Wij gaan niet opzij

Rutjes: "We mogen en we kunnen niks"

Graeme Rutjes krijgt de afgelopen tijd nogal wat kritiek te verduren, niet in de laatste plaats van schrijver dezes. Meest recente aanleiding voor kritiek is de constructie rond de huur van Stipe Perica. In gesprek met Omroep Brabant licht Rutjes een en ander toe. Rutjes: "Als NAC zit je niet echt in een luxepositie. We staan met de rug tegen de muur. NAC zit in categorie 1, we mogen en we kunnen niks. Alles wat we doen moeten we verantwoorden bij de KNVB. Chelsea kwam er op terug dat Stipe gratis zou komen. Dan moet je wat anders. Wij kunnen helaas de eisen niet stellen. Bovendien zou hij onder Gudelj gewoon spelen." Zoals bekend werd Gudelj door Rutjes en co ontslagen en onder de nieuwe trainer Robert Maaskant start de spits niet meer in de basis. Ben je dus mooi plots naast een afkoopsom voor een trainer óók een huursom voor een speler kwijt. Toch vindt Justin Goetzee de kritiek op Rutjes niet terecht: "Ik schaam mij niet voor deze deal. Het wordt gebruikt als stok om Graeme Rutjes mee te slaan." Nou ligt er inmiddels een klein bos aan stokken om Rutjes mee te slaan, maar soit. Rutjes merkt terecht op dat hij niet alleen handelt: "Ik verantwoord alles wat ik doe. Ik heb meerdere malen contact met de Raad van Commissarissen. Zij zijn op de hoogte van alle zaken die ik doe. Het is aan hen om te oordelen." Nou, heren van de RvC, laat eens wat van u horen.

Bron: B-Side Rats, Omroep Brabant

Vorig bericht
Van der Weg is hersteld 68 reacties
Volgend bericht
NAC Museum stelt opening uit 23 reacties
Advertentie
66 Reacties
0   0  
oosterhout3

Edit BSR: Dat is wel erg onvriendelijk

0   0  
Nicky

Ik zeg... goeie deal om die jongen hier te kunnen laten spelen. Ik begrijp de kritiek ook niet. Het gaat hier om een talent van Chelsea. Alsof die club niet 10-tal andere opties heeft voor zo'n als het clubje in Breda.

Wat me alleen dwars zit is dat ik niks lees over wat als er een blessure of schorsing (niet onmogelijk in het geval van Stipe) het totaal aantal wedstrijden beïnvloed.

0   0  
brutes

Stipe en Fernández samen in de spits
Adje dr uit zondag

0   0  
Ton

Poenten slijpen aan die stokken!! Nee gekheid, hoelang gaan we op deze voet door. Rutjes heeft meer dan eens bewezen dat het te hoog is gegrepen. Het TD wezen.(contract constucties, salarissen van ex spelers, de DVDtje en kan nog wel ff doorgan) Het is en wordt straks een cliche om deze man te ontslaan. Kan ook gewoon niet begrijpen dat de beste man zelf niet met een handdoek gooit. NOAD is nooit verkeerd bij onze Bredaase trots. Maar de NOAD van Rutjes..... Hij zou zo nog is een jaar doorgaan. OMG.


Wij gaan niet opzij. WIJ ZIJN NAC. Rutjes niet!

0   0  
ric

@ brutus. Adje eruit........? jij wilt zeker dat we nooit meer scoren.

0   0  
signase

Tja, onze voormalige autoverkoper kon en mocht ook niets... Je had Chelsea ook gewoon een middelvinger kunnen tonen door op zoek te gaan naar alternatief voor Perica. Hoe? Wie? Waar? Nou ja, daar ben je toch voor aangenomen of niet, Rutjes?

0   0  
Van Flieger

FC Utrecht speelt vanavond in Galgenwaard tegen Borussia Dortmund, en wat heb jij voor ons geregeld Graeme ?

0   0  
gaoperd

Edit BSR: Let op je woorden. Dit is over de grens

0   0  
RV

Als ik rationeel ga denken valt Rutjes op veel gebieden ook niets te verwijten.
Ik reken het Rutjes wél aan dat hij het seizoen is gestart met Gudelj en ook de communicatie omtrent een mogelijke trainer (Verbeek, Maaskant) zorgde voor veel onrust.

Dat Rutjes een Ssewankambo en Perica moet laten gaan is puur noodzaak omdat NAC in categorie 1 zit en helemaal niets te kiezen heeft. Wat eigenlijk veel triester is dat geen enkele NAC speler uit eigen jeugd eredivisie waardig is (Seuntjens, Hooi, van Bezooijen, VD Weg, Robinson, Schalk...). Ik kan me de tijd niet meer heugen dat er 1 speler is geweest uit eigen jeugd die meer dan 10 wedstrijden in de basis heeft gestaan. Best triest eigenlijk dat we niet eens een eenvoudige rechtsbuiten kunnen opleiden maar een Afrikaanse Italiaan moeten halen uit Milaan.

