'Ook Van Hooijdonk in beeld bij Hoppen'
Niet alleen Chris van Nijnatten, maar ook Pierre van Hooijdonk zou op het verlanglijstje van sponsor Jan Hoppen staan. Hoppen ziet in Van Hooijdonk een ideale kandidaat voor de positie van technisch directeur. NAC is nog altijd van mening dat Hoppen niet over de personeelszaken gaat: "Jan Hoppen is projectontwikkelaar en sponsor, maar hij heeft bij NAC geen enkele functie." Betekent dat dat Hoppen geen enkele invloed heeft? Nee, want het adagium 'wie betaalt, bepaalt' gaat ook bij NAC op. Is Van Hooijdonk een geschikte kandidaat voor de positie van technisch directeur? Net als de huidige technisch directeur Jeffrey van As heeft Van Hooijdonk op het moment dat hij aan de job begint geen enkele ervaring als TD. Pierre heeft zelfs, in tegenstelling tot Jeffrey van As, geen enkele officiële functie binnen een BVO verricht. Van Hooijdonk heeft dankzij zijn periodes in het buitenland en zijn loopbaan in het Nederlands elftal natuurlijk wel een netwerk opgebouwd. Maar of het verstandig is Hoppen zijn zin te geven en een onervaren Algemeen Directeur én onervaren Technisch Directeur aan te trekken is de vraag..
Bron: B-Side Rats, BN/De Stem
Plaats reactie
het zal wel een goeie td kunnen zijn voor onze club nac breda maar hun bepalen het dus
Oprotten met die zakkenvuller
maar ik zie het niet zitten dus laat hem maar weg gaan die feynoorder
Ik zie het niet echt zitten. Echter ik denk wel dat Pierre een beter netwerk heeft dan Van As.
Een keer iemand van buiten het "NAC-kliekje" halen lijkt me verstandiger..
Toch wel 'verrassend' voor iedereen. Niet voor mij, ik melde het zaterdag al in mijn reactie in het item waarin nac ontkent bezig te zijn CvN.
In Bndestem staat een mooi artikel. Hierin wordt ook mijn verhaal bevestigd. Er speelt veel meer dan dat Hoppen mensen (CvH en PvH) naar Nac wilt halen om de club een "bredaas tintje" te geven.
Oa hoopt Hoppen dat nac het defintieve besluit neemt om 51% van de aandelen van nac te gaan verkopen. De waarde van die aandelen zal rond de 6/7 miljoen euro hangen en dat wil Hoppen graag neerleggen. Daarnaast wil hij en goed bedeelde (qua geld en financiele kennis) nog dit seizoen ,mits de aandelen-deal rond komt, kwalitatief goede spelers naar nac halen.
Dan te bedenken dat dit nog maar een topje is van de ijsberg. Wel denk ik dat de komst van PvH wel eens de beste zet van Hoppenm kan zijn. PvH heeft naam, faam en een netwerk waar menig technisch directeur jaloers op is. Met PvH komt toch wel iemand binnen als hij een speler benaderd. Als boegbeeld van de club is het een goede zet.
Maar Hoppen die de club overneemt NOOIT
Verstandig besluit, heb dit al eerder opgemerkt.deurenopener
Van As kreeg ook een stropdas om
en wat is het reultaat?,was toch bijna naar Den Haag verhuist.
Aan de hand van Aad Oudborg,
mag van mij Ton Lokhoff de nwe.
trainer worden.
Nee....wat er nu zit.... PI`-AIR welcome
Dat zat er aan te komen natuurlijk.
Ik weet het niet. Ik heb weinig vertrouwen in van As en totaal geen beeld van de capaciteiten van van Hooijdonk. Dat de belangrijkste geldschieter dit probeert te regelen zegt wel iets over het vertrouwen in van As. Dat baart me zorgen.
Die Hoppen is trouwens wel hoofdverantwoordelijk voor de verhuizing naar Zundert, dus die heeft ook niet altijd alleen het belang van NAC voor ogen.....
