Robert Schilder: nu kappen met dat uit complex
Robert Schilder is klaar met het uitcomplex. En dat vertelt hij aan de mensen van de NOS. Filmpje:
Plaats reactie
wat speelt hij goed op het middenveld.
Iderdaad, kap maar eens met dat uit complex. Als we thuis veel blijven winnen, en uit ook onze punten bij elkaar halen. Doen we gewoon mee voor Europees!
@ Spaulus,
Als we vanaf nu alles winnen (we staan 10 punten achter op de nummer 1). Dan kunnen we zelfs kampioen worden.
Wordt weer eens tijd vanaf 1921 :o)
Ze lieten gister Koolwijk veel te veel voetballen,volgende keer veel korter erop zitten,en voor Ali achteruit voetballen is ook voetbal,die bal gaat bij Ali altijd vooruit,regelmatig met bal verlies,en als je de bal af en toe even terug legt,je toch in bal bezit blijf.
Jack,
Hoeist nou wijsneus, wat weet je het allemaal mooi te vertellen. Wat een kneus ben jij zeg! Winnen ze een keer uit, komt hij aan met z'n kritiek! Hugodver gij het verstand jongen!!
NAC, prima gedaan!!!
@NBGC
Juist, van dat soort optimisme worden we vrolijk van.
Eerste 3-uitpunten zijn binnen, CMON NAC!
trainings-complex, uit-complex... wat willen jullie nou?
@ijpelaart
Het wordt nu wel erg complex, hè ?
van nac krijgt iedereen een complex
Jack de kneus, heb jij de wedstrijd gisteren wel gezien,Nac heeft wel gewonnen,maar het was verre van goed,en als je iedereen een veer in zijn reet gaat steken,dan wordt er de volgende keer weer de zelfde fout gemaakt,en als Nac dan verliest,dan worden ze afgezeken,door een deel van het eigen volk,je zal mij nooit Nac afhoren zeiken,maar als ze een slechte wedstrijd winnen,mag ik toch wel zeggen wat de mindere punten zijn,en als Nac weet wat de mindere momenten in de wedstrijd zijn en ze werken daaraan,wordt het alleen maar beter bij Nac,en dat willen we allemaal toch,of niet soms?
Gudelj viel goed in, Fouad aardig, misschien net iets eerder wisselen ! En een complex mag er niet zijn, die wordt je aangepraat, gas erop gvd !
Jack stop nou maar, debiel die je er bent.
Moet je eens in m'n gezicht zeggen dit, dan zal ik jou eens even afzeiken over je verbouwde kop klootzak. Als je het allemaal zo goed weet, waarom sta je daar zelf dan niet!
Echt een kneusje ben jij zeg bijdehante pipo!
Jack de kneusje,je praat als een jongentje van 11,zonder verstand,en een beetje normaal Nederlands is ook wel moeilijk voor jou.