Rutjes vertrekt bij NAC
Onderstaande komt rechtstreeks van NAC: Technisch directeur Graeme Rutjes heeft besloten zijn functie bij NAC Breda per direct neer te leggen. Hij voelt naar eigen zeggen niet langer het benodigde draagvlak om naar behoren te functioneren. Rutjes was sinds februari 2014 in dienst van NAC Breda. Rutjes: "Ik heb altijd met veel toewijding geprobeerd de fijne scheidslijn tussen financiën en het samenstellen van een Eredivisiewaardige selectie te bewandelen. NAC zit momenteel in een lastig parket, maar ik hoop dat dit team de capaciteiten heeft om handhaving in de Eredivisie te bewerkstelligen." Joost Gielen, voorzitter van de Raad van Commissarissen van NAC, heeft begrip voor het standpunt van Rutjes: "Het afgelopen jaar hebben wij intensief met Graeme mogen werken. Helaas heeft de samenwerking niet geleid tot de benodigde successen. Wij wensen Graeme veel succes in zijn verdere loopbaan." Rutjes, een voormalig Oranje-international, speelde tijdens zijn actieve voetbalcarrière onder andere bij Anderlecht en KV Mechelen. Tijdens zijn loopbaan haalde hij zijn trainersdiploma. Hij verkoos echter, met tevens een diploma aan de Erasmus Universiteit op zak, een loopbaan bij het management van De Goese Golf boven een baan in de voetbalwereld. Op verzoek van 'De Vrienden van Feyenoord' werd hij in 2011 Commissaris bij de Rotterdamse club. Hier was hij verantwoordelijk voor Technische Zaken en fungeerde hij als klankbord voor Technisch Directeur Martin van Geel. Zijn werkzaamheden in Rotterdam vielen in de smaak bij NAC Breda, dat hem na een gesprek over het onderzoeksrapport van NAC besloot een contract aan te bieden. Het benodigde draagvlak was al wel even weg. Is het huidige onderzoek rondom de speelgerechtigdheid van Zukanovic (en de naderende straf?..) dan het Waterloo geworden van Rutjes? Later meer..
Bron: B-Side Rats, NAC.nl
Plaats reactie
Tijd voor een TD MET netwerk in het voetbal...
Dan zal dat verhaal voor de punten aftrek ook wel een feit zijn............
Maaskant voor nu dubbelfunctie en vanaf volgend seizoen naar voren schuiven als TD en een nieuwe trainer zoeken met status en ervaring, ongeacht of het Eredivisie of Juup is!
Goh, daar komt hij snel achter..
Te laat!!!
nu het vertrek van de rvc eisen, stelletje nietsnutten!!!
Hij heeft er een gigantische puinhoop van gemaakt...alleen wonderen houden nac nog in de eredivisie... maaskant idd de dubbelfunctie geven en van onder af gaan opbouwen komend seizoen.
Deze man was echt niet geschikt voor de functie van TD. Rare clausules in contracten en dergelijke. Blij dat deze man vertrokken is. Bedankt voor je inzet Graeme
@Dhr
Zou dat handig zijn op dit moment denkje? Een dubbelfunctie betekent tijd en aandacht verdelen terwijl van een trainer op dit moment in deze situatie verwacht mag worden dat al zijn tijd en energie naar het team moet gaan
Binnenkort in de koopjesbak bij de Primera; 'rutjes' "ik voel mij nergens verantwoordelijk voor"
Eindelijk zeg..
Alleen erg onhandig al deze onrust wanneer het team rust nodig heeft
ben benieuwd wat we allemaal boven water komt deze week. Houd me hart vast
Bedankt voor alle kutzooi waar je ons mee achter laat Rutjes
Flieger, jij?
Geen draagvlak?
Als dat de reden is dan had hij tegelijk met Gudelj op moeten stappen...volgens mij was toen zijn draagvlak al weg!
Geen commentaar. Het nieuws van vandaag is allemaal enorm hectisch.
Ik hoop dat het niet ten koste gaat van de concentratie van de spelers voor de wedstrijd tegen ADO Den Haag.
Voor het eerst goed nieuws dit seizoen, EINDELIJK!
Pierre, kom er maar in...
Op VI staat dat hij juist op moest stappen. Niet vrijwilliger.
Houdoe en niet bedankt
Wie roept als eerste de naam van Van Hooijdonk?
dubbelfunctie voor Maaskant lijkt me niet heel verstandig op dit moment. Laat hem maar lekker op het team richten en niet op die andere chaos.
Hopelijk is dit inderdaad niet iets wat gaat doordreunen op de spelers.
Ook lekker zelfzuchtig van Rutjes, waarom nu? Heeft iedereen binnen NAC niet even rust nodig zodat ze zich kunnen richten waar het om gaat?!
Hopelijk kunnen ze iemand strikken die recht voor zijn raap is en iemand met een visie en connecties binnen de voetbalwereld!!
Er komt puntenaftrek aan ivm Zukanovic. Houdt de eer aan zichzelf.
Verlaat je zinkende schip maar Rutjes!
Ongelofelijk wat voor puinhoop je hebt achter gelaten! Noot maar dan ook nooit meer welkom in Breda. Bespaar je praatjes met je onzin. Je hebt het voor elkaar gekregen om onze club in een zeer korte tijd naar de klotte te helpen. Ik hoop dat je nooit meer ergens werkt vindt, want ik gun niemand z'n minkukel als jij
Dit kan alleen maar bij NAC, Heren toezichthouders wat let jullie om Graeme Rutjes te vergezellen ?
triest voor de man, maar hoe heeft hij ons cluppie zo in de problemen kunnen brengen.
Geen vervanger. Geld uitsparen.
@dromer,
Dat zal wel meevallen. NAC heeft geen geld meer om zich te versterken en zal pas na het seizoen zich richten op contractverlenging, etc. Dus zoveel zal hij als TD niet te doen hebben gok ik.