NAC ontkend weer pffffff
Binnen 2 weken zit PVH en CVN in het bestuur
Het huidige bestuur opzouten.....wat een puinhoop hebben die er weer van gemaakt. Mommers wil nog een vergoeding ook !?!?! Wordt die nog aangeklaagd voor de rechtbank ??? NIEUWE GEZICHTEN MET EEN NAC-HART
Hoppen is bezig de supporters voor zich te winnen. Hij heeft geen recht van spreken. Volgens de geruchten die hier op de site ook al te lezen waren moet Hoppen nog een groot begrag aan NAC overmaken. Misschien is deze man wel bang voor de deurwaarder en probeert hij alvast zijn staatje schoon te vegen met deze verhalen.
Kom op zeg, op basis van welke kwaliteiten wil NAC van hooydonk en CVN in het bestuur halen. Echt onbegrijpelijk en hopelijk is het allemaal gebakken lucht, ik denk dat weinig mensen zitten te wachten op de man die ons in de steek liet en voor het geld en het gegeil naar de aartsvijand vertrok. Het beste zou een geheel nieuw bestuur zijn, in van Bavel heb ik ook geen enkel vertrouwen
laat die lamzak (PVH) lekker feijensnert gaan helpen
IK heb het al vaker geroepen! Binnen NAC is een machtstrijd zonder weerga aan de gang.
Alles en iedereen rolt over elkaar en roept maar wat. De een na de ander is bezig zich een plaatsje op het NAC pluche te veroveren! Deze ongewenste soap is nog lang niet ten einde. Ik ben niet echt een Pi-air fan,maar hij heeft alléén al in zijn linker kleine teen meer voetbalverstand dan van As in zijn héle lichaam.Van As beschikt in feite over een lege ´contacten-agenda´.Die van Pi-air is ongetwijfeld een stuk voller!!Voor Pi-air gaan de deuren een stuk sneller open. Als men in de voetbalwereld van As ziet aankomen,slaat men de deuren supersnel dicht.
wat is het kern getal van rotterdam ook alweer? 010 0f 10-0?
Met van Hooijdonk haal je wel iemand binnen, die weet hoe je goed je zakken moet vullen. Hij kan ons NAC dus nog wat leren op dat vlak!
Als "wolf in schaapskleren" van Hooydonck wordt binnengehaald is dat vragen om problemen. Bij elke club is hij met grote ruzie weggegaan. Nu het bij fnerd slecht gaat komt hij ineens weer met hangende pootjes naar Breda. Toen we bijna degradeerden liet mijnheer NAC ook keihard in de steek. Dat zijn we niet vergeten!
Bovendien vraag ik me af of iemand als van Hooydonk voldoende kennis heeft van management om een roerige club als NAC voor een deel te leiden.
Maar ja als Hoppen het voor het zeggen krijgt zal het allemaal beslist wel gaan gebeuren ben ik bang.
pfffff wat een gedoe allemaal.
wacht wel af wat er komen gaat, maar of we er blij mee moeten zijn.
de tijd zal het leren.
Nou, ik denk dan NAC hoppen heel hard nodig heeft. Zonder deze heer had NAC net als FC Oss in de Topklasse gespeeld.
Dus als supporter denk ik dat deze heer het beste voor heeft met NAC.
Maar uit bovenstaande reacties blijkt dat er een heleboel NAC supporters nogal emotioneel reageren.
Ik denk dat NAC geen buitenstaanders aan moet trekken want dan gebeurt er ook niets goeds (zie Mommers).
Ik denk dat NAC gebaad is met mensen met een NAC hart en een stapje extra willen zetten, omdat zij weten wat er speelt binnen NAC en hoe belangrijk NAC voor zijn supporters is.
Dus ik zou zeggen geef Hoppen de ruimte.
In mijn ogen gaat het er niet om ofdat PvH en CvN goede directie leden van NAC zijn. Ik vind zelf van wel maar meningen mogen verschillen.