Ik vraag me wel af of we de positie van Rutjes nu niet weg kunnen bezuinigen nu Maaskant er bij is gekomen. Je kunt zeggen van Maaskant wat je wilt (blaaskaak, arrogant etc.) maar ik hou wel van zijn type persoonlijkheid. Tegendraads (staat dat niet in een of ander cultuurhandvest boekje?) maar wel altijd eerlijk. Afgelopen week zat ik dan weer zo'n dom RTL programma te kijken en dan zie ik Maaskant wel weer voorbij komen op dat congres met genodigden van de KNVB. Dan kun je stellen dat het onbelangrijk is... ik vind van niet. Ik denk niet dat Gudelj of Hellemons hiervoor uitgenodigd zouden zijn.

0   0  
Da Pope

Het punt is dat Rutjes geen duidelijk beleid heeft. Hij vaart praktisch iedere week een andere koers:

- Hij begint het seizoen met Gudelj
- Hij geeft aan bewust voor jonge, talentvolle spelers te kiezen, die NAC geld op moeten leveren.
- Hij ontslaat Gudelj
- Hij kiest bewust voor Hellemons
- De talentvolle spelers blijken niet zo talentvol te zijn (Damcevski), niet vast te liggen (Ssewankambo en Boateng) of NAC geld te kosten in plaats van op te leveren (Perica)
- Rutjes kiest bewust voor Maaskant
- Rutjes kiest bewust voor ervaren spelers, die NAC in de Eredivisie moeten houden (Marcellis, Fernandez)

Echt, er is geen lijn in te ontdekken. Het is allemaal kortetermijnbeleid.

0   0  
Van Flieger

Na een jaar kun je gewoon niet meer opnieuw met steeds weer de zelfde shyte komen "er is geen geld, we zitten in categorie 1".

Dan geef je dus in feite keiharde kritiek aan de rest van de organisatie. Dan zeg je: Goetzee jij hebt niet genoeg geld opgehaald. Jij bent een minququel want door jou kan ik niks.

Wat een laffe meneer die Rutjes. Ga weg, vandaag nog.

0   0  
signase

@ Da Pope:

Je vergeet wellicht het belangrijkste: onze TD lijkt gewoon geen netwerk (is dat niet de ultieme voorwaarde voor een TD?) te hebben om via een creatieve oplossing NAC toch een veelbelovende (zowel qua spel als transfer) speler te bezorgen. Het lijkt wel alsof Van As zijn klapper heeft laten liggen.

0   0  
Konterbeek

Wij gaan niet op zij! Wij zijn NAC. Rutjes niet

0   0  
NaCCer

Dat Rutjes niks kan wordt ons langzamerhand wel duidelijk. Wat kan hij eigenlijk wel?
Rutjes heeft meermaals aangegeven dat Perica de juiste keuze is als eerste spits en het de moeite was om op hem te wachten , dan moet hij daar nu ook volledig achter blijven staan en eisen dat de trainer hem op zijn minst een eerlijke kans geeft.
Die krijgt hij dus niet bij Maaskant en dat stemt mij en velen ontevreden.
Je enige publiekslieveling laat je gaan.
Perica is voor mij nog het enige lichtpuntje van een avondje middagje NAC , de rest heb ik totaal geen binding meer mee, dat is overigens de eerste keer in de lange tijd dat ik naar NAC ga dat ik zo weinig feeling met NAC spelers heb, ze boeien me niet.
Als je dat zootje onverschillig ziet zitten ( het groepje waar ik vorige week over sprak ) op de nieuwjaarsreceptie dan lijkt het wel een schoolreisje van pubers .

0   0  
Zo ook

Uiteraard is, zoals boven aan gegeven, de RVC verantwoordelijk voor Rutjes en die keuren alles wat hij doet goed. Vandaar dat hij er ook nog zit. Zij vinden dat hij fantastisch werk levert.
Zij hebben natuurlijk ook meer inzichten dan wij hier op deze site, echter wij hebben ook een aantal zaken voorgeschoteld gekregen die niet klopten of minsten twijfelachtig waren of met een kluitje het bekende riet in.
RVC en Rutjes zijn dus een in deze.

