Schoofs: "Zes op zes moet de doelstelling zijn"
Hoewel het nog altijd rustig is rond de club, begint bij NAC zo langzamerhand het besef door te dringen dat het onderhand tijd wordt punten te pakken. Met nog dertien wedstrijden op het programma staat NAC op een plaats, die aan het einde van de rit nacompetitie betekent. Middenvelder Lucas Schoofs weet wat NAC te doen staat.
Morgenavond speelt NAC thuis tegen Heracles (12e op de ranglijst) en aanstaande zondag staat het duel met Excelsior (11e) op het programma. Voor NAC normaliter de duels waarin het punten moet pakken, zo weet ook Schoofs in gesprek met BN DeStem: "We hebben niet veel keuze meer. Thuis moeten we sowieso van Heracles winnen en bij Excelsior eigenlijk ook: zes op zes moet de doelstelling zijn." Twee overwinningen op rij zou tamelijk uitzonderlijk zijn, gezien het feit dat NAC dit seizoen in 21 wedstrijden in totaal slechts vier overwinningen bij elkaar schraapte. Van de laatste tien competitiewedstrijden won NAC er twee en verloor het er zes.Bron: B-Side Rats, BN DeStem
Plaats reactie
We moeten dit seizoen toch minstens 1x een serie gaan neerzetten waarbij we wat punten binnen gaan sprokkelen. Als je nou de komende 2 wedstrijden maar 3 puntjes of minder haalt is de nacompetitie al bijna een feit.
Ik was er zondag bij in de Arena en we doen onszelf af en toe ook zo erg te kort. NAC was grote delen van de wedstrijd simpelweg beter dan Ajax, maar de durf en het geloof was er niet om echt door te drukken. In plaats daarvan gingen we met 11 man bijna in onze eigen goal hangen totdat Ajax weer comfortabel op 2-1 staat. Terwijl de hele reden dat je op 0-1 komt is door Ajax af te jagen en te durven voetballen.
Ga woensdag nou eens uit van eigen kunnen jongens!
Iemand nog kaart over bside?
Ook deze Belg is inmiddels ingeënt met een grammafoonnaald..... en blijft nog hangen ook.. al deze verhalen, hoe goed bedoeld ook en wat moet je anders zeggen..., komen echt mijn strot uit. Doe het dan en lul achteraf. Come on nac ! Deze keer echt erop of eronder!!!
Dan denk ik dat we moeten stoppen met vloet in de basis of in te laten vallen... hii is zeker geen noad in mijn ogen
Bartinnood, geen nood direct plaats Molenschot Loco wel weer een berichtje dat ie een kaart over hebt. Doet hij elke week die fluitert.
Joh, zes op zes de doelstelling...we moeten gvd gewoon niet degraderen dit jaar! Wat een cliché uitspraak, bloed aan de paal!
Joh! Zou wat zijn als dat niet de doelstelling is. Deze week is zo cruciaal. Alle concurrenten op willem ii na hebben een moeilijk schema. We kunnen zulke goede zaken doen deze week. Echter is dat meestal een garantie voor een mislukking wanneer we goede zaken kunnen doen. Verras ons nu eens heren NAC spelers, met 100% inzet en een ontketend NAC. Dat gezeik over dat we leuk meevoetballen ken ik ondertussen wel, punten moeten we hebben!
Leuk al die praatjes etc lions weet ik het wat. Nu maar eens een keer waar maken. Deze week 0 punten betekend nacompetitie misschien dat ze het dan snappen. Overigens heb ik er zeker vertrouwen in.
Kan er niks aan doen maar krijg de laatste weken steeds vaker herinneringen aan de degradatie een aantal jaren geleden. Toen hadden we 2 cruciale duels tegen Dordrecht (speelden we nog gelijk nadat we volgens mij 2-0 voor kwamen) en Heracles. Iedereen keek er naar uit, want dat zouden de wedstrijden worden waarin NAC het wel even recht zou zetten.
Persoonlijk zie ik individueel bij sommige spelers zeker progressie en ik zie een hardwerkend team, maar nog steeds niet voldoende kwaliteit op het veld om de trekker over te halen. Bovendien komen we nooit terug na een achterstand, als de tegenstander op voorsprong komt is de wedstrijd vaak gespeeld.
NAC blaft dan nog wel een beetje, maar bijt nooit.
Ik hoop dat Te Vrede nu iets extra's kan gaan brengen in die wedstrijden waarin we achter komen of gelijk staan.
