Vrolijk prijkt op shirt NAC
Het bedrijf Vrolijk, dat zich richt op het ontwikkelen en bouwen van vastgoed, was al betrokken bij NAC maar zal nu ook op de achterkant van het shirt te bewonderen zijn. Volgens directeur en eigenaar Karel Vrolijk wil hij iets toevoegen aan zowel de stad Breda als aan NAC.
De komende drie jaren zal de naam Vrolijk in ieder geval te zien zijn op het shirt van NAC. Naast de zichtbaarheid op het shirt zullen beide partijen (Vrolijk en NAC) ook intensiever samen gaan werken. Dit zal met name op het gebied van bedrijfsthema's zijn, hierbij moet men denken aan bijvoorbeeld vitaliteit en maatschappelijke thema's.
“De sponsoring komt voort uit mijn eigen passie, maar met de uitbreiding van ons partnership willen we met name laten zien dat wij naar Breda zijn verhuisd om hier te blijven en iets willen voegen aan zowel de stad Breda als aan NAC Breda.” aldus Vrolijk. Men kan Vrolijk kennen van een eerder bericht waarin hij samen met Dirk Kuyt gesignaleerd zou zijn bij het Rat Verlegh Stadion, hierbij zou het overigens alleen gaan om een rondleiding. Ook gaf Vrolijk te kennen interesse te hebben in een eventuele overname van NAC, echter staat deze sponsoring volgens de bouwondernemer compleet los van een overname.
Vrolijk is al sinds jaar en dag supporter van NAC en is sinds 2012 sponsor van NAC, in 2015 na de degradatie kwam daar een skybox bij. Daarnaast is de reclame van Vrolijk te zien op de LED-borden en hangt er een reclamebord van Vrolijk op de linkerzijde van de B-Side. Het reclamebord van Vrolijk is duidelijk te herkennen aan zijn slogan, 'Wij bouwen aan het beste NAC ooit'.
Plaats reactie
Dit wordt natuurlijk de nieuwe eigenaar. Spreekt veel vertrouwen en clubliefde uit. Tweelingbroer van TL dus die kan ie aanstellen als TD gelijk. Ben benieuwd of t m lukt om de club over te nemen. Ik ben voor. Eens wordt de helemaal stralend geel-zwart💛🖤
Bijzonder. Wel een lokale sponsor op het shirt dus dat lijkt me positief.
Goede tekst sowieso !!!
Veel dank aan deze sponsor.
@mika lijkt me ook.. of ik er blij mee ben weet ik nog niet, heb op dit moment het idee dat deze man zich met veel met zaken gaat willen bemoeien waar hij geen verstand van heeft. Ronde met Dirk Kuyt bijvoorbeeld doet mij weinig goeds.
Komen de namen ook weer terug op de rug van de shirts?
Ik snap dat ge-paniek rondom Dirk Kuijt niet zo, om eerlijk te zijn.
Kan toch gewoon betekenen dat Vrolijk een dag voor zijn klanten wil houden in het NAC stadion en Kuijt wil gebruiken als dag spreker.
Of weet ik het.
Ik ben ooit heeeeeel lang geleden mijn carriere begonnen bij de KLM afdeling Catering. Stond ineens Andre van Duijn in mn kantoor, samen met mijn directeur.
Die twee hadden naast elkaar gezeten op een thuisvlucht en raakten met elkaar aan de praat en Andre van Duijn vond het zo interessant dat hij een kijkje wilde nemen in de keuken. (Letterlijk)
Niemand van mijn collega's was bang dat Andre van Duijn zou gaan worden aangesteld als manager operations ofzo.
Het feit dat twee volwassen mannen ergens met elkaar lopen hoeft dus niet te betekenen dat een de ander aan baan gaat aanbieden.
En dan nu weer terug naar Vrolijk; dank voor je sponsoring en ik hoop dat er mooie en vruchtbare dingen uit voortkomen.
@Bart zie t positief. Slechter dan nu kan niet. Deze man is sinds jaren 80 NAC-fan, hij weet echt wel wat dr speelt en hoe t aangepakt kan worden. En mensen stop met dat gejank over Kuyt. Kijk gewoon hoe t loopt en dan zien we elkaar snel als we juichend achter de club staan💛🖤
Mag ik het vreemd vinden?
