Wij gaan niet opzij

Sprangers uitgefloten en racistisch bejegend in Helmond

Richelor Sprangers beleeft nog niet bijzonder veel plezier aan zijn huurperiode in Helmond. De spits scoorde nog niet en ligt niet goed bij de fans. In het duel tegen Volendam werd hij uitgefloten en uitgescholden door de Helmond Sport-aanhang.
Coach Robbie Alflen is ziedend, zo vertelt hij aan het Eindhovens Dagblad: "Er is niks ergers voor een speler dan dat je eigen fans je uitfluiten." Sprangers kreeg ook nog eens te maken met racistische opmerkingen. Alflen: "Dat is gewoon verschrikkelijk. Ik vraag me af waarom je dan naar het stadion komt? Blijf dan liever thuis. Hier help je ons zeker niet mee."

Bron: B-Side Rats, ED

Advertentie
53 Reacties
0   0  
HS

En Snepvangers laten ze op de bank zitten. Onbegrijpelijk. Haal hem snel terug naar NAC. Is beter dan Sprangers en Van der Gaag. Maar sommige jongens moeten blijkbaar spelen is de deal. Dit gaat dan ten koste van de ontwikkeling van andere huurlingen.

0   0  
Raf17

Meteen stoppen met die hele samenwerking. Belachelijk. Racisme tegen notabene je EIGEN speler. Wat een volk daar. Tokkies

0   0  
Bart

Weg met dat achterlijke Helmond! Alle spelers per direct terug halen en niks meer met die club te maken hebben nooit meer een speler aan verhuren! Bah bah

0   0  
Ed

Walgelijk

0   0  
Gretige Gerda

Tuig! Typisch Helmond. Iedereen terughalen. We hebben ze nodig!

0   0  
Maniac_Breda

Stoppen met die hele samenwerking. Ik heb in Helmond gewoond en die club is op sterven naar dood. Die moeten heel blij zijn met NAC spelers. Die boeren daar zijn gewoon zo en stoppen hier ook echt niet mee, is heel normaal daar. Kappen hiermee en laat ze het zelf maar uitzoeken.

0   0  
Youssef

Deze leeghoofden mogen dit ongestraft roepen, maar mogen met hun zwaar zieke onderbuik gevoel en hun blijkbaar gekwetste bleke zieltjes ook nog stemmen?!
Kans- en harteloos!

0   0  
JohanB

@HS

Staat de S in jouw naam toevallig voor Snepvangers? Gezien je opmerking neem ik aan dat je familie van hem bent.

0   0  
Pizzabakker

Inderdaad schandalig dit! Je vraagt je af of deze samenwerking wel vruchten af zal werpen. Van onderaan bungelen in de KKD worden onze spelers ook niet beter lijkt me. Als er dan ook nog eens een derhalve negatieve sfeer ontstaat met dit soort gedrag denk je, klaar ermee!
Ik geloof ook nooit dat NAC voor deze samenwerking heeft gekozen omdat daar in Helmond zo'n professioneel sportklimaat heerst. De condities die ervoor hebben gezorgd dat MC voor een samenwerking met NAC heeft gekozen zie ik in verhouding tot Helmond totaal niet.

0   0  
Tombola Breda

Daar kunnen de fans van Helmond niks aan doen. Gaat vanzelf door het chromosoompje wat ze teveel hebben....

Vervelende erfenis van meneer Smulders. Snel kappen met die samenwerking.

0   0  
Arie

Er wordt weer heel snel racisme opgeplakt. Waarschijnlijk heeft de plaatselijke Yadran dat er bovenop gelegd, want dat brengt meer reactie te weeg.
Wel kappen met die hele deal als de beste verhuurling na Meijers niet eens speelt.

0   0  
willem 4,5

Helmond is altijd al uitschot geweest!

