Wij gaan niet opzij

Rutjes: "NAC gaat plezier beleven aan Ligeon"

NAC heeft de komst van Ruben Ligeon vandaag afgerond. De verdediger wordt tot het einde van dit seizoen van Ajax gehuurd. De huur wordt bekostigd met het geld, dat vrijkwam na het vertrek van Stipe Perica. Technisch directeur Rutjes is blij met de nieuwe rechtsachter: "Wij hebben ons de afgelopen weken georienteerd op versterkingen op de backpositie. Ligeon is een gretige verdediger en een modelprof.  NAC gaat veel plezier aan hem beleven."

Bron: B-Side Rats, NAC

Vorig bericht
Ligeon: "Maaskant gaf me een goed gevoel" 72 reacties
Volgend bericht
Ruben Ligeon naar NAC 74 reacties
Advertentie
111 Reacties
0   0  
mf3

Helemaal top.

HUP NAC

0   0  
arie

Rutjes moet zn bek houden, dit komt echt niet uit zijn klapper.

Maaskant voor TD!

0   0  
bredafun

Wat is het toch allemaal heerlijk makkelijk als je n titel en t salaris van een directeur elke maand krijgt. terwijl een ander je werkt loopt te doen.
Strijken met de eer van iemand anders. Het lijkt Rutjes wel!!!!

0   0  
blof

Vind de linksback positie het zwakste bezet, dus ben benieuwd of we daar ook nog versterkingen kunnen verwachten.

0   0  
bredafun

@Blof, & een spits die zich ook spits mag noemen ipv onze nieuwe jan klaasen die nog niks heeft laten zien dat ie nu spits is!
wat n stijve plank zeg!

0   0  
NAChart

Rutje ...pffff.. Wa een EIKEL

0   0  
Wanny

Marcellis, Ligeon, Koch, Fernandez.

Dat zijn toch zeker geen verkeerde spelers voor NAC. Nu Damcevski nog weg zien te werken, dan heb je kwalitatief betere spelers, die ook nog eens makkelijker zullen communiceren. En met een trainer die het klappen van de zweep kent.

Jammer dat we dit niet aan het begin van het seizoen hadden.

0   0  
Dun Diëe

We kunnen ook te ver doorgaan in kritiek. Alsof Rutjes de hele dag uit z'n neus zit te vreten. Hij heeft veel te weinig ervaring als td en heeft van de zomer compleet de verkeerde spelers gehaald maar Ligeon is een prima versterking. En volgens mij hadden ze Ligeon al op het oog voordat Maaskant kwam.

0   0  
G00ser

Even buiten het kritiek op onze TD, denk ik dat we tevreden mogen zijn over de aanwinsten: Maaskant, Koch, Marcellis, Fernandez en Ligeon.

Nu enkel zorgen dat we punten gaan pakken, te beginnen bij Excelsior!



Enige waar ik mij een beetje zorgen over maak is het spelersgat dat we krijgen na dit seizoen, gezien de halfjaar contracten en huurconctracten. Maargoed, eerst maar eens overleven in de Eredivisie.

0   0  
Sjef de gevulde koek

Inderdaad prima aanwinsten. Alleen jammer dat fernandez pas over 5 wedstrijden echt fit is dan is de competitie bijna afgelopen. Dat is natuurlijk echt waardeloos

0   0  
Vaque Geej

Rutjes hoeft niet te doen alsof hij Ligeon op zijn lijstje had staan. Dit komt door Maaskant. Meneer Rutjes heeft waarschijnlijk alleen een pen geregeld voor het ondertekenen van zijn contract.

0   0  
go2

Prima aanwinst. Ben benieuwd zaterdag.
Hoop dat het vanavond een zware wedstijd wordt voor Excelsior met verlenging..... ;)

0   0  
Naamloos

Rutjes hou je bek en ga niet pronken met iets wat jij niet regelt. Schaam je kapot. Opdonderen droeftoeter

0   0  
nachoreca

nog 1 aanvaller en alles is geregeld! en dan als de nondeju dat excelsior drie punten afpakken...volgens mij hebben we daar nog eea. recht te zetten...!

0   0  
Leur Noord

Maaskant voor dubbel functie...........Maaskant voor dubbel functie!!
Zo en die jonkies van die premier clubs er nog bij.
alleen jammer dat we aan het begin van Volgend seizoen niet eens 11 man hebben om op te stellen.