De club staat te koop en je gaat een nieuwe shirtsponsor voor 3 vastleggen. Zou dit overlegd zijn met de obsrname kandidaten? Of is Vrolijk de nieuwe eigenaar?
Stel een nieuwe eigenaar heeft zelf ideeën, relaties of wil zelf op dat shirt staan.. Dan begin je met je nieuwe club met en plek die net een paar maanden voor je overname doodleuk voor 3 jaar bezet is.
Ik vind lange contracten als een club te koop staat echt heel vreemd.
Of zie ik het verkeerd? Iemand?
@GEELZWARTWIT
Precies hetzelfde wat ik dacht. Bij alles zeggen we dat we de nieuwe eigenaren ruimte willen geven en deze leggen we voor 3 jaar vast. Dat roept in ieder geval bij mij vragen op.
Overigens...hulde aan Vrolijk en het is "maar" de achterkant.
Wel of niet nieuwe eigen naar laten we het positief bekijken.dat iemand er voor 3 jaar instapt.
Is goed nieuws.
Wie weet heeft deze sponsor nog meer uit vals wegen .
Welkom
Mooi een nieuwe rugsponser altijd welkom.
Het had wel raar geweest als het een Hoofdsponser had geweest in verband met de overname.
Wat ik vanochtend al aangaf hier. Het is natuurlijk zeer vreemd dat Manders hoer niet op de foto staat. Waarschijnlijk wilde meneer Vrolijk dat niet en terecht. Nee er gaat nog wel wat gebeuren daar ben ik zeker van.
Waarom staat onze grote Manders niet op de foto??
"Naast de zichtbaarheid op het shirt zullen beide partijen (Vrolijk en NAC) ook intensiever samen gaan werken. Dit zal met name op het gebied van bedrijfsthema's zijn, hierbij moet men denken aan bijvoorbeeld vitaliteit en maatschappelijke thema's"
Wat vind de toekomstig eigenaar hiervan of is Dhr Vrolijk al aan het voorsorteren?
Los van het feit dat dit mooie initiatieven zijn. Dit soort dingen en ene 3jarig contract.. Dat laat je toch aan de nieuwe eigenaar over?
Wie bij NAC is hier voor verantwoordelijk?
Dat kan toch ook een half jaar wachten?
Het is ook nooit goed he, altijd maar de argwaan en dat gezeik. Bij sommige "supporters" kan NAC niets goeds doen he.....
Karel, helemaal goed dat je het beste met NAC voor hebt, ik heb vertrouwen in de toekomst!!!
Zeer goed nieuws! Welkom!!
38 stadions maar bij NAC uitgerekend gewoon een rondleiding. Maak dat de kat wijs.
Manders er niet op is inderdaad wel vreemd. Niet dat ik het graag had gezien maar opvallend is wel. Manders kan ook verhinderd zijn.
Pff als NAC wint is het hele stadion Vrolijk en dat kost Karel dan niks extra's.
Gewoon een prima hoofdsponsor. Moeten we heel blij mee zijn. Naast sponsor ook een echte supporter lijkt mij. De rest is speculeren. Dat ga ik ook even doen. Kan best dat Vrolijk een prima relatie heeft met Manders, want uiteindelijk heeft Manders als AD zijn handtekening gezet onder het sponsor contract. Manders lijkt me niet het type die zijn eigen doodvonnis tekent. Voor die Chinese investeerder bij ADO ging hij ook niet terug staan. Als Vrolijk naast hoofdsponsor tevens eigenaar wordt heeft hij de namen die het moeten of mogen gaan doen al in zijn hoofd heeft hij zelf gezegd. Daar kan Dirk Kuijt best een rol in gaan spelen. Ik persoonlijk vind Kuijt geen verkeerde, echte NOAD mentaliteit als voetballer. Maar vanaf zin 5 speculeer ik net als de meeste hier.
Prima toch dit initiatief van NAC, ook een 3 jarig contract. NAC stopt ondanks de verkoop toch ook niet met spelen. Welkom, OK wordt hier VROLIJK van. Zijn gezellige shirts deze jaren met tegenwicht aan de ellende en voorbode voor betere tijden.