OM nu telkens over te weinig geld te beginnen wordt ik langzaam ook moe van. Er is gewoon een spelersbudget. Hoger dan menig andere club. In de winterstop nog 300K extra te besteden!!! Geef nou gewoon eens toe dat er enorme fouten zijn gemaakt in spelerskeuzes, contracten (te eenzijdig richting spelers) enz..... Door Rutjes en RVC.

0   0  
Ouwe Jos

Dat je alles verantwoord aan de RvC wil niet zeggen dat je je werk goed doet. Deze man weet niet waar hij mee bezig is en hoe hij het moet aanpakken. Hetzelfde geldt voor Goetzee. Inmiddels wordt duidelijk dat we met gen geen steek verder komen. Fouten blijven zich gewoonweg opstapelen en ze lijken het niet te leren.

Een TD moet contracten afsluiten waarbij we beter worden op het veld en in de toekomst financieel. Zien we dit gebeuren?

Een AD is eindverantwoordelijk voor de organisatie: commercieel, sportief, communicatie, klanttevredenheid, toekomst.
Commercieel stelt het allemaal weinig voor. Vandaag de dag is een paar euro boven je eigen 'verzonnen' budget al een prestatie... Wekelijks volle bak, 6e club qua toeschouwers en waar staan we commercieel?
Communicatie? Welke communicatie?
Sportief? Help!
Klanttevredenheid? Zeggen jullie het maar. Wie herkent dit NAC nog?
Toekomst? Geen hoofdsponsor, geen waarde op het veld, failliete jeugdopleiding, morrende aanhang, pffff.
Op alle vlakken een dikke onvoldoende. Maar ach, we verantwoorden alles aan de RvC en dan is de kous af....
Deze spiraal moet doorbroken worden, en al mijn hoop is gevestigd op Robert Maaskant, een medewerker met een contract voor 6 maanden.
Laat Goetzee maar de gesloten contractjes archiveren en Rutjes een database-je van zijn contactjes aanleggen. Ze hebben al genoeg schade aangericht.

0   0  
oosterhout3

lol dat moet een td eens zeggen in het buitenland.. wij mogen niks en kunnen niks....

nee rutjes je moet zeggen 'IK KAN NIKS!!'

als nac dit jaar niet degradeert dan degradeert het nooit meer,, en mensen laten we maar blij zijn dat roda tegen pisvee door is gegaan,, dan zijn ze op het einde moe!!

0   0  
Vaque Geej

Nooit de schuld bij jezelf leggen, altijd naar een ander wijzen. Is dat het eerste wat er geleerd wordt als je bij NAC gaat werken? Lekker makkelijk geld verdienen. Ik word doodmoe van Rutjes en z'n slappe gelul over hoe het in elkaar zit. Ophoepelen!

0   0  
De Lange

Op omroep Brabant staat erbij:op t hoogste niveau wordt inmiddels getwijfeld aan zijn capaciteiten....

0   0  
ennoajseejer

de juiste titel moet zijn: Rutjes kan niks en mag alles (van de RVC).
Amen!
Hup NAC!
verder helemaal eens met Da Pope, signase, NaCCer, Zo ook, en Ouwe Jos

0   0  
Leur Noord

Er is geen stok om mee te slaan maar een heel hok aan knuppels om mee te slaan.
wat een fouten keer op keer !

0   0  
Oldskool

Zoals gemeld, die huursom is niet veel, Storm in glas water.

0   0  
Dutchbird

Ik ben niet onder de indruk van hetgeen Goetzee/Rutjes tot op heden hebben gepresteerd, maar gelijktijdig denk ik dat ik wellicht dezelfde beslissingen had genomen als ik in hun schoenen had gestaan. Er was maar een beslissing waarvan ik me toen afvroeg of dat wel verstandig was en dan doel ik op het laten aanblijven van Gudelj/Pusic na het vorige seizoen. Qua communicatie met de groep was er namelijk te weinig verbeterd, ze zochten elkaar op in plaats van naar de buitenwereld luisteren. Dat die beslissing zoveel gevolgen zou hebben bij de samenstelling van de 2014/2105 selectie had ik op dat moment niet verwacht en als iemand dat op dat moment al had voorzien dan zie ik hier graag een overtuigende tekst verschijnen.

Alle andere beslissingen had ik niet anders genomen en ik had net als Rutjes zo weinig mogelijk gecommuniceerd over situaties die nog niet afgerond zijn. Want te vroeg communiceren kost altijd geld en dat is er bij NAC niet veel.

Ik daag daarom iedereen die hier zijn gal spuwt over onze TD uit om concreet aan te geven welke beslissingen je anders had genomen (in de wetenschap dat je niet meer geld te besteden hebt dan Rutjes op dat moment had). Knappe jongen die dat lukt, zeker als hij vervolgens ook nog applaus krijgt van de rest.

