Wat is jouw mening over de BSR-Podcast?
Sinds dit kalenderjaar maken we wekelijks een podcast over NAC. In ‘Een Tikkie naar het Zuiden’ bespreken we het laatste NAC-nieuws. Dit vinden we erg leuk om te doen, maar we doen dit vooral ook voor jullie.
Inmiddels zijn we 32 edities onderweg. Graag horen we wat jullie tot dusverre van onze podcast vinden, zodat we deze verder kunnen verbeteren. Laat daarom jouw mening horen via onderstaand formulier. Invullen van dit formulier kost je zo’n 2 minuutjes van je tijd.
Wij hopen jullie elke week te kunnen vermaken met onze podcast, en willen hem dan ook graag verbeteren. Help ons hierbij door via onderstaande link het korte formulier te vullen.
Laat hier je mening achter over de podcast Een Tikkie naar het Zuiden
(mocht het formulier niet goed openen, probeer het dan in een andere browser)
Plaats reactie
Eerst luisterde ik gedurende de week de podcast wanneer ik tijd vond. Soms gedeeltelijk, afhankelijk van de besproken topics.
Tegenwoordig is het eerste wat ik doe als ik in de auto stap op dinsdag de podcast-app aanslingeren en een tikkie naar het zuiden opzetten.
Ik vind het heerlijk om naar te luisteren met als kers op de taart het voorspellingsdeuntje.
Hulde mannen! Echt iets om iedere week naar uit te kijken!!
geweldig om naar te luisteren !!
ga zeker zo door !!
ik moet zeggen dat ik ook graag naar de podcast van BN de Stem luister.
nu de Rat nog iets serieuzer , ipv dat geleuter en geblér tijdens NACpraat, wat dat is soms echt irritant om aan te horen
goed gedaan! Soms zijn er mindere dingen, maar dat hou je bij ieder progamma. Dus lekker doorgaan!!
Niks lekkerder dan in de auto zitten en een podcast te luisteren over nac!
Ik kijk wekelijks uit naar een autorit met eerst de Gegenpressing podcast en daarna de Tikkie naar het zuiden podcast. Ga zo door mannen.
Ga zo door!! Mooie info. Leuke gasten en goede opzet.
De enige punt van kritiek: ik trek de toon en stem van die Levien niet. Zie zijn toegevoegde betweterige waarde ook niet. Voelt zich verheven boven de rest zonder zelf kennis van het spelletje te hebben. Zonder hem zijn de podcasten stukken gestroomlijnder. Zoals de laatste. Veel beter gesprek. De rest: toppp!
@f4
Is dat nu juist niet de kracht van een goede podcast? Verschillende meningen zijn juist een toegevoegde waarde of het nu Sjoerd Mossou, Eric Hellemons of Levien is. Ik vind het mooi dat iedereen er anders naar kijkt en een andere mening heeft!
@F4
Die mening deel ik dan totaal niet.
Juist als Levien er zit, vind ik het interessanter worden. Het heeft ook geen zin om drie man neer te zetten die elkaar napraten. Dan is het juist fijn als iemand wat tegengas geeft. Dat jij dat als betweterig ervaart ligt volgens mij echt aan jou.
@pietp
helemaal mee eens! Ik vind Levien scherp en kritisch en dat zorgt voor een interessante flow in de podcast.
Ik vind het geweldig! Lekker net als VI op de maandag en vrijdag doen ;)
Ik luister er graag naar .
Zowel de stem als de rat luister ik ook. Maar haak ik toch sneller af als het weer dat schijtlollige gedoe is bij de rat of het over uit eten gaat bij de stem.
Lekker blijven doorgaan
Ja en Levien is wel een baas. Ook al vind ik zijn mening over spelers die snel gaan liggen en andere kaarten aannaaien geen al te beste. Toen zakte hij even weg in aanzien bij mij hahaha. Altijd goed dat hij der bij zit.
Ik kan me wel vinden in het commentaar dat Levien een betweterige lul is. Kan zijn stem ook nauwelijks meer horen. Ik weet alleen uit betrouwbare bron, dat het met dat verheven voelen wel meevalt 😉
Paar keer geluisterd en is zeker de moeite waard. Afgelopen uitzending met Hellemons was echt top.