Het gaat mij erop dat Hoppen dingen via de media speelt, en BNDestem dit ook brengt als de waarheid. Hoppen is uit op macht, niet meer niet minder. Of dit uiteindelijk goed of slecht is voor NAC, tja wie weet.
Belangrijk is wel dat hij het via de normale wegen moet spelen en niet op deze manier. En laat hem eerst eens zijn schulden richting NAC voldoen.
Hoppen zou eerst zijn beloftes maar eens na mogen komen voordat hij denkt dat hij personeelsadviseur mag spelen lijkt me?
Zou mooi zijn als van Hooijdonk komt. Is iemand met een zeer groot netwerk binnen het voetbal, iets wat van As zeker niet heeft. En ja die mensen die beginnen te zeuren over die overstap naar de 2e/3e club uit Rotterdam, ik denk dat de helft van die zeikers dat ook had gedaan. Als je te horen krijgt van je trainer dat hij je liever weg heeft, wat zou jij dan doen?
CvN als alg. directeur?? Hoe krijg je het verzonnen, heeft nul komma nul bestuurlijke ervaring! Als je een bredanaar wil halen met bestuurlijke kwaliteiten dan kan dat alleen Aad Ouborg zijn!! Sinds dat hij zijn concern verkocht misschien zelfs nog wel wat tijd over! Beschikt over een uitstekend zakelijk netwerk en weet wss grote sponsoren aan zich te binden...iets wat ik CvN niet zie doen!!
PvH als TD zie ik dan wel weer zitten... idd groot netwerk en een behoorlijk "gewicht" wat natuurlijk binnenkomt bij een gesprek!!
Ik ben dan ook van mening dat je AD iemand moet zijn uit het bedrijfsleven en je TD iemand moet zijn uit de voetballerij.... De meest ideale combinatie!
Hoppen moet eerst eens in de spiegel gaan kijken!! Is hij de grootste sponsor van NAC?? Volgens mij is dat nog altijd Sunweb!! Maar er zijn er maar weinig die weten hoe de directeur van Sunweb heet, waarom?? Nou omdat die man heel goed begrijpt wat de relatie sponsor / gesponseerde hoort te zijn.
Hoppen moet zich eerst maar eens richten op zichzelf en zorgen dat hij aan alle verplichtingen voldoet!
Absoluut doen!! Mensen die lullen over zakkenvuller, etc. begrijpen het echt niet!
Niemand weet precies wat er in die periode precies is gebeurd waardoor pi-air naar de Nerds is gegaan. Vergeet niet dat het bestuur ook niet bepaald handig is geweest de afgelopen jaren en dat ze vrijwel nooit eerlijk en open hebben communiceerd!
Ik denk dat je met van Hooijdonk en van Nijnatten juist mensen aan het roer heb die in het belang van de club denken en niet aan hun eigen portomonee of immage!
En toen wij bijna degradeerden liet hij ons in de steek........?
Ik vraag me oprecht af wat er destijds exact is gebeurd, want de laatste tijd is wel gebleken dat het bestuur alles behalve open en eerlijk communiceerd!
Laat maar komen !!!!
Er zal wel een vierkant aan de macht komen:
- CvN
- PvH
- AO
- JH (himself).
Ik zie het wel zitten:
CvN is erg goed in communicatie, PvH heeft gewoon een enorm netwerke en veel voetbalkennis, AO zal NAC dan wel financieel gaan leiden en grote sponsoren gaan werven en JH wil natuurlijk er kort opzitten.
Laat maar komen zou ik zeggen.
Dat Hoppen het via de media speelt is logisch, want het bestuur geeft via de normale manier weer niet thuis en steekt kop in het zand. Tijd voor een frisse wind, en waarom kan dat de 5e colonne niet zijn. Het is tijd voor CvN en consorten, het ideale tijdstip om in te stappen veel slechter kan het namelijk niet.
weg met die kakkelak
Over AO stond dit weekend nog een 2 pagina's groot artikel in het AD. Hij heeft zijn zaak verkocht omdat hij meer vrije tijd wilde hebben....