0   0  
zwampie

RV
ben het niet geheel met je eens dat alle jeugdspelers niks is,ook deze werden/worden verkeerd door de trainers gebruikt.
Op moment dat het niet anders kan gooi men deze spelers voor de leeuwen en wordt er alles van hun verwacht,ook bij ajax of welke club ook breken jeugdspelers niet ineens door,en zeker niet in een slecht draaiend elftal.
Als er een mogelijkheid was om een speler speelminuten te gunnen wanneer het kon,liet men ze op de bank zitten.

seuntjes kan aardig voetballen alleen NOAD zit het niet goed genoeg bij hem dus hier heb je gelijk.

Hooi heeft nooit echt een aantal wedstrijden achter elkaar kunnen/mogen spelen om een complete kijk op te krijgen want wisselde goede wedstrijden met slechte wedstrijden af en zodra men maar 1 a2 wedstrijden slecht speelde werd hij meteen gewisseld,wat je bij veel andere spelers niet ziet. En starten dit seizoen toch goed tot zijn blessure.

v Bezooijen viel toch aardig in en deed het helemaal niet verkeerd ,is door een blessure en door nieuwe spelers buiten de basis gehouden,maar denk dat hij ook makkelijk naast marcellis kan staan en dan mee kan.Werd tevens gebracht op moment dat het moest en er totaal geen beleving in het elftal zat en geen ervaring in het hart van de verdediging stond. Overigens niks minder als Drost.

vd Weg weet ik eerlijk gezegd ook niet,speelt de ene wedstrijd de pannen van het dak, en zo maakt hij de onmogelijkste fouten en heeft geen rust in zijn spel zitten.

Robinson kan je niet over oordelen,wat zijn, zijn kansen geweest.

schalk had je toch nog goed kunnen gebruiken,je ziet als buitenspeler bij gae dat hij toch menige verdediger het moeilijk maakt en pikt zo en dan een doelpunt mee als buitenspeler, en wat zeer belangrijk is NOAD om het de tegenstander moeilijk te maken,wie brengt dit nu wel bij ons.

hebben we het nog niet over vermeer en El Allouchi gehad ,wat zijn hun kansen en welke krijgen ze, of krijgen zij pas een kans als het echt niet meer anders kan.

Er zijn ook maar weinig trainers geweest die een speler inpassen op het moment dat het kan, of met 1 speler in de basis inpast. Ook maaskant durft het niet aan en wil alleen spelers die ervaring hebben,maar of deze ervaring nu eruit komt is een andere vraag,net zoals je af kan vragen of Perica samen met Robinson een aanvalsduo had kunnen wezen.

0   0  
H.V.M.

Bij Willem Nul hebben ze óók geen geld, maar die halen wel Willie Overtoom! Speelt waarschijnlijk a.s. zondag mee!!!
Er was toch een "apart potje" voor een nieuwe trainer? Dat zou niet ten kostte gaan van eventuele versterkingen! Netto blijkt er drie ton binnen te zijn voor de dus beloofde versterkingen.
Inmiddels lopen er zo ongeveer meer spelers( gratis!!) de deur uit, dan dat er nieuw binnenkomen!!!! Zijn die drie ton er dan al doorgedraaid???
Elke dag treden ze met nieuwe onzin naar buiten. Het is niet meer te volgen.

0   0  
Gilze

Er zijn onderhand nog meer spelers weggegaan dan dat er bij zijn gekomen. Maar rutjes met z'n mooie praatjes probeert het allemaal te verbloemen. Aankopen op verkeerde posities of te duur, totaal onbekwaam die vent.

0   0  
ypelaar

Als er Zondag verloren wordt van de kruikjes is het seizoen voorbij, de nacompetitie zal nog moeilijk zat worden (Zie roda).
Dus graag een back erbij, en dat moet kunnen.

0   0  
ome cor

NAC heeft de afgelopen jaren een heleboel verkeerde keuzes gemaakt en daar is Graem Rutjes er 1 van.
Een ubergeile sponsor voelde zich zo begaan met NAC dat hij iemand uit zijn golfkringetje wist die ooit eens betaald voetbal had gespeeld op respectabel niveau. Iemand die zelfs de warming up mocht doen met het gouden Oranje van 1988. Weet die sponsor veel dat ongeveer daar alle voetbal know how van deze ex-prof ophoudt en dat de beste man een enorm netwerk heeft..............in de golf scene.

Gudelj had vorige zomer al vervangen moeten worden en Rutjes met hem !
Dan had NAC niet als een aanhankelijke puppy achter Chelsea aangelopen om Perica maar gratis te krijgen.
Dan hadden alle andere spelers die Gudelj wilde hebben nooit gekomen.
Dan waren Kwakman en Schalk niet weggegaan met een zak geld van NAC cadeau.