Pierre is zonet al gesignaleerd rondom het NAC stadion, hij zou in gesprek zijn geweest met Justin Goetzee en Robert Maaskant. Dit was nog voor deze aankondiging, kan snel gaan blijkt...
Rondje voor iedereen!!
Zo, dat werd tijd. Ik moet wel eerlijk zeggen dat SOMMIGE van de beslissingen in de winterstop goede lijken. Koch, Marcellis Ligeon bijvoorbeeld...
mja daar staan Stipe een Isak in de winterstop tegenover natuurlijk...
HEEEEEEUJ
Rvc??
Sund
Dit kon natuurlijk niet uitblijven. In twee dagen twee kapitale blunders. De man beheerste de materie gewoon niet en/of had slechte adviseurs om zich heen verzameld. Overigens is dat natuurlijk volkomen in NAC stijl. Laat dit aub het begin van de grote schoonmaak zijn. Wie volgt?
Pierre
Van As nu terug?
Ja, Pierre er ook uit!
Hoppa lekker dit, dat vind ik nou goed nieuws. Dubbel functie Maaskant tot einde seisoen en dan lekker helemaal
Op nieuw beginnen met ervaren mensen met een netwerk.
En nu? Wie durft hier in te stappen?
Eerst nog met pek en veren door de stad tijdens de optocht maandag stel ik voor.
Maar ook al weer benieuwd naar wat de volgende aflevering in de de soap "NAC naar de nondeju" zal zijn.
Opdonder en je nooit meer in breda en omstreken vertonen. Onze club heb je kapot gemaakt maar ik hoop dat door dit optreden ook jou carriere kapot is.
Van As zal nooit komen met deze RVC.
En misschien heeft hij wel gelijk?
HULDEEE VICTORYYY HIEPERDEPIEP HOERAAA!!!!
Het feest kan beginnen want rutjes is weg dat is toch heel erg fijn ga maar lekker golven want da kun je wel en laat je nooit meer in het voetbal zien dan zullen wij je dank baar zijn en zeggen we houdoe en niet bedankt
We zijn doodziek, liggen aan de beademing en de laatste sacrementen zijn toegediend.
Rutjes bedankt!
Is er trouwens nog twitter nieuws van onze AD?
Dit was onontkoombaar. Verstandig besluit.
De Pierre geruchten komen zeker niet uit de lucht vallen, het is nog maar een kwestie van tijd voordat hij rutjes gaat opvolgen. Met zijn netwerk kan hij een hoop betekenen
Terecht en logisch, Ik pis alleen niet op iemands graf die wel oprecht is geweest en hard heeft gewerkt voor NAC.
Vervelend maar het beste zo. Ben wel benieuwd wiens lot hier nog meer aan verbonden is?
Een Mea Culpa zit er niet in, maar dit klinkt iig niet als een afkoopsom.
Eindelijk actie van de grote 3. Nu hopen dat ze kunnen en willen doorpakken.
Ik denk dat van As met verbazing naar zijn Plassertje zit te kijken.Dat ding is nog nooit zo hard geweest.Niet dat hij het prettig vindt dat het slecht gaat met Nac hoor.Maar het heeft iets te maken, met Geel Zwarte Olifantjes???
Pierre heb ik onlangs nog gesproken en die stapt er (nu) echt niet zomaar in. Zou mij verbazen als er überhaupt naar opvolgers gekeken wordt nu, want als NAC degradeert wil je deze kostenpost niet. Een TD kun je ook zonder in de jupiler league.
Hans de koning vertrekt aan het einde van het seizoen bij volendam dat zou de ideale trainer zijn voor ons nac met als td Ton Lokhoff die naar mijn idee ondertussen wel een aardig netwerk heeft opgebouwd. Maar de vraag is of ton dat wel wilt aangezien hij bij wfl Wolfsburg erg geroemd wordt en vooral ook geliefd is bij bestuur, spelersgroep en supporters. Maar een balletje opgooien kan geen kwaad.
Roepen om pvh is pure ongein. Die zal echt niet meer terugkomen.
Rutjes is onder lichtelijke dwang vertrokken das duidelijk. De straf ivm zukanovic hangt in de lucht, en het is logisch dat de td hiervoor verantwoordelijk is.
Maaskant TD
Brood Trainer
Dank u...
Nu moeten de volgende mannen opstaan om ons NAC te redden. Echte Bredanaars die liefde hebben voor NAC!
Roept u maar!
De grote schoonmaak kan beginnen, vanaf 0 moet ons NAC weer worden opgebouwd.
Als we 9 punten in aftrek krijgen van de KNVB wordt het lastig maar niet onmogelijk!
Na dit nieuws loop ik morgen weer trots met mn NAC pin op mn kraag door het Haagse. Ook mijn vriend uit Rijswijk en tevens NAC'er zal zich morgen weer laten horen. Evenals mijn collega uit Wosterhout die ook boven de rivieren is gaan werken.
Zal nooit verloren gaan.... Ook al staan we onderaan!
@ Oldskool dat is nobel, ik denk dat het ook allemaal niet bewust is gedaan maar vooral onervarenheid, een sluwe trainer , geen kennis overdracht en naïviteit de oorzaak zijn.
Echter dergelijke blunders mogen niet gemaakt worden.
Het is me wel een jaar zeg, ik snap er allemaal niks van.
Onhoudbaar. Veel te laat ingegrepen. Ons NAC nu in chaos achterlatend.
@NACCER
Eens met wat je schrijft. Tel daar een onervaren RVC bij op en je bent waar je nu bent. Vervelende samenloop. Hoop wel dat we in de ere blijven anders is de opbouw een stuk lastiger.
