Wedstrijdbezoek in coronatijd: Alles op een rijtje
NAC heeft bekendgemaakt hoe het bijwonen van wedstrijden in het Rat Verlegh Stadion er de komende periode uit gaat zien. Wij zetten de belangrijkste elementen hieronder op een rijtje.
Beperkte capaciteit
Omdat we voorlopig vastzitten aan de anderhalvemetersamenleving, kan NAC slechts een beperkt aantal kaarten verkopen. Met inachtneming van de huidige regels kan NAC het stadion voor ongeveer 20 tot 25 procent vullen. Dat betekent dat er voorlopig ongeveer 4500 kaarten per wedstrijd beschikbaar zijn. Als de voorschriften wijzigen, wordt dit aantal aangepast.
Indeling in groepen
Met een beperkte capaciteit is het niet mogelijk alle seizoenkaarthouders toe te laten. De seizoenkaarthouders worden daarom, zoals eerder al is gecommuniceerd, ingedeeld in groepen: Club van 1912, Gouden SCC, Reguliere SCC. De kaarten worden per groep aangeboden, waarbij Club van 1912 eerst een kaart aan mag schaffen. Zij krijgen 24 uur de tijd een kaartje te kopen. Daarna zijn de Gouden SCC's aan de beurt en 24 uur later de reguliere SCC's. De insteek van NAC is dat binnen de groep iedereen gelijke kansen heeft.
Eerlijke verdeling van kaarten
NAC deelt het stadion iedere wedstrijd opnieuw in. Seizoenkaarthouders dienen daarom voor iedere wedstrijd opnieuw een (gratis) kaartje te bestellen. Om iedereen gelijke kansen op een kaartje te geven, introduceert NAC het volgende systeem: Als je een wedstrijd hebt gemist, mag je bij de eerstvolgende wedstrijd een dag eerder een kaart bestellen dan de supporters in je groep, die de wedstrijd wel bijgewoond hebben. Op die manier komt iedereen binnen de groep aan de beurt. Let op! De gemiste wedstrijden worden niet bij elkaar opgeteld. Het is dus niet zo dat je na bijvoorbeeld vier gemiste wedstrijden vier dagen eerder mag bestellen.
Zelf je plaats kiezen, ongeacht voor welk vak je een SCC hebt.
Je mag bij het bestellen van je kaartje zelf je vak en stoel kiezen. Je mag kiezen uit alle beschikbare plekken in het stadion. Het maakt dus niet uit voor welk vak je een seizoenkaart hebt aangeschaft. NAC biedt supporters volledige vrijheid, omdat de Club van 1912-leden en Gouden SCC's niet gelijk over alle vakken verdeeld zijn. Als NAC vast zou houden aan de vakken, zouden supporters op Vak G en de B-Side structureel minder kans op een kaart hebben, dan supporters op de lange zijdes. Op de korte zijdes zijn namelijk veel minder kaarten beschikbaar. Het kan daarom zijn dat je op een andere plek komt te zitten dan waarvoor je een kaart hebt aangeschaft.
Vak I gevuld met jongeren onder 18 jaar
Voor jeugd onder 18 jaar geldt er ten opzichte van elkaar geen afstandseis van anderhalve meter. Om de capaciteit in het stadion maximaal te benutten, is er daarom voor gekozen Vak I als jeugdvak te bestempelen. Dit vak kan volledig gevuld worden met jeugd onder 18 jaar.
Drie verschillende soorten kaarten
NAC wil graag de maximale capaciteit van het stadion benutten en heeft de kaarten daarom opgedeeld in drie verschillende soorten: normale tickets, huishoudtickets en onder 13-tickets.
Normale tickets
Met dit kaartje koop je één stoel voor jezelf. Er zit niemand naast je. De afstand tot andere supporters is anderhalve meter. Je bestelt je kaartje op de reguliere wijze via NACtickets.nl. Je ontvangt vervolgens een e-ticket. Je kunt dus niet met je SCC naar binnen.
Huishoudticket
Als je met meerdere supporters op hetzelfde adres staat ingeschreven, kun je een zogeheten 'huishoudticket' kopen. Met dit ticket (net als de normale tickets een e-ticket) kun je met zijn tweeën of drieën naast elkaar zitten. NAC hanteert de eigen administratie om te controleren of je op hetzelfde adres ingeschreven staat. Om fraude te voorkomen, is het voorlopig niet mogelijk adreswijzigingen door te voeren. Uiteraard stelt NAC zich flexibel op, wanneer hier aanleiding voor is.
