Onzekerheid heerst bij aantal NAC spelers
Voor een aantal spelers in de NAC-selectie is het nog maar de vraag of ze ook volgend seizoen voor de mooiste club van Nederland spelen. Onder andere Luijckx, Lurling, Janse, Verbeek (huur), De Roover (huur) en Leugers (huur) verkeren in grote onzekerheid, omdat hun contract medio 2013 afloopt. Zeker is dat NAC verder wil met Seuntjens en aan het eind van dit seizoen afscheid neemt van de geblesseerde Zonneveld en de overbodige Lasnik. Van As: "We hebben op dit moment andere prioriteiten dan het verlengen van contracten." Een voorbeeld van zo'n prioriteit is het versterken van de selectie om eventuele nacompetitie te ontlopen. Zeker in de aanval zou NAC wel wat kunnen gebruiken. Echter is Van As resoluut: "Maar op dit moment is er nog steeds geen budget."
Bron: B-side Rats, VI
Plaats reactie
Om heel eerlijk te zijn denk ik dat een vertrek van deze spelers best op te vangen valt. Al is de Roover een solide rechtsback moet ik zeggen maar voor de rest niet onoverkomelijk. De aanval is inderdaad de prioriteit, je kan voorzetten geven wat je wilt maar met iemand die niet boven een verdediger zijn schouder uitkomt zal je er niet veel aan hebben.
Off: Zondag gaat gewoon door neem ik aan ondanks een dagje sneeuw morgen? Zeil erover en zaterdag leegvegen, zondag de veldverwarming aan en voetballen.
@Gilze : Geen zeil er over. De lijnen schoonvegen en oldschool een oranje bal op het veld. Zondag moet er gestunt worden !
Dan krijgen ze koude voetjes 4eyes, dat kan je niet maken in deze tijden.
Zondag is het moment om Feyenoord te kunnen pakken, barre omstandigheden, een publiek wat erachter gaat staan en een portie opportunisme..... Gewoon gaan voor elke bal en naar voren!!!!!!!! COME ON NAC!!!!!!
Van As heeft 2 jaar achterelkaar zijn doelstellingen niet gehaald en is onderweg ook voor het derde jaar te falen. Wat doet die man nog rond spelerscontractverlengingen en nieuwe spelers ?
Was er geen sprake van om deze winter al afscheid te nemen van Zonneveld op het moment dat hij nog steeds geblesseerd zou zijn? Schept weer wat ruimte op de loonlijst voor een eventuele aanvallende versterking...
Voor het eerst ben ik het volledig eens met b.d.
Zonneveld heeft gewoon een contract, dus zomaar afscheid ban nemen is niet mogelijk.
Iemand dit gelezen??
http://www.soccernews.nl/news/177735/NAC_kan_contracten_van_spelers_niet_verlengen_door_financi%C3%ABle_problemen
Jeffrey van As, heeft op dit moment geen tijd voor het verlengen van de contracten van de spelers. "We hebben op dit moment andere prioriteiten dan het verlengen van contracten", aldus Van As tegen Voetbal International.
Wat voor prioriteiten heeft van As dan precies?? Dit is toch juist waar hij zich mee bezig moet houden of ben ik nou gek??
@Peerke
Ik heb volgens mij ergens gelezen of gehoord (dus kan ook complete onzin zijn) dat Zonneveld zelf dat balletje heeft opgegooid een aantal maanden geleden. Dat hij, indien nog niet fit tijdens de winterstop, zijn contract zou willen laten ontbinden.
Natuurlijk kunnen wij dit opvangen, brede kwalitatieve goede en prima selectie!! Haha.....we blijven lachen bij Nac, andere prioriteiten haha lijkt o.a. wel de comedyclub. Als al die spelers vertrekken en we krijgen eer een paar (andere) huurlingen van het niveau Leugers, redden we het niet eens in de eerste divisie.
Je kan verschillende prioriteiten in 1 keer nastreven, voor nu en de toekomst...kwestie van wat harder werken heertje van As. Geen geld wees inventief, niet mogelijk geef een ander die uitdaging!
Als van As met "andere prioriteiten" bedoelt dat ze nu eindelijk eens schaduwlijsten aan het maken zijn en een fatsoenlijke scouting planning en uberhaupt een plan voor op lange termijn dan geef ik hem geen ongelijk. Maar waarom toch weer zo mysterieus doen; geef gewoon openheid van zaken. Vertel wat je wel aan het doen bent als je geen contracten aan het verlengen bent.
Van As heeft trouwens wel een loeilekkere secretaresse die keurig op uiterlijk geselecteerd is. Maar dit geheel ter zijde....
Luijckx en lurling (mist fit) zou ik wel verlengen al zijn ze zeker vervangbaar! En de roover proberen binnen te halen solide back voor ons nac, mss verbeek nog een jaar huren (heeft nog een contract tot 2016 bij standard) al zal dat moeilijk worden ben ik bang! Van leugers,lasnik,janse,zonneveld lekker afscheid nemen voegen niets toe!
