Stans: "Dit seizoen blijf ik bij NAC, honderd procent"
Jeff Stans zal deze zomer niet vertrekken bij NAC, zo laat de middenvelder weten in gesprek met BN DeStem. Ondanks een (zeer waarschijnlijke) rol op het tweede plan wil de middenvelder voor zijn kansen gaan. Hij hoopt Vreven van zijn kwaliteiten te overtuigen en wil zich terug in het elftal vechten.
Stans is strijdlustig en is niet van plan NAC na één jaar via de achterdeur te verlaten: "Dit seizoen blijf ik bij NAC, honderd procent. Sterker nog, ik heb tegen mijn zaakwaarnemer gezegd: 'Je hoeft niet rond te kijken.' Want zelfs hij vroeg, 'Wat wil je?' Hij leest ook de berichten over mij op het internet dat ik niet speel en wordt erop aangesproken." De 27-jarige middenvelder was vorig jaar een aankoop van toenmalig trainer Dijkhuizen. Hij weet dat hij niet noodzakelijkerwijs eerste keuze op het drukbezette middenveld is: "Er is veel concurrentie, toch weet ik zeker dat mijn kwaliteiten boven komen drijven. Het eredivisievoetbal ligt mij beter. Ik ben geen speler die op volle snelheid zes man voorbij rent en de bal in de bovenhoek jaagt, maar een teamspeler. Dan komt het mij ten goede als ik met betere spelers om me heen speel en op een beter niveau." Stans bleek afgelopen seizoen niet goed te renderen als spelverdeler in een dominant elftal dat dicht tegen de zestien van de tegenstander speelt. Aangezien NAC komend seizoen vermoedelijk een stuk behoudender zal (moeten) spelen en Vreven al experimenteerde met een 4-5-1-opstelling, zou het zomaar kunnen dat Stans' kwaliteiten inderdaad beter tot hun recht komen in de Eredivisie.Bron: B-Side Rats, BN DeStem
Plaats reactie
Strijdbaar is hij . ...een goede eigenschap!
Noad
Prima instelling. Zal ook wel een goed salaris hebben nu. Tot vanmiddag in St Willibrord.
Als hij zich inderdaad terug weet te knokken zou dat een prima zaak zijn. Of hem dat wel of niet gaat lukken kan ik niet zeggen.
Stans lijkt me geen jongen die gaat lopen mokken en de kantjes eraf gaat lopen, Hij lijkt me inderdaad iemand die alles op alles gaat zetten om terug te komen.
Op zich dus prima om achter de vaste gasten iemand te hebben die constant op de deur blijft bonzen om de rest scherp te houden.
Laat maar zien Jeff!
Gas erop Jeff!
Dit wil ik zien! NOAD.
Mijn steun heeft hij. Ik hoop ook dat hij zich zodanig terugknokt dat hij een plek in de basis verdient. Geweldig dat hij niet voor de makkelijkste keuze gaat!
Goede instelling van Stans!
Mooie woorden. Ook mooi hoe hij zich afgelopen seizoen opstelde, terwijl het voor hem persoonlijk een zeer teleurstellend seizoen was. Alleen mis ik deze strijdbaarheid bij hem op het veld. Hij moet persoonlijke duels gaan winnen en ze niet uit de weg blijven gaan. Als hij zich daarin verbeterd kan m.i. in de basis.
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/753254/-wil-niet-als-stoorzender-te-boek-staan-nac-fans-vragen-wat-is-er-aan-de-hand-.html
Hahahahaha duhhhh verdient lekker goed bij ons en gaat dat nergens anders verdienen omdat nu waarschijnlijk niemand geïnteresseerd in hem is!
Is natuurlijk ook een keus voor het geld van Stans en...... dat is best begrijpelijk op zijn leeftijd. Ik persoonlijk vind dat Vreven deze speler niet te snel moet afschrijven, kan echt wel voetballen mits goed gebruikt.