Wat een seizoen dit komt nie goed kruike aan de macht
Nac naar de kloten .bedankt klote homel
Hey Beekie, doet je wifi het weer. Kun je lekker rukken man!!
om nu heel de malaise/ellende in zijn schoenen te schuiven lijkt me wat ver gaan...wel is het een feit dat hij aan deze klus nooit had moeten beginnen, en dat wist de beste man al zelf heel snel. tegen beter weten in is hij na het ontslag van gudelj verder gegaan! man man man wat een grote berg ellende al met al!
Rutjes heeft veel fouten gemaakt en het kon gewoon niet langer. Het zou de RvC sieren zelf als de sodemieter weg te wezen of gewoon open kaart te spelen en aan te geven dat van Aalst ons deze groeibriljant onder de TD's in de maag heeft gesplitst.
Ach ja, nog "4 doagen" en de volgende flater "ado uit" bezorgt ons een kater! Het maakt allemaal geen reet meer uit! We vliegen er gewoon kei hard uit!
Gelukkig ziet blaaskant het goed! Die Fernandez weet pas hoe je scoren moet!
Maaskant heeft veel naar zich toe getrokken waardoor er geen enkel argument meer overbleef om Rutjes te handhaven.
Dit is het. Hier moeten we het nu mee doen. Niemand er meer bij. Eventueel alleen nog mensen weg. Maaskant moet nu alle ruimte krijgen. Niet zeiken over het spel. Laatste kans. Publiek op 120%.
Mooi, pleite.
Eerst een golfvereniging naar de klote geholpen als directeur van de exploitatiemaatschappij. Nu een BVO in de door jou veroorzaakte shit achterlaten.
Lekker weer in de armen worden gesloten van je schoonpapa in Zeeland die de eigenaar is van de golfbaan. Waar je dan weer niks zeggend directeurtje mag spelen voor de dagelijkse gang van zaken in de exploitatiemaatschappij van die golfbaan.
Tuut tuut tuut de groetjes van Graeme Ruutjes
Zal ook wel weer doorbetaald worden tot einde contract. Kan hij iedere dag lekker gaan golfen want voor dat doorlopende salaris hoeft hij niets meer te doen. Als dat zo is had hij beter kunnen blijven tot het einde van de competitie en werk uit handen nemen van Maaskant die al zijn tijd en aandacht hard nodig heeft voor het team waarmee we degradatie gaan voorkomen. Als hij was gebleven had hij ook kunnen blijven fungeren als ons aller digitale pispaal.
Nu is hij opgerot en moeten we op zoek naar een andere pispaal. Laten we Gielen met zijn board nemen want dat is de praatpop van de drie meerderheidsaandeelhouders. Ik heb een bloedhekel aan praatpoppen die net doen alsof ze iets te zeggen hebben terwijl ze voor elke belangrijke beslissing de goedkeuring nodig hebben van de drie samenwerkende aandeelhouders van Weelde, van Aalst en Burema. Die drie vinden het waarschijnlijk heerlijk als wij nu digitaal tegen Gielen en zijn board gaan pissen want dan blijven ze zelf uit de vuurlinie.
Het zijn echter deze drie heren die onze club aan het vernietigen zijn. Hun werkwijze richt zich op verdeeldheid onder de aandeelhouders. Als ze echt ballen hebben dan stellen ze in dat elk belangrijk besluit door de Algemene Vergadering van Aandeelhouders moet worden goedgekeurd met minstens 75% van de stemmen waardoor ook andere aandeelhouders zich weer echt mede verantwoordelijk gaan voelen. Pas dan ontstaat er weer iets als een verenigingsgevoel en clubgeest in het hoogste bestuursorgaan. Pas daarna kan worden gewerkt aan een daadkrachtig dagelijks bestuur. Tot die tijd zet niemand een stap en blijft kijken naar de drie die het voor het zeggen hebben maar daar onvoldoende tijd voor willen vrijmaken en ook niet de kennis en ervaring voor hebben die nodig is voor een BVO met 19.000 trouwe supporters die wel iedere week een paar zuur verdiende centen en schaarse vrije tijd willen vrijmaken voor hun club.
Nieuwe digitale pispaal nodig? Vrije keuze uit slechts drie kandidaten: 1) van Weelde 2) van Aalst 3) Burema.
Als je lang genoeg blijft zeiken gaan ze hun eigen sokken ruiken.
Op derat hebben ze dit juist verwoord. Nu Rutjes weg is, kosten besparen en geen vervanger halen. Stel het is volgend jaar een divisie lager, waar ik niet vanuit ga, dan moet je bezuinigen en kan je deze kosten niet gebruiken
Het enige waar NAC in de toekomst nog in moet investeren is een goede scouting en een goede hoofdtrainer. Het zou eens verfrissend zijn als er eens een hoofdtrainer zou komen zonder NAC-geschiedenis. Daarnaast is er op het gebied van scouting nog zo enorm veel te winnen.
Tuurlijk op termijn goed voor NAC dat hij vertrekt, hij was niet meer te handhaven, had geen kennis van zaken, geen netwerk en was duidelijk niet opgewassen tegen de druk van zijn vak.
Maar alle juichapen wil ik toch wel even tot de orde roepen; dit is op geen enkele manier goed voor NAC. Als we handhaven moeten er 7 of 8 nieuwe spelers gevonden worden, op erdivisie niveau, binnen nu en een paar maanden. Die contacten moeten NU gelegd worden en hoe eerder je je veilig speelt, hoe eerder de contracten voor t nieuwe seizoen getekend kunnen worden.
En als we we eruit vliegen dan hebben we een stuk of 12-15 nieuws spelers nodig, en daar moet dus ook nu al naar gezocht worden. Hoe je het ook wendt of keert is dit een bijzonder drukke en moeilijke periode voor een TD.
