‘Omgba vertrekt na historische deal met KAA Gent’
Aimé Omgba gaat alsnog vertrekken bij NAC. De aanvallende middenvelder is volgens VI-journalist Joost Blaauwhof alsnog op weg naar KAA Gent. Blaauwhof spreekt van een historische deal. Daarom zou je kunnen denken dat Omgba de duurste uitgaande transfer ooit gaat worden.
Nu is die eer nog aan Nemanja Gudelj. De middenvelder verkaste destijds voor drie miljoen euro naar AZ. Of Omgba daadwerkelijk zoveel gaat opleveren is nog even gissen.
Omgba gooide vorig week zijn kont tegen de krib door genadeloos hard uit te halen naar NAC, Peter Maas en Pierre van Hooijdonk. Hij liet zijn woorden optekenen in De Telegraaf en vond het belachelijk dat NAC hem niet liet vertrekken naar de Belgische club. In het artikel werd gesproken van een bod van 2,5 miljoen dat NAC zou hebben geweigerd.
Nu lijkt Omgba alsnog op weg naar de uitgang. Volgens Blaauwhof is de middenvelder vanmiddag al niet meer aanwezig in Hoeven. Gisteren zat hij nog bij de selectie, maar kwam hij zo’n beetje als enige speler niet in actie.
Plaats reactie
3+ miljoen voor een speler die een aardig seizoen draaide lijkt mij een mooie deal.
Das mooi nieuws op deze zonnige dag
Logisch toch dat hij op de bank werd gehouden, het was al bekend toen. Hij mocht zeker géén blessure oplopen.
Maar dit is gewoon heel goed van Peter Maas, en maar roepen dat ie er niks van kan, dat roepen is zó gemakkelijk en zeker anoniem.
Verder nu en laat Peter Maas zijn werk doen, geduld geduld en het gaat allemaal goed komen.
Beste supporters, laat hem lekker gaan.
Irritant, arrogant ventje.
Is een aardig voetballertje, maar moet nog heeeel veel leren.
Hij heeft geluk nu, dat Nac die 2,5 of 3 mln hard nodig heeft, anders had Nac dit nooit gedaan.
Strik erom en cashen.
Zijn nog spelers genoeg zoals hij, graag bij Nac spelen en anders niet.
Fijn weekend allemaal.
Geweldig nieuws!!
Veel succes Aime bij je nieuwe club. Jammer van je interview vorige week. Als je dat niet had gedaan had ik toch anders aan je terug gedacht.
Bedankt voor je inzet.
En nu door.
Hup NAC 💛🖤
Prima verwoord MF3 !!!
Je krijgt van mij geen bedankje voor bewezen diensten. De boel saboteren om je zin te krijgen en daar bovenop nog eens uithalen naar je broodheer door ze in een kwaad daglicht te stellen. En dat allemaal na (niet meer dan) 1 aardig seizoen in de eerste divisie. Liever kwijt dan rijk, en wij kunnen lekker cashen! Hup NAC
Mooi! En nu hopen op een doorverkoop en 2 miljoen extra voor de selectie.
Tik tok tik tok nog anderhalf uur en de dag is voorbij. En er blijven alleen maar minder spelers over! Peter Maas is een prutser.
</Ironie>
Is wel een type speler die we missen maar voor zo'n bedrag altijd laten gaan. Aardige speler hoor maar ik had het op een niveautje hoger nog weleens willen zien. Voor 3 miljoen kan de selectie echt op verschillende plaatsen een kwaliteitsimpuls krijgen. Want er is nog wel een hoop nodig. Al heb ik ook wel een goed gevoel bij de huidige trainer.
@ Leeuw,
Wat is er goed aan Peter Maas? Kom op zeg, is zijn verdienste niet die Omgba....... En weer een speler minder voor eredivisie niveau, nee goed bezig die Peter, gooi geen oude schoenen weg voor je nieuwe hebt!
Fantastisch gedaan door Maas. Hij hengelt even ruim 4 miljoen binnen in 12 maanden tijd.
Goed gehandeld van Peter Maas, door de optie in het contract te lichten en het maximale eruit te halen. Spelletje van 2 kanten door NAC en Omgba. De ene kant om er het maximale uit te halen en de ander om een vertrek af te dwingen.