Dat F4 niet graag naar Levien luistert is zijn goed recht. Zo heeft Iedereen zijn voorkeuren.
@F4
Ik trek de stukjes tekst van Levien niet. Serieus ,daar irriteer ik mij heel vaak aan. Daar ben ik het dan totaal niet mee eens. En dan vraag ik mij altijd af of hij überhaupt ooit op voetbal heeft gezeten. Maar ieder mag zo zijn mening hebben en moeten we respecteren.
Maar hij heeft de beste radiostem en ik vind hem de beste interviewer.
Op deze gebieden is hij ongeëvenaard. Da Pope is de podcastmaestro, dat dan weer wel.
Levien altijd als analist aanwezig laten zijn, verder prima podcast.
Bij DeRat heb ik altijd een glimlach op mijn gezicht. Gewoon café-supporterspraat met dito humor.
BNDeStem ben ik bij afgehaakt. Gezeur over eten en zeker sinds ik Yadran heb horen zeggen dat hij zich weigert te verdiepen in voetbaldata en zijn eigen mening belangrijker is dan feiten, weet ik zeker dat ik hem niet meer serieus hoef te nemen en dan luister ik dus liever naar de BSR- en DeRat-podcast.
1 tip nog
vaker een podcast maken, liefst 2 keer per week
Luister zowel podcast van bn destem als die van jullie.
Vind die van bsr eigenlijk beter.
Goede info en gast sprekers met toegevoegde waarde.
Waar het bij bn destem de helft van de tijd draait om hapjes en wijn zijn jullie inhoudelijk sterker.
Top mannen👌
Levien is altijd nog beter te pruimen dan de bruggenbouwer die over het bruggetje van verbruggen begon...
@Anti, ik like je reactie zelfs, maar ik blijf er bij dat ik op dat moment echt meer had verwacht van onze Yannick. Die jongen heeft talent voor bruggetjes
Waarom duurt het bij nac altijd zo lang voor er een transfer afgerond wordt?
Verbruggen is gisteren al medisch gekeurd.
We zitten gewoon te wachten op geld zodat er aanvallers gehaald kunnen worden
Het constant benoemen dat er een bruggetje aankomt hoeft van mij niet. Maak het bruggetje gewoon, en ga dan verder.
Het is tijd voor een professionaliteitsslag. :)
Trouw luisteraar van alle drie de podcasts/uitzendingen. Vind van BSideRats wel de beste: laten zich niet afleiden door stukjes over eten, slechte grappen en zijn over het algemeen beter voorbereid. Maar juist doordat ze alledrie zo verschillend zijn zou ik niets veranderen. Houd de boel mooi in evenwicht.
Da Pope heeft bij mij wel een minnetje achter zijn naam staan sinds hij mij in een Podcast arrogant noemde. Maar dat terzijde.
Ik vind Levien juist van toegevoegde waarde voor de podcast. Hij heeft veel parate (feiten)kennis en kan het juist prima verwoorden! Top!
Zolang jullie maar geen evenknie van Joost "De intro" Blaauwhof krijgen vind ik alles prima.
ik ben fan van iedereen die tijd en moeite stopt om mij gratis te voorzien van een nac podcast :)
Mooi en informatief met een kritische blik en vooral een lach. Goed bezig heren!!!
Mooie toevoeging hoor die podcast en da pope moet er vaker bij zijn, mis namelijk af een toe een andere scherpere mening. De nacpraat podcast vind persoonlijk wat leuker om naar te luisteren wat losser.
Gegenpressing met blanco doet het ook goed!!
Gewoon fantastisch! Ga zo door!
Echt die laatst met Hellemons was ook weer van grote klasse!
En de 'tune' blijft de rest van de dag in je kop. Heerlijk!
Ik luister ze alledrie en deel de mening van de meeste. B Side rats prima, Levien vooral doorgaan en zaken als bruggetjes die een gimmick worden maken het alleen maar leuker. En respect voor de gasten die jullie al gehad hebben!
BN De Stem ook prima joh, ik moet wel lachen om intro van Joost en de gimmick over het eten, ook zij hebben soms een leuke primeur en ik trek Yadran wel in deze setting.