Puur financiële kwestie lijkt mij.
Welke club uit de JL gaat zijn salaris overnemen!
Prima, die gaat z'n wedstrijdjes nog wel meepakken.
Dit gaat waarschijnlijk niet gelden voor de naar FC Utrecht vertrokken Dessers die afgelopen donderdagavond tegen Lech Poznan wel een héél zwakke indruk maakte en uiteindelijk later in de tweede helft gewisseld werd.
FC Utrecht staat namelijk op het punt om Tomas Necid aan te trekken.
Mocht dat daadwerkelijk gebeuren dan gaat Dessers opnieuw zijn meesten wedstrijden spelen op de vrijdag-en maandagavond.
@Hb.naccer.hb
Tuurlijk jongen..... Hoe zie je het zelf? Komende 2 jaar nog even lekker op de bank/tribune zitten om vervolgens op zijn 29ste bij de amateurs aan de slag te gaan.
Hij heeft bewezen het te kunnen, mensen schrijven hem na 3 maanden al volledig af. Met zijn instelling zit het in ieder geval goed.
Ik geloof inderdaad dat Eredivisie voetbal hem beter ligt. En het allerbeste voor hem betekent het allerbeste voor ons dus ik wens hem heel veel succes!! Heeft bij Excelsior echt wel laten zien goed te kunnen voetballen.
Als je 27 bent wil je toch nog aan de bak ipv beetje nutteloos bankhangen, ik zou gek worden.
Ik geloof wel dat hij ervoor wilt gaan, gewoon de beuk erin, vreven zal hem nog nodig hebben dit jaar.
Hij krijgt kansen zat op speeltijd. Jeff speelde bij Excelsior vaak als een hangende rechtsbuiten. Al onze aanvallers zijn of heel erg blessure gevoelig (Agyepong, Ambrose, Brusselers, Korte) of hebben nog nooit hoger dan in de Engelse jeugdcompetitie gespeeld. (Ambrose, Fernandes)
We hebben alle spelers nodig dit seizoen om 35 punten te halen en ik verwacht dat Stans en Haemhouts allebei nog van waarde zullen zijn dit seizoen.
Goede insteek Jeff. Je zegt dit al geruime tijd echter op het veld zie ik een moedeloze speler.
Het kwam er niet uit vorig jaar, maar het is een hele goede voetballer, dat hebben we bij Excelsior gezien. Wie weet gaat het er dus wel uitkomen. Aan zijn instelling ligt het iig niet! Noad!
Gaat dit jaar zijn kans echt nog wel krijgen. Gewoon goed om dit soort spelers op de bank te hebben. Zodra er wat blessures komen of het niet helemaal lekker loopt gaat jeff heus nog wel zijn speelminuten maken.
Euhhhh...
"Stans bleek afgelopen seizoen niet goed te renderen als spelverdeler in een dominant elftal dat dicht tegen de zestien van de tegenstander speelt."
Ik moet zeggen dat ik NAC vorig seizoen weinig als dominant elftal heb zien spelen, afgezien van de wedstrijden tegen Jong Ajax, VVV en de nacompetitie wedstrijden.
Staat na 10 wedstrijden "gewoon" in de basis. Verschueren en El Allouchi zijn letterlijk te licht op dit niveau
@Balopdak5...mulleschot, ga de gij vanavond maar kermis vieren bij jullie daar in het dorpke!!!!
Stans en NAC blijken geen gelukkig huwelijk te zijn.
Je kan niet stellen dat Stans geen kansen heeft gehad om zich erin te spelen.
Blijkbaar ziet Vreven het niet in hem zitten en dat is op basis van wat we van Stans hebben gezien niet heel vreemd te noemen.
Afgelopen week tegen Team VVCS wederom een van de mindere bij NAC.
Goeie van Stans. Hopelijk komt hij erin is gewoon goed!!!