Met dit geld kan PM de gewenste versterking halen om deze trainer en ploeg compleet te maken!
Volste vertrouwen in het huidige beleid!
@Dero,
Eredivisie niveau? Hij stak er in de kkd niet eens er boven uit, paar leuke acties in de nacompetitie dat was het wel, gewoon geld vangen en doorselecteren
Dero, dat zeg je goed, voor een paar oude schoenen 3 paar nieuwe schoenen terug kopen, DEAL !!!
Als dit waar is, >3 m€ voor een speler die gratis is opgepikt en al met al anderhalf seizoen onder contract heeft gestaan, is dat gewoon goed gedaan door NAC.
Je kunt hier eigenlijk ook vrijwel alleen maar beter van worden. Omgba heeft alles nog te bewijzen, zeker op het hoogste niveau én op het gebied van zijn mentaliteit. Daarnaast is hij zeker niet ongevoelig voor blessures.
Je kunt het wel een gok vinden om nu te cashen voor Omgba en andere spelers proberen te halen, maar feitelijk is de Eredivisie ingaan met Omgba (en hopen op een nog hoger bedrag na een half of heel seizoen) net zo'n gok, alleen dan ook nog met - blijkbaar - een onvolwassen ontevreden speler.
Daarnaast vertrouwt Maas dus ook blijkbaar op zijn scouting en bredere netwerk. Daar kun je van alles van vinden (als dat je goed uitkomt) maar zo zijn spelers als Omgba, Janosek en Van Den Bergh ook binnengekomen.
Aardig seizoen?
Ik zat meer aan een paar aardige wedstrijden te denken, deze speler heet zeker potentie, maar laat met zijn laatste interview duidelijk merken dat alleen voetbal hem niet ver zal gaan brengen, vrees ik.
1 jaar extra bij NAC en hij had de clubs misschien wel voor het uitkiezen.
Thom Haye misschien ??
Blij dat die kwal weg is.
Nog even en heel de sfeer in de groep was verziekt nog vóór de competitie was begonnen .
Goed nieuws ben bijna nog blijer dan toen die andere kwal Banzuzi vertrok.
Die heeft het ook gemaakt bij Leuven met 27 wedstrijden en 2 goals, dit soort gasten lossen niets van wat ze gekost hebben in.
Als nu die hobbyist Peter Maas ook s met fatsoenlijke spelers op de proppen komt dan kunnen we eindelijk aan de voorbereiding beginnen of wachten we weer net als elk seizoen tot we al 10 wedstrijden hebben gespeeld?
De tijd tikt door en de concurrentie zit niet stil, ik krijg niet écht de indruk dat die Maas erg proactief is en zich de ballen uit de broek werkt.
Alles duurt veel te lang bij hem.
Beste voor alle partijen, hij kan lekker zijn rekening spekken en NAC kan twee of misschien wel drie versterkingen aan de selectie toevoegen.
Over een paar maanden raakt hij in de vergetelheid … met dank aan de hebzuchtige graaiers in z’n entourage
Voor de gene die nog niet onderweg zijn enkel willen komen om te kijken hoe NAC er voor staat, blijf maar thuis.
De opstelling is bekend. Enkel wisselspelers en jeugdspelers aan de aftrap.
Mooi. Natuurlijk goede speler maar ik neem hem niet kwalijk dat hij hogerop wil. De manier waarop is nou eenmaal hoe het tegenwoordig vaak gaat. Het draait allemaal om de knikkers ;) En ja daar kan je wat van vinden maar het is 2024 mensen.
En bovendien is het middenveld de linie waarin we al de meeste en ook beste spelers hebben zitten.
Hopelijk kunnen we nu wel net die 25 of 50k meer salaris bieden en de selectie van een behoorlijke kwaliteitsinjectie voorzien. Doen we dat niet dan zijn we aan het einde van dit seizoen weer terug bij af ;)
Nac moet zich dan ook realiseren dat nu investeren waarschijnlijk minder kost dan wéér degraderen ;)
We werden in kralingen behoorlijk weggespeeld door de nummer 16 van de eredivisie. Als nummer 8 van de kkd is 'even' 15e worden geen makkelijke opgave
Een overwachte promotie is mooi maar ook moeilijk. Peter maas is aan zet!