0   0  
bredafun

@naamloos, als je commentaar geeft op iemand, dan ook zo fair zijn om je naam erbij te zetten :)

0   0  
Wanny

Blijkbaar weten een hoop mensen hier hoe het precies gegaan is.

0   0  
Geel zwart

Verdediging staat nu wel. Amieux, Roover en helaas ook Drost kunnen basisplaats vergeten.

0   0  
F7

Een back moeten scouten is triest ! Die moet je zelf opleiden dan hou je geld over voor andere posities !

0   0  
rutjesrotop

jij moet echt je beperkte smoel eens gaan houden.

0   0  
rutjesrotop

op de rand van degradatie en dan durf je zulke uitspraken te doen nadat je al 6 mislukte spelers gehaald hebt.
iedere week lelijk voetbal voorgeschoteld krijgen en nooit genieten.

0   0  
@ bredafun

Alsof we van jouw nickname wijzer worden wie je bent :-)

0   0  
NR

Laten we niet concluderen dat meneer Rutjes niks heeft gedaan aan deze goede aanwinst. Daarnaast zegt hij geen éénmaal "ik", maar "wij". Hij loopt dus niet te pronken en slaat zichzelf niet op de borst.

Net als bij alle andere clubs is een gesprek met zowel de technisch directeur als trainer doorslaggevend voor een speler. Nu Rutjes met Maaskant aan kan schuiven, geeft de speler in kwestie zeer zeker een beter gevoel dan met de voorgangers van Robert. Lof dus voor beide.

Of zijn Overmars en Van Geel ook een stel paarden, omdat een speler voor een andere club kiest na een gesprek met de trainer van de concurrent (Odegaard en Ziyech)?

Vól achter NAC nu!

0   0  
The Don

Wat is het plan voor komend seizoen? Of we nou degraderen of erin blijven er moeten altijd een stuk of 6/7 spelers bij gaan komen + mogelijk een andere trainer.

0   0  
Ratkopf

Een compleet nieuwe achterhoede incl. Kenny op lb. Vind Kenny echt profvoetballer onwaardig zeker in balbezit. Maar zich vastbijten in een tegenstander en vervolgens de bal de tribune in rammen is aan hem wel besteed. Vond hem tegen Willem II eindelijk weer eens een keertje fatsoenlijk spelen in ieder geval.

0   0  
Oldskool

Wie zegt dat Ligeon uit de koker van Maaskant komt? Beetje rare reacties.

0   0  
Sjef de gevulde koek@ The Don

Zonder geld en met mensen op plekken zonder visie. Zal dit de komende jaren nog wel zo blijven. Ik zou niet weten hoe dit zou moeten veranderen. Na dit seizoen kun je weer opnieuw beginnen.

0   0  
Kinderkaartje

@NR

Eindelijk is gewoon commentaar in plaats van alle RutjesRotOpRoepers.
Zei dat gisteren ook al bij het Koenders topic.
De zaakwaarnemer van Koenders informeert naar de interesse van NAC in Koenders, onze Tilburgse VI journalistje spint dat naar NAC overweegt Koenders, zaakwaarnemer ontkent (omdat NAC een soort vna Nee geeft en Milano dus gewoon in Almelo blijft) en iedereen gaat vol op t orgel op Rutjes.

En zo nu ook weer. Volgens mij is de naam Ligeon al lang gevallen voordat Maaskant aan boord was, en iedereen staat hier weer om de kop van Rutjes te schreeuwen.

Het komt er kortom op neer dat alles wat fout gaat Rutjes zijn schuld is, en alles wat goed gaat op t conto van Maaskant komt.
Tuurlijk maakt Rutjes ongelofelijke blunders, heeft hij weinig ervaring en weinig netwerk, maar zou het het toch zomaar eens kunnen zijn, dan hij heeeeeel soms ook iets goed doet? Geef hem dan ook de credits, of hou gewoon je mond, als je geen complimentje in zijn richting over je lippen kunt krijgen.........

0   0  
witlof

Mooi, volgend seizoen moeten er 12+ nieuwe spelers komen.