Tja dat lag in de lijn der verwachtingen natuurlijk.
Ik ben van mening dat zowel voor CvN als voor PvH zeker een plaats zou zijn bij NAC. In het geval PvH lijkt me dat de functie van TD. Ik schat zijn netwerk vele malen groter in, en hij komt overtuigend over. Daarnaast spreekt hij best begrijpelijk over voetbal. Zowel qua netwerk als communicatie denk ik dat hij onze vriend Jeffrey van As overtreft.
Ook Van Nijnatten kan zeker belangrijk zijn voor NAC. Al vraag ik me af of hij ook daadwerkelijk Algemeen Directeur moet worden. Ik kan niet inschatten of hij daar wel/niet de kwaliteiten voor heeft.
Wel denk ik dat hij ook een goed netwerk heeft, en net als Van Hooijdonk een NAC hart.
Bovendien vind ik het beide personen met persoonlijkheid. Beter dan die slappe figuren die we nu vinden bij NAC.
Ik raak steeds enthousiaster over deze ontwikkelingen, al zie ik ook de haken en ogen.
Tja, Bouw die nog niet zo lang PvH op kinderachtige toon verweet dat-ie op achterbakse wijze naar Feyenoord was gegaan, want Theo had dat toch zelf zo gezegd ! Man man wat een hypocriet opportunisme weer.
Laat hem lekker bij die Rotterdamse kneusjes aan de slag gaan. Vind ie toch een veel mooiere club? Oprotten Judas.
'Clubicoon' Pi-air heeft jullie al eens in de bil genomen, en jullie willen alleen maar meer Pi-air?. Zie je nou wel.. Alle nakkers zijn ....
ao ?
Het is fijn te horen dat er eindelijk mensen opstaan en iets willen ondernemen voor NAC. Hier heeft het huidige bestuur en management natuurlijk al jaren de kans voor gehad, ook nu nog.
Maar met welk constructief voorstel zijn wij de laatste jaren verrast? Liepen NAC en Twente tot voor enkele jaren niet gelijk op qua resultaten en schulden. Daarna werd het verschil in goed leiderschap en ambitie snel duidelijk. Ook zichtbaar in de sportieve resultaten. We moeten wel beseffen dat dit echt de laatste kans is om van NAC meer dan een modale club te maken. Meer dan een club met trainers en spelers die zeggen dat ze dwingend willen spelen, maar het niet doen en die van mening zijn dat een verlies tegen Ajax niet zo erg is omdat andere wedstrijden belangrijker zijn. Nu worden we zelfs al voorbij gestreefd door Roda JC en ADO Den Haag, die wel spelen om te winnen en niet om niet te verliezen. En die wel een over mijn lijk mentaliteit tonen.
Nee het is echt de laatste kans daarom zal ervaren leiderschap noodzakelijk zijn. Ik stel voor Aad Ouborg als nieuwe en ambitieuze voorzitter wiens (nieuwe) bedrijf sport en sportmarketing als core business heeft. Theo van Duivenbode als Algmeeen Directeur. Theo heeft een groot zakelijk en voetbalnetwerk en veel ervaring opgedaan bij Ajax, Feijenoord, Ned. elftal en dde Amersfoortse en SR verzekeringen. In mijn ogen de ideale man om de herstructurering uit te gaan voeren. Met als financieel directeur Graem Rutjes (directeur golfbaan Goes en oud speler van Excelsior, Anderlecht en het Ned. elftal. Directeur Communicatie Chris van Nijnatten, die dan na 2 of 3 jaar Theo van Duinvenbode kan opvolgen. TD Pierre van Hooydonk en als hoofdscouting en jeugdopleiding Ton Lokhoff. Ik voorzie een mooie toekomst!
toet toet boing boing Peppi en Kokki
Ooit heb ik in BNDestem 'n boos ingezonden briefje over meneer Hoppen geschreven en toen was ie niet zo blij.
