Poepon: "Ik heb niks verkeerds gedaan"
Zoals bekend is er een vooronderzoek naar Rydell Poepon ingesteld. De spits zou afgelopen zaterdag een slaande beweging hebben gemaakt. Poepon zelf weet echter van niks. Poepon: “Het is voor mij een volslagen verrassing. Ik kan me niet herinneren dat ik iets verkeerds heb gedaan. Er was helemaal niks aan de hand.” NAC heeft tot morgen 12:00 uur de tijd om te reageren.
Plaats reactie
Ik wacht op het nieuws dat Nebo zijn spullen boel heeft gepakt en er een ander gezicht zoals HtC gepresenteerd gaat worden !
De rest is geen interessant nieuws voor me ...
De KNVB zal wel tot schorsing overgaan.
Is het niet veel slimmer om eerst het vooronderzoek af te wachten, ipv wéér in de media te reageren?
Uw advocaat constateert net dat de persoon, die als alter ego "the cosmic gate" hanteert over enorm veel geld beschikt. Hij lijkt in staat te zijn heer Ten Cate te contracteren tegen navenant salaris en tevens de exhorbitante aankopen die heer Ten Cate zich zal veroorloven te bekostigen.
Het vermoeden bestaat dat heer Jordania zijn pijlen niet op Malta heeft gericht, maar op Breda. En dat voornoemde persoon naar buiten treedt als "the cosmic gate".
@ the cosmic gate
Ja ik ook. Kijk een naar pec wat jans allemaal voor elkaar heb gekregen zoiets is bij NAC toch ook mogelijk, aanvallend voetbal.
Maar wel dat nebo teruggaat naar de jeugd
@advocaat: uhhm helaas die €s heb ik niet . De liefde en goede bedoelingen des te meer.
Er moet gewoon iets veranderen en meej gank
Het is een illusie te denken dat een andere trainer de boel opeens wel kan laten voetballen. Het middenveld van NAC voldoet niet aan de huidige tijd: techniek, snelheid en kracht.
Het is traag, heeft weinig body en een gebrekkige techniek. Dit zie je in alle linies terug. Perica, Vd weg, De Roover, Buijs, Gillisen, Swerts zijn allen technisch beperkt. Het middenveld van alle concurrenten hebben leuke behendige spelers.
Al 4 jaar lang ontbreekt een herkenbaar en attractief spelsysteem. Zou het dan alleen maar aan de trainers liggen?
Zie NAC helaas als degradatiekandidaat nummer 1. Frustrerend.
hij bedoel het goed allemaal, maar de kennis en ervaring om dit team op te krikken naar de volle 100% wil om te winnen, dat is hem helaas niet gegeven! We zien nu hetzelfde als bij karelse, dat ging ook steeds slechter en kreeg die gasten ook niet meer in hun ritme.
Op zich geen schande, maar het zou wel zo sportief zijn dat hij dit zelf ook zou aangeven dat het gewoon te hoog gegrepen is.
Langs de andere kant snap ik niet dat hij het 2e wel draaiend krijg en t 1e niet, qua voetbal en training weinig verschil dacht ik zo. zijn die spelers in t eerste dan zo arrogant om iets aan te nemen of wat???
Op deze manier zal het team rondhuppelen alsof ze rondhuppelende konijnen zijn.
ik ben bang dat het zaterdag weer een stukje slechter zal zijn
@ GAVP, dat klopt ergens wel, maar hoe is het zo gekomen denk je ?
Ik ben er wel zeker van dat een ECHTE KUNDIGE trainer in ieder geval met dit materiaal de schade kan beperken, al is het maar op de " nul " spelen.
Dit wordt niks meer, de trainer heeft alle geloofwaardigheid verloren en kunnen ze beter direct aan de kant zetten om erger te voorkomen.
Zie ook op omroep Brabant , stukje van Sjoerd Mossou die van zijn hart beslist geen moordkuil maakt.
On Topic, ik heb ook weing fout kunnen ontdekken aan Poepon het is mij dan ontgaan.
@ Tjieler
Ron Jans haalde 1 overwinning in de laatste 15 wedstrijden voordat ze tegen NAC moesten. Ook tegen NAC, dat het slechtste elftal sinds de 1e divisie in het veld had staan, was PEC nauwelijks in staat om iets te creeren.
Poepon was een echte zware elleboog. Ik heb de tv beelden nagelopen. Die krijgt een schorsing.
Eagles bliezen we nog van het veld. AZ had in Breda beslist geen kans etc.
Had je van pec gewonnen dan had je nu gewoon nummer 10 gestaan.