Succes!
Ben benieuwd wat nac er voor krijgt als het meer dan 3miljoen is dan hebben ze het geweldig gedaan
Strik erom! Mooi voor hem, alleen de manier. Verwend kind.
Als nac er beter van wordt, niet meer over nadenken en cashen.
Peter Maas is een baas! Een van de betere TD’s die we in de afgelopen tientallen seizoenen gehad hebben.
Dit was te verwachten, slim van NAC om te verlengen om de prijs op te drijven.
Nu kan Carl zijn gewenste spelers afronden, komt goed.
Op dit moment oefenen tegen een stabiele club van het hoogste niveau in Belgie, 1 week voordat daar de competitie start heeft meer waarde dan oefenen tegen een uitgeklede KKD ploeg. Bovendien een fysiek sterk elftal dat Charleroi.
Het feit dat we onverwacht gepromoveerd zijn brengt ook aanpassingen in het oefenprogramma met zich mee.
We moeten vooruit, professioneler worden. Daar passen dit soort beslissingen ook bij. In Hoeven lopen alle spelers behalve Omgba rond. Je kan er mee op de foto en een praatje maken. En sommige zullen echt nog wel wat minuten maken.
Ik had hem graag nog een jaar bij NAC gezien. Aan de andere kant is dit voor NAC het beste. Ik hoop wel dat de opbrengst van de verkoop geïnvesteerd wordt in nieuwe spelers.
Zijn gedrag wordt zijn grootste uitdaging. Die kerel is een groot talent en hij had in de eredivisie dit ook laten zien mits de juiste snaar wordt geraakt.
Ik heb dan liever nu 2,5M en een mooi doorverkoop percentage dan 3M en bv slechtd 5% doorverkooppercentage. Ik zie hem voor een mooi bedrag nog wel naar Engeland gaan.
Door het als club hard te spelen (doet de entourage van Omgba ook) er een aantal ton extra uit te halen en hopelijk ook een mooi doorverkooppercentage en direct centen op de bank om te investeren in de selectie i.p.v. alles maar uit te smeren over een aantal jaren. Hopelijk zijn de tijden van het slappe onderhandelen voorbij.
Dan is dat vuurtje nog redelijk snel geblust, we hebben dit soort gedoe niet nodig rond onze club.
Denk dat dit het beste is voor beide kanten.
Semsi
De reden is helemaal begrijpelijk. Ik vind ook dat het besloten oefenen gisteren slim is gebruikt om echt aan de speelwijze te werken.
Echter loopt de organisatie vanuit Hoeven gisteren en vanochtend te verkondigen of NAC vandaag ook met de grote namen gaat spelen. Dat invallen de tweede helft stelt natuurlijk niks voor na de wedstrijd van gisteren. Daar kun je als supporter niet veel mee, als je niet van de randzaken houdt die jij benoemt. Daar hadden ze best wat eerlijker over mogen communiceren. Dan hadden veel supporters misschien met dit weer iets anders willen doen met hun gezin.
Qua organisatie kan Hoeven beter ook eens gaan praten bij de organisatie van afgelopen woensdag in Sint Willebrord. Als je deze entourage ziet met dranghekken om een bij veldje heen. Ik denk dat het maximaal 45 minuten wordt voor mij vandaag.
@ een ander geluid. Gewoon allebei. Dus en een mooie prijs en mooi percentage. We moeten doorpakken.
Alles boven de 2,5 mil is mee genomen! Heeft 1 leuk seizoen gedraaid in de kkd! Niet eens spectaculaire statistieken naar mijn mening, heeft ook geweldig veel balverlies op eigen helft! Voor iedere middenmoter of subtop club zou dit een risico zijn.
Als dit waar is, is het inderdaad een historisch geweldige deal. Gudelj was een sterkhouder, Omgba is dat bij lange na niet. Fantastisch bedrag voor een niet eens buitengewoon seizoen. Of misschien juist wel en verkopen we hem op het moment dat hij nooit meer een beter seizoen speelt.
El Nino, ik ben al lang niet meer bij Hoeven geweest maar ik denk dat het complex van Rood Wit zich beter leent voor dit soort wedstrijden.