0   0  
Cor Taxi

@Leur Noord.Eerst even de club veilig stellen en op plaats 13 eindigen.Van de zomer zien we dan wel weer.Al zullen ze lering getrokken hebben, hoe het dus niet moet.Ik denk dat de gifbeker leeg is.:-)

0   0  
JF

Vind de negatieve reacties zwaar overdreven. Er word geschreeuwd om nieuwe spelers en volgens mij is dat gelukt. Koch, Marcellis, Fernandes en Ligeon zijn allen verbeteringen op de vorige spelers.
W2 was niet sprankelend maar wel kansen op de winst. Deze hadden ze voor de winterstop niet. Ik heb er erg veel vertrouwen in. Op naar Exelsior

0   0  
JF

Alleen Ssewankambo vond ik jammer maar valt te vergelijken met Ligeon.

0   0  
castle

DENK IK NIET ....WE SPELEN ZONDER MIDDEN VELD.DUS DE ACHTERHOEDE HELPT NIET...DE SPITS WIE OOK ZAL NIET SCOREN...

IK HOOP DAT WE NACOMPETITIE SPELEN..WAAAAR BLIJFT DIE

0   0  
Wanny

Kan juist ook de redding van de club zijn dat er niet teveel verplichtingen zijn voor volgend seizoen. Als je degradeert zijn al die jongens veel te duur en dan is het faillissement nabij.

Mochten ze degraderen, dan zijn alle huurlingen weg. Adje, Matic en Falkenburg zullen wel wat anders vinden. Drost, Swerts en Amieux hebben een aflopend contract.

Dan blijf je misschien alleen zitten met Suk, De Roover en De Kamps en jonge gasten als Seuntjens en Kenny. Dat zullen niet de allerduursten zijn in de selectie.

Probleem zou nog wel Ten Rouwelaar kunnen worden. Zal nu niet al te veel belangstelling voor zijn en waar krijgt ie hetzelfde salaris als bij NAC?


Als NAC erin blijft heb je inderdaad wel zomaar een stuk of 7 nieuwe, eredivisiewaardige spelers nodig.

0   0  
G00ser

Oke...STEL,...we eindigen keurig op plaats 13 en we gaan vrolijk de zomerperiode in op weg naar het nieuwe seizoen.

Dan zullen we hoogstwaarschijnlijk afscheid gaan nemen van:
- Dirk Marcellis
- Menno Koch
- Guyon Fernandez
- Ruben Ligeon
- Robert Maaskant
Niet uitgesloten dat 1 van de bovenstaande zijn contract verlengd natuurlijk, zoals Maaskant of wellicht Marcellis.

Echter, als we nu zien hoeveel kwaliteitsspelers er zijn gehaald met een beperkt budget van +- 300.000euro, dan moeten we toch met onze spelersbegroting een kwalitatief elftal kunnen samenstellen voor seizoen 2015/2016?

0   0  
Boelly

Goed zo welkom!!!

0   0  
TpT

De aanwinsten zijn goed. Jammer dat deze er nu pas zijn en binnen een team terecht komen waar het zelfvertrouwen 0,0 is. Ik hoop dat ze mentaal ook zo sterk zijn om hier niet in mee te gaan maar juist het bestaande team op sleeptouw te nemen.. Dat gaan we zien.

Verder weer makkelijk om kritiek te geven maar al deze spelers waarin in de zomer ook haalbaar geweest op Fernández na. Nu heb je een heel circus achter de rug en sta je 17e..

0   0  
Cor Taxi

@GOOser.Misschien blijft Maaskant wel!!En wie zal er volgen?Marcellis.Kan makkelijk.Het allerbelangrijkste is Maaskant behouden.De rest komt wel goed.

0   0  
nac till i die

Yes goed nieuws zie hem graag komen komt helemaal goed met onze goede oude nac!

0   0  
TON

Dacht dat Stipe gratis gehuurd werd?

0   0  
Baske

Ligeon stond voor Maaskant al op de radar, trust me. De schreeuwerige haat en scheld toon hier t.o.v. Rutjes kan wel wat minder. Het is wachten op bedreigingen zo. Toch BSR?

0   0  
G00ser

@Cor taxi

Dat bedoel ik ook. De aanwinsten hebben allemaal een half jaar contract, echter is er altijd een kans dat er een contractverlenging in zit.

- Robert Maastkant. Half jaar contract. Wellicht is iedereen zo tevreden over hem, en hij over NAC, dat er een contract aangeboden zal worden voor nog een seizoen.