Zeker als we nu weer weken moeten gaan zoeken naar iemand die bereid is om zijn nek weer in die strop te te duwen, is het goed april voordat die een beetje ingewerkt is. En dat in combinatie met een volledig buitengedonderd scoutingapparaat, geen scoutingsrapporten etc. Ga er maar aan staan. Je kunt nu al wel uittekenen dat volgend jaar weer een groot k*t seizoen gaat worden.
Als we inderdaad punten aan ons broek gaan krijgen, dan is degradatie zo goed als een feit. Enige hoop die ik hier nog bij heb is de wettekst die iemand in een ander topic plaatste, waarin staat dat de KNVB een speler pas speelgerechtigd mag verklaren nadat zijn werkvergunning rond is. Dus ALS de bond hem inderdaad speelgerechtigd heeft verklaard, dan zijn ze zelf minimaal net zo schuldig als NAC. En als de bond hem dus niet speelgerechtig heeft verklaard hebben we een enorm sportief en waarschijnlijk ook juridisch en financieel probleem.
Vertrek van Rutjes doet mij een beetje vrezen voor optie twee......
zou me niks verbazen als rutjes dit al eerder wist en daarom zukanovic heeft laten meespelen. wetende dat zodra hij weg is het balletje al rolt en hij zo de niet aan hem gebonden supporters een oor aan naait.
RUTJES BLIJ DAT JE WEG BENT!!!!
alleeen wie nu??
Ze hebben deze incompetente man veeeeel te lang laten aanmodderen. Terwijl zelfs een kind kon zien dat deze man niet geschikt was voor deze functie. Dus bij wie ligt dan nu de schuld van al dit malaise? Bij de man zelf, die waarschijnlijk in zijn optiek het goed voor had met NAC, of bij de RvC, die een drol de functie van TD zo lang hebben laten uitzitten dat ons NAC nu op de afgrond hangt in alle opzichten.
Rot op Hubert Baardemans, Baronie voetballerke dat even aan NAC mocht ruiken en vervolgens als financieel directeur van SpaarSelect met een brede smile samen met JW van Dijk het zuurverdiende geld van hardwerkende NAC supporters heeft gestolen (oplichtingspraktijk), nu vooral hockeyfan is zijn centjes verdient met vuilnis en ander afval bij van Gansewinkel.
Beste vuilnisman, deze collega van u (van het type klootzak) graag morgen meenemen als het grof vuil wordt opgehaald. Deze oplichter mocht namens de drie aandeelhouders de bestuurlijke verantwoordelijkheid nemen voor Rutjes als TD. Rutjes bij het vuil dan deze oplichter als gevaarlijk vuil direct afvoeren en verbranden.
En beste gemeenten, bij de volgende aanbesteding, er zijn betere vuilophalers dan van Gansewinkel hoor!
@WillemIITilburg lekker heh zo'n vol stadion met gratis kruiken. Ga je mond spoelen, je toetsenbord kuisen, de homo koning vereren, Streppel in zijn kont n**ken en spring dan zorgvuldig van Westpoint zodat we onze tecshnische commissaris Hubert Baardemans van van Gansewinkel langs kunnen sturen om je definitief op te ruimen!!!!!
@Stillem2stilburg
Moet jij maar is op gaan letten hoe NAC er bovenop gaat komen.
Houden jullie t maar bij jullie plaatselijke supermarkten die acties moeten doen om t stadion deels gevuld te krijgen. zielige k*t stad van jullie. Stilburg till i die....dan zal t niet stiller zijn dan dat t nu al is . Groetjes
eej WillemIITilburg da pakske van Roy Donders staat je mieters en die drie strontkleuren ook
Van Aalst en consorten hadden nooit aan de macht kunnen komen als het vorige bestuur niet akkoord was gegaan met de deal. Van dat vorige bestuur zitten de Kort en van Mierlo nog altijd tussen de commissarissen. Een cadeautje van de nieuwe eigenaren, die natuurlijk zeer tevreden waren met deze deal. Twee miljoen te weinig kregen we. Twee miljoen die ons uit categorie 1 had kunnen tillen. Nu zwemmen we nog altijd rond in onze eigen ontlasting en komen er niet uit. De exploitatie brengt niks op en de selectie heeft een verkoopwaarde van ongeveer nul gulden. Alle assets zijn verpatst, we hebben niks meer. Alleen Maaskantje en zijn toverstaf. Of we aub in sprookjes willen geloven.
Vanuit een fris New York, een goedenavond.
Ik kan wel janken
Wat een ellende heeft die vent
ACHTERGELATEN
YEAAAAAAAAHHHHHHHHHH
beste nieuws sinds een jaartje geleden ongeveer!!!!
Ontvangt NAC nu een schadevergoeding of afkoop contract bedrag?
:-(
Vind dat altijd zo vreemd als je van een medewerker af wilt omdat hij zo slecht presteert dat het geld kost dan moet je zijn contract afkopen.. Maar de medewerker kan zelf zo zijn contract verbreken en de bende achterlaten
Was hij niet eerder ontslaan als het geen geld zou kosten?
Toch eindelijk het licht gezien, alleen wat rijkelijk laat voor ons NAC, laten we hopen dat dit dan de gewenste schokeffect heeft !
kees kwakman verwoord het goed op twitter
´En wie stapt er nu eens naar voren bij Nac om de verantwoordelijkheid op te eisen voor de laatste 12 maanden! Iemand???!!!l´
die iemand moet wel baardemans wezen.... die is tenslotte verantwoordelijk voor de controlefuntie!!!
Flieger heeft 100% gelijk. Dit moet slechts de eerste stap zijn. De RVC is verantwoordelijk voor de aanstelling en het laten aanmodderen. De RVC met Gielen en de Kort moeten eveneens opstappen. Kan niet anders.
Wie?
Nu geen paniek en goed bedenken wat we gaan doen. Beter een dag meer de tijd nemen dan overhaast snel een beslissing erdoorheen jagen.
