Schalk kan bijtekenen tot 2015
NAC is bijzonder content over de ontwikkeling van Alex Schalk. De aanvaller is sinds het vertrek van Matthew Amoah de eerste spits en scoorde al drie keer. NAC wil zijn contract dan ook verlengen. Schalk kan bijtekenen tot 2015. Het huidige contract van Schalk loopt nog iets meer dan anderhalf jaar. Normaal gezien zou Schalk aan het einde van het seizoen verkocht moeten worden, om te voorkomen dat hij een jaar later gratis de deur uitwandelt. Met een contractverlenging wordt een dergelijk scenario voorkomen. Schalk ziet een langer verblijf wel zitten, zo laat zijn zaakwaarnemer Kees Ploegsma weten: "De intentie is er om te verlengen." En dat lijkt ons bepaald geen onaardig nieuws.
Bron: B-Side Rats, VI, veel supporters
Plaats reactie
Goed nieuws in deze financieel barre tijden! Maar... Hoe gaan we dit betalen?
@ RC -> hier is gewoon nog geld voor, want dit meegenomen in begroting seizoen 2011-2012. Een seizoen zonder salaris van Amoah en zonder deel salaris Leo, helaas wel met salaris van Lasnik.
Nou Schalk dit is het moment om te laten zien hoe groot je nac hart is
Heel verstandig,als daar onze Ad ( de vader)
weer niet achter zit.
Ik ben bang dat NAC het weer niet voor elkaar krijgt contracten af te sluiten zonder gelimiteerde transfersom.
Geen goal tegen Excelsior, De Graafschap en VVV. Zou er nog even goed naar kijken, de euforie is wel wat wegge-ebt.
Ik denk dat alleen bij jou de euforie is wegge-ebt Shouting Nederland! Al een jaar of 10 geleden waarschijnlijk....
Ontopic: Geweldig nieuws als Alex Schalk zou bijtekenen!
@ JK
Hier moet je het toch met SN eens zijn. Hij begon aardig toen hij mocht invallen. Laatste half uur vol gas gaan, dit kwam ten goede van het team en het publiek.
Nu hij in de basis staat merk je dat het een ander soort speler is, hij kan niet meer zo spelen want dan is hij bij de rust kapot en kan hij gewisseld worden.
Ik persoonlijk vind dat het beter is om Kolk in de spits te laten beginnen en dan Schalk laten invallen. Eerlijk is eerlijk, afgelopen wedstrijden heb ik hem niet veel gezien helaas.
@ Mezelf
Uiteraard mooi voor NAC en voor hem zelf dat hij bij kan tekenen, laat dat duidelijk zijn!
Tegen VVV speelde Schalk juist erg sterk. Veel aanspeelbaar en hij leed ook vrijwel geen balverlies. Alleen had ie die ene kans er ff in moeten peren natuurlijk.
Hele bruikbare speler voor ons NAC. Gelukkig is ie niet zo goed als dat ik uit de verhalen moest geloven. Want dan had hij namelijk nooit meer bijgetekend en was hij na volgend seizoen natuurlijk gewoon gratis de deur uitgelopen.
@ BelcrumNAC
Natuurlijk speelt hij nu op een andere manier en is dat minder effectief. Ook heeft hij in die wedstrijden wel een paar mooie kansen onbenut gelaten. Daar ben ik het wel mee eens.
Persoonlijk vind ik het Alex helemaal niet slecht doen...zeker niet gezien zijn leeftijd. Niet vergeten dat hij in totaal misschien 10 eredivisiewedstrijden heeft gespeeld tot nu toe...
hoezo niet te betalen??
Zo'n pikkie is in salariskorsten niet zo duur als een Amoah en een Leo! Dat zou erbij moeten komen voor een spits die ik al een paar weken niet meer zie!!
Verder goede jongen met veel potentie dus zeker vastleggen!!
Maar niet overdrijven met topsalaris hier en daar!!
Denk dat Alex zich maar weer op het voetbal moet gaan concentreren. Wekelijks in de stad zijn met Schilder en Luijckx en een beetje de patser uithangen, daarmee zal hij het niet ver gaan schoppen denk ik. Kom op Alex, pak je juiste mentaliteit weer op, en laat zien dat je een goudhaantje bent voor ons NAC Breda.
Gaat straks voor miljoenen weg. Type Mertens van PSV.