@Tonn zet met regelmaat positieve , beetje filosofische, reacties op deze mooie site. Aangenaam om te lezen.
Voor mij is het heel simpel....IK JUICH ELKE SPONSORING TOE!!!! van ...klein.....naar ....GROOT.....DAAR WORDT IK VROLIJK VAN!!!!,HUP NAC!!!
Een sponserdeal heeft echt helemaal niets met het eigendom van de club te maken.... Die deal kan prima los worden gezien.
Als denk ik met het ook op de ballotage commissie dhr Vrolijk wel een strategische zet heeft geplaatst. Ben benieuwd of OnsNAC een counter in petto heeft.
Wel grappig.. OK en Vrolijk... Het is geen EasyToys maar het is niet verkeerd..
Geelzwartwit, inderdaad, langer dan “een” seizoen! Nieuwe eigenaars kunnen dat als een soort van obstakel zien, en wat al niet meer. Maar nogmaals, NAC zal altijd de korte termijn visie blijven voeren. Zo niet, dan weten ze dat goed te verbergen. Ook dit ruikt weer sterk naar eigenbelang. Vraag eens aan de heer Vrolijk hoe hij de lange termijn ziet. Het antwoord is zelfs niet belangrijk, want niemand weet “nu” al dat het strookt met het nieuwe beleid, dat nog uitgewerkt moet worden, ook Vrolijk niet. Dus Geelzwartwit, inderdaad, voorsorteren, of afsnijden. Niet op de juiste manier inparkeren in elk geval.
Met vrolijk gezond voetbalverstand !💛🖤
Prima dat ie rugsponsor wordt maar eigenaar zou echt slecht zijn. Te weinig geld om de club de nodige boost te geven en bemoeit zich nu al met voetbalzaken. Was een van de personen die Sydney niet zag zitten en die vond dat Hyballa op moest stappen. Om maar te zwijgen over de avances met Kuyt.
@GeelZwartWit/Heksenketel/Cees-2
Ik zie dit inderdaad ook als een strategische zet in het eigenarenspel. Erg onfris. Hij mag van mij heel het shirt vol plakken en het stadion zijn naam geven, maar wel pas na het moment dat bekend is wie de nieuwe eigenaren worden en dat zij het er dus mee eens zijn. Manders en Gieske lachen zich kapot. Kunnen trots zeggen inkomsten binnen gehaald te hebben, maar hebben in feite zand in de raderen gereden van het toekomstige NAC. Kijken hoe dat weer opgelost gaat worden.....of niet en haken er partijen gewoon af. Allemaal voor Vrolijk, Manders en Gieske gebaseerd op eigenbelang.Vooralsnog in ieder geval niet in het belang van het toekomstige NAC. Jammer weer.
Kan je ook toelichten wat er precies 'onfris' is aan een sponsor die NAC voor 3 jaar een flinke smak geld toespeelt? Waarom zou een nieuwe eigenaar moeten meebepalen wie er op het shirt staat? Wees blij dat er mensen zijn die hiertoe bereid zijn. En zeker voor een lange periode.
Dat hij hiermee aantoont dat bij betrokken is kan hij zeker in zijn voordeel gebruiken. Maar dat is dan toch ook geheel terecht, hij is namelijk betrokken, voor 3 jaar!
En dat jij wil dat het goed gaat met NAC is toch ook in jouw eigen belang.... Is dat dan ook verkeerd?
Iemand er wel eens aan gedacht dat Kuijt de Dirk Kuijt foundation heeft…
Dus het zou zomaar kunnen dat de rondleiding met de maatschappelijke thema’s te maken had…?
Waarom Kuijt er was gaat ons ook eigenlijk helemaal niets aan.
Als je alles leest heeft deze man de beste bedoelingen heeft met NAC in diverse opzichten.
En of en hoe hij er voldoende geld voor heeft zal hij zelf prima weten.