Goetzee (haalt niks binnen, medeverantwoordelijk beleid Rutjes) en RVC (te laat ingrijpen en deze mannen aanstellen) mogen ook wel opdonderen na dit seizoen. Maar nu even de rust bewaren op dit moment.
Die kop in de media is zo voorspellend he: er was geen draagvlak meer,haha,misschien binnenkort de waarheid dan,welke lijken vallen er nu weer uit de kast?staat Nac er nog slechter voor als ons wijs gemaakt wordt?wordt puntenaftrek bv. Een feit?is de opvolger er al?we horen het hopelijk spoedig
Het draagvlak was al even weg volgens mij....
Wat een gepruts weer allemaal zeg we zijn de amateurstatus nog lang niet ontstegen.
Door dit geintje ligt alle negatieve aandacht weer bij ons clubke.
Wanneer komt de tijd dat het weer alleen over het voetbal gaat .....zucht.
HUP NAC
Mosterd na de maaltijd. Wat heeft deze man veel kapot gemaakt. Ik zou als ik NAC was op zijn knietjes gaan bij de KNVB om puntaftrek te voorkomen. Die jongen heeft namelijk voor geen beslissende momenten gezorgd en komt uit de jeugd. Zou het daarom eigenlijk ook een beetje kinderachtig vinden als ze punten in mindering brengen.
Volkomen overbodige functie. Je kunt dit veel beter, effectiever en goedkoper organiseren. Loopt Gudelj ook niet dik onder de prijs de deur uit. Botthegin ook niet !
ik zou de functie open laten.... al weet je het nooit dat je een td nodig is met deze spelers.... adje, mats die beide verzaken b.v.
ik hoop echter dat de zeeuw die 2 bij de kladden pakt en ze aanspreekt....over wat ze willen en wat hij heeft gezien-meegemaakt in zijn loopbaan,,,
adje b.v. met zijn trucjes e.d........ totaal geen nut 1 goede tackle en zijn carriere is over
NAC krijgt deze puntenstraf. Van overtuigd. De klagers, Heracles ed vonden het maar raar dat NAC, categorie 1, van de bond 7 spelers mocht aantrekken. Ondanks dat het volgens de regels is gegaan leidt de bond gezichtsverlies. Of 'Zukanovic-gaté' nu wel of niet volgens de regels is gegaan, al denk ik van niet gezien het opstappen van GR, is dit het moment om NAC alsnog op de vingers te tikken. Winnen van de chinezen is het devies. HUP Demy, Hup Maaskant. HUP NAC!
zal wat zijn toch... nu de spelers wel ineens gingen presteren en met oogstrelend voetbal ineens gaan winnen en ons zo veilig spelen(als we ons direct veilig spelen dan mag maaskant van mij een standbeeld hebben op het voorplein van het stadionstraat!!
MOEHAHAHAHA
knvb rulezz
knvb benadert excelsior, willem2 en psv om overspelen duels
voor hetzelfde geld is nac dan wel ingespeeld,, wedstrijden overgespeeld..... gevolg 3 overwinningen dat zou pas gaar zijn eej!!
Een ex speler zei het enkele weken geleden nog tegen mij. Er zit in de NAC organisatie totaal geen voetbal knowhow. In het bestuur en toezichtorganen niet, maar ook in de voetbalafdeling niet. GR had totaal geen actuele ervaring en netwerk en de trainers waarmee men begint zijn altijd starters zonder ervaring. Zet er bijv. de organisaties van Ajax, Feijenoord en FC Twente eens naast, alleen maar ex voetballers. Het wordt tijd dat men bij NAC eens gaat denken aan mensen als Frans Vermeulen, Jan de Jong, Bob Maaskant, Martien Vreysen, Pierre van Hooydonk en op termijn Ton Lokhoff. Alles begint tenslotte bij theoretische en praktijkkennis gekoppeld aan een idee/ambitie. Laten we eens bij het begin beginnen.
Gaan ze echt niet mee Akkoord maar er staat wel in het stukje tekst dat de inbreng minimaal was dan moeten ze daar met strafmaat ook rekening mee houden.
wat een mooi begin van deze dag.
nu een td met verstand.
een verstandige beslising van de knvb een boete die de finaciers betalen aangezien zij de prutser hebben aangesteld.
FORZA NAC
Mooi moment voor Pierre om in te stappen!
Lastig om direct een persoon hiervoor aan te wijzen. Maar het lijkt mij wel verstandig om eens te gaan kijken naar TL of PvH. Andere kandidaten zijn er eigenlijk niet. Iemand van buitenaf zal hier geen interesse in hebben, het is natuurlijk een ondankbare taak om met niets heel veel te doen. Het gaat er voor mij persoonlijk om dat er een regionaal gebonden persoon komt, die ook eens gaat zorgen dat in samenwerking met de HJO er beter talent doorstroomt bij de club. Want in West-Brabant loopt meer dan genoeg talent rond alleen NAC komt altijd pas kijken wanneer Feyenoord, PSV of Willem 2 al contact hebben met de desbetreffende speler.
Een technisch directeur wordt ook overbodig wanneer de jeugdopleiding eens een keer fatsoenlijk zou draaien, dus begin eens een keer onderaan met de grootste talenten weg te plukken op de amateurvelden.
Probeer maar eens een nieuwe gek te vinden. Zeker al met een universitaire opleiding/denknivo!!
Met zo een td heb je geen td nodig!
RvC ook OPSTAPPEN !
Jullie hebben dit zo ver laten komen!
Pierre of maaskant als td svp !
Volgens BN de Stem hield Baardemans hem tot het laatst het hand boven het hoofd. Als bestuurder ben je dan ook niet meer geloofwaardig en hoor je je conclusies te trekken
Wat is het nu zelf opgestapt of de laan uitgestuurd??? Deze man was in het bedrijfsleven aan maanden geleden weggestuurd.