Meneer hing 's avonds aan de telefoon, nadat ie 't telefoonboek had doorgespit en alle achtenamen had gebeld tot ie mij aan de lijn kreeg.
Dat ging destijds over de stadionplannen en verbouwingen. Hij was bang dat door zulke stukjes de supporters zich tegen hem gingen keren...'hij had ook nog 'n gezin' en dat soort gezeik.
Ach ja we weten hoe dat gegaan is, alles is in afgeslankte vorm aangepast....en of 't ooit afgebouwd wordt, laten we 't hopen, maar geloven doe ik 't niet.
JAN HOPPEN WIL ZICH OMRINGEN MET VRIENDJES, DAN KAN IE NAC NOG VERDER UITMELKEN.
Buitenflikkeren, dat moeten ze met hem doen....
Let op, als CvN en PvH binnen geloodst worden, dan wordt Ton Lokhoff (Lamstraal 1e klas) weer onze hoofdtrainer en krijgt Peter Remie ook weer zijn baantje terug.....dat moeten we niet willen.
Onafhankelijke kwaliteit moet men binnenhalen, zowel op bestuurlijk als technisch vlak.
Oude jongens krentebrood werkt niet! Was in 't verleden zo en nu in deze tijd helemaal niet meer...
GEEF HOPPEN GEEN MACHT BINNEN DE ORGANISATIE. ALS SPONSOR MOETEN WE HEM GEDOGEN< MAAR OOK LIEVER NIET>IS ALLEEN OP EIGEN GEWIN UIT!!!!!!!!!!
Momenteel wordt NAC bestuurd door een tijdelijke kracht bijgestaan door enkele lieden die er bij waren toen de puinhopen ontstonden.Het lijkt me logisch dat er nu gewerkt wordt aan een bestuurs- en directiestructuur die degelijk in elkaar steekt en NAC toekomstbestendig maakt.
Ik ken de managment- en bestuurskwalkiteiten van de namen die voorbijkomen onvoldoende om te weten of ze aan het gewenste profiel voldoen.Maar dat PvH meer uitystraling heeft dan van AS is duidelijk.CvN leidt de sportedactie van een krant ,kan dus sturen en communiceren,maar kan hij dat ook in de open inrichting die een voetbalorganisatie nu eenmaal is?Ik wacht vol spanning de noodzakelijke ontwikkelingen af.
Mensen die kletpraat verkopen over een NACkliekje...
Volgens mij hadden Mommers en vdHoeven niet bepaald een NAC-verleden voor ze bij NAC in dienst kwamen en zie wat daar uit voortgekomen is.
Wat er een jaar of 4 geleden is gebeurd dat is gebeurd en je kunt wel zgn. alwetend met het vingertje naar Pierre blijven wijzen, maar dan ken je maar 1 kant van het verhaal.
Daarbij... blinde haat, eens een dief altijd een dief ? Gelukkig zijn de supporters wel allemaal brandschoon en uiterst concequent.
@oma
Lekker hè... die 18e plaats.
Scouting heeft ook weleens wat emailtjes van Bouw mogen ontvangen. Afgezien van de vele schrijffouten was het allemaal niet erg vleiend. Wel beschuldigingen uiten maar niets hardmaken cq onderbouwen.
Hoppen heeft helemaal niet gewild dat dit in de media terecht kwam. Het was de bedoeling dat het pas over 2 of 3 weken naar buiten zou komen. En dit zal niet het laatste nieuws feitje worden komende weken want er gaan nog veel gekkere dingen gebeuren binnen ons nac !! ik vind het niet erg dat hoppen hier zo mee bezig is als het maar is dat nac van breda en voor breda blijft en die intentie heeft hij wel. Gewoon echte bredaase mensen aan het roer. En nog een nieuws feitje de naam hoppen word heel erg veel in de media verspreid maar hij is zeker niet alleen, heeft een groepje vermogende bredanaars bereid gevonden om nac weer op de juiste weg te helpen.