Iemand een kaartje over voor autocombi Vitesse? App me eventjes op 0630664348. Stan is de naam
Zou in mijn optiek beter staan naast Verschueren dan El Allouchi.
Denk dat hij meer rust op het middenveld kan brengen door met name heel simpel te spelen. En beter tot zijn recht komt met iets meer ruimte hetgeen vorig jaar niet het geval was.
El Allouchi te aanvallend en te onrustig op die plek. Maar kan zich zeker gaan aanpassen de komende periode.
Tis aan Jeff om het te gaan laten zien dat hij beter is.
Ik zie nog wel ergens een kanteling aankomen, mocht de kans voor doen Stans dan moet je hem wel met beide handen pakken en niet zoals oss thuis !!
Ik kan zo even geen voorbeeld voor mijn geest halen maar je ziet het wel vaker dat een speler op voorhand wat afgeschreven is en uiteindelijk toch de trainer(ooit op een andere plek) ineens wel weet te overtuigen !!!
Daarbij weglopen zou het makkelijkst zijn en in dit geval siert het Jeff Stans !! HUP NAC met een gezonde concurrentie !
Zo kijken in Sint Willebrord, wat was het daar vorige week trouwens weer keurig geregeld!!
Ben benieuwd wie er in de goal staat, of Ambrose fit is en hoe ze zich vandaag staande kunnen houden.
Hup NAC
Geld speelt een grote, maar niet de enige rol denk ik. Voor zowel NAC als voor Stans.
Als Stans het salaris had gekost van bijvoorbeeld El Allouchi, dan had NAC gezegd: je maakt weinig kans, maar knok maar voor je plek. Nu zegt NAC: je maakt weinig kans, je kunt het best een andere club zoeken.
Als Stans ergens anders een soortgelijk bedrag zou kunnen verdienen (wat natuurlijk niet tot de mogelijkheden behoort), dan had Stans gezegd: een overstap is mogelijk, maar tot die tijd vecht ik voor mijn plek. Nu zegt hij: ik blijf 100% en ga vechten voor mijn plek.
NAC zal hem vast zijn kans wel geven. En Stans zal vast ook écht hart voor de club hebben en er vol voor knokken. Maar daarnaast maakt geld in dit geval wel degelijk het verschil. En terecht: Stans is zijn investering gewoon nog niet waard geweest dus NAC hoopt op vertrek, en Stans voetbalt voor zijn beroep dus die let ook gewoon op zijn loonstrookje.
@ Uit je naaht: goede analyse.
Jong NAC heeft zojuist 0-0 gespeeld tegen Jong Sparta.
Ben het eens met de meeste uitspraken hier - over zijn noad en instelling maar ook over zijn salaris.
Toch vind ik het een beetje raar. 27 is niet oud, en volgens mij heb je dan nog wel een paar jaar om door te groeien - maar dat gebeurt natuurlijk niet op de bank... Als Vreven (en NAC) er geen geloof in hebben lijkt het mij toch beter voor beide partijen om uit elkaar te gaan?
Maar ik laat me graag verassen, dus laat het maar zien Jeff! Hup NAC!
@H.V.M.
Heel utrecht was niet veel, dessers heeft ook geen fatsoenlijke bal gehad
Er is op dit moment geen enkele eredivisie club die op Stans zit te wachten. Dus logisch dat hijzelf wil blijven. Heeft het tot nu toe niet (kunnen) laten zien. Als hij een kans krijgt moet hij die toch echt zelf grijpen.
Stans krijgt vast nog wel een keer een kans. Hopelijk grijpt hij die aan om elke twijfel bij Vreven weg te nemen.
Blijkbaar heeft Vreven sterke voorkeuren aangezien geen enkele speler met ervaring die vorig jaar is aangetrokken zijn vertrouwen geniet.
Nijholt- Haemhouts- Stans.....
De basis van NAC: Noppert, Sporkslede, Koch, Mari, Angeliño, Verschueren, El Allouchi, Vloet, Korte, Ambrose, García.