Maar als je zo idioot bent Schalk naar psv te pesten,Lurling naar de tribune te verwijzen en Kwakman op de bank te zetten dan kom je zelfs thuis tegen een zwak pec in de problemen.
Valt die penalty voor pec niet dan win je met ontzettend zwak voetbal nog van pec ook met wat geluk.
Een goede trainer maakt er meer van dan de som van de individuele spelers. Ofwel hij smeedt een team. Dat is onder Gudelj de laatste weken volledig de mist in gegaan. Daar ligt het aan. Lurling heeft nog verklaard tot aan de winterstop een prima contact te hebben gehad met Gudelj.
Ik hoop op een meerjarig contract voor Brandts. Met een sterke TD boven hem is dat de ideale veldtrainer voor een aantal jaren. Bij Brandts stond Lurling in de basis op linksbuiten hoor , Kwakman op het middenveld en ik vermoed Bodor eveneens als back of in het midden.
Eerst de zaak achter dicht timmeren en van daaruit gaan voetballen. Nu is het camping voetbal.
Komt niet vaak voor maar ben het helemaal eens met buurman
Het is allemaal vergankelijk.
Vorig jaar nog juichen dat Karelse weg was en dat Gudelj kwam.
Versterkingen werden binnengehaald.
Iedereen roemde spelers en sommige kwamen ook.
Poepon maakte vorig jaar weinig klaar in de spits bij Ado, maar werd al held binnengehaald.
Kwakman werd als een held binnengehaald, hij was een oude bekende.
Gudelj bleek minder waard te zijn als velen dachten.
De goudvloot was al binnen............, maar werd een ijzervloot
En?
We zijn net zo ver als vorig jaar.
Weer veel pessimisten.
Weer gemopper op de trainer
Weer namen van trainers, die moeten komen
Weer gemopper op . noem maar op
Laten we positief blijven.
NAC BLIJFT IN DE EREDIVISIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Buurman als coach gvd hahaha
Beste Can,
Onder Karel spoorde we geheel de verkeerde op. We stonden nagenoeg op de laatste plaats. De groep spelers zag het niet meer zitten.
Het gemiddeld aantal punten onder Karel gespeelde wedstrijden was onvoldoende/slecht. En bv. Brandts had helemaal niet een veel betere selectie.
Dat Gudelj het overnam werd van meet af aan door veel supporters en betrokkenen twijfel over uitgesproken m.b.t. communicatie en geen ervaring. Een ervaren coach vond iedereen beter. Maar daar was geen geld voor.
Gudelj pikte het goed op. Het gemiddeld aantal punten onder Gudelj gespeelde wedstrijden is nog steeds voldoende.
Maar iedereen bespeurt een dalende tendens. Spelers worden ontevredener en enkele zien het al helemaal niet zitten. Twee zijn er weggepest. Die dalende tendens is misschien en hopelijk door Gudelj nog om te buigen.
Echter na de winterstop is Gudelj heel vreemde dingen gaan doen. Met als apotheose de opstelling tegen pec. 90 Procent op deze site zag het met die opstelling niet zitten terwijl men voor de wedstrijd altijd positief en optimistisch is. Dan wordt het echt bizar. De supporters maken een betere opstelling dan de hoofdtrainer.
Ik was altijd pro Gudelj. maar je moet eerlijk en realist zijn. Ik hoop dat Gudelj weer punten gaat pakken maar dat moet wel tegen heracles en nec gebeuren anders is het over en sluiten voor de beste man. En terecht.
Helemaal eens met buurman met 1 kanttekening. Brandts had destijds wel de beschikking over een ijzersterke laatste linie met Elshot, Penders, Zwaanswijk en Mtiliga. Dan is het vanuit de verdediging voetballen wel een stukske makkelijker als met de Roover, Drost, Buijs en van der Weg. De enige van het huidige viertal die wekelijks een voldoende scoort is Drost. De backs worden continu overlopen en Buijs grossiert in het maken van domme overtredingen rond de eigen zestien.
ik heb niks gezien dus vrijspraak
Heb je gelijk in drs marcellus.
Maar als je met die verdediging ver van de goal had gespeeld en de sfeer was slecht geweest en er had geen systeem ingezeten sta je op plaats 10.
Nu werden we derde. Dat is het verschil.
(Wat ook een positieve flow gaf was de samenwerking met Vlemmings, aanvankelijk was Brandts met Vlemmings een perfect elkaar aanvullend duo)
Nu kun je tiende staan maar je staat straks laatste.
Finnbogason is vrijgesproken, ben benieuwd of dat met Poepon ook gebeurd.. zal wel weer niet, kutknvb
@ Buurman,
Ik trok alleen een vergelijking.
Ruim een jaar later rerug bij af