@Nick
We willen allemaal nu eindelijk eens met een schone lei beginnen. Doe dat dan ook. Als je betrokken bent kun je ook voor één jaar shirtsponsor worden met een optie als bekend is wat de nieuwe eigenaar/eigenaren willen. Manders en Gieske regeren over hun graf heen. Het begint er toch echt op te lijken dat ze het bij NAC nooit leren. Nogmaals Vrolijk mag van mij het hele shirt volplakken en het stadion zijn naam geven, maar wel nadat bekend is wie de lijnen de komende jaren uit gaat zetten. First things first.
In z’n interview bij Omroep Brabant gaf deze man al aan dat hij het hele plan na overname al in z’n hoofd heeft. Zelfs met de namen erbij. En dan nog denken er hier dat hij Kuijt alleen een rondleiding gaf. 😴
Als ik NAC zou kopen zou ik stik blij zijn dat er voor meerdere jaren een prima hoofdsponsor is. Dan zijn die inkomsten tenminste al gegarandeerd. En ik hoef niet als eerste een hoofdsponsor te gaan zoeken. In de moderne marketing noemen ze dit toch een sellingpoint , maar volgens een aantal hier is het drama ? Kortom eens met @Nicky.
Het enigste zorgpunt bij Vrolijk is voor mij dat het eigen vermogen van zijn bedrijf relatief gering is. Is Vrolijk privé vermogend ? Maar wellicht gaat Vrolijk een combi maken met een andere investeerder of investeringsgroep.Vrolijk was heel duidelijk dat hij een plan had. Dus hier is men al veel langer mee bezig.
Nu de mist begint op te trekken lijkt het erop dat een aantal mensen zoals Vrolijk diep na hebben zitten denken. En dat overwegend plaatst het niet op de foto staan van Manders in een geheel ander perspectief. Wordt vervolgd.
Toekomstige contractwaarde weegt mee in de waardebepaling van de club. Met dat contract zou NAC in theorie dus iets duurder zijn voor de overname partij. Immers je hebt gegarandeerd meer inkomsten in de toekomst dan daarvoor.
Tenzij het je eigen contract is, wat dan weer een slimme zet zou zijn van Vrolijk ;)
Eindelijk iemand die weet hoe belangrijk een goede fundering is!
Hier kunnen ook wij supporters op bouwen zoals dit bedrijf al jaren doet.
We are NAC and f#cking proud of it!
Willen we nou supportersparticipatieof één rijke eigenaar? Het waait allemaal wel van links naar rechts..
Moeten Kamp Vrolijk en Kamp Ons NAC straks in het ergste geval tegen elkaar gaan opbieden? Gesloten veiling? Wat er er zich nóg een partij aandient?
Nog een extra spits er bij, daar word ik Vrolijk van!
Tip, lees het nou eens goed. Vrolijk wordt RUGsponsor, geen hoofdsponsor.
Al een klein stukje minder vreemd in het hele overnameverhaal, al blijft het heel vreemd (1) om in deze situatie een sponsor voor 3 jaar vast te leggen en (2) wetende wat er allemaal ongeveer speelt, jezelf voor 3 jaar als sponsor te committeren. Dan moet je bijna al meer 'weten'. Of je doet het écht uit clubliefde of uit hoop op het een of ander.
Wie zou er trouwens dat nieuwe stadion gaan bouwen??
Nog meer vrolijk nieuws: Kiske Koeken bij omroep brabant!
https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/3427841/nac-supporter-kees-is-na-43-jaar-eindelijk-af-van-pestende-psv-fans
Goed gedaan Kees!!
@ Nonkel Frans
Best treurig dat je je NAC bidon moet weghalen, omdat er eentje voor PSV is die dat niet kan hebben.
Ha ha ja Kiske ging opzij - foei !!!
@kinderkaartje ik ben trouwens wel voor dat andre van duin TD word.
@JIM,
Toegegeven; Andre van Duin past prima in het rijtje clowns dat we de afgelopen 10 jaar hebben gehad. Hij zal het niet slechter doen, denk ik.
Sommige mensen worden helemaal paranoïde van die verkoop van de aandelen. Ze zijn zo gefixeerd op het feit dat er een soort Van Seumeren cq Abramovic komt die miljoenen mee zou brengen, dat aan gewone sponsors ineens niet meer gedaan mag worden. Ik vraag me toch af hoe die mensen dat voor zich zien. Stel dat Van Seumeren ineens zijn interesse verlegt naar NAC, dacht je dan dat hij geen andere sponsors meer zou dulden? Hij wil er juist mensen bij hebben! Hoe meer, hoe beter, want op die manier kunnen de risico's beter verspreid worden. Ik zal dat dadelijk verder uitleggen.