De huishoudtickets zijn bedoeld voor supporters van 13 jaar en ouder. Als je kinderen van 12 of jonger mee wil nemen, koop je voor hen een onder 13-ticket.
Meer info over het bestellen van een huishoudticket vind je hier.
Onder 13-ticket
Binnen de huidige voorschriften hoeven kinderen jonger dan 13 geen anderhalve meter afstand tot andere supporters te bewaren. Omdat NAC graag de maximale capaciteit benut, worden deze kinderen daarom niet meegenomen bij de indeling van het stadion. Hierdoor bezetten zij geen gereserveerde plek, die ook aan een oudere supporter zou kunnen worden verkocht. NAC kan zo wat meer mensen toelaten.
Voor kinderen tot en met 12 jaar kun je daarom een onder 13-ticket kopen. Zij kunnen vervolgens naast je komen zitten, ook wanneer je geen huishoudticket hebt aangeschaft.
Heb je kinderen in verschillende leeftijden? Dan koop je voor je kind van 13 of ouder een huishoudticket en voor je kind van 12 of jonger een onder 13-ticket.
Meer info over het bestellen van een onder 13-ticket vind je hier.
Toegangscontrole
De toegangscontrole is anders ingericht. De tourniquettes staan naar beneden, contact wordt zoveel mogelijk vermeden en het is niet langer mogelijk om spullen in bewaring te geven. Het is niet toegestaan om tassen groter dan A4-formaat mee te nemen.
Anders dan eerder werd geopperd, wordt er niet met tijdslots gewerkt. Dit betekent dat je zelf mag bepalen hoe laat je naar het stadion komt. NAC wil rijvorming voorkomen en daarom wordt iedereen verzocht om (indien mogelijk) op tijd naar het stadion te komen.
Bij de ingang word je gevraagd een aantal vragen te beantwoorden:
- Had je éen of meerdere van deze klachten (Hoesten, verkoudheidsklachten, verhoging of koorts, benauwdheid, ruik- en/of smaakverlies) in de afgelopen 24 uur?
- Heb je op dit moment een huisgenoot met koorts en/of benauwdheidsklachten?
- Heb je het nieuwe coronavirus gehad en is dit de afgelopen 7 dagen vastgesteld (in een lab)
- Heb je een huisgenoot/ gezinslid met het nieuwe coronavirus en heb je in de afgelopen 14 dagen contact met hem/ haar gehad terwijl hij/zij nog klachten had?
- Ben je in de quarantaine omdat je direct contact hebt gehad met iemand waarbij het nieuwe coronavirus is vastgesteld
Vragen die iedereen inmiddels wel kent dus.
Regels in het stadion
In het stadion gelden de inmiddels gebruikelijke regels:
- Houd 1,5 meter afstand
- Regelmatig handen wassen
- Hoest en nies in de binnenkant van de ellenboog
- Vermijd drukte
- Blijf thuis bij verkoudheidsklachten en/of koorts
Ook hier weinig spannends dus.
Routing
In het stadion zal routing aangebracht worden om looproutes te creëren. Dit geldt ook bij de cateringpunten, toiletten en trapopgangen. Het spreekt voor zich dat NAC iedereen verzoekt zich aan de regels te houden.
Indien mogelijk zet de club personeel in, dat vragen kan beantwoorden en mensen op weg kan helpen.
Zelf bier halen, betalen met pin of betaalkaart
Je mag tijdens de wedstrijden zelf bier en andere versnaperingen halen. Het is dus niet zo dat je op de tribune wordt bediend. De horeca in het stadion zal een aangepast en wat uitgedund assortiment aanbieden.
Anders dan in voorgaande jaren kun je betalen met je pinpas. Daarnaast kun je betalen met een betaalkaart. Omdat je kunt pinnen, is het in het stadion niet langer mogelijk je betaalkaart met pin op te waarderen. Reden is dat NAC ook hier rijvorming wil voorkomen. NAC biedt een voorziening voor supporters, die met contant geld willen opwaarderen.