Dit is de mooiste overwinning van het seizoen!!!!
@witlof
VI meldt dat NAC GR heeft ontslagen.
Zal wel weer een flinke afkoopsom aan vast zitten.
zucht.
En de soap continues. Elke keer denk je dat je niet verder kunt zakken met je club maar dan komt er weer iets overheen.
En het gekke is dat ik altijd dacht dat financiele problemen de club de kop zou kosten. Aan die gedachte ga ik nu echt twijfelen. Idioten/chaoten kosten de club de kop. En Mommers is al lang weg dus geef hem niet de schuld. Hoe graag ik dat alsnog zou willen. Die heeft niets meer met de teloorgang van deze club te maken.
Zet een paar willekeurige supporters aan het roer bij NAC en het gaat zeker niet slechter dan wat er nu gepresteerd wordt. En die doen het nog voor een bescheiden onkostenvergoeding ook.
ik noem dit het zinkend schip verlaten
Nac lijkt de concordia wel met Rutjes als Kapitein die als eerste aal wal staat nu DE LUL
Onvoorstelbaar wat voor slechte (of is dit een goede, hoe en van welke kant wil je dit bekijken...) nieuwsberichten er anno 2014/2015 naar buiten gekomen zijn.
En zijn we er nu met het vertrek van deze nietssnut?
Deze man is gewogen en veel te licht bevonden, als hij al gewogen is....
Stapt nu, te laat op omdat de puinhopen steeds groter werden en er van structuur al helemaal geen sprake was.
Daarnaast, wat zou er in Breda gebeurd zijn volgende week vrijdag mochten de aankomende twee partijen wederom verloren worden na de Zukanovic-affaire....
Of had hij, nu juist ballen moeten tonen t.o. de k.n.v.b. en deze affaire uitleggen en zijn mispeer in deze verdedigen?
Voorbeeldje van "en laat de (nee zéker geen JE) club maar in de steek"?
Wat wordt er weer een 'reclame' over onze prachtclub (ooit) gemaakt in de media, en vullen we al weer een aantal weken de nieuwsberichten op O.B. en de sportjournaals.
We worden hier wel eens azijnzeikers genoemd, maar ik ben bang dat we nog een tijdje van dat spul moeten blijven drinken......
Na Hockey kwam Am. voetbal , toen Golf, wat nu ????? Kleiduiven of klootschieten.
Wat een volk weer. Nu heeft Rutjes het weer fout gedaan omdat hij NU weggaat, en niet op willekeurig welk ander moment. Daar zul je het toch allemaal voor doen, voor die 'supporters'.
Graeme, bedankt voor je toewijding, inzet en fatsoen! Mijns inziens was je met Goetzee goed bezig om de structuur van NAC aan de lange termijn aan te passen zodat we EINDELIJK eens uit de rotzooi komen. Nu lopen we het risico dat we er gewoon terug in vallen. Al is er best al veel gedaan, en kan het achteraf wel eens genoeg blijken. Het enige wat dat nog in de weg zou kunnen staan, is het aanstellen van een of ander populair figuur die meer praatjes dan inhoud heeft. Een type-Van As, zeg maar. Dan zou onze club alsnog naar de klote kunnen gaan.
Maaskant - succes. Je moet het nu waar gaan maken. Krijg die voorhoede maar eens aan het voetballen.
Chaos compleet zou je kunnen zeggen. Binnen een jaar twee TD's en twee trainers weg, slecht aankoopbeleid, geen lange-termijnvisie, geen geld, geen netwerk en dan nog dat dingetje met Zukanovic. Het lijkt erop dat we kansloos de juup induiken. Hou me maar - misschien tegen beter weten in - vast aan het spreekwoord "Als de nood het hoogst is, is de redding nabij".
@ enjoy
Rutjes heeft meer met voetbal bereikt dan jij, jouw hele familie en al jouw vrienden opgeteld ooit zullen bereiken. Dus niet dom lullen.
Maaskant eerst dubbelfunctie. Per 1 juni TD maken en Ruud Brood trainer, in de juup of ere.
@ enjoy
mijn tante Annie is beschikbaar , lid van de Kilt knoop club Etten-Leur
helemaal inburgerd in het wereld van Fifa 2013... dus weet alle ins en out
is dat iets ?/
PvH heeft de eerste gesprekken met de RvC al gehad achter de schermen, al zelfs voor het ontslag van Rutjes.
Het is een kwestie van tijd dat Pierre dus kan gaan beginnen, maar als ik de bron mag geloven zal dat per volgend voetbaljaar zijn.
Waarom denken jullie dat Demy ineens wilde tekenen? Die heeft al lang met Pierre gesproken over de toekomst van NAC en als ik de bron mag geloven heeft dat de doorslag gegeven dat Demy NAC wil helpen om in de Ere te blijven.
Hup Pierre, Hup Demy, Hup NAC en hala Breda.
@ kinderkaartje
Er liggen plannen voor de toekomst alleen alles hangt af van handhaving en vertrek uit cat. 1. Dat laatste gaat wel lukken.
Dat Rutjes niet de juiste TD is voor NAC, moge duidelijk zijn. Dat hij -en vaak behoorlijk persoonlijk- zó fel wordt aangevallen vind ik niet helemaal fair.
Graeme heeft alle beginnersfouten gemaakt die je kunt maken. En heeft volgens mij naar eer en geweten zijn best gedaan. Ik zou wellicht dezelfde fouten maken als ik nu de baan kreeg. Had hij meer kunnen doen -zoals om hulp vragen ?Ja, dat denk ik wel.Ik vind ik echter dat het toezicht evengoed gefaald heeft, als je merkt dat een medewerker het lastig heeft, laat je hem dan zwemmen? Of probeer je hem te coachen naar betere resultaten?