0   0  
Youssef

Deal met Helmond is prima volgens mij. Deze NAC jongens maken veel minuten en beginnen al best bepalend te worden.
Ervaring opdoen, stapje hoger en fysiek zwaarder dan de jeugd of tweede team competities.

0   0  
Sander P

Beter onderin de kelder vd KK divisie ballen, dan bij Nac verpieteren op de bank en eens in de 3 weken hopen dat je bij Jong Nac mag ballen.

Helaas lopen er bij elke club wel een paar leeghoofden die hun spelers woordelijk bevuilen. Maar als speler moet je daar ook mee leren te handelen.

Sprangers moet zich daar gewoon revancheren door deolpunten te maken. Ig is het vergelijkbaar met Nac, nu wij onderin bungelen, zijn de huur spelers ook de kop van jut, idem in Helmond blijkbaar.

0   0  
kopspion

het is bijna onmogelijk, maar Helmond is naar mijn idee een nog rotter gat dan Tilburg....stelletje kattenmeppers en racisten !

0   0  
Michel

@Sander P

Tuurlijk lopen er bij iedere club een paar hoolies, dat is ook goed maar racisme is gewoon niet cool...

Richelor zal er wel tegen kunnen maar toch vind ik het laag en sneu

0   0  
Youssef

@Arie

‘Er wordt weer heel snel rasisme geplakt’??
En ‘ .....Yadran, bla,bla......media’

Wat mij betref moet dit gedrag gewoon niet worden goedgeluld.

Als de coach van Helmond zelf hierop reageert, op de manier waarop hij dit in de media heeft gedaan, is dit geen gevalletje ‘nep discriminatie’.

Tijdens de samenvatting was het ook duidelijk te horen, vast zelf niet gehoord /gezien of wel Arie? Het is wel een jongen met roots in en om Breda.

Btw
Meijers heeft alles gespeeld, op een blessure periode na.

0   0  
Vamos NAC Deze gebruiker is een admin

Heel vervelend voor die jongen. Verdient ie niet en alleen maar terecht dat zijn trainer achter hem gaat staan.

Wel ironisch dat hier dan mensen gelijk heel Helmond over één kam scheren door de opmerkingen van een paar debielen. Iets met een pot en een ketel...?

0   0  
SjorsNAC

Bij ons lopen er net zo goed dwazen tussen, echt niet die hele club en om dan meteen die samenwerking op te heffen...

En uiteindelijk moeten ze daar zelf kunnen bepalen wie speelt of niet dat verwachten wij ook van city.

0   0  
Sander P

@Michel

Racistische uitingen is not done evenals allerlei ziekelijke verwensingen zoals een woord dat met een K begint. Ik heb dat woord afgelopen seizoen met name richting Vloet meer dan eens op de trinune gehoord.

0   0  
Nacdictive

Echt bizar dat zoiets anno 2018 nog gebeurt.
Sterkte Richelor!

Wel erg grappig dat het overgrote deel van de reacties hier obv sentiment wordt gekalkt ipv obv feiten (zijn het immers alle supporters daar?). Gelijk alle supporters over 1 kam scheren, willen wij dat zelf ook dat dit met ons publiek gebeurt?

0   0  
scheppioni

Sluit me helemaal bij Raf17 aan !!!
Wat lopen er toch idioten zeg in de maatschappij !!
Dat je niet blij met een speler dat mag in aller tijden, dat steek ik ook niet onder stoelen of banken maar je eigen zo verlagen, een schande !!! Gelukkig is het hele grootste deel bij ons NAC op de B-SIDE nog van redelijk normaal supporteren, boos zijn prima maar gedraag je eigen binnen de normen en daar hoort ziektes en discrimineren zeker niet bij !!! NAC de club !

0   0  
cram

en in zo'n klimaat moet een jonge speler zich verder ontwikkelen... Vraag me af of hij wel wil blijven in Helmond en anders gewoon lekker terughalen!