@ Boer FM wat al niet meer......Neen. Mij is verzocht.... door de BSR redactie.... om geen kaarten meer via dit podium meer aan te bieden...en daar hou ik mij dus aan.Maar het blijkt maar weer dat er toch regelmatig mensen graag een kaartje zouden willen hebben ...dus BSR Redactie...is hier een oplossing voor de bedenken...een apparte link waar mensen alsnog aan een kaart of kaarten kunnen komen....omdat er mensen zijn zoals ik...die door omstandigheden niet kunnen.Iedereen blij toch?
"Hoewel het nog altijd rustig is rond de club"
Dan zit er iets fout, na de zeperd tegen VVV is het verdomme gewoon alle hens aan dek, zeker na de overige uitslagen van afgelopen weekend.
4 punten is het minimale wat de komende 2 wedstrijden moeten opbrengen. Alles minder is een drama.
Leuk die praatjes vooraf. Voetbal dan ook eens alsof je leven ervan afhangt de komende 2 wedstrijden. Dan zien we wel wat het resultaat is. Mocht dit dan geen 6 punten zijn heb ik daar vrede mee en dan spelen we (als number 5 van de juup) maar nacompetitie of erger. Nu moeten de heren het laten zien!!
Ik zou als je 3 spitsen hebt er minimaal 2 opstellen en niet om mee te verdedigen maar om te scoren.
Ook de supporters op deze site zijn inmiddels ingeënt met een grammafoonnaald….. en blijft nog hangen ook.. al deze verhalen, hoe goed bedoeld ook en wat moet je anders zeggen…, komen echt mijn strot uit. Ze blaffen dan nog wel een beetje, maar bijten nooit ( tenzij je het zeuren en janken op deze site als bijten ziet, dan wel). Ik snap dat vele van jullie het helemaal zat zijn maar om cliché-uitspraken van Vreven en zijn spelers als clichés gaan benoemen is toch wel heel erg een.....euh....cliché??
Als je ziet dat een tactiek niet tot gewenst resultaat leidt, dan zou ik zeggen, probeer het eens rigoureus anders......
Dezelfde taktiek en dezelfde spelers komen tot hetzelfde teleurstellende resultaat......
Elke wedstrijd moet winnen het doel zijn. We zijn een profclub.
Deze 2 moeten gewonnen worden. Posities zullen onhoudbaar gaan worden bij verlies. Het gaat heel spannend worden komende tijd.
Echt alles op alles moet gezet worden om te winnen, het maakt me geen zak meer uit of het mooi spel is en vermakelijk voor het publiek. Harde tackles, gemeen spel, irriteren tegenstanders, bus parkeren, sleuren alles is geoorloofd wat mijn betreft. Ook vanuit het publiek moet het oorlog zijn.
Haha, eerst de nieuwe speler, die een goede pot tegen Ajax speelde, beschuldigen van loze woorden. Vervolgens zelf in herhaling vallen en daarna precies herhalen wat hij zegt. Mooie argumentatie hebben sommige supporters hier.
Beetje laat allemaal jongens.
Eens met @Breda. We weten nu wel dat we 1 a 2 tegengoals krijgen. Zorg dan dat je er zelf 3 maakt! Aanvallen!!
Amai, wat dun dieë zegt is gans correct.
ik ga mezelf ook maar eens herhalen..met smulders en vreven gaan we weer rechtsstreeks terug de ellende in,iedereen ziet dat al vanaf zeker november .Vanaf wedstrijd 1 staat er een clown in de goal,3x verandert van naam,maar een keeper hebben we niet,bertrams kan ook geen ene niks niet.Dat is de allergrootste fout die ik ooit bij NAC heb gezien,geen keeper hebben...ik stop nou maar want ik kan daar zo kwaad om worden.. zon mooie club ..en ze brengen het weer naar de klote...oja ik heb nooit gejuichd om smulders en vreven..ik heb gejuichd voor de 2 sterren van vorig jaar BRONDEEL en DESSERS
We kunnen nog 39 punten pakken. Laat dat de doelstelling Zijn!
Ondanks de kou vermoed ik dat Smulders het al aardig warm begint te krijgen.
Zijn projectje rammelt aan alle kanten en staat op instorten.
@Ouwe Spionkop, je zegt het alsof je er van geniet..