COME ON NAC !!
zielig al die reacties over van Hooydonk. allemaal gespeelde sentimenten.
met van Hooydonk haal je wel een persoonlijkheid in huis die hopelijk alle rotte plekken binnen nac verwijderd
Pierre is NOOIT meer welkom in Breda. Punt uit.
Nounou wat een praatjes allemaal hier. Hoppen is uit op macht, Pi-air is een geldwolf en een vieze kakkerlak blablabla... En wat doen wij zelf buiten het aanschaffen van een scc en het zeiken op alle beslissingen? Die Hoppen steekt een godsvermogen in NAC en heeft een NAC-hart en dan nog gaan mensen hier roepen dat we hem moeten gedogen (alsof het iets semi-illegaals is ofzo)? Pleur toch op man of steek zelf je centen in NAC. Ik heb liever Hoppen dan een of andere Jordania. En ik heb liever Pi-air dan die blaaskaak van een Van As!!
Pierre heeft geen enkele ervaring en is altijd nadrukkelijk en sfeerbepalend aanwezig – en bepaald niet louter positief.
Ik heb respect voor wat hij heeft bereikt als voetballer, maar hij beschikt niet over de kwaliteiten die je voor een bestuursfunctie nodig hebt.
En dan laat ik buiten beschouwing dat je hem met de beste wil van de wereld geen NAC'er meer kan noemen.
Pierre van Hooydonk: WELKOM!
@ sander h
NAC zal NOOIT 51% van de aandelen verkopen, hooguit 49%.
NAC wil blijven voortbestaan als zelfstandige club, niet geregeerd worden door iemand die toevallig veel geld heeft en 9 van de 10 keer al die aandelen koopt om er geld mee te verdienen. Je loopt dan het risico dat wanneer zo'n persoon zijn interesse verliest hij de aandelen weer verkoopt en de club met een torenhoge schuld achterlaat. Kijk naar Portsmouth, kijk naar Liverpool, kijk naar Man United waar zakenmensen de eigenaars zijn en de club, de technische staf en de supporters niets te zeggen hebben.
Pierre is een feyenoordzwijn!!
Als we deze ''verloren zoon'' weer binnen halen, zijn we geen knip voor de neus waard met z'n allen. met Van hooijdonk haal je niet alleen 'n hoop rotzooi in huis, we geven hiermee ook een signaal af dat het ons niets uit maakt wie er binnen gehaald wordt, als hij maar wat centen en schimmige netwerkvriendjes meeneemt.. Een volksclub onwaardig, bah!!
Het kan bijna niet anders dan al die anti-Pierre mensen zijn heel jong. Als je 10 jaar eerste divisie hebt meegemaakt en vervolgens eindelijk promoveerde met de buikschuivers van Pi-Air, die zonder een enkel probleem, naar Celtic vertrok, dan weet je beter. Menig wedstrijd tegen de nerds stond Pi-Air na afloop in NAC spelershome met NAC supporters/spelers een biertje te drinken. 1 van de redenen waarom nogal wat harde kern van de Nerds hem niet moesten.
Dat hij zijn belofte nakwam en terugkeerde naar NAC terwijl mijnheer mommers daar niet op zat te wachten, dat was een fout.
Maar meer een fout van NAC dan van Pierre.
Dat mommers hem daarna schoffeerde door hem weg te sturen, zonder afkoop, hem eigenlijk gewoon bij het vuil zette, dat was voor Pi-Air de reden om NAC de rug toe te keren. De nerds ontvingen hem met open armen omdat zij respecteerden wat hij daar gepresteerd had. Ik heb helemaal niks met die havenboeren, lach me kapot bij die 10-0, maar om PvH af te vallen omdat hij op dat moment voor de nerds koos.... Dat slaat echt helemaal nergens op.
