Wij gaan niet opzij

Sno heeft ook geen trek in ADO Den Haag

Ex-NAC'er Evander Sno heeft de clubs voor het uitkiezen, maar houdt vooralsnog de boot af. Nadat NAC eerder al een 'Nee' te horen kreeg, heeft Sno nu ook ADO Den Haag laten weten geen interesse in een transfer te hebben. Sno degradeerde met RKC Waalwijk, maar acht zichzelf desondanks rijp voor een topclub. Eerdere avonturen bij Celtic en Ajax waren echter geen doorslaand succes.

Bron: B-Side Rats, Omroep West

Vorig bericht
Seizoen 2014/2015: Overzicht 68 reacties
Volgend bericht
NAC opent met thuiswedstrijd tegen Excelsior 28 reacties
Advertentie
13 Reacties
0   0  
Rijen

Dat hij belangrijk was voor wolluk betekent niet dat hij gelijk een sterspeler is...

0   0  
kees

Wat een rare gast moet blij zijn dat er clubs als nac en ado intresse in hem hebben.

0   0  
De Lange

Moeten blij zijn dat ie niet komt

0   0  
BredaParel

Ben t niet met je eens. Sno is een goeie speler en zou bij nac een belangrijke factor zijn. Maar idd als hij niet wilt dan houdt het op. En hij is een risico

0   0  
Mie$

Sno was heel wisselvallig. Heeft uitmuntende wedstrijden gespeeld, maar viel in een paar wedstrijden aan het einde van het seizoen, toen het er écht om ging, ook door de mand.

0   0  
Buurman

Hele goede voetballer met veel inzicht. Ook een goeie gast.
Voor de echte top net iets te langzaam.

0   0  
Seno

Succes met zoeken Sno maar ben bang dat je beter over de grens kan gaan kijken. Want de top of tegen de top durf het risico denk ik niet aan met hem. Tenzij het voor de breedte is als invaller. Daar zal hij ook wel niet blij van worden.

0   0  
Chrisje

Geef M eens ongelijk hij bedankt voor NAC dan gaat hij zeker niet naar den haag ( zou ik ook niet doen ) met die negatievelingen daar

0   0  
marti

Beetje hoogmoedwaanzin!!!

0   0  
breda-mike

Hij vertrekt naar westerlo

0   0  
ome cor

Sukkel

0   0  
Jamie

Blijkbaar betaalt een Belgische promovendus meer dan de Nederlandse middenmoot..

0   0  
NaCCer

Hij is naar Westerlo, mooie promotie..... zal het geld wel zijn, sportief zie ik niet veel verbetering .

Laad alle berichten na dit bericht in