PSV laat Nijland niet gaan
Jammer voor Stef, jammer voor de mogelijkheden van NAC, maar Nijland gaat niet komen. PSV wil de speler niet laten gaan, ook niet voor een verhuur. Dat is wat de Technisch Directeur van PSV, Marcel Brands, heeft laten weten nadat Nijland had aangegeven verhuurd te willen worden. “Wij snappen dat wel, maar Stef moet begrijpen dat wij niet zo’n brede selectie hebben”, zegt Brands. “We verliezen het persoonlijk perspectief van een speler niet uit het oog, maar het belang van de club staat voorop.” Op naar het volgen de gerucht enneeuh... wie slacht de Kip?
Bron: B-side Rats, Voetbalzone, rich-d, Mr KevinO
Plaats reactie
Gerard den Haan !
nee want als berg, toivonen, koevermans én reis geblesseerd zijn, zouden ze hem nog wel eens hard nodig kunnen hebben.
geen brede selectie zeggen ze dan...
Naar het schijnt wordt good old Jung Yoon Noh volgende week gepresenteerd als de nieuwe NAC-trainer voor seizoen 2011-2012. Jean Claude Mukanya gaat aan de slag als scout in Zaire.
En Davy Schollen als keeperstrainer.
tsja, sorry jongens... zelf zou tie toch echt graag willen ballen in het Rat Verlegh Stadion... Daar is niks van gelogen... ;-))
Godzijdank!
Waar is die kip?
op stok
Ik ben allergisch voor kip
Je moet wat he met dit soort verhalen om de winter door te komen.
Amrabat mag wel weg !!!
halen die ambrabat dan, zullen we wel weer geen geld voor hebben
Amrabat....
En wie gaat shoarmabat betalen?
@geelzucht
Lurling en zijn vrienden ?
we moeten het kippevel nog niet verkopen voor de kip geschoten is. Er wordt wel vaker zo gereageerd door td's en later worden de spelers toch verhuurd of verkocht.