Van Hooijdonk is een clubicoon. Van Hooijdonk is NAC. En als PvH nu weer enorm zijn nek uitsteekt (hij kan alleen verliezen, is financieel bovendien al klaar) om NAC naar een betere toekomst te leiden, dan mag iedereen heel heel heel dankbaar zijn dat we iemand met zijn netwerk en status kunnen krijgen als TD van onze failliete boedel.
Ik leef gelukkig niet als zo vele criticasters in het verleden, maar in het nu. Bovendien spiegelen velen zich aan bepaalde personen en krijgen dan last van allergie omdat zij zich irriteren aan karaktereigenschap van een ander, die ze zelf bewust of onbewust ook hebben. Dus wat je over een ander vertelt zegt in feite meer over jezelf. Voor degenen die de plannen of personen de grond inboren, één raad: Kom zelf met een plan van aanpak, geschikte personen en een financiële onderbouwing. Ik ben benieuwd. Succes!
slechter als dit huidige beleid kan niet...
wegwezen met hem anders word het weer een grote zakkenvullende vriendjeskliek bij nac.hij heeft helemaal geen toegevoegde waarde net zoals de laatste keer . heeft tegenwoordig de nacsupporter ook al niets meer te vertellen ? deel bv een enquete uit bij een thuiswedstrijd om te kijken wie het er mee eens is . volgens mij is dat democratie
AUB neen
@oldscool, kom al 30 jaar bij onze parel, maar pierre is in mijn ogen gewoon een passant met een feyenoord hart. Dus ga jij maar lekker klappen met je piar retro shirtje, en steek je kop maar in het zand.. Clubliefde bestaat alleen bij supporters niet voetbalpassanten. Mensen met cappaciteiten hebben we nodig, geen ijdeltuiten..
Lekker van die mensen met een clubhart... net als Been en Beenhakker.. Dan kom je er wel
@Jonka
Clubliefde betekent niet dat je niet alles uit je carriere mag halen.
Pierre heeft goed gepresteerd bij NAC, speelde zich in de belangstelling en ging naar het buitenland.
Feyenoord was de enige die hem terug wilde en kon halen en met succes want mede dankzij die lange pakte ze hun voorlopig allerlaatste prijs.
Juist uit clubliefde wilde Pierre terug naar NAC en omdat dat misliep (niet alleen Pierre z'n schuld) is Pierre een passant ?
Dan kun je clubliefde het best vertalen als kortzichtigheid van bekrompen mensen in clubkleuren.
lekker in die hoop stront bij die rotterdammets gooien.
niet bij NAC! liever iemand met verstand van zaken
Pierre wilde terug komen als de grote gevierde man, die wel eventjes zou laten zien hoe het allemaal zou moeten gaan volgens meneer zijn zin. En toen bleek dat het niet liep zoals meneer wilde, wist hij niet hoe snel hij de brienenoord brug over moest rennen met zijn staart tussen zijn benen..
Peppi en Kokki
Bassie en Adriaan
Snip en Snap
Pipo de Clown en Mamalou
De dikke en de dunne
De Grote en de Kleine
Mini en Maxi
Allemaal andere clowneske duo's
snor zegt het ook
ja, die leest ook kranten en internet
Sorry hoor maar van hooijdonk zal gewoon altijd een NAC man blijven. Jah zijn halve seizoen in 05-06 was idd een flop. Maar dat hij weg is gegaan bij NAC heeft meer met mommers te maken dan met hem.
Als er
nu een ondernemer MET een NAC hart NAC wil redden uit een financiële en organisatorische noodsituatie (organisatorisch al sinds vreysen!!!). Dan juich dat toch toe!!??? Een ondernemer die financieel succes denkt te kunnen halen met een club als NAC, de club kent en de cultuur van de club kent en belangrijk acht is toch de oplossing!?? Zo'n man gaat echt voor zijn lol zijn centen in een bvo met wanbeleid stoppen. Die zet alles op om er ook zelf beter van te worden! Nou top! Want ik ben dat wanbeleid op wanbeleid op wanbeleid meer dan zat. Wellicht dat er dan ook eens een sponsorbeleud op niveau neergezet wordt. PvH ipv van As: JA!