Supporters die samen geld inleggen voor drank wordt geadviseerd een betaalkaart aan te schaffen en deze voor de wedstrijd op te waarderen. Opwaarderen kan via mijnnacbetaalkaart.nl en via de knip app.
Compensatie
De Club van 1912-leden, zowel goud als regulier, mogen bij iedere wedstrijd als eerste een kaartje kopen. Deze supporters hebben daarmee altijd de mogelijkheid een wedstrijd bij te wonen. NAC heeft daarom besloten supporters met een reguliere Club van 1912-kaart niet te compenseren op hun volgende seizoenkaart, wanneer ze ervoor kiezen wedstrijden over te slaan. Wat ons betreft een heel redelijk standpunt.
Voor reguliere seizoenkaarthouders ligt dit natuurlijk anders. Met de huidige capaciteit is de kans dat zij wedstrijden kunnen bezoeken tamelijk klein. Pas wanneer een man of 1500 besluit geen kaart te kopen, komen zij aan de beurt. NAC compenseert daarom iedere wedstrijd, die reguliere seizoenkaarthouders niet bezocht hebben.
En dan het belangijkste: We doen het samen
Niemand wordt vrolijk van deze regels en iedereen, ook NAC, hunkert naar een ouderwets Avondje NAC. Voorlopig moeten we het echter hiermee doen. We roepen iedereen op om zich te houden aan de voorschriften. Het voetbal ligt van oudsher onder een gigantisch vergrootglas. Er is daarom geen ruimte om creatief met de regels om te gaan. De vrees is dat KNVB en politiek bij een overtreding van de regels niet zullen schromen om ten koste van supporters hun daadkracht te bewijzen. Met een beetje pech speel je dan alsnog zonder publiek.
Daarnaast vragen we iedereen zich een beetje relaxed naar medesupporters op te stellen. Dit is voor iedereen wennen en niet iedereen zal zich meteen op zijn gemak voelen. Ben daarom een beetje aardig voor elkaar, hou rekening met elkaar en help elkaar waar mogelijk.
Met zijn allen maken we er het beste van. Hup NAC!
Plaats reactie
Betekent dit als je met meerderen 'bij elkaar' wil zitten op precies hetzelfde moment moet bestellen? En als iemand 1912 heeft en de ander goud en de ander regulier dat je dan nooit bij elkaar zit...
En hoe zou het mogelijk zijn om dan in de buurt van je vrienden een plek te reserveren? Aangezien iedereen alleen een ticket voor zichzelf reserveert.
Lijkt wel een wiskundige formule en daar was ik vroeger ook niet zo goed in.
Er is een gerede kans dat je met vrienden niet naast of bij elkaar in de buurt zit. Je kunt wel een vak en plek kiezen, dus dat wordt een kwestie van onderling afstemmen.
Begreep gisteren van NAC dat ze niet heel veel anders kunnen dan dit systeem. Er komt een enorme berg werk op ze af bij iedere wedstrijd. Dit is zo'n beetje het optimale resultaat binnen de huidige (technische) mogelijkheden.
Prima beschreven, maar het maakt het natuurlijk niet minder kut.
Als ik het goed begrijp, moet je dus de eerste dag van de kaartverkoop om 09:00 klaar zitten om snel een plekkie te bemachtigen. Vooral als je met meerdere vrienden wenst te gaan, is de kans klein op een (fatsoenlijke) plek met meerdere naast elkaar. Voor de 1912-leden is dit nog wel te doen, wanneer de gouden kaarthouders mogen aanschaffen zal dit lastiger worden.
Indien er alleen maar plaats is op pak 'm beet F1 en ik kan niet naast mijn vrienden zitten, wordt in de kroeg of thuis met vrienden kijken toch een heel stuk aantrekkelijker dan een stadionbezoek.
Nogmaals: geen verwijten, want NAC kan ook niet meer doen dan de regels duidelijk communiceren richting de achterban. Maar om nou te zeggen dat ik echt zin krijg van het aangepaste Avondje NAC...
Ben met deze onmenselijke bullshit sowieso niet van plan om te gaan. Iemand die een Cv1912 SCC wil overnemen?
Begrijpelijk dat het met dit soort maatregelen moet, maar het is weinig aanlokkelijk om op deze manier een wedstrijd te bezoeken. Ik kijk voorlopig gewoon thuis of in de kroeg (op 1.5 meter afstand).
