Wij gaan niet opzij

Smulders kiest voor baan als spelersmakelaar

Hans Smulders is aan een nieuwe carrière begonnen. De voormalig technisch directeur verricht volgens BN DeStem sinds kort werkzaamheden voor makelaarskantoor Stirr Associates. Het dagblad meldt dat de timing van de carrièremove opvallend is, omdat Smulders tot het einde van het seizoen door NAC betaald wordt.
Smulders kent door zijn ervaringen als technisch directeur bij NAC en FC Eindhoven de spelersmarkt en dus is de overstap naar de andere kant van de tafel op zich niet heel vreemd. In zijn nieuwe functie benaderde Smulders de afgelopen periode verschillende Nederlandse eredivisieclubs om hen van spelers voor het volgende seizoen te voorzien. De voormalig directeur verricht zijn werkzaamheden voor het in Brussel gevestigde makelaarskantoor Stirr Associates. Smulders werkte als technisch directeur verschillende keren samen met Stirr Associates. Niet alleen de (ex-)NAC-spelers Dessers en Verschueren komen uit de stal van het Belgische bedrijf, maar bijvoorbeeld ook voormalig FC Eindhoven-speler Jinty Caenepeel. NAC en Smulders deden na het vertrek van de t.d. geen mededelingen over de wijze waarop het contract afgewikkeld werd. Volgens BN DeStem werd afgesproken, dat Smulders tot het einde van het seizoen door NAC betaald zou worden. Het is onduidelijk of daarbij afgesproken is, dat NAC de betaling zou staken, wanneer Smulders ander werk zou vinden.

Bron: B-Side Rats, BN DeStem

Advertentie
44 Reacties
0   0  
Han Mulders

Hij heeft z’n uiterlijk mee in ieder geval, patjepeeër.

0   0  
Arie

Wie?

0   0  
Sanseveria

Ik kan hier van alles van vinden. Maar dat doe ik maar even niet ?

0   0  
Mark Bieritieti

Ken nog wel een paar spelers die binnenkort beschikbaar komen voor een (gratis) transfer

0   0  
Baosje

kantie proberen weer het nodige meuk aan NAC te slijten.....

Smulders maakt MÉÉR kapot dan je lief is .....

0   0  
Real Robert

Het zou mij niet verbazen als deze rat, met Vlaamse streken, al veel langer bezig was voor dat Stir.

Bij een aantal van zijn transacties uit het verleden komt een rottende lucht naar boven.

En niet alleen in het geval van Vermeer, maar ook waarom hij een Leemans Caenepeel en niet meenam naar

NAC.

Zoals ik bij zijn aanstelling voor Smulders waarschuwde heb ik dat nu gedaan met onze bijklussende

nieuwe TD.

Hoe rot is de voetbalwereld hier in Vlaanderen! Die Smulders paste daar prima bij

0   0  
van Flieger

Smulders was Shaken, not Stirred.

0   0  
nac fan

ga nooit met smuders in zee voor spelers want die deugen toch niet

0   0  
guuske

Die man moet ook gewoon werken om te leven.
Niet te veel woorden meer aan vuil maken.

0   0  
Nachoreca1

Als hij net zo succesvol is als bij onze club gaat hij het 5 jarig jubileum niet vieren schat ik zo in. Strontzak.

0   0  
van Flieger

Stijn Francis, de oprichter van Stirr doet alsof hij een grote jongen is, maar de vennootschap kan net een loontje van 60K trekken en dan moet Stijn ook nog zijn eigen kantoor verhuren aan de BV voor 2.100 per maand. Smulders zal wel op commissiebasis wat freelance werk verrichten, zeker geen goedbetaalde vaste baan met pensioenopbouw. Dus gewoon nog aan de ruif bij NAC hoor.