Zou alleen wel mooi zijn als beide niet op bijna dezelfde tijd uitkomen, beetje spreiden zodat allerlei nieuws van bijv. dinsdag nog meegepakt kan worden bij de een of ander. Nu heb ik aan 1 autorit niet genoeg op 1 dag.
Luister/kijk al ook heel lang naar NacPraat. Leon top, plat Bredase accenten geweldig. Ook leuke gasten in de uitzending, maar de laatste tijd wordt er wel hard door elkaar geschreeuwd (mag iets minder Joeri van Hout ;-) waardoor gasten niet altijd lekker uitkomen. Ik werd heel moe in die uitzending met Yadran. Dat doen jullie dan beter. Over het algemeen ook zeer vermakelijk.
Kortom: doorgaan mannen! Ongelofelijk hoeveel werk jullie verzetten en alle leuke rubrieken dragen zeker bij. Podcast is een blijvertje wat mij betreft.
Top die podcast! Ik ben juist fan van Levien! Ben het niet altijd met hem eens, maar dat mag.
Grote dank voor alle reacties hier en via het formulier! Keep them coming :-) We zullen tzt de balans opmaken , resultaten met jullie delen en eventuele veranderingen ook laten weten. Mooi om te zien dat de algemene tendens is dat de podcast een hele fijne toevoeging is. Dank!
Top podcast. Ik ververs mijn app dinsdagmorgen of soms op maandagavond en luister dan meteen. Wat mij betreft de beste podcast over NAC.
En ik ben fan van Levien, zonder daarmee de anderen tekort te willen doen. Hij neemt vaak net een ander standpunt in (waar ik het stiekem wel vaak mee eens ben).
Ga zo door!
Persoonlijk vind ik Levien ook prettig om naar te luisteren. Zeker niet altijd mee eens, maar hij heeft een duidelijke mening en weet die te onderbouwen. Juist die (brom)stem maakt jullie podcast anders dan andere podcasts, die soms wat schijtlollig kunnen zijn. Ik luister zelf altijd naar de uitzendigen van De Rat terug via YouTube en heb tweemaal die podcast van De Stem afgeluisterd. In dat rijtje zijn jullie wat serieuzer, gaan wat dieper op de onderwerpen in en hebben zowaar meningsverschillen. Wat mij betreft is dat juist prettig, maar smaken verschillen. Het mooie in de huidige opzet is dat er verschillende smaken zijn. Behoudt dat, zou ik zeggen. Probeer niet, tegen de eigen natuur in, meer als een ander te worden als de ander een keer meer positieve reacties krijgt.
Van de anderen weet ik de namen niet bij de stemmen. Ik zou iig de 'bruggetjesbouwer' willen adviseren om die bruggetjes niet zo te benadrukken. Daar hoort bij dat de gesprekken wellicht vloeiender verlopen als je de onderwerpen niet zo afbakent. Als luisteraar kan ik bijna de agenda van de uitzending mee afvinken. Een gesprek vloeiend laten verlopen is het lastigste dat er is, maar heeft ook de grootste impact. Misschien goed om eerst daar op te focussen en de eigen meningen even achterwegen te laten tot je dat onder de knie hebt. Nu heb je als 'gespreksleider' vaak het laatste woord, waarna dat bekende bruggetje komt en het gesprek steeds stilvalt en weer opnieuw moet beginnen.
Als groep zou het misschien goed zijn om wel de onderwerpen te weten (voorbereiding), maar niet voor te bespreken (dat hoor je soms wel). Dat zou de uitzending wat spannender maken.
Verder vind ik het leuk als jullie gasten hebben. Wel vind ik persoonlijk dat je, als je net een interview hebt uitgezonden, dat niet meer na moet bespreken. Dat merkte ik bv in het interview met Kali. Die jongen wordt geïnterviewd en daarna wordt hij een beetje afgezeken (terecht of niet). Ik begrijp dat het interview vooraf was, maar het voelt toch een beetje als achter de rug lullen als iemand net de kamer uit is. Zeg het in het interview of zeg het niet.
Overall vind ik het echt bijzonder dat er nu drie vrij professionele podcasts zijn over ons clubje en dat iedereen toch eigen invalshoek en onderwerpen weet te vinden. Erg knap. Chapeau.