0   0  
Sjoerd Wensem

Bij NAC hoor ik ook veel van dit soort termen voorbij komen hoor

0   0  
Patrick

Schande, die jonge probeert zn welk zo goed mogelijk te doen. En dan krijg je dit. Samenwerking onmiddellijk stoppen.

0   0  
Ouwe Spionkop

Kappen met Helmond en kappen met City.
Gewoon weer terug naar de basis.
Die Smulders bedenksels in de vuilnisbak ermee.

0   0  
Pizzabakker

Ouwe Spionkop, waarom zelfs Smulders in deze topic noemen? De City-deal is niet eens een bedenksel van hem zelf. Maaskant heeft hiervoor de eerste voorzet gegeven. Smulders hoefde hem alleen maar in te koppen.

0   0  
N1912

Sneue nepsupporters zijn dat, helaas vind je die overal. Hopelijk laat Richelor zijn voeten spreken en neemt hij sportieve revanche op dit stelletje idioten.

Overigens is een dergelijk samenwerkingsverband met een KKD club natuurlijk ideaal om onze talentvolle jongens hun eerste stappen in het betaalde voetbal te laten zetten. Heel erg benieuwd hoe jongens zoals Vd Gaag, Bodi en Snepvangers er na afloop van dit seizoen opstaan. Alleen Bartje Meijers en niet een Daan Klomp sturen was een inschattingsfout, maar goed.

0   0  
van Flieger

Helmond Sport is een enorme kutclub, dat werd op deze site een paar maanden geleden al onthuld. Onze spelers hebben daar niks te zoeken onder in de keuken divisie bij die vreselijke lui. Ook weer een nalatenschapje van die Smulders die overal ruines heeft achtergelaten. Gielen, die als een soort versleten satan optreedt, hief deze man op het schild van statutair directeur terwijl hij in de jaren 80 zijn laatste opleiding, 4 jaar havo in Woensel, had genoten. Welke randdebiel staat zoiets toe ? Welke idioot liet dit gebeuren? En nu verbaasd zijn dat het een puinhoop is geworden. Onze jongens moeten vandaag worden teruggehaald uit dat klote Helmond.

0   0  
van Flieger

Nokken met Hellemond: ja. Kappen met City: nee. City is onze enige lifeline. Wat Smulders heeft verkloot was het arrogant denken dat we de afhankelijkheid van City wel even konden afbouwen. Daardoor kwam er minder en later. In de markt leefde de opvatting dat we een City filiaal zijn waardoor we flink wat afzeggingen hebben gekregen. Voeg daarbij het keepersdrama (van Leer ook niks bijzonders) en je stelt vast dat Smulders er een waanzinnige puinhoop van heeft gemaakt. Onder toeziend oog van al die kenners in de RvC en OTB.

0   0  
Voske

@Flieger

"Versleten satan", "vier jaar HAVO", "Randdebiel".... Je hebt het over mensen die zich vol inzetten voor NAC. En die - zoals wij allemaal - weleens een foutje cq verkeerde inschatting maken. Dat krijg je als je verantwoordelijkheid neemt. Heb je als zijlijnschreeuwer geen last van.

Twee dingen zijn erg jammer aan jouw posts;
- Elke keer belicht je alleen de dingen die fout zijn gegaan. Jeugdopleiding, financien, daar hoor je Flieger nooit over.
- Daarnaast blijft het me na al die jaren nog steeds mateloos irriteren dat je niet alleen op een ronduit onbeschofte manier op de man blijft spelen, maar zelf als een klein kind gaat lopen mekkeren als er iemand een keer een krachtterm aan jouw adres richt.

Flieger BV: Specialist in meten met twee maten, slopen en luchtkastelen bouwen. Bah.