Ouwe Spionkop hoopt dat NAC degradeert alleen maar om zijn gelijk te halen... Ik hoop dat hij ongelijk krijgt. Maar het is evident dat die 6 punten nu inderdaad super belangrijk zijn! Hopelijk komt het er nu eens een keer wel uit! Als de concurrentie dan eens verzaakt ziet alles er ineens weer een stuk beter uit. Maar ja... dat heb ik al vaker geroepen dit seizoen en tot nu toe kreeg Ouwe Spionkop gelijk. Nu maar eens niet. 6 punten Hugodver! Te beginnen tegen Heracles. Ik schreeuw en drink de kou morgen uit mn lijf! Dat die Schoofs er maar en paar inknalt en Ambrose en te Vrede en Vloet en Korte voor mijn part ook. Het moet een keer gaan lukken... Comon NAC!!!
Ik zou er doodziek van zijn. Maar het zou voorkomen kunnen worden als we die clown niet de volledige ruimte hadden gegeven te doen en laten wat hij wil.
@Breda1965: je hebt nooit gejuicht voor Smulders, maar voor Brondeel en Dessers. Waren dat niet die twee spelers die vorig kar zijn gehaald door Smulders?
En je hebt ook al in een wedstrijd of twee gezien dat Betrams er niks van kan.. mooie supporter
Ouwe Spionkop, als we nú veranderingen gaan aanbrengen in de technische staf dan degraderen we sowieso. En welke tovenaar mag het dan allemaal gaan doen? Dat het fundament dat Smulders heeft gelegd broos is, dat klopt helemaal. Maar je kan dan niet besluiten er voor het af is plotseling een ander dak op te plaatsen. Dan stort de boel geheid in elkaar.
Het is dat er een bekerwedstrijd tussen zat, maar NAC heeft twee al wel competitiewedstrijden op rij gewonnen.
Ik zie een hoop geklaag over smulder en vreven. Welke TD en Trainer zou ook zonder 1 euro gepromoveerd zijn. Ook zijn volgens mij een hoop mensen vergeten dat er 18 spelers vertrokken zoals Seuntjes etc toen. Denk dat we heel blij moeten zijn waar we n u staan. Natuurlijk kan alles beter maarja zonder 1 euro op de rekening was dat niet echt makkelijk he. Bij ajax halen ze ook spelers van 6 miljoen en spelen in Jong ajax overal worden fouten gemaakt.
@Sjef
gepromoveerd met hoogste budget van de ploegen die kunnen promoveren.
dat plus 5 gratis huurlingen van city,
we kregen in de winterstop ineens de beste middenvelder en beste linksback erbij
promotie was vorig jaar logisch, geen wereldprestatie
dat gelul over dat we blij moeten zijn dat we zijn gepromoveerd,
kap daar nou eens mee,
we zijn nu daar waar we horen
vechtend tegen degradatie
Onopvallende belangrijke schakel voor ons NAC, zou hem graag met NIjholt samen zien !!
Zes punten met Schoofs in vijf dagen is mijn vurige wens ! HUP NAC !
Het verbaast mij ook hoe rustig het is rond de club. Hier in de comments wordt weliswaar uitgebreid gemeld wat er allemaal misgaat, maar bijvoorbeeld door fansites/supporters wordt niet om het hoofd van de trainer geschreeuwd. Bij onze buren is het inmiddels alarmfase 1 en schreeuwt iedereen om het vertrek van vd Looi. Aan de ene kant ben ik blij dat het er bij ons rustiger aan toe gaat, maar aan de andere kant hoop ik toch wel dat onze spelers/trainers wel degelijk doorhebben dat er deze week echt minimaal 4 punten gehaald moeten worden, en eigenlijk gewoon 6 uit je uit de nacompetitie wil blijven.
Na deze week krijgen we achtereenvolgens AZ, Groningen uit en Feyenoord, waar we normaal gesproken maximaal 3 punten kunnen halen. In deze periode hebben onze concurrenten echt wedstrijden waar ze punten gaan pakken.
Als we deze week geen punten pakken en een kleine buffer opbouwen, gaan onze concurrenten dat de komende weken wel doen en raken we achterop. Hier wordt alleen nog maar gesproken over het proberen te vermijden van play-offs, maar als we deze week slecht uit komen mogen we blij zijn als we nog play offs mogen spelen. Het is 5 voor 12 heren NAC, laat zien dat je het in de gaten hebt!
@JanvG,
Hou eens op met die stemmingsmakerij, we hebben die discussie over het budget 7 dagen geleden nog uitvoerig besproken.