Ik snap de reacties hier niet helemaal met het bij elkaar zitten met vrienden en bekende in één vak. Het is en blijft met kunst en vliegwerk behelpen. Wees blij dat je het stadion in mag en accepteer dat het even niet anders is... Hup NAC!
Prima beschreven en voor iedereen helder.
Belangrijkste is inderdaad dat het voetbal onder een vergrootglas ligt.
Ik sluit het ook niet uit met de huidige stijgingen hier voor seioensopening al aanpassingen op komen. Te denken valt aan mondkapjes of misschien zelfs wel het volledig terugdraaien van de versoepeling om publiek toe te laten.
En aangezien het weer een topic over corona is volgen nu rubenac, spionkop, lamington en consorten om ons te vertellen dat alle maatregelen onzin zijn en we ons als schapen laten leiden.
In 3...2...1
Begrijpelijk dat het behelpen en aanpassen is. Echter is het volgens mij technisch echt niet zo ingewikkeld om iets te bouwen zodat je in ieder geval met vrienden bij elkaar kunt zitten.
Dat ik met vrienden op de tribune kan zitten is zo ongeveer de basis waarom ik al vele jaren een seizoenskaart heb en nu ook weer een gouden heb.
Met onze groep zouden we dan ook kunnen afstemmen dat we als geheel een wedstrijd niet gaan om de volgende met z’n alle te kunnen. Ik denk dat vele met mij dat veel liever zouden doen dan iedere wedstrijd gaan maar wel in je eentje zitten. Dan liever de helft van de wedstrijden met m’n vriendengroep.
Echt mensen......ik zou erom willen lachen.
Maar ik doe het niet , wetende dat ons nog ergere dingen te wachten staan in de komende jaren.
PietP
Als je niet snapt dat het aantal testen nu 100x zoveel is als in de hoogtij Corona, het aantal besmettingen veel lager, het aantal mensen op de IC op een paar, en het aantal doden op 2 handen te tellen is, dan houd het op inderdaad.
Er is geen enkele basis voor dit vrijheidsbeperkende dictatoriale gedoe.
A(rie)men
Ik lees dat kinderen t/m 12 jaar geen afstand hoeven te houden, maar dat geldt toch voor t/m 17 jaar? Of is dat alleen tijdens het sporten?
@Da Pope
Ze willen dus op vak I alleen maar kinderen. Maar kunnen kinderen wel bij hun ouders/ begeleiders zitten op de andere vakken?
Heel duidelijk verhaal van NAC. Kan me voorstellen dat dit echt een gepuzzel is. Maar dat maakt het allemaal wel een stuk minder leuk om te gaan kijken. Maar dat is maar even maar zo. HUP NAC
Prima, goed dat NAC hierover communiceert en het is duidelijk dat ze hun best hebben gedaan binnen de kaders van de maatregelen.
Wellicht kunnen ze inderdaad nog even kijken naar een systeem of handigheid om toch bij vrienden in de buurt te kunnen zitten. Ook al niet iedereen dezelfde soort seizoenkaart heeft.
Het is overigens bij de verkoop van seizoenkaarten niet gecommuniceerd dat je soort seizoenkaart ook van invloed is of je met je vrienden tegelijk naar een wedstrijd kunt. Dat vind ik dan wel weer een beetje jammer.
Tot de tijd dat we weer normaal kunnen gaan.
Mits dit ooit nog Komt.
Stel ik mijn gouden seizoenskaart, elke match gratis ter beschikking .
@NAC4Ever
Jazeker. Je kunt naast je kleine zitten, wanneer je wilt. Daarvoor zijn de huishoudtickets (ouder dan 13) of onder 13-tickets. Vak I is meer voor jongeren onder 18, die met zijn allen naar een wedstrijd willen.
@Arie
Oei, ik zal je de volgende keer ook een persoonlijke mention geven als ik nog eens personen aanhaal die het niet begrepen hebben.
En een reactie op inhoud:
Het is inderdaad zo dat er meer getest wordt. En er werken bij het RIVM modelleurs die voor hun beroep modellen maken op basis waarvan de R wordt afgeleid. Die modellen zijn gecorrigeerd voor die extra testen.