NAC wil niet op kunstgras meer spelen, dat is toch de reden dat er niet op het hoofdveld gespeeld wordt? Op een hoofdveld zijn hekken natuurlijk niet nodig want die staan er al.
Ik denk dat Charleroi uit de koker van Hoefkens komt, hij heeft schijt aan sentimenten en wil gewoon doorpakken.
Semsi
Helemaal mee eens. Het sportpark en entourage afgelopen woensdag ademde in alles voetbal. Maar ook qua organisatie is de indruk een stuk beter.
Ik snap ook niet goed wat NAC hier komt doen, als de accommodatie niet voldoet, zijn er voldoende andere mooie verenigingen in de omgeving om heen te gaan. Ik krijg de indruk dat we hier nu alleen zijn omdat er wat supporters wat te zeggen hebben bij NAC of dergelijke dat weet ik niet. Het is hier meer zolang er maar bier gedronken wordt is het prima. In plaats van een top organisatie weg te zetten als je de eer hebt als NAC langs komt. Een beetje de tendens van NAC de laatste jaren dus, maar daar willen we hopelijk van af zijn inmiddels. Alles moet om voetbal draaien.
NAC speelt al heel wat jaren in de voorbereiding enkele wedstrijden bij Rood Wit. Buiten de accommodatie heeft men daar ook meer ervaring met het faciliteren van zo'n wedstrijd.
Zou hij een afscheid krijgen voor nac -ajax??
Jammer op het laats met je artikel in Telegraaf tegen onze club die je kans gaf. Vind ik persoonlijk niet netjes en kortzichtig maar kwam wel voor jou al speler naar stadion. Dus veel succes.
En tegen al die azijnpissers op van Hooijdonk hier…..op wie zijn initiatief kreeg Omgba een contract…juist Pierre. Pierre is gewoon prima voor NAC en met een heel groot NAC hart.
En welkom Haye en Sydney. Zou mooi zijn. En van Aken als CV samen met in de breedte die van Emmen.
Sydney komt echt niet terug, Haye komt echt niet terug en van Aken is afgekeurd voor betaald voetbal.
@ WIL
Heb je gezien wie er opgesteld staan?
Misschien 2 die in aanmerking komen voor een basisplaats of invalbeurt.
@NAC. Onze Wil is echt niet in Hoeven anders had hij wel gezien wie er op het veld staan bij NAC en zijn opmerking nergens op slaat. Ik twijfel er aan of hij uberhaupt wel eens in het stadion is...
Zou netjes zijn 3.2 miljoen ben benieuwd of we nu door kunnen pakken met versterkingen dus presentaties komende week.Goeie CV 2x,op de flanken en Romeo Vermant
Wat een bagger staat er de eerste helft hier in Hoeven op het veld.
Niet om aan te gluren.
Oh als die spelers die ik noem niet komen blijkt maar weer wat voor onzin we hier over roepen van die moeten komen. Gewoon PM z’n werk laten doen en gaan voor kwaliteit ipv kwantiteit ook al moeten we wachten tot eind augustus!! Nu aub geen halve bak spelers halen om aan de wens van lieden als Schrikbarend, Ouwe Spionkop en andere huilies te voldoen. Die roepen dan in de winterstop weer en daarna weer. Kortom gewoon doorselecteren, tijd nemen en gaan voor kwaliteit.
Kanonschot
Het is niet om aan te gluren. Wil heeft zeker niet gelijk. Dit is niveau 3e klasse. Heeft zeker mer de opstelling te maken. Maar wat is dit sonde van mijn dag.
Wil graag de Telegraaf bedanken, deze shitkrant met rioolratten in dienst hebben er voor gezorgd dat we nu een aardig bedrag heben binnengeharkt. Ik wens Omgba veel succes in België en hoop voor hem dat ie adviseurs in dienst krijgt die enig niveau hebben, die kan hij goed gebruiken. Verder zullen we hem snel vergeten en een afscheid op het veld met een bos bloemen zit er niet in denk ik. De bloemen gaan wat mij betreft naar Peter Maas, goed gedaan Peter je hebt er meer uitgehaald dan vantevoren gedacht.