Zie:
www. bsiderats. nl/ klomp-terug-nac/
Thuis tegen Sparta, Den Haag, Twente en VVV was het ook 3 punten noodzaak maar we weten allemaal hoe het afgelopen is. Is er sindsdien iets veranderd, in de opstelling met Ell All, Korte en Verschueren niet meer in de basis? In taktiek en techniek? Ook de andere teams worden beter en dat zien we aan de ranglijst.
Laat die verrassing van de ere maar zitten.
Nu is het dat NAC de complimenten krijgt. In ieder geval (en terecht) niet van VI. Met een allerbelabberste keeper (en dat weet de tegenstander), en een kansloze, vleugellamme aanval kun je voetballen wat je wilt maar je wint zo never nooit of de tegenstander heeft een off day. Als je dan al complimenten krijgt is het een beleefdheidsgeste van de tegenstander die ondertussen wel de punten meeneemt.
Het heeft allemaal niks met inzicht en voetbalverstand te maken. En ook geen commerciële daadkracht want ook de sponsorwerving is net zo mager. Over visie en ambities van het bestuur hoor je al helemaal niemand. Dit doet heel zeer beste mensen.
@JVT,
Je staart je echt blind op het negatieve.
Ik wil het eigenlijk niet persoonlijk maken, maar je negatieve houding (en dat is echt iets anders dan kritische houding) zorgt voor een onnodige polarisatie op BSR. Ik vind het echt top als mensen hier kritisch zijn en dat kunnen onderbouwen met argumenten. Maar enkel negatieve zaken uitlichten en dat blijven herhalen is niet constructief.
En ik kan nu allemaal weer positieve dingen aanhalen als; we hebben ook van Feyenoord gewonnen, 2x van Utrecht, we zitten weer in categorie 2, we hebben een laag budget, bla bla..maar daar heb ik geen zin in :).
G00ser
en ik word er moe van dat iedereen maar doet alsof het een wonder is dat we zijn gepromoveerd,
gelukkig had jij het 7 dagen geleden wel door en heb je toen nog netjes je tekst aangepast nadat je het had opgezocht ;-)
JanvG,
Ik heb geen tekst aangepast, dat kan enkel BSR, ik heb een verdere toelichting gegeven (als je dat bedoelde).
En ik heb het idee dat mijn boodschap in dat topic bij jou niet helemaal is overgekomen. Ik zeg namelijk niet dat NAC het hoogste budget had, het was vergelijkbaar met Cambuur, Venlo, Graafschap, Jong Ajax en Jong PSV. En gezien het seizoensverloop is het best een wonder dat NAC gepromoveerd was, dat had niemand verwacht voor aanvang playoffs..althans, ik niet. Ik ga ook niet verkondigen dat het een wonder was, want NAC speelde gewoon erg goed en won terecht van NEC (2x).
Als nac met dit middenveld blijft spelen zal het nog veel wedstrijden verliezen want tegen Ajax hebben ze op het middenveld de wedstrijd verloren ze doen niks dan draaien en een balletje breed García monier (Lucas loopt zich te pletter en raakt geen bal) een foutje en doelpunt dus het licht niet aan de achterste lijn maar aan het middenveld en dedoelman????(pa) er komt bijna geen dieptepas alleen afgelopen zondag in het begin
Geel/Zwart ,je hebt gelijk ,voor het binnenhalen van brondeel en dessers verdient hij een compliment,dat heeft hij goed gedaan toen. Wat bertrams betreft,denk niet dat hij veel beter is dan onze australier,daarnaast snap ik nog steeds zijn overtreding niet,..maar ik ben wel een supporter, ik heb er alleen geen vertrouwen meer in, met dezelfde 11 elke keer,..ik hoop dat mijn vertrouwen zondag weer terug is,
Hahaha de Vreven en Smulders aanhangers kletsen maar weer we waren 5 e in de Juup en er is geen geld en Dessers was aangetrokken door Smulders.
Nou stelletje lul hanessen we hebben inmiddels 35 amateurs op de loonlijst en ons budget is veel ruimer dan die van Vvv of Excelsior.
We voeren wanbeleid geen scouting en een debiel als trainer.
@vreven tactisch genie
Wordt echt een beetje moe van je gejank continu. Ga achter je club staan of blijf gewoon weg hier en in het stadion. Lekker bij Advendo gaan kijken joh.