SodaStream supporter van B-Side Rats
Enkele maanden geleden maakten we bekend dat Kasparov supporter werd van B-Side Rats, vandaag hebben we weer goed nieuws. Het bedrijf SodaStream gaat voor de rest van dit jaar onze site supporten. Dit betekent niet alleen heerlijke zelfgemaakte drankjes tijdens de B-Side Rats meetings maar voor ons ook de mogelijkheid om nog betere content te maken voor jullie!
De naam SodaStream zegt jullie wellicht niet zo veel. Voorheen waren de producten van dit bedrijf namelijk in Nederland verkrijgbaar onder de naam SodaClub. En jawel, dat was natuurlijk lange tijd een sponsor van NAC. In deze tijd sponsorde SodaStream diverse elftallen uit de NAC-jeugdopleiding en de mascotte van de week. Een bezoekje aan het hoofdkantoor van het bedrijf leverde weer mooie anekdotes op uit die tijd. Met de apparaten van SodaStream is het eenvoudig om thuis zelf bruiswater te maken waaraan je diverse smaken kunt toevoegen. Zo maak je in een handomdraai zelf je bruisende drankjes! SodaStream is enorm aan het groeien in onze regio en heeft inmiddels diverse verkooppunten in en rond Breda. Zo zijn de apparaten te verkrijgen bij de Jumbo Foodmarkt, Mediamarkt, Hanos ISPC en de Makro. Wij zijn trots deze supporter van B-Side Rats weer te mogen herintroduceren bij jullie!
Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Soda club, dat waren nog eens tijden! Vieze aardbeienprut bij een seizoenskaart.
Goed nieuws voor jullie en sympathiek van Soda Stream.
Maar: Frisdranken tijdens de B-Side Rats meetings zien jullie als een verbetering?
OK.
Ik zou er spontaan KUT van gaan roepen!
Klasse! BSR is mijn site als t gaat om NACnieuws. Lees t vaak met plezier. Ga zo door guys.
B-Side Rats: Van Gastenboek tot profi Media Bedrijf! Goed bezig!
Soda? Doe mij maar bier!
haha ooit nog eens zo'n soda pruts apparaat gewonnen met mijn seizoenskaart
wat n bocht was dat zeg ....
Heel mooi van Sodastream!!
Wat heeft dit voor gevolgen voor de lay-out van de website? Zolang er geen soda apparaten op mijn scherm voorbij zweven vind ik het prima.
Bsiderats voor al uw bruisend NAC nieuws!
(deze slogan is mede mogelijk gemaakt door SodaStream)
De pin up club dat waren nog eens tijden
@kees
Alleen een banner op de homepage. Verder niks zo te zien.
Soda stream. Gezellig hè?
Soda stream, lekker toch!
Sodaju!