- Guyon Fernandez. Half jaar contract. Heeft aangegeven NAC als tussenstap te zien, en wilt graag naar het buitenland. Ik verwacht niet dat hij blijft.

- Dirk Marcellis. Half jaar contract. Wil terug op niveau komen en grijpt de kans bij NAC aan. Wellicht bevalt het hem zo goed (zeker nu hij meteen aanvoerder is), dat hij nog een seizoen blijft.

- Ruben Ligeon. Half jaar huur. Nu kan hij een basisplaats krijgen, in tegenstelling tot Ajax. Zijn contract loopt af op 30 juni 2015, wellicht kan hij transfervrij over naar NAC.

- Menno Koch. Half jaar huur. Nu kan hij een basisplaats krijgen, in tegenstelling tot PSV. Zijn contract loopt af op 30 juni 2015, wellicht kan hij transfervrij over naar NAC.


Wellicht allemaal wat te optimistisch...maar het kan wel eens erg gunstig uitpakken voor NAC.

0   0  
Cor Taxi

@GOOser.Precies,jij hebt kijk op het spelletje.En het glas is half vol of half leeg.Het is maar hoe je het zelf ziet.:-)

0   0  
j.ae

gooser

Koch gaat bijtekenen bij PSV. Bij de rest heb je een goed punt. Laten we t hopen. Als je volgend jaar Drost en Marcellis centraal hebt is het ook prima volgens mij.

0   0  
Rijen

Kan je in omgeving Breda rookbommen halen of moet je dan echt naar Bels?

0   0  
Granada CF

@G00ser,

Mee eens. Met Maaskant hebben we tenminste een trainer met uitstraling. Dat ontbrak er nogal aan de afgelopen 5 jaar... Die moet behouden blijven. Marcellis zal afwachten wat de trainer doet, en Koch en Ligeon wellicht ook. Alhoewel die eerder voor een club als AZ zullen kiezen. Vanaf nu elk weekend scouts op de tribunes van de eerste divisie om talentvolle spelers te volgen. Contact leggen, warmhouden en als we veilig staan een contract voorleggen. Daar moet NAC het van hebben nu en de komende jaren.

Hup NAC en hala Breda

0   0  
richard

waneer gaan we eens plezier beleven aan jou rutjes?
Wat heb jij al voor elkaar gekregen behalve er een zooitje van maken het afgelopen jaar?
wanneer trek jij eindelijk je conclusie ?
de supporters hebben dit namelijk al lang gedaan...

0   0  
scheppioni

@ rutjes
Ik word pas helemaal blij wanneer ons NAC weer eens zeven tot acht kansen gaat creeeren in een wedstrijd, dat is met toch een tijd geleden zeg !!! Gaan we dit niet doen dan komt er ook op deze verdediging veel te veel druk te liggen en wordt zowat elke verdediging kwetsbaar !! Voetbal is best simpel, dan moet je het ook best simpel zien !!

0   0  
Hugo

Leuk hoor. Op papier allemaal kwalitatief beter...Nu nog heul rap een broodnodige driepunter. Hup NAC

0   0  
Oldskool

@ TpT

Marcellis was nog geblesseerd. Koch en Ligeon gingen nog voor kansen bij psv en ajaks, waren anders echt wel opgehaald door een club.
Niet 1 van deze spelers was beschikbaar in de zomer.

0   0  
Andre

Excelsior vanavond verlening en winst met penalty's gaan ze feesten . Morgen spierpijn mmmmmmm en dan zaterdag boem boem

0   0  
Naccie

@TON klopt, dit bedrag lag (zoals ik begrepen heb) klaar voor de 'boete' die Chelsea NAC zou geven als Stipe niet 20 wedstrijden in de basis stond. Nu is Stipe weg en kan dit geld dus ergens anders voor gebruikt worden.

Blij dat Ligeon erbij gekomen is, denk dat dit een goede aanwinst is!

0   0  
Sander P

@ Kinderkaartje

Goed verwoord!!

als je geen fouten maakt, dan leer je niks.
Rutjes voor de winterstop een onvoldoende. Rutjes na de winterstop, een dikke voldoende.