0   0  
Ouwe Spionkop

Jammer dat de redactie het meest opvallende deel uit het hele verhaal van vandaag in de krant weg laat over Vinnie Vermeer.
Deze onbekende voetballer tekende voor 3 jaar in 2016. Volgens mij kreeg hij toen zelfs contractverlenging die niemand begreep.
De vader van Vinnie is Hans Vermeer. Een van de beste vrienden van Smulders.
Naar verluid heeft Vermeer hiervoor € 60.000 per jaar opgestreken zonder in actie te zijn gekomen voor NAC.
Het contract werd in januari van dit jaar ontbonden (met afkoopsom?).
Zo zal Smulders (als verkapte spelers handelaar) nog wel meer onfrisse praktijken hebben uitgevoerd tijdens zijn periode bij NAC.
Ondertussen krijgt Smulders nog steeds zijn dikke salaris doorbetaald van NAC.
Dit alles heeft zich natuurlijk met medeweten van Goetzee + RVC afgespeeld.
Het is een grof schandaal!

0   0  
TpT

Zet zijn aankopen voor NAC wel ineens in een ander daglicht. Deze contacten had hij natuurlijk al langer.
Daarmee overigens niet gezegd dat Dessers en Verschueren slechte aankopen zijn geweest.

De problemen met Smulders heb ik voornamelijk door spelers als Rosheuvel, Kali, Kastaneer.

0   0  
Chris W.M.

Toch grappig. Net wanneer je denkt dat de positie van Gielen niet nog onhoudbaarder kan worden....

0   0  
C'mon NAC

Smulders is onbetrouwbaar gebleken en dit wordt nu dubbel en dwars bevestigd. Hij werkt alleen voor zichzelf en dat hij daarbij clubs en mensen beschadigt lijkt hem niet te deren. Eng megalomaan mannetje.. geen zaken meer mee doen.

0   0  
Kopspion

Smuldrol

0   0  
Q

@Ouwe Spionkop, idd. Een grof schandaal.

En heel vreemd dat de redactie de passage over Vinnie Vermeer (goed werk Blanco, mag ook wel eens gezegd worden) niet vermeld??

Alles onder toeziend oog van topper Justin gebeurd natuurlijk. Man man man.

Het houdt niet op

0   0  
Ivo

Rosheuvel, Kali en Kastaneer hebben gewoon zelf een wanprestatie geleverd. Op papier waren dat, voorafgaand aan het seizoen, wel eredivisiewaardige spelers. Ze zijn diep diep diep door hun niveau gezakt en moeten zich kapot schamen. Gelukkig hebben ze zichzelf er ook mee want ze kunnen nu alleen nog clubs vinden van niveau FC Knudde.

Smulders heeft heel veel jonge spelers kleine contractjes geleverd zoals bij Vermeer, ik vraag me af wat aan de strijkstok is blijven hangen. 50/50 regelingetjes met de spelersmakelaar, wat onder tafel naar die bolle ging? Easy money want toezicht was er toch niet. Ik sta er niet van te kijken, het is eem vies wereldje en daar in Belgie leven ze van zwart geld.

0   0  
Van "taajlaand

Triest en eigenlijk ook heel eng om dat verhaal te lezen, Ouwe Spionkop.

En dat kan allemaal, zonder énige controle bij ons NAC, pfff.....

Het moet een "feest zijn voor directie's, technische mensen en boekhouders om voor NAC te werken".

En wij, we lijden in stilte, op een enkel hoogtepuntje na al jaren lang.......

0   0  
Sp1

Als hij NAC gelijk verlost van die bus vol niets toevoegende broodvoetballers dan zal het mijn een worst zijn wat hij doet...


Feit blijft dat tres loco's hem een vrijbrief hebben gegeven 3 miljoen te vernaggelen....

0   0  
10Diego

Ook het leven van Smulders gaat verder. Er zal niet zo snel een club komen om hem als TD aan te trekken. Hij werkt al heel lang in de voetbalwereld, vind het wel een logische stap.

0   0  
van Flieger

Belgen zijn de uitvinders van het begrip "geoorloofde belangenverstrengeling". Je ziet dat ook terugkomen in de jaarrekening van Stirr. Omdat Stijn ook aandeelhouder is mag hij het kantoor wel verhuren aan zichzelf maar alleen tegen een redelijke vergoeding (superrekbaar begrip!). Dan is het geoorloofd.
Onze VDA zal ook wel zoiets gedacht hebben bij het aanhouden van een business in de voetballershandel, als het niet teveel opvalt, is het geoorloofd! En liegen mag !