Ik verdenk onze keeper en spelers GEEN VAN ALLEN van matchfixing. (Wij niet niet allemaal kruiken hè) Voor het zelfde geld is er voor de aandeelhouders aan een soort van matchfixing door onze club voor een paar ton naar de klote te helpen en zelf met weddenschappen een veelvoud van hun investering terug te winnen ?

RUTJES ROT OP !

0   0  
zwampie

hvm
ja en......
als rutjes deze speler gehaald had was er ook commentaar op gekomen,omdat hij en bij az niet slaagde en bij zulte maar enkele minuten gespeeld heeft afgelopen half jaar en het weer een middenvelder betreft......toch?

0   0  
NAChart

Blijven slaan

0   0  
signase

@Dutchbird:

Als ik zou weten hoe het beter had gemoeten, dan had ik wel bij NAC aangeklopt om het werk van Rutjes over te nemen. Jouw verhaal onderschrijft (al is dat niet je bedoeling) precies de kritiek die velen hier op onze TD hebben: we zouden het zelf niet slechter, maar net zo bar slecht kunnen als hij. MEt andere woorden: Rutjes doet het niet beter dan de eerste de beste stuurman.

0   0  
Ewald de Bruijn

21-1-2015 10:59 - Mitchell Te Vrede is onderweg naar NAC Breda. De spits van Feyenoord komt in Rotterdam niet veel aan spelen toe en NAC wil hem tijdelijk naar Breda halen.

Dit wordt gemeld op onder andere het supportersforum van NAC. Volgens een bron zal NAC vanmiddag de komst van Te Vrede wereldkundig maken. De spits van Feyenoord zal op huurbasis de Bredanaars gaan versterken.

Enigszins opmerkelijk is dit wel te noemen gezien NAC het financieel zwaar heeft. NAC haalde eerder Guyon Fernandez binnen als versterking voor de aanval. Nu huurling Stipe Perica mogelijk deze maand nog naar Udinese vertrekt, is Te Vrede in beeld gekomen bij NAC. De reden dat Feyenoord hem tijdelijk wil laten gaan zou zijn omdat Mike Havenaar in beeld is bij de Rotterdammers.

Ook zou Ruben Ligeon dichtbij een tijdelijke transfer naar NAC zijn. De verdediger staat al langere tijd in de belangstelling van de Bredanaars en Ajax zou openstaan voor een tijdelijk vertrek.

0   0  
Pike Mujkic

Willie Overtoom misschien naar de kruiken.
Die had ik graag bij NAC gezien.
Overigens wel een grappige uitspraak van Graeme: "We mogen en we kunnen niks." Ik neem aan dat het eerste deel op categorie 1 betrekking heeft en dat het tweede deel op zijn eigen presteren slaat.

0   0  
Nacdictive

@Dutchbird: Natuurlijk had hij een hoop anders kunnen/moeten doen:
1. Niet (alleen) naar de pijpen dansen van een trainer, de TD is immers voor de (middel)lange termijn en niet voor de korte termijn. Dit is niet zwartwit dus enkele huurlingen was geen probleem geweest maar wel de constructies die ze nu hebben 'bedacht'.
2. Inzake Perica had hij ook een plan B en C klaar moeten hebben, wat als Stipe niet komt of Chelsea dwars gaat liggen, wat nu ook gebeurd is. Overigens voor de Perica-fans (en ik mag hem ook bijzonder graag zien spelen als pinchitter) het zegt toch ook voldoende dat er 0,0 interesse van andere clubs was voor Stipe... Anders had Chelsea hem toch tegen betere voorwaarden kunnen verhuren.
3. Het spelersbudget is 3,6 milj Euro, veel andere TD'en hebben alleen natte dromen van dit bedrag... Afgelopen jaar zijn Lurling, Kwakman, Schalk, Buijs, Hadouir, Gillissen weggegaan/weg gestuurd, hiervoor terug Falkenburg, De Kamps, Tighouadini, Matic, Damcevski waarbij deze kosten zich dan op zouden moeten heffen, anders is het niet zo'n probleem om Boateng, Perica en Ssewankambo te halen. En die eerste vraag: deze kosten zouden zich dan op moeten heffen fascineert me wel want dat zou betekenen dat enkele grootverdieners gegaan zijn en er grootverdieners terug zijn gekomen (waarbij ik vermoed dat Adje, Matic en Falkenburg goed verdienen maar het lijkt me waarschijnlijker dat De Kamps en Damcevski geen exorbitant salaris vangen)... Als ik er helemaal naast zit (wat zou kunnen) dan ben ik benieuwd hoe jullie dit zien of hoe het zit.
4. Het verlengen van het contract van Gudelj ondanks dat er al (terecht) veel kritiek op hem was, laatste halfjaar 2013/2014...
5. Keuze voor Hellemons.. In gesprek met Verbeek (terwijl hij zeker niet haalbaar was) gewoon om de aanhang tevreden te houden of was er wel een reeele kans dat Verbeek gehaald zou kunnen worden? Vervolgens is er na het afkesten van de deal met Maaskant geen plan B en gaan we ondanks het functieprofiel (iemand met ervaring) met Hellemons in zee...
Ik kan zo nog wel wat dingen verzinnen, ben benieuwd hoe jij dit ziet Dutchbird? of anderen natuurlijk..!