0   0  
BoZ

Je zou denken dat in 2018 de mens toch enig besef mee heeft gekregen waar de lijn tussen acceptabel en onacceptabel zit. Maar kan niet anders zeggen dan ik me kapot schaam voor de nedelanders vandaag de dag. Laat die schreeuwers zelf maar eens emigreren en mee maken hoe het zelf is om een buitenlander te zijn in een ander land. Ik heb het gedaan en besef nog steeds elke dag dat het aanpassen is. Zeker in een land waar de gastvrijheid richting buitenlanders een stuk minder is als in Nederland.

Maar dit zijn de zelfde leeg hoofden die in december het hardst lopen schreeuwen dat zwarte piet zwart moet blijven, en nu staan deze zelfde leeg hoofden te schreeuwen als er een niet blanken in zijn team staat. Volgens deze droeftoeters heeft het vast allebei niets met rasicme te maken maar met het feit omdat het altijd zo was jonguuuh!
Helmond wat kan ik er overzeggen, niet veel....want anders ga ik mezelf dadelijk ook nog verlagen.

0   0  
van Flieger

Welk recht van spreken hebben mensen nog die ons NAC lieten degraderen, aandeelhouders afwezen, plannen in de prullenbak smeten en een enorme rancune opbouwden ten aanzien van onafhankelijke NAC mensen, tegendraads en bourgondisch, en nu ons NAC op de 18e plaats hebben geparkeerd? Welk recht denken deze lieden nog te hebben ?

0   0  
Ad B uit Roosendaal

Dit is afschuwelijk. Uitgefloten worden en dan nog ook nog racistische opmerkingen.

Ik neem aan dat de daders worden gestraft, dit kan niet worden getolereerd.

Ook neem ik aan dat NAC onderneemt richting Helmond Sport.

Succes Richelor.

0   0  
Ad B uit Roosendaal

Sorry: actie onderneemt

0   0  
F7 Gekkelijke

Helmond. En dan stoppen met lezen. Grootste gedrocht van Nederland.

Daar kan je hele leuke new kids achtige filmpjes over maken. Maar naast die grollen is het gewoon één groot pauperdorp.

0   0  
Sjak

Hansje Deelen, die rancune zit bij jou, ooit jaren geleden genegeerd en nu al meer dan 11 jaar reageren dag in dag uit, hetzelfde liedje.. Je zou er een moderne versie van Groundhog Day van kunnen maken.
Maar je kan nog instappen. Gebruik wat van je witgewassen geld om NAC een kwaliteitsimpuls te geven. Smokkel een paar miljoen vanuit Monaco hier naar toe.
Jij weet het zo goed, laat het dan eens zien met daden i.p.v praatjes

0   0  
van Flieger

Helmond Sport was opeens de oplossing nadat de eigen jongens jarenlang aan hun lot waren overgelaten. Dit was de zogenaamde lijn Smulders waar Goetzee zo ontzettend hoog over opgaf. Het is goed dat deze non valeurs vertrokken zijn, maar het echte probleem is nog lang niet opgelost. En dat gaat ook niet opgelost worden zolang 3 bezitters ons NAC in gijzeling blijven houden.

0   0  
van Flieger

Verder heeft van Flieg een enorme hekel aan arrogantie en hufterigheid, zeker als daaruit de grootste blunders en flaters uit resulteren. Bijvoorbeeld degradatie en een 18e plaats. Welke weldenkende commissaris geeft de core business in handen van een 4 havo mannetje? Welke bestuurlijke gnoom doet zoiets ? En dan na twee jaar met een verlopen kop voor de camera zeggen dat het een weeffout was. Echt, dit is niet te filmen.

PS - nee zaterdag helaas niet op de reunie, van Flieg gaat dan een stukje varen hier langs de kust.

0   0  
J Breda

Je kan zeggen over helmond wat je wil, maar ze zijn uitermate sportief daar....

Iedereen loopt in trainingsbroek.

Daarnaast zijn ze ook zeer medelevend. Wanneer je een rondje door Helmond loopt, vragen veel van deze sportieve lui of je problemen hebt.