Ik vind het klasse dat Gieske een grote sponsor binnen haalt. Stiekem was Vrolijk natuurlijk al sponsor, hij huurt namelijk ook een skybox. Zo overeenkomst snijdt aan twee kanten. Van de kant van NAC is het goed, want niet alleen komt er nu een flinke smak geld binnen, maar ook wordt de stabiliteit van de club daarmee bevestigd en dat is alleen maar goed voor de partijen die NAC willen overnemen. Hoe meer sponsoren, des te meer de aandelen op zullen brengen.
Maar, zoals gezegd, het mes snijdt ook aan twee kanten. Vrolijk wil natuurlijk wel iets terugzien voor zijn geld. En daar wordt in het bericht op NAC.nl duidelijkheid over verschaft: "Mijn collega Marco van Dijnsen die een grote bijdrage heeft geleverd bij het tot stand komen bij deze samenwerking zal de belangen van Vrolijk binnen NAC behartigen."
Kijk, zo zit het. Van Dijnsen wordt het loopjongetje voor Vrolijk. Hij gaat alle informatie met betrekking tot de overdracht van de aandelen nauwkeurig in de gaten houden en waar nodig doorspelen aan Vrolijk. En niet alleen dat, maar bijvoorbeeld ook alle bouwkundige rapporten over het stadion zullen druppelsgewijs naar de burelen van Vrolijk gestuurd worden, zodat hij straks mooie sier kan maken met een herstelplan dan wel een nieuwbouwplan voor het stadion.
Overigens, het is volkomen duidelijk dat Gieske en Van Dijnsen op de foto staan (op NAC.nl) en niet Manders, want die heeft niets te maken met sponsoring. Manders zit, om het zo maar eens te zeggen, aan de kant waar het geld uitgegeven wordt.
Vrolijk is en blijft overnamekandidaat nummer 1, maar hij gaat het niet alleen doen. Hij heeft mensen nodig die meer van de hoed en de rand weten. Mensen die hij kan vertrouwen, mensen met wie hij door één deur kan. Dus komt er een jurist in het nieuwe bestuur en liefst eigenlijk twee. Van twee verschillende bureau's. Er komt iemand met verstand van financiële zaken in het bestuur en liefst eigenlijk twee, ook van twee verschillende instanties (denk aan banken, maar ook verzekeringsbedrijven en investeringsmaatschappijen). Er komt iemand in die het sociaalmaatschappelijk veld in de kniezen heeft, om de band tussen de club en stad en ommeland in goede banen te leiden. Iemand met relaties met de amateurclubs in de regio en ook iemand als Marco van Dijnsen, die meer sponsoren kan binnenhalen. Dat bedoel ik dus met het spreiden van de risico's. Je moet enerzijds alle mogelijk kastdeuren onderzoeken of er geen lijken uit komen vallen en anderzijds zul je zoveel mogelijk ondersteuning moeten krijgen. Hoe meer mensen je achter je krijgt, des te makkelijker wordt straks de overname.
Met deze zware sponsoring heeft Vrolijk een eerste en belangrijke stap gezet naar de overname van de club. Zijn intentie om de club te steunen zal worden gesignaleerd door de grote drie, die vast al een deurtje hebben opengezet om eens met Vrolijk een tas koffie te drinken.
Terechte opmerking @Badeend. Inderdaad rugsponsor. Maar maakt verder aan mijn reactie m.i. niet zo gek veel uit. Dat lees ik ook in jouw reactie trouwens. Het blijft wel allemaal speculeren tot de overname bekrachtigd is. Gaat nog wel even duren. Waarom bij NAC blijkbaar niet de juiste mensen worden aangenomen speelt m.i. in mee dat 80 procent hun contract niet mag uitdienen. Dat betekent dat er steeds van het ene op het andere moment bij een ontslag een vacature is. En die moet dan hap snap worden ingevuld. Niks is planbaar op deze wijze !! Ik denk dat een nieuwe eigenaar dit als eerste moet gaan veranderen.