HUP NAC
Heb het formulier meteen ingevuld - wat mij betreft is de podcast een ongekende toevoeging op het toch al indrukwekkende platform dat jullie hier hebben weten op te bouwen.
Ik ben zelf overigens groot fan van Levien - hij levert een kritische noot die de podcast op andere dagen soms mist. En zijn stem is als zachte kussentjes voor mijn trommelvliezen. ;)
Nadat ik het formulier had verzonden, schoot er toch nog een opmerking bij me binnen: ik 'baal' er altijd een beetje van als de podcast maandagavond laat wordt gepost, aangezien dat betekent dat ik hem pas dinsdag op mijn gemak kan luisteren. Ergens zou het het fijnst zijn als hij al op zondagavond zou worden geplaatst, zodat ik mijn week echt goed kan beginnen, maar ik begrijp natuurlijk ook dat jullie nog iets van vrije tijd willen hebben. Wilde het toch even benoemen, maar dat is dan ook echt het énige verbeterpuntje.
Iedere week top om naar te luisteren. Erg interessant steeds!
Ik geniet van alle 3 de podcasts
Tikkie naar het zuiden :
Ik ben enorme fan van Levien. Die man heeft m.i. een prima mening en is een genot om naar te luisteren.
Ook de andere mannen vind ik een prima toevoeging overigens ga zo door.
Nacpraat:
Fantastisch en elke week lachen, gieren , brullen. Ga lekker door. Juist door deze draai er aan te geven maakt het wat 'fijner' om naar te luisteren. Op weg naar het weg met een stukkie humor en over NAC.
Zeker dat jullie een stukje aandacht gegeven hebben aan mijn pouletje vond ik super te horen ;)
Gegenpressing:
Genieten van de intro van Joost, prima mening van Dennis en Yadran (misschien vergeet ik nu iemand).
Keurige serieuze podcast, met wat nieuws hier en daar.
Zeker zo doorgaan heren.
Voor alledrie geldt, ga aub door met de (extra)gasten, die m.i. enorm veel toevoegen aan de uitzendingen.
Ps. Je kunt nog 2 dagen jezelf aanmelden
https://www.voetbalpoules.nl/poule/134640/aanmelden
Hier ook vaste prik geworden in de auto naar werk op dinsdagochtend. Enige puntje van aandacht is dat Levien nog wel eens slecht verstaanbaar is. Verder een top podcast waar ik met veel plezier naar luister. Ga zo door mannen!
Er zijn hierboven al heel veel veren jullie reet in gestopt. Maar ook voor mij is dinsdagochtend de BSRPodcast vaste prik. Ik vind Levien ook echt toegevoegde waarde met de onderbouwde meningen en stellingen. Yannick als host is echt goed en Sven is Sven, die is Jiskefest op zich. Ook Thijs en Michael met de visies en inzichten in de jeugd vind ik tof. Het multimediale van BSR is echt bewonderenswaardig, jullie zetten iets heel moois weg voor ons supporters. Grote complimenten!
Hoeveel voetbalclubs in Nederland zouden er in 1 week tijd 3 verschillende podcasts hebben van minimaal 3 kwartier (nacpraat meegerekend)? Prachtig! Ik mag er graag naar luisteren. En gelukkig zijn ze alle 3 ook wel verschillend.
Nacpraat is platter met wat meer humor. Gegenpressing is serieuzer (complimenten voor Blanco, want ik vind dat hij dit echt leuk doet). De BSR podcast is denk ik een lekkere mix van beide. En dat zou ik zeker zo laten. Af en toe een gast is tof. En af en toe een andere mix van mensen maakt ook dat het niet snel gaat vervelen. Op het begin wat problemen met de audio. Maar dat lijkt ook geen issue meer.
Eerst luisterde ik gedurende de week de podcast wanneer ik tijd vond. Soms gedeeltelijk, afhankelijk van de besproken topics.
Tegenwoordig is het eerste wat ik doe als ik in de auto stap op dinsdag de podcast-app aanslingeren en een tikkie naar het zuiden opzetten.
Ik vind het heerlijk om naar te luisteren met als kers op de taart het voorspellingsdeuntje.