Jammer, heb van hem genoten, altijd vooruit denken en vooruit voetballen, altijd opendraaien naar voren, precies het spel wat ik graag zie bij NAC had hij in zich, mooie techniek en snelheid, speler met ongelooflijke potentie, daar gaan we nog veel van horen, Aimé bedankt en succes !
Ik ben niet in hoeven aanwezig maar weinig tot geen A spelers op het speelveld
In alle eerlijkheid vind ik dat PvH mede de credits mag hebben betreffende deze voor NAC historische transfer. Als hij destijds niet de potentie van Omgba had gezien was deze speler
na mislukt te zijn bij Feijenoord en NEC, na een seizoen roemloos naar het amateurvoetbal verdwenen.
Fijn als deze onrust achter de rug is, met hopelijk de betalingscondities die we voor ogen hadden. Goedkomen tussen NAC en Omgba ging toch niet meer gebeuren.
Ben van mening dat hij de kwaliteiten heeft om ver te komen (lees: basisplaats bij bijvoorbeeld AZ, gevolgd door een mooi buitenlands contract bij een meer aansprekende club dan AA Gent). Maar met het interview heeft hij zichzelf geen dienst bewezen. Waarschijnlijk vooral ingegeven door zaakwaarnemers, maar hij was er toch zelf bij. Zegt wat mij betreft ook iets over zijn karakter, dat helaas geen gelijke tred houdt met zijn talent.
Hoe dan ook, als dit bericht klopt, kunnen wij in elk geval verder. Genoeg werk aan de winkel en de tijd dringt. Dat laatste geldt voor alle clubs, maar nergens moet er zoveel gebeuren als hier.
Ja aanwinsten zijn nog nodig een stuk of 3 maar fitheid in onze selectie is even zo noodzakelijk !!
Goede deal. Deze jongen is nog niet volwassen anders had hij zijn eigen niet laten gebruiken door zijn zaakwaarnemer. Na zo'n interview was het over en was er geen weg meer terug. Niemand kan dat accepteren. Zaakwaarnemer van Omgba bedankt dat deze jongen geen (afscheids) ereronde meer kan lopen in ons stadion
Voor de liefhebbers: 1-0 NAC, Omarsson
1-1
Ook de zgn A- selectie speelt op KKD- niveau...
Sorry mannen! Dit noem ik degradatie- niveau!
Schrikbarend en Wil zijn er als de kippen bij.
Wil, wat ben jij een treurige vent. Wil staat voor Willem 2 denk ik...
Op het moment dat het 1-1 wordt gelijk reageren. Je volgt de wedstrijd gewoon via Twitter en je grijpt alles aan om negatief te doen.
Maas kan nog flink aan de bak!
By the way: ook spelers als Janosek spelen nog lang niet op het benodigde eredivisie-niveau!!!
Vooral de 30 minuten toen de beoogde basis elf erin kwamen werd er wel echt leuk gevoetbald! Zie het echt wel positief in
Had hem het allerbeste willen wensen maar hij heeft onze club beschadigd en dat is onacceptabel. Dus bij deze opgeruimd staat netjes en laat je niet meer in ons stadion zien pannenkoek
Laatste half uur was voor mij het positieve dat de spitsen elkaar al goed weten te vinden. Had zo maar 2 of 3 doelpunten op kunnen leveren.
@Semsi
Wat een onzin kraam je uit! Wil jij zeggen dat ons NAC eredivisievoetbal speelt????
Begint gelijk te kwekkelen dat ik uit Stilburg kom!
Even gekeken naar oefenwedstrijd NAC tegen Exelsior : mijn god …Kemper als je zo in de eredivisie wil voetballen is het snel banken. Geen snelheid , alle ballen terug terwijl er ruimte voor je ligt, verdedigen op afstand. Dit gaat hem niet worden als linksback
Wat betreft Omgba wens ik hem het beste, bedankt voor vorig seizoen. Verder hoop ik hem nooit meer in ons stadion te zien. Zo ondankbaar terwijl NAC zijn Carrière uit het slop heeft getrokken!
Waar zijn nu al die kenners die vonden dat hij vorige week al verkocht moest worden?
Ps 3mio van 10jr geleden is natuurlijk heel wat anders dan 3mio nu. Die journalisten zitten duidelijk goed op hun plek
Wil je hebt het over een a selectie terwijl de helft van de basis er niet in staat..