De huurlingen zal afwachten worden wat hun clubs ermee willen. Dat zal nu nog niet bekend zijn.
Lurling maar eens even een paar maandjes mee wachten. Luijckx en Seuntjens proberen 2 jaar erbij. Janse, Zonneveld, Lasnik missen we weinig aan.
Dus zo veel hoeft Van As hier inderdaad nu niet aan te doen. Laat hem zorgen voor een centrumspits in de winterstop en een accommodatie voor de jeugd.
voor mij heeft die van as helemaal geen prioriteit.
dat stuk onbelul die nergens verstand van heeft .
ja sfeke een net pak voor jouw zit er ook niet in en een kerst bonus helemaal niet.
want het spreekwoord zegt van as maakt meer kapot bij nac dan dat hij opbouwd.
nee tijd voor een frisse wind laten we in godsnaam nac verkopen.
Luijckx en Lurling jaartje erbij, de Roover nog een jaar huren en de rest, gauw weg ermee met als eerste Jens Janse
Van As heeft inderdaad geen tijd.
Hij moet uitrekenen hoeveel euro's er nog over zijn om de salarissen voor volgend jaar te begroten.
Daarbij komt, ALS (ik zeg als )degradatie aan de orde zou komen, verdwijnen die spelers toch.
Nu verlengen kost te veel geld. Later in het seizoen, (bij de huidige crisis) dalen de salariseisen.
Er niet voor niets allerlei salarisplafonds bij veel verenigingen gekomen.
Alle spelers, die meer dan 250.000 euro per jaar verdienen bij FC Utrecht moeten weg.
Ajax heeft een plafond van 1.000.000 euro per jaar
En NAC............... zal zich ook moeten aanpassen.
"verkeren in grote onzekerheid", Sjesus, het lijkt RTL Boulevard wel. Die huurlingen hebben een doorlopend contract elders en anderen hoeven ook voorlopig nog niet op een houtje te bijten.
En voor minimaal de helft van die zes geldt dat ze voor hetzelfde geld net zo lief ergens anders spelen.
Hoop persoonlijk dat NAC Verbeek en De Roover kan overnemen.
Ik vind juist de Roover de laatste tijd totaal niks meer toevoegen. Vaak blunders over rechts.
@ 4Eyes
En dan old-schoolvoetbal spelen zeker? Lekker met z'n allen op een kluitje.
Overigens weer een dramatische uitspraak van J.v.A. Zoiets zeg je niet over je spelers. Zeker niet in deze fase. Zeker weer een vreemde manier van 'op scherp zetten'
Luijkx héél snel laten vertrekken, de slechtste verdediger van de afgelopen 25 jaar bij NAC, maakt elke wedstrijd wel een paar kapitale fouten, zijn lange bal komt nooit aan en kan gewoon NIET verdedigen. Lurling heeft z'n beste tijd gehad, de sleet komt er op, nog steeds bruikbaar maar niet een hele wedstrijd.
Janse houden, zeker voor de linksbackplaats, Luijks een instellingscontract geven en inzetten VOOR de verdediging, Lurling nog een jaartje, de Roover en Verbeek nog maar een jaartje huren, maar als eerste v.Gommeren ook door laten stromen, want daar ben ik toch wel erg benieuwd naar wat ik over hem gelezen heb, wat zijn speeltstijl zou moeten zijn, erg benieuwd, en v. as tja pffffffffffffff !!!
Als van As ook maar 1 ding zegt gaan de mensen als steigeren. Beetje kortzichtig allemaal.
Wedstrijd zal zondag worden afgelast door sneeuw en onbegaanbare toegangswegen. Plan maar vast iets anders.
Onzekerheid uitsluitend over het wel/niet doorgaan van de jaarlijkse feestweek in Spanje, Turkije of de Kanaren. Laat ze deze winterstop alstemblieft thuisblijven want slechter dan de laatste 2 seizoenen terugkomen van het "trainingskamp" is niet mogelijk.
Ik zeg spelers mogen contract verdienen. Door ballen uit hun broek te spelen en Nac in de Eredivisie te houden. Zo niet, einde contract en zien we wel verder.
@BB : Zondag is praktisch alles geoorloofd om te winnen, en NOAD een must. Op die fiets bedoelde ik um...
Zondag !
Hadouir op tien ! Zondag moet het gebeuren heel stadion moet er godverdomme achter
Hallo Otjes,
Ferme uitspraak, maar wél helemaal mijn manier van denken.
Inzet en mentaliteit is bij de moderne voetballer helaas ver te zoeken, uitzonderingen daar gelaten.
Maar zoals bij haast elke werknemer willen ze éérst weten wat voor auto er voor ze klaar staat, hoeveel schoenen ze krijgen en zoal niet meer naast het salaris wat verdient moet worden.