0   0  
Andre

Zijn andere personen (scouts met wel een netwerk en telefoon nummers die dit allemaal regelen ) wel samen met rutjes. Rv heeft deze persoon naar voren geschoven , dat os onze redding geweest tot op dot moment natuurlijk

0   0  
Obi

Plet naar GAE?

0   0  
SP1

van perica,boateng,en ssklikklikkambo zouden we ook veel plezier hebben...aldus Rutjes

0   0  
nac1

rutjes moet gewoon oprotten homo

0   0  
nac1

jij bent een kk lijer wtf zeg jij nou

0   0  
Rijen

Jaa en als sesewankambo niet was vertrokken hadden we ook geen rechtsback hoeven te halen. Dan hadden we nu van het geld wat is vrij gekomen door perica een aanvaller kunnen halen

0   0  
Rijen

Jaa en als sesewankambo niet was vertrokken hadden we ook geen rechtsback hoeven te halen. Dan hadden we nu van het geld wat is vrij gekomen door perica een aanvaller kunnen halen

0   0  
vakg

@nac1, goed niveau dat berichtje van je!

0   0  
Kinderkaartje

@nac1

Gaat het jongen?
Was de sgool vroeg uit vandaag?

0   0  
Krapp

Sooo, die nac1, die is wel stoer.... Not..

0   0  
NACpoleon Bredaparte

@ GOOser, mooi lijstje man!

Ik ben erg benieuwd wat Ligeon gaat klaarspelen de komende wedstrijden. Zou zomaar een mooi krijtlijn duo kunnen worden met Matic/Sarpong.

Nog maar een paar dagen en dan kunnen we de balans eens écht gaan opmaken. Dan kan Maaskant samen met de selectie de bajonetten gaan slijpen voor lijfsbehoud en de TD zijn plan de campagne voor de komende maanden ten uitvoer brengen.

*Tromgeroffel tot aan de transfer deadline*


HUP NAC!

0   0  
knettergek

Ja...dit gaat de vrijheids van meningsuiting te boven.

0   0  
Ed

Zaterdag 3 punten pakken en je hebt aansluiting. Hoe maakt niet uit!

0   0  
Kinderkaartje

"Robert Maaskant laat aanvaller van Colombus Crew gratis overkomen"

Jaja jongens, dit is dan de eerste gratis aanwinst van de kroonprins van Breda, Het gaat hier om Aaron Schoenfeld (Knoxville, 17 april 1990). Hij kan zowel in de spits als op de flanken uit de voeten. Ik heb wat filmpjes van hem bekeken en deze jongen kan aardig ballen.

Ik ben benieuwd wie de andere gratis aanwinst wordt!

HUP NAC

0   0  
Semsi

De nieuwe linksback/linkermiddenvelder is ook binnen, check de selectie maar eens:

http://www.nac.nl/p59l1/Selectie-en-staf.html

Oude bekende is terug op het vertrouwde nest!

0   0  
F2

Daar zal vast Ligeon bedoeld zijn. Toch..?

0   0  
j.ae

kinderkaartje. waar zie je dit ?

0   0  
Kinderkaartje

@j.ae

Ik zie dit niet, want een of andere flauwerik zit onder mijn naam te reageren.

@nep-Kinderkaartje; gebruikt even je eigen nick, svp.

0   0  
j.ae

Die heeft wel humor zeg

0   0  
Badeend

* vorige reactie verwijderd vanwege het k-woord, wat ik niet scheldend gebruikte *

@ G00ser

Koch is al mondeling akkoord met PSV over contractverlenging en zal binnenkort tekenen. Ik verwacht best veel van hem, zeker ook gezien de pannenkoeken die hij bij PSV voor zich heeft.

Ligeon staat tot 2016 onder contract bij Ajax.

Fernandez mag je van hopen dat die het redelijk doet dit jaar maar is idd geen blijvertje.

Marcellis zou met een beetje geluk de nieuwe Lurling kunnen worden en inderdaad blijven omdat het gevoel goed is. We gaan het zien de komende tijd.

Verder erg jammer van het niveau van veel reacties hier. Echt in- en intriest hoe inhoudsloos en op de man er gespeeld wordt door sommige leeghoofden. En overigens ook gewoon regelmatig dom en aantoonbaar tegenstrijdig. Zonde voor het niveau van de discussies.