Dat er nu minder doden vallen of mensen op de IC liggen is omdat de besmettingen op dit moment vooral onder jonge (40-) mensen zitten.
Met een R boven 1 blijven er elke dag meer besmettingen bijkomen dan de dag ervoor. En als de stijging blijft doorzetten bereiken we vanzelf een aantal waarbij we wel de doden en IC opnamen gaan overstijgen van april. En DAAROM grijpen we nu in.
Als je dat niet snapt houdt het op.
Nog even en geen mens koopt nog een scc. Liever met 25 vrienden voor een groot beeldscherm, dicht tegen elkaar met bier en hapjes thuis kijken. Nog goedkoper ook.
@BSR: Netjes uitgewerkt stuk tekst zo. Helder, dank.
En: het is niet anders. De wekker maar om 0900 zetten om bij de wedstrijden te kunnen zijn. Gelukkig mogen we nog wel naar het stadion, en in het groter geheel valt af en toe een wedstrijd overslaan ook wel mee.
Wat een kut idee. Ik heb toch geen dure gouden 1912 scc om ergens alleen op een kutplek te zitten.
Ik moet het allemaal nog zien, ik heb een reguliere scc dus de kans is klein dat ik er bij kan zijn. Als ik dit allemaal zo lees hoeft het van mij ook niet persé.
De eerste potjes kijk ik wel thuis en dan hoop ik maar dat het aantal toeschouwers verder omhoog kan.
Zonder corona-vaccin gaat het lang duren denk ik zo.
Heb geen 1912 en geen gouden scc dus tegen de tijd dat ik aan de beurt ben is m’n eigen F6 plek weg (?) en zijn er alleen nog kutplekken over ...
@,pietp
Deze cijfers worden door de Haagse dictatuur gemanipuleerd
kutvoorrangsregels... ze hadden nooit die verdeeldheid moeten kweken. Gewoon iedere wedstrijd loten. En die persoon mag er dan 1 of 2 meenemen.
Zo had iedere supporter tenminste soms een wedstrijd bij kunnen wonen.
Of deze nou in termijnen betaalt of het hele bedrag op kan hoesten. Volksclub toch?
@muiske
De schoorsteen moet ook blijven roken, een gouden ssc is gegarandeerde omzet ook als er geen publiek meer mag komen.
Juist heel slim dat NAC dit gedaan heeft en chapeau voor al die gouden seizoenkaarthouders.
Buiten dat het gewoon k*t is allemaal moeten we er maar het beste van maken, al is de bovengenoemde 1.5 metersamenleving natuurlijk een farçe. De terrassen zitten afgeladen vol, in de bouwmarkt/supermarkt kun je, winkelwagen of niet, over de koppen lopen. Al begrijp ik het natuurlijk wel. We moeten rekening houden met elkaar, helemaal met de mensen die extra vatbaar zijn voor covid.
Kan iemand, met verstand van zaken, mij uitleggen waarom er nog geen vaccin is. Ik ben niet medisch onderlegd hè, maar we kunnen potdomme met een raket naar de maan, maar een prikje voor een 'griepvirus' ,ik noem het gemakshalve even zo, krijgen we niet voor elkaar. Iets klopt er niet toch?
Hup NAC
@ivo
Zodat ze oa de td en trainer konden afkopen.
Jij ook nog bedankt voor t meelappen dan.
Een nette oplossing van NAC,
en kan je niet naar het stadion, dan kan je het live op tv zien
het is even niet anders, jammer dat sommigen dit niet doorhebben
Veel vergeten dat er een tijd helemaal geen zicht was op wedstrijden met publiek dus dit is echt wel mooi te noemen, ik snap het gezeik ook niet zo, je wist van te voren dat er aan bepaalde voorwaarden voldaan moet worden leg je er maar bij neer nu.
Het is enorm lastig dat snapt iedereen maar ik ben heel blij dat we weer live bij een wedstrijd kunnen zijn!! Heerlijk man.
4500 man is meer dan verwacht en gelukkig gaat dit weer wat extra omzet genereren.
4500 man op de tribune..... vrijwel elke tegenstander die naar Breda komt zou daar jaloers op zijn vergeleken met wat zij voor de Corona (en er na) in huis hebben zitten.
@muiske
Doe nog een scheutje azijn in je koffie, zuurpruim.