Helaas zal de tijd van prestatieverbonden salarissen voorlopig niet meer terug komen denk.
Misschien is het vertrouwen over een goede afloop voor NAC bij de bestuurders niet al te groot en willen zij zich voorlopig aan niemand contractueel verplichten.
We houden eerst uitverkoop!!
Of dr salaris nog steeds uitbetaald kan worden.
Het zal mij benieuwen of het doorgaat zondag het is te hopen van wel heb er zin in !!!
Helemaal eens met Otjes
Even wat anders: wordt er zondag bier geschonken??
Nee, 1 van de 2 wedstrijden (stillempies en nerds) waar geen alcohol word geschonken tijdens de wedstrijd!
We hebben een spits nodig?? Volgens mij hebben we er eentje, genaamd "Ciftci".
Doet hij ooit nog wel eens mee?
Is hij al afgerekend door die 4x 10minuten invallen?
Deze man is voor 4 jaar(?) vastgelegd en was een goede aanwinst volgens PvH en we moeten het hier dus even mee doen (gezien het contract).
Het lukt niet met Schalk, het lukt half tot niet met Lurling die eigenlijk geen spits is. Waarom niet Ciftci 3 wedstrijden laten staan en Lurling erachter? Schalk kun je dan altijd nog brengen voor de laatste 20 minuten.
Ben benieuwd of iemand mij hierover kan informeren. Of heb ik toch iets over het hoofd gezien?
begint ie weer met er is geen geld.
Kappen met die praat en gewoon alles uit de bestaande groep halen.
We weten nu ook wel dat er geen budget is!!!
Kut, geen bier!!! Dat maakt dit nog veel goed tijdens de wedstrijden. Als dat maar goed komt dan zondag. Verklaart wel meteen de afterparty in gracht bij vak g na afloop van de wedstrijd. Kunnen we dan mooi schade inhalen :-)
Eindelijk geen supporters die steeds voorlangs moeten om bier te gaan halen. Ik kom verdikke voor het voetbal (hoe slecht ook, soms).
Vwb spelerscontracten: Janse houden en niet noodzakelijk alleen als back !! Lasnik heeft m.i. te weinig kansen gehad om zich te laten zien en Zonneveld moet idd zijn contract gewoon inleveren.
Voor de rest: eens met Otjes; eerst de ballen uit de broek spelen waarna de beloning zal volgen in de vorm van verlenging. Waar kunnen ze anders heen? Juist. En dat geldt ook voor meneer Lurling.
Ik snap die hele festo v.As totaal niet!
Andere prioriteiten zegt ie?
Dus m.a.w. zijn prio's gaan voor het behoudt van belangrijke spelers???.
....snel, en HEEL SNEL eruit met deze fetso!
Lurling blijven, van As oprotten.
Zie het probleem niet, zo opgelost...
@Hans, er bestaan ook stadions waar nooit bier gedronken wordt en je de hele wedstrijd op je reet kan blijven zitten.
Come on Anthony, en nou slopen die k#trotterdammers!!
Nac speelt 11-1-2013 tegen Groningen in spanje deze reis wordt betaald door Klup.
Zo onder de indruk van het namenlijstje ben ik niet.
Als de prioriteit van Van As ligt bij het aantrekken van nieuwe, BETERE spelers, snap ik dat zijn prioriteit niet ligt bij het verlengen van contracten van veelal matige spelers.
Vandaag volgt ook algehele aflasting betaald voetbal ivm barre weer.
Voor betaald voetbal heb je spelers nodig.Volgens mij is dat prioriteit nummer 1 voor de TD.
Als er helemaal geen geld is moet je ophouden en het lijden niet onnodig rekken.
die ne gast
je gaat me niet vertellen dat je Lurling matig vindt, toch? En Verbeek en de Roover doen het zeker ook niet slecht.
Prioritair lijkt mij een centrumspits in de winterstop. De kans op nacompetitie is nu toch te groot. Geld vrij maken uit de verkoop van Gudelj. bv in overleg met de financiers.
De rest gewoon afwachten, maar Seuntjes wel verlengen snel.
Beste OLDSKOOL,
Je haat richting van As is wel opvallend en erg groot. Denk je echt dat als hij weg is alles 100% beter wordt bij NAC ? (Wie verlengde trouwens van As zijn contract voortijdig?)
Leon de kogel van Utrecht halen!!!
Onder de huidige technische leiding is een trainingskamp in de winterstop steevast op een fiasco uitgedraaid. Nog nooit is er een open en eerlijke evaluatie geweest van deze snoepreisjes en hun fatale impact op de 2e seizoenshelft. Zij houden niet van transparantie en de gluiperige CRmensen houden er niet van hun privileges op te geven. Dus laten zij het graag hierbij.
Als van As lekker opzout is er wel genoeg Budget
OPROTTEN MET DIE BUIIJS HELEMAAL NIKS AAAAN!!!! peter gommeren erin gooien voor die trage hamster