Dat heeft ons RvC+ lid toch maar goed gezien. Levert NAC zo’n 3 miljoen euro op. Toch blijft zijn salaris van 70k wat knagen…
Als je via Twitter ziet dat NAC een tegengoal krijgt direct een negatieve reactie plaatst vindt ik je een stemmingmaker en een droeftoeter. Je hebt de wedstrijd niet eens gezien.
Ook ik vindt dat er nog heel veel moet gebeuren om een Eredivisiewaardige selectie te krijgen. Hopelijk geeft de aanstaande transfer van Ombga ons wat meer slagkracht op de transfermarkt.
Verder moet je goed lezen: ik schrijf niet dat je uit Tilburg komt maar dat je een Willem 2'er bent. Dat zijn 2 verschillende dingen!
Ok CV nog nodig op de flanken duidelijk komt geld nu binnen maar Omba weg ook daar zal een impuls voor gehaald moeten worden
3 miljoen is natuurlijk een enorme klapper. Toch moet je niet ineens met geld gaan strooien. In iedere linie één absolute sterkhouder, daar moet NAC nu aan werken: een rechtsbenige CV, een échte nummer 10, en een buitenspeler.
En dan heb je op sommige posities nog een goede back-up nodig. Vooral centraal achterin, en op de flanken voorin.
Nog interviews na de wedstrijd tegen excelsior?
En nu gelijk van hooijdonk binnen halen
Dit is goed nieuws. Had zichzelf al onmogelijk gemaakt met zijn interview.
Ik vind het goed om te zien, dat onze nieuwe trainer intensiteit hoog in het vaandel heeft.
Nu nog een paar spelers erbij, die passen in deze spelopvatting.
We zullen het kwaliteitstekort dat we toch gaan hebben, in de eredivisie, moeten compenseren met inzet, passie, intensiteit, noad, of noem het maar zoals je het wilt noemen.
En dan zal het hopelijk voor iedere ploeg lastig zijn om van ons te winnen.
Dus succes Carl, make us proud en maak van ons NAC een geoliede fitte vechtmachine.
Zeg maar het tegenovergestelde van waar we vorig jaar naar hebben moeten kijken in de competitie.
Ik hoop dat ze de passie en inzet van de Playoffs erin kunnen houden/krijgen en dan met een paar goede spelers erbij, dan zou lijfsbehoud mogelijk moeten zijn. En dan kunnen we volgend jaar weer een stapje zetten.
Mooie deal. Was maar afwachten hoe Omba zou presteren. Maakte iedere wedstrijd wel een paar rare acties waaruit een doelpunt kwam. Steek het transferbedrag in ervaring!
@Semsi
Niet iedereen die ziet dat het beter moet is een Willem II supporter kerel, en geloof het of niet: ik woon als NAC'er in Tilburg dus die zijn er ook nog ha ha. Maar ben wel geboren en getogen in ons mooi Breda!
Nu Omgba zijn transfer heeft is het zaak het geld wijs te besteden. Wel vertrouwen in bij Peter Maas.
@Michel1983, geen enkel probleem dat mensen kritiek uiten. We weten allemaal dat het beter moet.
Maar dan via Twitter iets zien en gelijk een negatief bericht plaatsen. Dat vind ik treurig. Plaats dan een goed onderbouwd verhaal wat de moeite waard is om te lezen en waar we als supporters iets aan hebben.
@EL NINO
20 juli 2024, 14:09
Dat die oefenwedstrijd van gisteren ertussen is gekomen kun je de organisatie van Hoeven niet kwalijk nemen. Het is altijd makkelijk om te zeiken: Ik snap dat NAC de wedstrijd anders aanpakt na gisteren. Ik vind je erg respectloos richting een groep vrijwilligers, die maanden hard werken om dit in orde te maken. NAC wilde niet op kunstgras en dus moesten ze naar het tweede veld. Er zijn niet veel clubs die een afgesloten omheining om het tweede veld hebben. Ik vond het dranghek wel prima. Mijn biertje kon mooi op het lage hek staan en werd tegengehouden door het drang hek. Ik was dus zeer tevreden. Geniet van het zonnetje, daar krijg je een vrolijkere blik van!! HUP NAC!!