0   0  
The Cosmic Gate

Wat een ENORME hekel heb ik aan deze man !
Heeft een dermate zwakke selectie neergezet en zoveel geld verpatst en dat zonder communicatie en dergelijke.
Dat hij dit nog uit mag voeren enz walgelijk

0   0  
Daan

Smulders , heeft zeker fouten gemaakt maar wie niet binnen de NAC organisatie.
Deze man wordt nu voor alles en nog wat uitgemaakt terwijl de toenmalige directie en RVC overal akkoord voor hebben moeten geven. De insinuaties van riool journalist Blanco raken kant nog wal en zijn feitelijk onjuist.
Het leven gaat door en laten we hopen dat NAC snel overgenomen wordt en weer aan een gezonde sportieve toekomst kan gaan werken.

0   0  
van Flieger

Daan- wat is er precies feitelijk onjuist aan de degradatie, de ellende van dit seizoen, de keeperssoap, de affaire Vloet, de schandalige klantenbinding en het vooruitzicht nog jaren de gevolgen te moeten aanzien van de blunders van deze Woenselse mavoklant ?

0   0  
Daan

Ik had je hoger ingeschat Fliegertje.
Jij zou toch moeten weten dat zelfs Smulders verantwoording moest afleggen binnen de organisatie of gaan we nu alle ellende op het bord van sec Smulders gooien.
Ik ben het overigens met je eens dat er heel slecht is gehandeld maar 1 man aan het kruis nagelen gaat mij veel te ver.

0   0  
van Flieger

Daan - op deze site is uitvoerig uitgelegd waar en hoe het fout is gegaan. Voor jou dan nog een keertje. In de euforie rond de handhaving precies een jaar geleden waande Smulders zich onbespied. Ons NAC, in de markt met het imago van satelliet van ManCity waar die spelers een playing target hebben, ging een nieuwe fase in, de Smulders fase. Hij ging de afhankelijkheid van City afbouwen en zelf spelers halen. Hij was de kritiek van het seizoen ervoor beu dat de City jongens beter waren dan wat hij had gehaald. Hij ging het ze allemaal wel even laten zien. Helaas strookte deze aanpak niet met de positionering in de markt en dus zegden vele spelers af en werd hij teruggeworpen op zijn eigen bescheiden netwerkje van kindjes van vrindjes. Waar dat toe leidde hebben we inmiddels allemaal kunnen zien, geen keeper en een totaal niet bij ons NAC passende trainer.
De handhaving had zand in de ogen gestrooid van de toch al intrinsiek luie Gielen (rechten Tilburg), en zo kon het gebeuren dat deze facebookcommissaris alle signalen miste en pas bij het binnenkomen van Robert Mühren nattigheid voelde. Was dit wel de bedoeling ? Tot het laatst verdedigde hij Smulders-verdediger Goetzee. Het werd een onsmakelijke soap waarbij de ijdeltuiters alle realiteitszin uit het oog verloren en het belang van ons NAC werd opgeofferd aan dat van een aantal Rotterdammers zonder binding met de club.

0   0  
Dutchbird

Blanco in de krant: "Vanwege de toenemende druk vanuit de zeventien aandeelhouders met een minderheidsbelang werd Smulders op 28 september door de drie grootaandeelhouders van NAC op non-actief gezet."

Waar zou hij dat vandaan hebben? Volgens mij hebben de grote drie zich nog nooit iets aangetrokken van de andere 17. Als dit waar is mag hij daar nog wel enkele sappige artikelen over schrijven. Zet hem op Blanco.

0   0  
Nacman

Zullen wel net van die keuzen als hij naar mac heeft gehaald

0   0  
Belgische Naccer

Hij heeft wel aangetoond, hele goede spelers te kunnen halen...Echt een heel goed track-record.
Ik zou hem ook meteen aannemen! Net zoals die Fries...van Heerenveen, ook een heel goed track-record....
Man man man....waar moet het heen met NAC...