Groot incest dorp. Zou ze een flinke waarschuwing geven, anders haal Sprangers maar mooi terug.

0   0  
Realist

Feit is natuurlijk wel dat Sprangers NOOIT goed genoeg zal zijn voor NAC 1.

0   0  
Enzo

Van Flieger.....nooit reageer je ergens op(Behalve eenmaal,toen je op je postuur werd aangesproken en er iemand was die wel een foto van je openbaar wilde maken.Misschien heb je wel vaak gelijk,maar verder durf je niets van enige discussie of reactie te geven.....is en blijft arrogant!!!

0   0  
Lamington

Vervelend.
En met Arie eens.

0   0  
Dutchbird

Beter 4 havo dan 5 havo en compleet verziekt door de bancaire sector @van Flieger. Bij dat uitschot dat onze economie telkens op de klippen laat lopen hoor jij. 0,00 waarde toevoegen aan onze economie, alleen maar afromen voor het financieren van kantoorpaleizen, riante salarissen en vette bonussen.

Maar je blijft nu zeiken over Smulders en Goetzee. Die zijn weg dus heb je alle gelegenheid om een plan uit te rollen waar de aandeelhouders zich in kunnen vinden, inclusief het overnemen van hun aandelen voor de aankoopwaarde + een premie. En dan niet als een bankier beginnen te janken dat het veel te duur is, want onze aandeelhouders hebben meer waarde toegevoegd aan NAC dan welke bank ook. Laat nu maar eens zien dat je organisatorisch/bestuurlijk zinnige adviezen kunt geven. Ik vrees dat je met het talent van een bankier die uitdaging niet gaat oppakken.

0   0  
Ert

De mensen die hier roepen dat ze terug gehaald moeten worden: Wat moet je met zoveel spelers? Leuk dat je ze dan terughaalt. Kunnen ze een derde elftal op de training vormen. Verder niet.

Ontopic: Jammer dat er toch weer van die leeghoofden zijn...

0   0  
buurman

Ik word van racisme altijd misselijk. Wie daar ook het slachtoffer van is. Vind het wel erg goed dat de trainer van HS duidelijk stelling heeft genomen. Lijkt me verstandig dat er een gesprek volgt met Sprangers en dat hij de keus en kans krijgt terug naar NAC te gaan per direct.

0   0  
van Flieger

BSR: meer off topic dan dit kan je echt niet gaan. Zie onze reageer policy

0   0  
scheppioni

Ik zou ook snappen als de andere NAC spelers niet meer of bij een eerst volgende keer niet meer voor hellemond zouden willen voetballen !? Ik in ieder geval niet !!!

0   0  
Helter

@Tombola Breda
Schaatsen je kapot man!

0   0  
Helter

Bizar dat Van Flieger op deze site zijn vuiligheid kan blijven spuiten.

0   0  
Vreven4president

Binnenkort gaan we met een busje ouwe garde richting Helmond. Niet om ze een hart onder de riem te steken, maar een opvoedkundige tik kan geen kwaad.

Laat je niet gek maken Richelor! Jij staat daar boven!

0   0  
Cool Hand

Misschien verstandig om eerst te weten wat er precies is gebeurd voordat we met zijn allen heel politiek correct Helmond Sport afvallen (google virtue-signalling)? Straks blijkt dat twee opgeschoten pubertjes stoer wilden doen en Sprangers racistisch hebben bejegend. Ik noem maar wat. Zal niet de eerste keer zijn dat de media zoiets opblazen.

0   0  
donvangeene

Ga aub Sprangers terughalen naar Breda en in de winterstop nog een aantal “naccers” Zo” n ondankbaar en racistisch volk verdient het niet dat zij de “beschikking mogen hebben” over eredivisiematerieel. En graag een andere juup-club kiezen voor dit uitleenproject. Nooit meer naar helmond !

Laad alle berichten na dit bericht in