CvN als directeur kan ik niet beoordelen lijkt me vreemd maar een ondernemer als Hoppen gaat niet zomaar iemand directeur maken dus zal wel goed zijn
Pierre haalt zo drie NOAD gasten bij Celtic op :-)
Helemaal niets in Rotterdam!!!!!
dus komt ie maar naar Breda
Van mij mag het gebeuren, veel erger dan de laatste jaren kan het nie qua financiele malaise, plus hoe je het draait of keert, Pi-air heeft NAC nog altijd hoog en nogmaals da geval dat ie naar dordt noord alsnog ging, lag ook veel aan die waus van Cees Lok ! Ik had als Pi-air wel bij ons NAC gebleven, maar moeten we daar nou over door blijven zeiken, dadelijk brengt hij samen met Hoppen en v. Nijnatten ons als stabiele (sub) topper en dan ie sie weer ineens een held, zo betrekkelijk is het ! Vb. Lurling kwam terug bij NAC, iedereen had zijn oordeel al, een jaar later was ie de man (terecht) van het seizoen ! Ik bedoel maar !
1 ongelukkig gekozen seizoen met een samenloop van omstandigheden maakt voor NAC supporters Pierre tot ongewenste gast... Ik denk dat die mensen heel veel gemist hebben van de heerlijke avondjes NAC die ik oa door Pierre beleefd heb! Lokhoff Pierre Lammers en toto. Die periode, die sfeer, die doelpunten... Dat is nog steeds voor mij NAC. Alsof Pierre blij was met de mislukte terugkeer...
Rare jongens die (sommige) NAC supporters... Zucht. Ps voor eeuwig dank aan Spelbos!!!
Is het niet een goed idee om Pierre bij Feyenoord een functie te laten bekleden, ik bedoel die zitten toch zover in de problemen dat ze zitten te zeuren om versterkingen. Vind het eigenlijk wel prima staan zo bij NAC, ik hoop dat we met deze groep en staf en bekleders van hoge functies gezond kunnen geraken ! En dan zien we wel weer verder, Pierre mag van mij gerust komen maar wel met ervaring en niet zomaar iets waar we hem in het diepe gooien !
HUP NAC !
Ronald Spelbos samen met Pierre als Technisch bestuur.
Ronald als algemeen directeur technische zaken en Pierre als veldwerker extern (scouting, relaties en contacten).
Doe mij die maar
GEEN Van Hooijdonk!!!!!
Die heeft zichzelf al bewezen als 'problem child' en wordt door een (groot) deel van de aanhang niet gepruimd.
Wat is commercieel de toegevoegde waarde van VH ? Heeft hij commerciele ervaring? Nee. Heeft hij bestuurlijke ervaring? Nee.
Nou...opzouten dan.
Van Nijnatten? Geen idee van zijn capaciteiten maar ik sla hem hoger aan dan VH.
Jan H., jouw spelletjes (" ik praat al 5 jaar" ) kennen we nu wel.
Hou jij je maar bezig met bouwprojecten, lijkt me ERG verstandig.
v.Hooidonk.over loper en een kakkerlak.gewoon een zakke vuller ,hebbe we er al genoeg van gehad.
Oprotten met die kakkelak~!!!
Feyenoord kan hem vast wel gebruiken volgend jaar in de Toto-divisie!!!
PVH WAT EEN LANDVERRADER ZEG NEE IK WIL NIET BIJ NAC OP DE BANK WEL BIJ FEYENOORD... HIJ IS GEWOON EEN ZIELIGE VENT... OKE IN HET VERLEDEN HEEFT HIJ HET GOED GEDAAN... TOEN HIJ TERUG KWAM WAS IK OOK HEEL BLIJ MAAR DE MANIER WAAROP HIJ WEG GA BAH... MAAR DAT MAG JE VAST NIET ZEGGEN VAN DUN NAKKENIST