0   0  
Svt076

Gaat hij dit zeggen bij elke fout die die nog gaat maken?

0   0  
TpT

Als we toch niets kunnen en mogen kunnen we er net zo goed mee ophouden he?!

Weer een waardeloze verklaring waaruit blijkt dat de kritiek totaal niet serieus wordt genomen. Als je alle gevallen individueel bekijkt is overal wel iets voor te zeggen. Het probleem is echter dat er totaal geen visie is. Daarnaast is Gudelj eruit geflikkerd zonder dat Rutjes ook maar enig idee had over een oplossing.

Iedere kritiek wordt nu doorgeschoven naar Gudelj: Gudelj had Perica wel opgesteld, Gudelj wilde spelers hebben die het niet bleken te hebben.

Allemaal leuk en aardig Graeme, maar wordt jij niet betaald om de touwtjes in handen te hebben? Had jij geen enkele bevoegdheid om bijvoorbeeld een keer "nee" te zeggen? De selectie die er staat is 100% verantwoordelijk van Rutjes. Dat hij deze verantwoordelijkheid niet heeft genomen is duidelijk, maar dan moet je oplazeren want dan voeg je dus niets toe.

In het organigram staat Rutjes toch boven de hoofdtrainer?

Ik ben het beu om als kudde domme koeien behandeld te worden. 95% van de kritiek is in mijn ogen gewoon terecht, waarom hoor ik dan geen greintje zelfkritiek?

Alles wordt afgeschoven op de financiële situatie en op Gudelj die blijkbaar van Rutjes zelf de mogelijkheid heeft gekregen zijn eigen koers te bepalen.

Natuurlijk is de financiële situatie waardeloos maar als je zelf al zegt hierdoor niets kunnen, pleur dan alsjeblieft op. Maakt weer een tonnetje vrij...

0   0  
Nacdictive

@TpT: helemaal mee eens..

0   0  
Ouwe Jos

@ Dutchbird
Ik vind het een zwak punt dat je wil maken. Ook jij moet zien dat zowel Rutjes als Goetzee totaal niet functioneren. Maar ook ik pak graag de handschoen op:
* spelers halen op minimale informatie zoals DVD's en verhalen van zakenwaarnemers: dat zou ik als TD nooit, maar dan ook nooit doen. Zaken worden veel mooier gemaakt, dan ze daadwerkelijk zijn en je weet nooit wat voor vlees je in de kuip hebt. NAC is een eigenaardige club waar de aanhang een bepaald type op het veld wil, en je zal een speler vaak gezien en gehoord moeten hebben, eer je weet of hij bij de club past.
* transferabele spelers zou de nieuwe strategie zijn aldus Rutjes; hoe kan je dan dit soort contracten afsluiten. Iedereen lijkt hier de deur uit te lopen zonder vergoeding. Hoe ga je in godsnaam transfersommen binnenhalen? Ik zou alleen spelers binnenhalen waar een NAC daadwerkelijk een transfersom voor kan verlangen bij goed presteren. Niet van dit soort belachelijke constructies als met Boateng en die Zweed.
* aanstelling Hellemonds; de hele wereld ziet dat NAC smacht naar een sterke en ervaren trainer, maar Rutjes gaat voor een onervaren vent. Waarom? De selectie heeft een goed gevoel bij hem. Dezelfde selectie die er met de pet naar gooit.... Ik zou meteen gegaan zijn voor Maaskant.
* de hele communicatie omtrent de nieuwe trainer: om te janken. Kom met een duidelijk verhaal en houd je daar aan, of zwijg en open je muil pas tijdens de presentatie van een speler.
* Constant verschuilen achter geen geld. Dat wist hij toen hij de baan aannam, dus dat kan geen excuus zijn wanneer hij de dingen niet voor elkaar krijgt. Ik zou dat nooit als excuus gebruiken. Het was een gegeven vanaf het begin.
* De situatie Lurling: Lurling en Gudelj gedragen zich als kleine kinderen en Rutjes doet niets aan damage control. Ik had ze per direct naar mijn kantoor laten komen, op hun flikker gegeven, een goed gesprek laten voeren en de pers laten weten dat eea intern goed besproken was.
* Communicatie in het algemeen: NAC loopt alleen maar achter de negatieve berichtgeving aan. Ik zou het initiatief in eigen handen houden. En wees vooral eerlijk.
Ik ben geen TD, en ben er totaal niet geschikt voor. Ik weet inmiddels redelijk wat ik kan en niet kan. Rutjes schijnt dat inzicht volledig te missen.