NAC is een echte kut club geworden !! EERLIJKE VERDELING VAN KAARTEN, laat me niet lachen.
Waar blijft het commentaar van de nep-supporters die vertegenwoordigd zijn in de diverse overleg organen ? Wat is jullie inbreng geweest bij deze belachelijke regeling. NIKS
Gelukkig blijkt dat de overgrote meerderheid van de reacties dat gezond verstand overheerst mbt de corona maatregelen en de invulling daarvan.
Je moet er niet aan denken dat we hier dezelfde kant op gaan dan Barcelona, Melbourne etc...
Blijft een raar idee dat je met een seizoenkaart toch buiten de boot valt. Maar ik zou geen betere oplossing kunnen bedenken.
Kan iemand aangeven hoeveel seizoenskaarten in de verschillende categorieën verkocht zijn?
Bijvoorbaat dank
@ Dutchbird
Eigenlijk hadden er helemaal geen seizoenkaarten verkocht moeten worden, want de clubs wisten al voor de start van de verkoop dat ze niet konden leveren. Gezien die situatie en geen rekening houdend met de financiële gevolgen, was het veel reëler geweest om gewoon per wedstrijd te kijken hoeveel er binnen mogen en dan losse kaarten verkopen.
Echter vallen dan bijna alle clubs om, tenzij de staat ze overeind houdt. Dus zijn ze toch kaarten gaan verkopen, met of zonder regelingen. En honderdduizenden fans zijn zo trouw geweest om toch zo'n kaart te nemen.
In feite houden wij als supporters nu deze bedrijven voor een groot deel in leven, in plaats van dat ze volledig aan het infuus van de overheid liggen. Zoals theaters en dergelijke.
Het is trouwens natuurlijk wel apart dat eigenlijk het hele stadion nu qua plekken gelijkwaardig is, maar je voor de ene tribune meer hebt betaald voor een seizoenskaart als voor de andere. Een gouden ere kaart had net zo goed een gouden bside kaart kunnen kopen. Of begrijp ik het nu verkeerd?
Als ik het dus goed begrijp mogen bij de 2de wedstrijd gouden seizoenskaarthouders die de 1ste wedstrijd hebben bezocht, en regulieren tegelijk bestellen. Dat is dan toch niet echt voorrang voor de gouden seizoneskaarthouders?
Verder een begrijpelijk en logisch protocol hoor, en vgm de beste optie.
Helder verhaal waarvoor dank. Ik ben blij dat de bal weer gaat rollen. Hopelijk kan ik er zo veel mogelijk bij zijn met mijn gouden kaart en anders maar niet.
COME ON NAC!
Wat een simpele reactie van sommige mensen hier. Klagen over oneerlijke verdeling en dat NAC ‘een kutclub is geworden’. Dan snap je er bar weinig van.
Iedereen, ook supporters die geen 1912-kaart hebben, konden een gouden kaart kopen en er zo voor zorgen dat je toch bij de meeste wedstrijden aanwezig bent. Wanneer je ervoor kiest om daar geen gebruik van te maken moet je niet zeiken.
@Hugo, het lastige in het ontwikkelen van een vaccin is ervoor zorgen dat deze veilig is voor zo’n beetje iedereen. Dat betekent dat er op steeds grotere groepen voor langere periodes getest moet worden voordat je het vaccin kunt vrijgeven. Anders loop je de kans dat je een vaccin gaat verspreiden dat maar korte tijd beschermt, of voor heftige bijwerkingen zorgt. En dat kan natuurlijk ook niet.
NAC kan weinig meer doen dan wat ze nu beschrijven. Denk dat dit ook een enorm belasting is van de NAC-organisatie in een tijd dat er ook nog bezuinigd moet worden.
Dus geen enkele reden om kwaad richting NAC te reageren.
Denk wel dat veel mensen na 1 keer afhaken als ze alleen op een stoel zitten met 1,5 meter afstand tot een onbekende. In plaats van tussen je vrienden. Zeker als de wedstrijd wat minder zou zijn. Dus dan is 4,500 plekken misschien al genoeg om alle gouden en 1912 kaarthouders die willen een plek te geven.
De leden van Club 1912 zullen God op hun blote knieën danken.