Op naar de toekomst dan maar. Ik wens Graeme sterkte de komende tijd, al die strontkarren over je heen krijgen is niet niks.
Het is echt zonde dat hij eerst de ruimte krijgt om nac aan het randje van de afgrond te brengen. Heeft samen met gudelj alle ruimte gekregen om spelers de deur uit te werken. Om vervolgens een zooitje aan te trekken, en dit nog een keertje te mogen herhalen tijdens winterstop. Ik zelf heb geen seizoenkaart meer van nac sinds ik naar een gehuurd, of aangekochte buitenlandse jonge jongens zit te kijken . En dan je eigen jeugd weg sturen om vlieguren te maken, om vervolgens jongens te nemen die je dan bij nac vlieguren laat maken. Van mijn mag heel het bestuur opstappen,. Hetzelfde gebeurt in de jeugd je laat eigen jeugd blijven tot de a en dan moet er voor jong afvallers van ajax feijenoord enzo komen, en die bakken er nog minder van dan de jongens die weg moeten. Dus ook de jeugdopleiding mag wieberen, en volgend jaar in de juup orde op zaken stellen over heel de linie, en begin aan de onderkant.
Het is aardig stil op het twitteraccount van Justin Goetzee. Waar hij elke dag netjes laat weten wat er in zijn agenda staat, staat er tot nu toe nog niks te lezen.
@ Denicos
Dat is mijn grote angst. Dat Justin en/of de RvC nu opstapt. Dan is NAC ten dode opgeschreven. De mensen die daar om vragen hebben echt geen idee hoe NAC er voor staat. Degradatie en dan ook nog stuurloos is einde club.
Zo en nu de RVC eruit. Deze zijn net zo debet aan als Rutjes. Totaal geen controlerend orgaan geweest.
er hoeft er van mij nog eentje weg... dat is meneertje baardemans!! waarom nou dat lijkt mij duidelijk he... controlefunctie totaal niet gebruikt,, weet van toeten nog blazen(anders had hij in november al tot deze beslissing gekomen samen met rutjes)
maargoed over tot de orde van de dag!!
rutjes is pleite houdoe en bedankt
RUTJES MAAKTE MEER KAPOT DAN ONS LIEF IS!!
en nu weer alles en iedereen dezelfde kant op!!
ado uit een heule belangrijke!!
zo en dan nu,, de grote 3 investeren goed en halen alsnog dickie advocaat weg voor dat hij bij ado tekent
meteen vastleggen voor een x aantal jaar
laat hem maar op zijn gemak bouwen vanaf onderaan,,
onze inkomsten in de toekomst zou toch bij de jeugd moeten liggen!!
Pierre Held!
zaterdag worden jullie weer met 0 puntjes terug naar dat boerendorp van jullie getrapt...... overigens jullie stadion wordt ook met de week leger.... Nu zijn wij niet echt aangewezen club om daar iets van te zeggen maar jullie pretenderen altijd een uitverkocht huis te hebben met 18.000 man. iets met een plaat voor je kop ofzo... hoe dan ook.... zaterdag weer billenkoek bvoor maaskant en consorten. (stiekem vinden jullie dat wel lekker he) kusjes uit den haag
Eindelijk op gedonderd.
Er zaten 17800 man tegen Vitesse, je bent geen ooievaar. Maar een paardelul.
Laat Maaskant maar een dubbelfunctie bekleden mits hij het aan kan. Transferperiode is voorbij en Robert heeft dat uitstekend ingevuld.
Sportief schort het nog aan alle kanten. Het juiste systeem is er niet. NAC moet nu echt meer vertrouwen op de defensie. De defensie is nu gewoon van eredivisie niveau. Middenveld positioneren en de aanval. Ik pleit voor 4-4-2 en als het op slot zit naar 4-3-3. geen 5-1-3-1 meer, of welk vage opstelling dan ook. Fernandez even eruit laten.
@ oosterhout 3:
Jij denkt dat Dickie Advocaat zin heeft in NAC? En je wilt hem voor een aantal jaar vastleggen? Als jij hem kunt paaien en we zijn riante salaris en onvermijdelijk reusachtige afkoopsom van jouw spaarpotje kunnen betalen dan ga ik akkoord, haha..
@Oldskool Laten we het erop houden dat - net als de dag nadat Gudelj en Pusic op non-actief werden gezet - hij de groep heeft toegesproken wat er allemaal gaande is en hoe nu verder...
@ ooievaar/kruikje:
Jouw carnaval is dit jaar al een paar weken te vroeg begonnen met al die online undercover-reacties op naam van andere voetbalclubs. Weet je al onder welke clubnaam je je volgende reactie gaat plaatsen?
@ooievaar en hebben jullie al een supporters vereniging??? juist daar zijn ze nog mee bezig he,,, aah jammer nou toch
ik bestel chinees nummer 39 het heet wang verb rand ing of iets in die trend...........
AUB geen Pierre!!!!
Hoi Walter,
Verklaar je nader a.u.b.
geert de vlieger,, (een kruik in het verleden)
noem maar een voorbeeld hoor!!
ik zei toch als de eigenaren nog wat geld hebben voor nac doen ze dat!!
ik zeg toch niet dat ik dat ga betalen??
@ Pannekoek, Toch wel leuk jou reactie, volgens mij ga jij elk jaar op vakantie
naar Australia, daar wonen ze ALLEMAAL.
Als je weer gaat, groetjes van mij he.
Zo zijn we van dat gezeik ook af, misschien het eens wat rustiger gaat worden nu. Ben het meer dan spuugzat! 'wij degraderen niet'
@oldskool
die RvC is nog erger als rutjes! Al jaren ja knikkers waardoor hun mede verantwoordelijk zijn voor dit gezeik !