0   0  
Korneev

Weer eens met TpT, had gisteren ook al een hele rake reactie!

0   0  
AANDACHT

HET VERHAAL RONDOM VREEMDGAAN EN ZWANGERSCHAP BLIJKT EEN GOED VOORBEREIDE PROPOGANDA ACTIE TE ZIJN VANUIT HET TILBURGSE !!!!!!!

LATEN WE JELLE MAXIMAAL STEUNEN !!!

0   0  
Frituurpan

@TpT

Jij hebt er verstand van! Zou jij niet ff een transferperiode kunnen invallen voor rutjes?

0   0  
leeuw

Rutjes kan niks, maar dan mag hij eigenlijk ook niks tóch!

0   0  
Toontje

Kunnen niks dat is al ruimschoots bewezen dacht ik zo...! Mogen dat had je kunnen weten als je het kon...sukkel..!
Zelfs een golfbal heeft meer IQ

0   0  
Henry

Vaak lees ik hier dat mensen geen fan zijn van adje.
Ik ben zelf ook niet echt een fan maar ik moet wel toegeven dat hij de enige is op dit moment die nog een doelpunt kan maken.
Als we adje niet meer hebben wie hebben we dan nog?
perica,Seuntjes,Falkenburg?
Allemaal hardwerkend maar geen echte spitsen die vaak scoren.
Misschien Fernandez? Ik moet het nog zien.....

0   0  
Kinderkaartje

@Henry

Ach geen fan van Adje wil ik niet zeggen. Maar ik vind het wel een one-trick-pony.
Hij pakt de bal nog liever op en slikt em in, dan dat hij em afgeeft.
Tegenstanders weten dat inmiddels ook en kunnen met drie man druk zetten. Dat betekent eigenlijk dat er twee man vrij moeten staan, maar nog gaat Adje voor de actie.

Die dus meestal op niets uitdraait. Als hij zijn acties nou eens kon afwisselen met goede voorzetten (dus niet op zak-hoogte) dan was hij veel dreigender en kwam er veel meer variatie in het spel van NAC.

Dan zou Perica veel beter uit de verf komen en er inmiddels al 10 in hebben liggen.

Ik vind het rendement van Tighadouini (?) gewoon veel te laag voor een speler van zijn alure.

0   0  
Hans

Ik ben benieuwd of er al gesprekken hebben plaatsgevonden met potentiële hoofdsponsors.
Ook of men gesproken heeft met Cheaptickets/Travix, dat ooit bij AZ informeerde naar het sponsoren voor een half jaar na het debakel rond hun suikeroompje.
By the way...dat kostte (toen al) ruim een miljoen....voor een half jaar!!

0   0  
de muzikant

Ze hebben gelijk: Rutjes kan niks.

@alle kruiken: welke trainer liep ook weer in z'n roze zakdoek te snotteren dat een categorie I club "zomaar" zijn selectie ging uitbreiden en nieuwe spelers ging halen??? Inmiddels is in het Bredaasche minder uitgebreidt dan in het stiltegebied ten oosten van ons.

0   0  
NaCCer

@ kinderkaartje, @ Henri, probleem met Adje is dat het geen lopende speler is, hij doet bijna alles vanuit stilstaande positie, een gemiddelde back heeft het na 10 minuten wel gezien en geen problemen de rest van de wedstrijd .
Adje moet diep gaan, buitenom en er moet een verrassingselement aanwezig zijn.
Dat stilstaande voetbal en steeds binnendoor slenteren heeft weinig effect.
Maar ik ben bang dat Adje niet erg snel is , ik zie hem zelden of nooit op snelheid een duel winnen, laat staan mee terug verdedigen, laat staan buitenom gaan en een voorzet afleveren.

0   0  
stefan

Uit betrouwbare bron kan ik melden dat Umbro wil stoppen bij Nac. Masita wordt genoemd als opvolger.
Bron: Sportdetailhandel

0   0  
NaCCer

@ De muzikant, dat was geen trainer hoor, dat was Kogeloog uit Kaatsheuvel, je weet wel de Efteling. ;-)

0   0  
Kinderkaartje

@stefan

Leuk grapje (Kruik?), Masita staat op omvallen of is omgevallen.