Als je een paar jaar geleden dat team onder Brands zag...met Penders en Zwaanswijk.
En je kijkt wat er nu rondstrompelt...

Daar word je toch spontaan alcoholist van.

Zum Kotzen!

0   0  
Samson

Vuile bokhond.

0   0  
scheppioni

Een schande, maar van de andere kant wel ergens logisch, dat zijn allemaal onbetrouwbare eikels, dus past die k^t smulders er wel tussen, ik zou me als speler toch maar eens goed over nadenken bij zo ene !

0   0  
PETROS

Als ik Smulders was zou ik me rot schamen met mijn prestaties voor NAC. Dat je dan ook het loon nog mee graait is helemaal het toppunt. Zijn er nu serieus clubs die met hem zaken willen doen ?

0   0  
De muzikant

@Chris WM, in welk opzicht vind jij dat Gielen heeft gefaald? Dat hij zijn kop in het zand heeft gestoken of wat? Net zoals zovelen hier die smulders geweeeeeldig vonden. Kan mij namelijk herinneren dat de look-a-like van Koko Petalo in jou een voortreffelijke digitale beschermheer had.

0   0  
WW

Niet alleen Smulders met dergelijk oneerlijke sfeer-in-de-selectie ontwrichtende stunts als met het absurde salaris van Vermeer... ook Van den Abbeelen mag er gewoon weer een direct met NAC conflicterend bijbaantje op na houden.

We hebben na charlatans als Oltmans en Mommers dus geen fuck geleerd. De graaicultuur tiert bij NAC welig en toezicht is er de facto niet.

De RvC kan zich onderhand hernoemen van Raad van Commissarissen naar Redundantie van Commissarissen.

Verbijsterend en gezien onze recente geschiedenis zeer teleurstellend.

0   0  
Kipiani

Wie heeft hier na Duarte, Vermeer en bijvoorbeeld Oosterwijk, onder een steen gelegen ? Gielen in ieder geval, Justin ook, helaas.

0   0  
Calimero

En goedlachse twitterende JEKA Justin stond er bij en keer er naar......Sterker nog hij verklaarde zich solidair aan deze pannenkoek. Justin......FAIL.

0   0  
Badeend

@muzikant

Een van de verschillen is wel dat er van Gielen verwacht mocht worden dat hij Smulders beter in de gaten zou houden dan een willekeurige supporter. Daar had hij ook meer informatie voor en, niet onbelangrijk, het was zijn taak. Hij was daar gewoon VERANTWOORDELIJK voor.

In de periode na Smulders bleek dat ook het vinden én over de streep trekken van geschikte opvolgers niet aan Gielen besteed was.

Als je je nog af moet vragen waar Gielen precies gefaald heeft, dan moet je misschien nog even snel een sollicitatiesmsje sturen naar de Raad van slapers. Je past dan precies binnen het geldende profiel. Maar hopelijk niet lang meer.

0   0  
Bommetje

Als dit waar is dan
1) heeft Blanco goed werk verricht
2) is Smulders een smerige oplichter
Dit had ik eerlijk gezegd niet verwacht.
Als dit hard gemaakt kan worden moet Smulders hard aangepakt worden.
Wat een ellende hebben we toch.

0   0  
De Muzikant

@badeend, blijkbaar is begrijpend lezen niet je sterkste kant. Het gaat er mij om dat er iemand reageert die smulders tot op het bot verdedigd heeft. Dat Gielen hopeloos gefaald heeft lijkt me duidelijk.

0   0  
Bruske

Ik hou me maar ff in...

0   0  
Peppie&kokkie

Wat heeft de RVC zitten slapen met deze ongelofelijke misselijk makende No No

0   0  
Diep Holland

Diep Holland

De man is nooit iets anders geweest dan dat.

0   0  
Diep Holland

Spelersmakelaar .

Laad alle berichten na dit bericht in