0   0  
buurman

Het is belangrijk dat er een positief resultaat volgt zaterdag. Met verlies bij excelsior komen we wel in erg moeilijke papieren. Zaterdag moet echt het keerpunt worden. Maaskant moet nu gaan kiezen voor een vaste opstelling en tactiek. Anders komt er nooit vertrouwen. Tegen w2 lag de onzekerheid als een dikke deken over de ploeg. Dat gaat pas weg na een driepunter. Verdedigend zijn we nu echt op ere niveau.
Ik maak me wel zorgen over Fernandez. Die liep nu al aan te geven dat hij teveel op een eilandje stond. Als hij scoort is de ban gebroken. Dat moet allemaal zaterdag gebeuren.

0   0  
G00ser

@badeend

Ik kan van Koch nergens vinden dat hij al getekend heeft, de intentie was er in ieder geval wel, dat klopt.

Van Ligeon ,kan ik enkel terugvinden dat zijn contract deze zomer afloopt. Overigens sluit een contractverlenging natuurlijk niets uit, een contract tot 2016 zal geen gigantische transferwaarde hebben.

Goede nieuws is, dat NAC als het goed is voor de zomer uit CAT1 is, en we terug worden geplaatst naar CAT2, en dus weer mogen kopen:).

0   0  
bsidepannekoeken

Ik moet zeggen DIT IS EEN FANTASTISCHE AANWINST!!! Een jonge van niveau gudelj, schilder en botthegin

0   0  
bsidepannekoeken

zie net, contract marcel de jongh van augsburg ontbonden, IK ZEG halen, een jonge met ervaring, en kan op linksback goed uit de voeten!!

0   0  
Braze

Moe word ik van dat constante afzeiken van Rutjes. Iemand met zijn staat van dienst weet heus wel wat van voetbal en de organisatie daar rond.Dat hij bij NAC binnengekomen is terwijl er een giga puinhoop was is hem niet aan te rekenen maar wel zijn voorgangers .Natuurlijk moest hij bij de start varen op de informatie van de toen aanwezigen.Ik zie nu hij het overzicht over het nog steeds wankele NAC heeft dat hij kwaliteit genoeg heeft om een goede voetbalorganisatie neer te zetten.Spelers kopen zonder geld blijft voor hem en voor ieder ander moeilijk,haast onmogelijk .Vandaar dat nu de helft gehuurd is.
Schelden zonder alternatief is makkelijk.

0   0  
NaCCer

Hier heb je wel wat aan, en het is natuurlijk een zegening dat we van De Roover verlost zijn op die positie, en het zal voor de Roover ook een zegening zijn als hij wordt verlost want die gast loopt het elke wedstrijd dun door de broek .
Nu nog minimaal eentje die een bal voor kan geven en dan miet er toch onderhand resultaat gehaald worden lijkt me.
Ik lees hierboven kansen creëeren , dat kun je alleen maar als er mensen diep durven gaan en de achterlijn op kunnen zoeken , wij hebben op de flanken geen lopende spelers en zowel op rechts als links iemand die uitsluitend naar binnen trekt en uit stilstand zijn acties probeert te maken.
Dan ben je bijna altijd kansloos en een beetje back ligt daar niet wakker van.
Ligion, ik kijk er naar uit !

0   0  
Ad B uit Roosendaal

Ik ken Ruben Ligeon onvoldoende, maar het lijkt me een goede versterking. Een jonge (22) gretige speler met toch al flink wat ervaring. Dat wordt een zware dobber voor De Roover!
De selectie is nog niet compleet. We missen nog een goede (reserve) spits. Fernandez is conditioneel nog onvoldoende en mist nog wedstrijdritme. De volle 90 minuten is voor hem nog teveel. Afgelopen zondag werd hij te laat gewisseld. Een aan te trekken speler die ook op de rechterflank goed uit de voeten kan.

0   0  
Semsi

Alles valt en staat bij een goede scouting en netwerk.

Denk je echt dat bij clubs als Zwolle, Cambuur, W2, GAE en ga zo maar daar de bomen tot in de hemel groeien? Die betalen ook geen afkoopsommen!

Die plukken transfervrije en jongens met een krasje op uit de JL, tweede elftallen en uit het buitenland.

Wij doen het met de bekende namen: Ligeon, Marcellis, Koch en Fernandez. In mijn ogen prima versterkingen.

