Wij gaan niet opzij

Ook Marinus Dijkhuizen moet een beetje huilen

Na Jurgen Streppel, Jan Smit en Edwin Lugt besloot Excelsior trainer Marinus Dijkhuizen ook maar een traantje in het zakje te doen. Want NAC haalt allemaal spelers en dan gaan ze niet eens leuk voetballen. En dat MAG helemaal niet van Dijkhuizen, die zijn witte zakdoekje direct na de wedstrijd afgelopen zaterdag tevoorschijn haalde. "Dit was een vervelende wedstrijd, een vervelende uitslag en - met alle respect - een vervelende tegenstander", zei Dijkhuizen, die zich verbaasde over de ultradefensieve speelwijze van de opponent, in De Telegraaf. "Als je hun budget ziet en welke spelers ze nog halen, dan kan ik mij daar wel aan ergeren. Er moet toch wel een middenweg zijn lijkt me." Maaskant hoorde het relaas met een flauwe glimlach aan. "De tijd dat wij lekker probeerden mee te voetballen met Excelsior is voorbij. De feiten liegen niet. Zo liggen de verhoudingen nu eenmaal dit seizoen." In de afgelopen weken is duidelijk geworden wat er dit seizoen nog van NAC mag worden verwacht. In drie wedstrijden onder Maaskant schoot de ploeg slechts vier keer (!) op doel. Leuk om te zien is het spel niet. "Nee", reageert Maaskant schouderophalend in het AD. "Maar met 6-0 verliezen, dat is wel leuk voor de supporters, hè?", doelt hij op de recente bekernederlaag tegen hetzelfde Excelsior Dahag, Marinus. Bron: B-side Rats, Telegraaf, AD, VP

Vorig bericht
Maaskant: "thuis zijn we nooit kansloos" 62 reacties
Volgend bericht
Mounir en Helmond blij met elkaar 6 reacties
Advertentie
22 Reacties
0   0  
pietjenac

HELD MAASKANT!

0   0  
de elep

We moeten het er inderdaad maar mee doen, ik vind de 0-0 ook leuker dan de 6-0 destijds!!
Als ons dit in de eredivisie houdt vind ik het best... morgen en zaterdag worden natuurlijk wel wat grotere uitdagingen dan willem2 en excelsior... als we elke wedstrijd de nul houden en we scoren een keer per ongeluk dan doen we het gewoon goed haha

0   0  
go2

In ieder geval een trainer die dat soort gasten van repliek kan dienen...

0   0  
RaraNAC

Misschien moet NAC duidelijkheid geven hoe ze aan de spelers komen en waar het geld vandaan komt.
Als ze weten hoe de situatie is kunnen ze niet zeuren. Ze vergeten volgens mij even dat er haast net zoveel spelers weg zijn en dat het veel huurspelers zijn.
Feit is wel dat ze allemaal bang worden.

Waar is het spandoek "niet geschoten, altijd mis" van een aantal jaar geleden? Dat was ook in een lastige periode en toen begonnen we ineens punten te pakken. Maar misschien stond Schenning toen nog in de spits...

0   0  
Spionkop

Erin blijven en we hebben een prima seizoen, langszaam weer op krabbelen, en ondertussen overleven.

0   0  
gaoperd

Maaskant gaat ons er in houden !!

Maaskant el presidente di Bredanello !!!


HUP NAC

0   0  
Dnwitte

Zelf al zouden we de NACompetitie niet mislopen, blijven we erin.
De kwaliteit is een stuk omhoog gegaan...

HUP NAC en HUP Maaskant

0   0  
Naccie

Maaskant is gewoon een baas. En iedereen die loopt te zeiken over NAC en het halen van de spelers, verdiep je in de uitgaven en je hebt je antwoord. Word er moe van dat iedereen in de media loopt te huilen

0   0  
Van Flieger

We moeten nu niet gaan doen alsof we hier een geniale redder hebben binnengehaald Het is gewoon de derde trainer in 4 maanden tijd en 1tje die op weg is naar 2 hele punten uit 5 wedstrijden als het een beetje tegenzit.