Ik ben het voor 95 procent met reactie @Gjoewie eens. Alleen het invullen van de ‘dubbele’ functies lijkt mij overdreven. Is waarschijnlijk cynisch bedoeld. Ik denk dat Vrolijk al weet wie wat moeten gaan doen. Dat heeft hij trouwens ook gezegd. Manders zit als AD niet alleen aan de uitgeef kant natuurlijk. Mocht Gieske dat RUGsponsor hebben getekend namens NAC is dat raar, want normaal hoort de AD dat te doen. Maar goed het kan best dat Manders heeft getekend.
Ik heb er vertrouwen in als hij eigenaar van NAC zal worden . In ieder geval iemand met een hart voor NAC . Met hem hoeven we niet bang te zin dat NAC in korte tijd zal worden doorverkocht , voor een paar euro's winst.
Manders wist eerder in het seizoen wel goede sier te maken met een "nieuwtje" over een mogelijke deal met een mogelijke sponsor uit de gokwereld. Dus waarom hij nu ineens niet op de foto mag, heeft daar niets mee te maken. Eerder met dat zijn kop überhaupt gevoelig ligt bij iedereen. Terecht dat hij zijn ijdelheid even op de plank legt.
Heeft Gieske deze deal gemaakt, of toch Marco van Dijnsen?
En over Vrolijk zelf - de laatste keer dat een groot deel van de aanhang erg positief was over plannen van een 'vermogende' partij met hart voor NAC, ging het om Jan Hoppen. Laten we alsjeblieft op blijven letten.
Waarom is Welkom Energie gestopt met rugsponsering?
De huidige eigenaren nemen de interesse van Vrolijk totaal niet serieus. En terecht.
Lees hier vergelijkingen met Van Seumeren. Die is 350 miljoen waard. Vrolijk heeft nog geen 5% van het vermogen Van Seumeren.
Je kan veel zeggen over de huidige eigenaren en ik ben ook niet blij met de gang van zaken de afgelopen jaren. Echter hebben zij wel diepe zakken en hebben zij vaak geld bijgestort.
Wat een hoop onzin lees ik hierboven. Veel complotdenkers. Stel je voor zeg, dat potentiele nieuwe eigenaren liever zelf op het shirt willen staan.
Allereerst, langdurig gegarandeerde inkomsten, zoals een 3-jarig sponsorcontract, maakt de club niet duurder maar wel meer waard. Ook voor de kopers. Tenzij het tegen een schijtprijs is maar dan snijden de verkopers in eigen vingers.
En verder @Gjoewie, Marco van Dijnsen is een prima vent. Ik denk niet dat Vrolijk hem als spion in de club nodig heeft. Het wordt steeds gekker.
En dat stadion. Er is net voor 10 jaar bijgetekend. Wie denkt dat je de club kunt kopen om een nieuw stadion te bouwen begrijpt er echt helemaal niets van. Probeer het eerst maar eens te financieren…
Ik snap dat ge-paniek rondom Dirk Kuijt niet zo, om eerlijk te zijn.
Kan toch gewoon betekenen dat Vrolijk een dag voor zijn klanten wil houden in het NAC stadion en Kuijt wil gebruiken als dag spreker.
Of weet ik het.
Ik ben ooit heeeeeel lang geleden mijn carriere begonnen bij de KLM afdeling Catering. Stond ineens Andre van Duijn in mn kantoor, samen met mijn directeur.
Die twee hadden naast elkaar gezeten op een thuisvlucht en raakten met elkaar aan de praat en Andre van Duijn vond het zo interessant dat hij een kijkje wilde nemen in de keuken. (Letterlijk)
Niemand van mijn collega's was bang dat Andre van Duijn zou gaan worden aangesteld als manager operations ofzo.
Het feit dat twee volwassen mannen ergens met elkaar lopen hoeft dus niet te betekenen dat een de ander aan baan gaat aanbieden.
En dan nu weer terug naar Vrolijk; dank voor je sponsoring en ik hoop dat er mooie en vruchtbare dingen uit voortkomen.