NAC heeft niet de kennis en de mensen in huis om dit ook te doen, want wij komen met Boateng en Damcevski.

Verder ben ik van mening dat van alle poppetjes die de revue gepasseerd zijn als rechtsback voor NAC Isak de beste eruit was. Deze jongen had nooit zo'n waardeloze clausule in zijn contract mogen hebben.
Isak is beter dan Breukers, De Roover, Koenders. Ligeon komt er nog het dichts bij in de buurt! Ik denk dat Ligeon aanvallend beter is en Isak verdedigend/fysiek beter.

0   0  
Rijen

Iedereen over die linsback? Kenny stond goed te spelen zondag, er moet gewoon nog een aanvaller bij!!!Hugodver

0   0  
Van Flieger

Aan alle keerpuntroepers: schei toch een keer uit zeg. Er is veel te weinig kwaliteit centraal op het middenveld en in de aanval.

0   0  
CrazYellow

Yup nu effe die twee gratis spelers erbij en we zijn klaar. en dan 3 punten

0   0  
g00ser

Aan alle Van Fliegers...kap eens met dat eeuwig geklaag

0   0  
witlof

@Semsi klopt niet wat je zegt. Cambuur heeft 500k neergelegd voor Rosheuvel.

0   0  
Kinderkaartje

@g00ser

Ik hoorde dat NAC eigenlijk Messi, Ronaldo en Bale wilde kopen.
Na overleg met Hans Deelen is deze deal afgeketst. Hans vond ze te min!

0   0  
driekus

@ Van Flieger

Ook jij getuigt van zeer weinig kwaliteit, maar dat is al jaren zo en een keerpunt hebben van jou nog nooit gelezen/gezien.

0   0  
Van Flieger

Het gebrek aan persoonlijkheden in de aanval en centraal op het middenveld doet ons de das om. Ook tegen Excelsiknor wordt het weer een drama. Dit afwachtende laffe spelletje werkt niet op een kunstgrasveldje. Maar we moeten weer verplicht staan juichen van de positiviteitspolitie zodra er een huurspelertje is gehaald. Man man man.

0   0  
Kinderkaartje

Niemand hoeft te juichen,
Net zo min als dat je op deze site hoeft te komen of naar NAC hoeft te komen.

Maar al werden we 2e of kampioen, dan zijn er altijd mensen die nog steeds lopen te zeiken.

0   0  
am

Allemaal goede aanwinsten, behalve Maaskant natuurlijk. Is geen goede trainer dat is inmiddels wel gebleken. Dus geen dubbelfunctie A.U.B.

0   0  
Zjost

@Kinderkaartje:
Zowist.

0   0  
Zero 76

Wanneer er iets positiefs te melden is beweert Rutjes dat hij het gedaan heeft, maar wanneer er negatief gepraat word over hem of een door hem gehaalde speler weet hij van niks.

Hup Maaskant! Boe Rutjes!

Rutjes, doe net als helmonds een stapje terug. Of neem ontslag!

0   0  
Zero 76

Sinds Hein niet meer met de vlaggen zwaait gaat het slecht met NAC.

http://cdn.netindseleucidan.savviihq.com/wp-content/uploads/2013/09/hein-van-poppel.jpg

0   0  
NAC80

"Ligeon zwichte voor het charme offensief van Maaskant" BN/Destem op Twitter.

Ook weer duidelijk.

Nu nog een buitenspeler zou lekker zijn!!!

0   0  
poolshark

ik vond de schrijfwijze van ons aller Hansje Deelen juist wat milder en opener geworden de laatste tijd, kon er af en toe zelfs een vleugje humor in herkennen. Maar Hansje Deelen blijft natuurlijk wel Hansje Deelen :

Hij is geen NAC supporter, hij is een Hansje Deelen supporter, en zijn idool heeft nu eenmaal een onoverkoombare deuk in zijn ego opgelopen toen hij werd genegeerd door NAC en gepasseerd toen hij voor nop de macht wilde overnemen bij NAC. Sindsdien heeft Hansje een obsessie : een vleesgeworden personificatie van al zijn angsten, haat, onzekerheid en frustraties. En heeft Hansje elke week maar 1 wens : dat NAC maar mag verliezen, zodat hij de personen die hem terecht afserveerden kan beledigen en confronteren.