Gouden sk houders kunnen denk ik 2 van de 5 wedstrijden bijwonen en de rest vist achter het net. Maar worden wel gecompenseerd.
Vraag me wel serieus af hoe dit gaat met stelletjes die niet op 1 adres wonen. Liggen wel met elkaar in bed maar mogen niet naast elkaar zitten?
@Da Pope
Bedankt voor je reactie!
Nog een vraagje.
Ik heb een reguliere seizoenkaart en weet dat we compensatie krijgen per wedstrijd waar de reguliere seizoenkaarthouders niet bij mogen zijn. Maar weet jij of dit ook geldt als er bijvoorbeeld nog 50 kaarten over zijn en je dan toch geen kaart hebt kunnen krijgen (wegens meer vraag dan aanbod)?
Idee van Wanny met losse kaarten was zo gek nog niet geweest. Ondanks drie groepen.. afgerond kan zo'n 25% van goud en 1912 al niet binnen, laat staan reguliere scc's. Tenminste ervan uitgaande dat de reg-scc's pas mogelijkheid krijgen een kaart te kopen áls er nog over zijn.
Voor mij is het sociale aspect ook heel belangrijk en dat gaat hier een lastige worden, of je nu allemaal 'bij elkaar' zit of niet. Ik heb nog niet zo'n spijt van mijn normale seizoenskaart op deze manier.
Ook @Verlegh snapt er bar weinig van.
Wat als iedereen een gouden kaart had aangeschaft ?
@ Rudy
Dat heeft niets te maken met te maken met niet snappen.
Wanneer iedereen een gouden seizoenkaart had aangeschaft dan waren er voor die mensen minder wedstrijden beschikbaar. Als er bijv. 11.000 gouden seizoenkaarten waren verkocht had je een minder grote kans gehad om naar een wedstrijd te gaan. Wat valt daar niet aan te snappen?
Mensen die nu beginnen met zeuren dat het ‘allemaal niet eerlijk is’ moeten niet zeuren. Ook wanneer je een gouden seizoenkaart heb zal je wedstrijden gaan missen in deze periode, deal with it!
Ik kwam toch al nooit bij NAC voor het voetbal. Bier drinken en k*t roepen kan ook bij Dok.
Super fantasie
Goede bezig
Ik ben niet heel enthousiast over deze oplossing (goud 1912 F6).
1. Waarom wordt er niks bedacht om mensen die elke wedstrijd kunnen (club v 1912 dus) een 'vaste plek' te geven die ze alleen even hoeven te claimen per wedstrijd? Het scheelt een hoop gedoe.
2. Waarom moet ik met mensen die een significant goedkopere plek hebben gaan strijden om de plek/het vak dat ik gewoon gereserveerd heb en waar ik voor betaald heb? Ik snap dat het aantal 1912 op korte zijde relatief groter is, maar de bedachte oplossing is nu eenzijdig. We weten allemaal wat mensen kiezen als ze volledig vrije keus hebben (ja, rond de middellijn). Een andere plek vind ik niet erg als de bezetting van vakgenoten een beetje uitgesmeerd wordt, maar volledig vrije keus geven is volgens mij totaal niet nodig.
3. Waarom geen optie om 1 persoon in 1x voor meerdere mensen te laten bestellen (obv meerdere scc's, waarbij de kaarten gewoon naar het adres van de scc worden verstuurd)? Als het al onmogelijk is om suggestie 1 te doen, maak dan in elk geval het groepsgewijs reserveren mogelijk.
Ik snap heus wel dat het schipperen is, maar de verbeteropties die ik noem, zouden natuurlijk gewoon mogelijk moeten zijn en juist minder gedoe opleveren voor de supporters en neutraal zijn qua inspanning voor NAC (of zelfs beter ivm minder kaarten opsturen),als de techniek van de reserveersite even gefikst wordt.
Het zal ongetwijfeld al eerder voorbij gekomen zijn maar is bekend hoeveel 1912’ers er ongeveer/ precies zijn? En als je als Goud een wedstrijd er niet bij bent dan heb je de wedstrijd erna zo goed als zeker wel een kaart?
mooi ik ga lekker met mijn friends naar kroeg geen zeik gewoon bier bestellen ,bedienen, en juichen toedeledokie
Alle goede bedoelingen en inzet van iedereen ten spijt, mijn gewone kaart gaat dit seizoen (nagenoeg) niet gebruikt worden.