0   0  
Badeend

Wat een domme praat hier. Allemaal mensen die het beter weten en gemakkelijk achteraf kritiek leveren zonder de echte situatie te kennen of mee te nemen in hun 'argumenten'. Een stuk of 3 fatsoenlijke, slimme reactie. En de rest is papegaaien.

En die hans delen is echt de grootste lul van allemaal.

0   0  
Pathe

@Badeend

Blijkbaar ken jij de situatie wel om deze stelling te kunnen innemen? Leg eens uit wat iedereen verkeerd ziet?
Nu is ook jou bericht een loze kreet!

Verder IEDEREEN ACHTER NAC ZONDAG!!!!!!!

0   0  
RwE

Hoe kan het nu weer dat GAE Verhoek huurt en wij niet eens een gesprek hebben gehad met Feyenoord.......

0   0  
Pathe

@ Aandacht

Verhaal over Jelle is inderdaad al een aantal weken geleden in omloop gebracht door de Kruiken. Blijkbaar doen ze er alles aan om onze spelers en achterban te intimideren. Dit gaat te ver en raakt onze speler. Wat een hopeloos volks is dit !!!!!

0   0  
@pathe

whauaha hoest calimero.... bij braber heel stoer stickertjes plakken op zijn brievenbus gaat niet te ver? hou toch op man jankzak

die Rooie clown heeft buiten het potje gepiest en iedereen mag en zal dat weten!

ps: overigens ''het is die BRABER jaja..'' verdiende overigens wel een sticker ... was genieten he ;)

kusjes

0   0  
arie

Dat je niks kan hebben we onderhand zelf al wel kunnen constateren ja.
EXIT

0   0  
Gianfranco Zola

Ze winnen na 5 jaar een keertje van ons, en gelijk weer zo'n grote mond.
Notabene een Bredanaar die de winnende maakt.
Adri Bogers komt ook uit Breda en in het seizoen 2012-2013 kwam hun reserve keeper notabene uit de NAC jeugdopleiding.
Je zal toch maar een hekel aan Breda hebben en dan draait je halve geschiedenis alleen maar uit Bredanaars
In de jaren 70 hadden ze steun nodig uit Breda
Henk van Rooij met een NAC sjaal om

Know your history kruikjes!

0   0  
Frans

Oproep:

Zaterdag 10.00 @ Zundert
Zondag 10.00 @ Onze Henk

0   0  
rotallemaalmaarop

rutjes neem nou eens verantwoordelijk voor je eigen falen slappe zak, jij zet in ieder contract van die rare clausules en je laat iedereen gaan die zegt zich niet prettig te voelen.

0   0  
rotallemaalmaarop

*heid

0   0  
rotallemaalmaarop

badeend, laat je nakijken zwakzinnige, andere beschuldigen en zelf ook extreem onbeschoft zijn, wat zullen je ouders trots zijn op je zeer beperkte vermogen.

0   0  
scheppioni

Alleen al om het feit met de beslissing in afgelopen Mei, betreft de trainer en het roepen in november over zijn opvolger, is er bij mij maar ene conclusie, de slogan van een aantal jaren geleden in een tv programma :
Graeme, je bent de zwaktste schakel ! Maar ja, blijkbaar nog steeds, wie betaald bepaald !
Voor de heren spelers : de DOOD of de GLADIOLEN zondag !!!

0   0  
witlof

Kletspraat Rutjes je bent bij KNVB geweest en je plan mocht je doen. Dus....stop met jokken en calimero gedrag....leg uit wat de versterkingen zijn icm spelers die weg zijn en waar is dat opgehaalde gelde gebleven?

0   0  
Dutchbird

@NACdictive @Ouwe Jos
Respect voor jullie analyse. Ik ben het niet met alles eens maar dat hoeft ook niet op zo'n forum. Jullie post is laat zien dat we hier meer kunnen dan alleen maar "rot op" en "fuck off" roepen, of natte dromen posten over onhaalbare spelers.

0   0  
Ratkopf

En weg is ook Perica, richting Udinese nog wel. Daar gaat hij dan, de meest effectieve spits uit de Eredivisie van vorig seizoen. Kreeg dit seizoen amper een fatsoenlijke bal om binnen te werken. Deze jongen was bij pakweg Feyenoord of Twente op dit moment topscorer van de eredivisie geweest. Had hem graag samen met Fernandez in de aanval gezien

Laad alle berichten na dit bericht in