@ Semsi
Ik heb de hele wedstrijd gezien! Ook het laatste half uur met zgn. A-spelers. Dat twitterverhaal van jou is de grootste onzin! Dat is een spinsel in jouw bolletje! Ik ben een geboren en getogen Bredanaar met zuiver NAC-bloed. Ons NAC is momenteel niet eredivisiewaardig en dat mag toch wel gezegd worden? Wij hebben toch geen zin om over 1 jaar weer naar die KKD-wedstrijden te gaan kijken?
Ik denk toch dat onze nieuwe trainer binnenkort laat weten aan de TD dat hij spelers nu aan het werk heeft gezien waarmee hij NIET verder wilt.... dus das een goede tactiek....
@WIL
20 juli 2024, 15:56
Wat vreemd dat de nummer 8 van de KKD degradatievoetbal gaat spelen.....
Ik ben blij als we er in blijven. Denk dat dat zeker mogelijk is. Maar ik houd gee rekening met veel meer dan de 15e plaats.
Romeo Vermant, Talbi, Barbera. (Brugge)
Dat zijn jongens die wel eens in aanmerking zouden kunnen komen.
Prima gedaan NAC. Omgba voor goede prijs van de hand gedaan. de speler heeft redelijk goed seizoen gedraaid. Redelijk ipv goed omdat hij ons ook aardig wat punten gekost heeft. Denk maar ff terug aan die ziekenhuisterugspeelballen waardoor tegenstander heeft gescoord. Allemaal prima zo. Nu meer ruimte voor andere spelers.
NAC had toch al voorgeselecteerd op zijn vertrek met komst van die Australier toch?
Er vanuitgaande dat NAC voor Omgba nu krijgt wat het wil lijkt me dit het beste voor alle partijen. Omgba was natuurlijk niet meer te handhaven en heeft zij eigen ruiten bij NAC en heel Breda ingegooid met dat hallucinante interview. Dat Omgba een talentvolle speler is staat buiten kijf. Maar op sociaal emotioneel vlak moet hij nog een hoop leren om écht een grote meneer te worden.
Het is altijd maar de vraag of het wel zo'n topspeler is en gaat worden. En of hij blessurevrij blijft.
Als het een uitencategorie topper blijkt te zijn heb je altijd je doorverkooppercentage nog.
Ik begreep dat NAC hem of wilde houden of voor de big deal. Knap als het big deal gaat zijn.
En dan is het toch top allemaal lijkt mij. Omgna heeft in de kkd wat talent in een paar kkd wedstrijden laten zien (maar ook wat er aan schort) en spekt de kassa nu.
@friske
De 21 jarige speler schijnt nogal verteld te zijn wat hij moet roepen. En kan je van een 21 jarige die moet zeggen wat hem gezegd wordt, het moet spelen zoals gezegd wordt en bij wie een dikke bankrekening lonkt verwachten dat hij al die mijnheren zaakwaarnemers enz enz tegenspreekt?
Speelbal van managers.
Omgba succes! Ik hoop dat het talent wat in de kkd zichtbaar was uiteindelijk nog veel meer blijkt te zijn
Geen zin in trappen na: Aimé bedankt en tot ziens.
Voor NAC volledig begrijpelijk in te verkopen. Dit levert in 1 klap meer op dan het hele spelersbudget van vorig seizoen. Investeren in talent voor -18 en het 2e blijkt weer te lonen. Wat dit betreft klinkt het toch verdomd veel als goed beleid, alweer.
Nu nog zorgen dat we een goed eerste team krijgen dat hopenlijk kan vechten voor lijfsbehoud.
@Lesswood
Opblaasbare, afwasbare Barberá? Echt?
#mijnseizoenisnualgoed
Je kan alles zeggen over deze gast maar 1 woord is er voor en dat is het woord geld. Ik kan jullie verzekeren, en heb veel voetbal ervaring. Deze gast gaat het nooit redden.