Alle wedstrijden in deze competitie, gaan zonder goed vaccin, niks maar dan ook helemaal niks met "het avondje NAC" te maken hebben.
Spontaniteit, sociale ontmoetingen, ontspanning en het delen van vreugde of verdriet....
Niets van dit zullen we mee gaan maken.
Beperkingen...
Natuurlijk valt daar mee te leven, maar de voetbalsport (spel) is gemaakt om mensen en supporters te vermaken.
En al deze regels halen voor mij het totale plezier weg, sorry.
P.s.
Hoe is er aan de rolstoelers gedacht.
Ook sprijden?
Ga nog ff niet, als ik het zo lees lopen er nog teveel mafklappers rond die mij en mijn cliënten een kutleven kunnen bezorgen met hun gedrag. waarschijnlijk gaan die gewoon bij elkaar zitten, geen rekening houdend met wie dan ook.
Dank je wel..
Je gaat mij niet vertellen dat er binnen NAC, sponsoren e.d. geen enkele partij zit die een eenvoudig systeem op kan zetten waarop je plekken naast elkaar kunt reserveren elkaars SSC nummers.
Het sociale aspect is voor mij nog altijd een van de hoofdredenen dat ik naar NAC ga. In mijn eentje ergens op F9 omdat ik niet de mogelijkheid had om exact te gelijk met vrienden te bestellen. meh
VVK Heerenveen begonnen, tsja..........., Dit betreft een pilot wedstijd. Ik mag een vak kiezen, vanwege het overzicht besluit ik F4 eens te proberen. (normaliter 1912- E2). Ik zie dat er op één rij 6 stoeltjes zijn die ik niet kan selecteren, en diagonaal een "paardensprong" van 4 stoeltjes. Dus dat wordt een eenzame wedstrijd. Hoop dat er nog iet verandert, anders moet ik mijn "huishoudadres" laten wijzigen. Op de bank thuis of in het cafe zijn er betere mogelijkheden. Leuk voor de horeca schat ik in, maar een doodsteek voor stadionbezoek. Hopelijk gaan we dit snel anders inrichten, naar mogelijkheden....
Ik ben in het bezit van een gouden seizoenskaart, maar aangezien het sociale aspect nu grotendeels wegvalt denk ik dat we met de vriendengroep lekker in de kroeg of desnoods bij iemand thuis gaan kijken. Lijkt me een stuk gezelliger dan her en der verspreid in het stadion met alle geldende regeltjes.
Voor degene hier die eerder de vraag betreft aantal 1912 houders gesteld hebben:
volgens mij zijn er iets van 1200 mensen met een 1912 kaart.
Heb mijn seizoenskaart aangehouden maar ben niet van plan te gaan Ben de ruzies en afkoopsommen bij nac harstikke beu. Zie volgend jaar weer wel Zodra er bij nac normaal gedrag vertoont wordt kom ik weer
Nac heeft het over een eerlijke verdeling over de beschikbare kaartjes. Maar als je ziet hoe de eredivisieclubs de kaartjes hebben verdeeld en zo wel alle supporters zonder onderscheid in klasse het stadion toelaten krijg ik toch een nare nasmaak over de verdeling van de kaartjes bij volksclub nac.
Prima beschreven, maar het maakt het natuurlijk niet minder kut.
Als ik het goed begrijp, moet je dus de eerste dag van de kaartverkoop om 09:00 klaar zitten om snel een plekkie te bemachtigen. Vooral als je met meerdere vrienden wenst te gaan, is de kans klein op een (fatsoenlijke) plek met meerdere naast elkaar. Voor de 1912-leden is dit nog wel te doen, wanneer de gouden kaarthouders mogen aanschaffen zal dit lastiger worden.
Indien er alleen maar plaats is op pak 'm beet F1 en ik kan niet naast mijn vrienden zitten, wordt in de kroeg of thuis met vrienden kijken toch een heel stuk aantrekkelijker dan een stadionbezoek.
Nogmaals: geen verwijten, want NAC kan ook niet meer doen dan de regels duidelijk communiceren richting de achterban. Maar om nou te zeggen dat ik echt zin krijg van het aangepaste Avondje NAC...