Tijd voor een fluwelen revolutie. Binnenkort kunnen de aandelen verhandeld worden en als we nu de aandelen van de minderheid in handen krijgen (er is een gouden aandeel die de verkoop kan bepalen) en een van de drie dan kunnen we opnieuw beginnen. Op dit moment zijn we technisch failliet en zit er nul waarde in de club. Wij zijn NAC dus waarom niet opnieuw beginnen. Elke opvolger nu gaat het niet redden...
Laten we een voorbeeld nemen aan http://nl.wikipedia.org/wiki/FC_United_of_Manchester
Als Hubert Baardemans (Director at Van Gansewinkel Overheidsdiensten in Ridderkerk en voormalig financieel geweten van de SpaarSelect oplichtersbende) nu nog durft aan te blijven als technisch verantwoordelijk commissaris dan is duidelijk dat deze nono alleen maar geilt op het bestuurlijke pluche. Dat hij niet weet wat zelfkritiek is stond natuurlijk al veel langer vast.
Andere business unit van van Gansewinkel bellen en die hele board in een keer laten ophalen en vermalen samen met de drie groot aandeelhouders.
Rvc kunnen jullie aub ook gewoon jullie spullen pakken?! Dan hebben we dat ook maar gehad! Oprotten!!
@meastro
dit kan pas een feit zijn vanaf 1-1-2016 dan zijn ze pas handelbaar.......
dat is wat ik zeker weet
wat ik ook weet is dat de clubraad binnen 6 weken met een alternatief moeten komen indien een partij een andere wil overnemen
dat alternatieve is NOG niet bekend
maargoed ik hoop het uiteraard ook maar even geduld aub!!
Mijn lijstje met ex voetballers is natuurlijk verder uit te bouwen met namen als Jan van Gorp, Tom Smits, Bertus Quaars, Ad Brouwers, maar ook een Kees Rijvers. Het is voor mij altijd een raadsel geweest dat deze man naast een van de beste Bredase voetballers, zonder meer de beste en meest succesvolle Bredase trainer in het betaalde voetbal in de afgelopen decennia nooit door NAC is benaderd, al is het alleen maar om van zijn internationale expertise gebruik te maken. Echt onbegrijpelijk. En als alle huidige en voorgaande beleidsbepalers het nou goed deden, a la bon heure, maar ze hebben er allemaal een gigantische puinzooi van gemaakt. Laten we eerst de deskundigen eens aan het woord komen. Er moer weer een nieuwe start worden gemaakt, maar dan nu wel een goede herstart. Wie kan en wil deze kar nog trekken? Of is het een dood paard?
@oosterhout3 klopt helemaal, maar er zal wat voorbereiding nodig zijn. Er is geen eer meer te behalen. Hoe lang willen we dit nog pikken, Wij zijn NAC en moeten nu ipv zeiken zelf het heft in handen nemen en niet de club laten runnen door passanten zonder empathie voor de club.
De enige NACman die op dit moment op topniveau bezig is, is Ton Lokhoff. Als hoofdtrainer was hij er toentertijd nog niet klaar voor. Als assistenttrainer onder Hecking gaat TL gewoon de Champions League in.
Maaskantje lijkt in deze crisis praktisch dictatoriale bevoegdheden te krijgen. Maar wat als hij blijft steken bij 2 uit 6 ?
@Flieger. Dan degraderen we. Om zomaar eens antwoord te geven op je vraag.
Zoals onlangs op deze site al onthuld, is de jacht op de schuldige(n) voor het kapotmaken van ons NAC inmiddels in volle gang. De zwakkebroeder Rutjes is het eerste slachtoffer, maar er gaat er nog een aantal volgen. Wordt het de allemansvriend zonder resultaten Goetzee ? De januskop van Mierlo en de achterbanbelazeraar de Kort ? Wie kan als volgende zijn biezen pakken ? Hun op leugens en bedrog gebouwde House of Cards is aan het imploderen. Er is geen ontkomen meer aan. Wanbeheer en hufterig gedrag.
Mooie zaak. Nu de rest er nog achteraan. Ophoepelen met die nietsnutten. Pierre staat al klaar om een mooi contract te ondertekenen.
Zo is dat @VanFlieger, allemaal eruit flikkeren en dan jou aanstellen. Dan komt het allemaal goed. That's the spirit! Hoe het zover gaat komen? Zo door blijven gaan en 5 keer per dag hetzelfde roepen, dan gaat iedereen het vanzelf geloven. En vooral nooit de vraag stellen, hoe het komt dat er zoveel goede mensen, zowel in de organisatie als spelersgroep/technische staf, afbranden bij NAC. En vervolgens ergens anders opbloeien.
Ik probeer altijd het positieve uit reacties te halen, maar ik heb er bij jou vaak verrekte veel moeite mee moet ik zeggen. Maar eerlijk is eerlijk...ook jij hebt goede posts. En je manier van prikkelen kan ook best ergens toe leiden. Maar in een organisatie zul jij nooit een succes worden. Dat komt omdat je geen oplossingen hebt en het glas is altijd halfleeg. Daarom zul je, uitgezonderd wat kansloze ja-knikkers, nooit mensen achter je aan krijgen. Amen....
Ik heb nog een leuke site voor je: http://www.whyshouldanyonebeledbyyou.com/
maestro klopt helemaal!!
komt idd veel voorbereidingstijd bij kijken!!
o.a. omdat het community shares zijn moet je bij het begin beginnen en dat is wat de community wil
maar je moet ook de juiste contacten hebben,, als je die eenmaal hebt kun je veel verder komen.....
vandaar dat het ook zo lang duurt!!
pak van de groepen een x aantal mensen die starten, alleen dan creeer je draagvlak voor dit systeem:)
maargoed als je alle posts van 1 a 2 maanden terug kijkt weet je genoeg:)