Als je met deze wetenschap zijn posts leest kan je er een mix van humor en desolate eenzaamheid in lezen, probeer maar eens !

0   0  
buurman

Discussie Rutjes in niet meer nodig. Heeft bij NAC zijn langste tijd gehad vermoed ik. Er is teveel mis gegaan, dat trekt hij nooit meer recht. Gewoon goed afscheid nemen, deal maken met feyenoord lijkt mij.

0   0  
nachoreca

Excelsior tankt vertrouwen ...staan al.met 0 1 voor...

0   0  
brutes

Iedereen roep maar om een spits
ze moeten een speler halen die deze spits de juiste ballen geef
Ze staan met 10 man achter de bal hoeveel kansen creëren nac nou ? 1a 2 per wedstrijd
Zorg dat het er 8 worden minimaal
pas dan moet je een spits af serveren

0   0  
dromer

Zo achterste lijn behoorlijk aangepast. Lijkt in ieder geval een stuk beter zo. Nu Dost nog terug en dan is het compleet. Laten we hopen dat het zo beter staat en Jelle weer wat zekerder wordt. Dat is nog wel een puntje. Middenveld met Maticc, Falkenburg, De Kamps (wat beheerder spelen), seuntjes of sarpong (qua instelling beiden kwetsbaar) en dan Fernandez en Adje (beide zullen zich moeten bewijzen als ze zich te goed voelen voor NAC). Qua bezetting zou dit wel wat zijn voor eredivisie behoud als ze maar inzet willen blijven tonen. Tja en dan morgen nog de twee gratis versterkingen van Maaskant. Goede winter transferperiode gehad dan.
En dan nu doorschakelen, doe dit wel zonder elke keer alle namen waar belangstelling voor is te laten uitlekken, naar het nieuwe seizoen en werk aan de organisatie waarbij NAC als club belangrijker dient te zijn dan het individu.

0   0  
g00ser

@poolshark

Iets met vinger op een zere plek :)

0   0  
nachoreca

Correctie...0 3 naar 31 minuten....dat wordt pittig zaterdag....

0   0  
De Lange

0-3 al bij Excelsior ,corners en vrije trappen zijn ze sowieso gevaarlijk ,Maaskant zal er wel bin zijn want was bij Pec en Willem 2 ook.Maar Excelsior zal niet uitgeput zijn als ze zo door gaan

0   0  
poolshark

In plaats van excelsior ophemelen kan je het ook omdraaien : tegen dit Roda mag je gerust uitkomen in een eventuele nacompetitie.

0   0  
De Lange

Ja das ook weer zo @poolshark want die zijn ff de weg kwijt,hoewel ze vorige week tegen psv weer wel goed speelden,maar dit waren ook enkele foutjes van de keeper van Roda

0   0  
nachoreca

@poolshark klopt ook weer wat je zegt...laten we hopen dat we dat niet mee gaan maken...

0   0  
H.V.M.

Die eventuele twee 'gratis' versterkingen van Maaskant zijn bedoelt om de trainingen naar een hoger niveau te tillen, zoals hijzelf pasgeleden aangaf. Geen jongens dus die direct in het eerste inpasbaar zijn.
Misschien leuk voor in de toekomst, maar voor nu heb je er geen ene moer aan.
Het binnenhalen van Ligeon lijkt mij een aardig succesje, doch is absoluut niet voldoende, om zoals het er nu uitziet de nacompetitie te ontlopen. Er moet voorin absoluut nog een versterking bijkomen.
Komend weekend moet er absoluut gewonnen worden. Niets meer, niets minder, anders stevenen we toch echt af richting nacompetitie. Daar zal óók Ligeon niets aan kunnen veranderen!!

0   0  
NAChart

Maaskant de nieuwe TD
Rutjes opdonderen....... PUNT

0   0  
haagsebeemden

We mogen geennacompetitie spelen.roda en nec levensgevaarlijk.maar alleen maar blijven dromen gaat ook niet.pok al is exelsior te groot voor ons we blijven thuis gevaarlijk

0   0  
haagsebeemden

Meer respect voor dhr rutjes is op zijn plaats

0   0  
haagsebeemden

Wat negatief H.V.M.ik weet zeker dat maaskant er alles aan doet om ons te redden.naknaknak.

Laad alle berichten na dit bericht in