0   0  
poolshark

Over de speelwijze heeft hij natuurlijk wel gelijk, alleen ben ik er van overtuigd dat hij in een vergelijkbare situatie exact hetzelfde zou doen. Dat is overleven, ten koste van alles.

Wat ik wel triest vind is dat trainers als Dijkhuizen en Streppel (terecht) in de spotlights komen omdat ze hun ploegen leuk laten voetballen, maar dat ze het blijkbaar moeilijk vinden om dat te relativeren en een plaats te geven. Naar een ander wijzen en verongelijkt huilen als je zelf geen oplossingen weet te vinden voor de instelling van de tegenstander of je eigen mindere resultaten. Lijkt wel alsof ze dan in de war raken en gaan geloven in hun eigen tijdelijke heldenstatus. Streppeltje en Dijkhuizen moeten eens luisteren en kijken naar die jongen van Cambuur, Henk de Jonge.

0   0  
poolshark

Precies wat g00zer ergens zei : Hansje pansje Deelen, de man die als een slaaf boog voor Euretco, is een karikatuur van zichzelf geworden. Zelfs zijn posts met inhoud zijn niet meer origineel, maar nu vervalt hij alleen nog maar in jammeren, huilen, zich afgewezen voelen....ik ken meneer Jacobs verder niet zo goed, maar voor mij is hij een held hoe hij hansje pansje deelen vernederd heeft bij zijn bank, hulde !!

0   0  
scheppioni

Afschuwelijk NAC onwaardig, maar in de eredivisie blijven is prioriteit nr. 1 !!!
Maar happy maakt het me niet echt, betreft het spel !

0   0  
Mafkees

Het zit diep he, poolshark?

0   0  
poolshark

Valt reuze mee wacko !! Ken het knaapje, ik weet dat mijn reacties bij hem net zo veel irritatie oproepen als zijn zinloos haten hier bij mij. En dat beste mensen, is helemaal niet jammer. Top vermaak !

0   0  
Bredafun

Maaskantje laat zien dat ie er ook echt HELEMAAL voor ga om nac uiteindelijk op een positief resultaat t laten eindigen!

0   0  
Da Pope

Toch heb ik hier moeite mee. NAC heeft hoe je het ook wendt of keert een betere selectie dan Excelsior. Jezelf ingraven in zulke werstrijden is echt schandalig, want je koet die wedstrijden gewoon winnen. NAC heeft tegen Willem II en Excelsior gewoon vier punten laten liggen.

Vier schoten in drie wedstrijden is eveneens beschamend. Zelfs als je niet wil, kom je per ongeluk vaker in de buurt van de goal van de tegenstander. Tighadouini en Sarpong zijn verkeerde keuzes wat mij betreft en Fernandez overtuigt nog niet.

0   0  
nachoreca

Ik word doodmoe van types als streppel en dijkhuizen....gaan met de week, mits ze goed presteren, ingewikkelder kijken en zich gedragen....wat een poeha gebaseerd op niks. De club nac breda is hoe je het wend of keert groter dan die twee clubs en dat steekt....stelletje kneuzen. Come on nac!

0   0  
willem4,5

Dijkhuizen is een ouwe zeikerd, laat ie naar z,n eigen armzalige clubje kijken met 3500 man op de tribune en dat speelt op k.tgras en ook nog in Rotterdam, erger kan niet Zeikhuizen!!!, Wij moeten punten halen op dit moment en hoe maakt niet uit.

0   0  
Vaque Geej

Mauwanus Zeikhuizen moet zijn mond eens houden en zich met zijn eigen zielige clubje bezig houden. NAC doet alles binnen de regels van de KNVB.

0   0  
bsidefanatics

Hahaha die laatste reactie :P

0   0  
Yellow Army

Maaskant staat sterk. Kom op!

0   0  
Dutchbird

“Als je hun budget ziet en welke spelers ze nog halen, dan kan ik mij daar wel aan ergeren" zegt Marinus. Mooier compliment kan Rutjes niet krijgen :-)

Laad alle berichten na dit bericht in