liever bij ado terwijl de nieuwe Geel Zwart sv blad toch een hele andere indicatie geeft betreft Jort.... de nieuwe spelers nu moeten zich eerst maar eens bewijzen ! Ga je goed Jort, jammer met je ambitie naar ado....zeer vreemd !

2   0  
NAC Vooruit!

Interview met Jort op ADO TV gezien. Jort laat niets los over de reden van zijn nadrukkelijk vertrek wens. Kan mij toch niet aan de indruk onttrekken dat er iets is voorgevallen. Hoe dan ook, zowel NAC als Jort hebben dan nu wel de beste oplossing gevonden. Je hebt niets aan een gedemotiveerd spits die met een aardig salaris op de bank verpieterd.

Laad alle berichten na dit bericht in