Geen rancune maar gewoon wat ik heb gezien. Minder talent dan bazuzzi. Nac heeft het mega slim gespeeld. Voor iedereen die het niet weet. Pierre heeft dit gedaan. Iedereen bij nac lacht. Bijna 3 miljoen voor deze speler. Mega deal en iedereen is erin getrapt. Lang leve de voetballerijen. En 100 punten voor Pierre mag hier ook wel eens gezegd worden!!
Aimé, veel succes bij Gent! Jammer dat deze transfer zo geforceerd tot stand is moeten komen. Had ook anders gekund, zeker zonder het stukje in de Telegraaf.
Hadde Pi-air & Ton het toch goed gezien dattie geld op zou brengen in de toekomst
Mooi! Kan het afscheid van Martina worden betaald
Dit is het beste voor alle partijen. Hij heeft nog nooit op eredivisie niveau gespeeld dus het gissen waar zijn top ligt. Dan kun je nu beter het geld pakken. Hij komt ook niet sympathiek over en is zeker geen clubman.
3 miljoen vangen voor een jongen die in de kkd het leuk heeft gedaan vind ik toch aardig knap. Het was nog maar de vraag of hij dit op eredivisie niveau ook kon.
Ik persoonlijk ga hem niet missen, irriteerde me redelijk aan zijn houding in het veld en de manier waarop hij is gaan huilen bij de Telegraaf bevestigde dat weer.
Zeker goede deal. Omgba had afgelopen seizoen goede momenten die NAC weleens vooruit hielpen. Wat hem anders en daardoor 'beter' deed lijken dan zijn teamgenoten? Kijk, iedereen kan met een bal dribbelen, maar hij durfde het wel te doen. Dat zit nu eenmaal in zijn spel. Maar hij had ook heel erg zwakke momenten. Denk hierbij aan het terugspeelballetje in de richting van de keeper.. eenmaal opgehemeld door de supporters ga je er vanzelf zelf in geloven, he. Maar moet je dan daarom zo'n attitude hebben van grote ster? Je speelde 'maar' bij NAC he..
Hij moet het eerst maar eens laten zien en aan spelen zien te komen daar bij Gent. Dat zal moeilijk genoeg worden. Dan mag hij zijn mondje roeren...... er zijn legio voorbeelden die op eenzelfde manier bij hun oude club zijn vertrokken. Spelers waar je nu niets meer van hoort of in een nietszeggende competitie mogen voetballen. Ik zeg niet dat het met Omgba zo zal gaan, dat gaan we over vijf jaar of zo weten....
Voor dat geld strik erom en door.
Prima voetballer, maar nog niks echt bewezen en gaat de duels uit de weg.
Mooi potje geld om te investeren.
in potentie kan Omgba heel ver komen...... wel zijn eigen koppie erbij houden !
Ga je goed Aime !
Heb je moeite om je ex terug te krijgen en vraag je je af waarom ze steeds terugkomen, maar je niet serieus nemen? Zoek niet verder, want Dr. Sacre is hier om u het antwoord en de oplossing te bieden voor uw relatieproblemen. Als krachtige spreukenmaker zonder bijwerkingen kunnen de natuurlijke vaardigheden van Dr. Sacre je helpen je te herenigen met je ex en je relatie ten goede te transformeren.
Nadat ik de hulp van Dr. Sacre had ingeroepen, kon ik mijn ex weer in mijn leven brengen, en sindsdien heb ik een nieuw niveau van steun, liefde, zorg en respect van hem ervaren. Onze relatie is tot bloei gekomen en hij is een heel ander persoon geworden sinds we weer contact hebben gemaakt. Het enige wat ik ooit wilde was liefhebben en in ruil daarvoor bemind worden, en Dr. Sacre heeft dat voor mij mogelijk gemaakt.
Als u, ongeacht de omstandigheden, voor uitdagingen staat in uw relatie of huwelijk, aarzel dan niet om contact op te nemen met Dr. Sacre voor begeleiding en hulp. Je kunt contact met hem opnemen via e-mail op sacretempleofpower@gmail.com, WhatsApp/Bel op +234 907 603 4359, of volg hem op Instagram op @drsacresolution. Zet vandaag nog de eerste stap naar een gelukkiger en bevredigender relatie met Dr. Sacre aan uw zijde.
Mevr Kim Clijsters
3+ miljoen voor een speler die een aardig seizoen draaide lijkt mij een mooie deal.