Wat betreft het geld / salaris argument:
Je hebt korte termijn en lange termijn.
Stans kan nog 2 jaar geld opstrijken bij NAC, maar na 2 jaar bankzitten zijn er waarschijnlijk weinig clubs die hem nog willen hebben. Als hij echt geen kans meer krijgt, is het vooral voor hem beter om in de winterstop te vertrekken en wél te gaan spelen.
Hij kan dit salaris nergens verdienen dus geef hem gelijk..dat dred bogarde bij chelsea ook .als suporter vind ik het jammer maar geef hem gelijk
Verdiend gewonnen, maar het was geen topwedstrijd.
Nog genoeg werk aan de winkel, maar Stijn heeft nog twee weken.
Het is gewoon een grove fout geweest om Stans en Haemhouts voor meer dan een ton en meerdere jaren vast te leggen. Dat kost de club meer dan 6 ton (Ik hoor zelfs verhalen dat het nog om hogere bedragen gaat). Wat hangen die gasten als een strop om de begroting zeg. Het is dat het zulke goede gasten zijn en dat het gedoogd wordt. Als het een Fernandes was geweest was de pleures uitgebroken.
Daar tegenover streep je weer de transfer van Dessers (bijna) weg. Maar dan alsnog is het pijnlijk.
Vandaag duidelijk geworden dat NAC verder is in de voorbereiding dan vele andere jaren. Een verdedigende middenvelder is keihard nodig en een extra spits ook.
Maar dan zijn we wel een eind op weg.
Ik ga niet mee in de polonaise waarbij men doet alsof we makkelijk kunnen handhaven. Maar het zou mogelijk moeten zijn. Heel mooi dat Vreven doet alsof we voor veel meer kunnen gaan maar handhaving is met dit elftal gewoon een goede prestatie.
Teamgeest lijkt me prima, weinig rotte appels.
Mag van mij nog een leider bij die het gras opvreet.
Is iedereen nou werkelijk zo naief om bovenstaande klakkeloos te geloven? Vrij vertaald staat er: "ik verdien een kneiter goed salaris wat ik zeker niet zal opgeven". Misselijk alle roze brillen reacties hier.
Stans past er niet in op een of andere manier. Hoop dat tie snel iets anders vind.
Z'n instelling is goed maar op het veld echt nix zelfvertrouwen, veel balverlies.
Nac heeft zeker nog xtra spits en verdedigende middenvelder nodig. Jammer dat nijholt geen minuten krijgt wat dat betreft.
@ Ad B
Verdedigend NAC heel goed met een zeer degelijk Koch en Mari !!
Prima keepend Dries !! Het enigste waar mijn zorg maakte is dat Ambrose teveel op een eiland stond en merendeels met zijn rug naar de goal, terwijl hij op zijn sterkst is met zijn neus naar de goal !!
Vloet kwam nu nog handelingssnelheid te kort, ik hoop dat het wennen is en Manu Garcia hoort niet op links, NAC werd gevaarlijk toen M.G. naar binnen kwam, dat vond ik wel een aandachtspunt !
Stans liep bij ons warm en was gretig toen hij inviel, prima !! Maar waar was Paolo Fernandez ???
Wat weten jullie allemaal veel over Stans z'n salaris zeg. Heeft hij dat aan jullie verteld? Is Nac zo'n rijke club dat wij als 2de jaars Juup toendertijd zo'n vorstelijk salaris konden bieden aan Stans? Ik denk dat het er meer om gaat dat Stans nu gewoon nergens aan de bak komt. Die heeft waarschijnlijk geen trek in Jupiler League en hoopt gewoon nog aan de bak te komen in de eredivisie en geef hem is ongelijk. De man trok de kar samen met Tom v Weert bij Excelsior. Hij zal het voetbal heus niet verleerd zijn, en ik geloof ook best dat sommige spelers nou eenmaal beter renderen op een hoger niveau. Laten we hopen dat hij er 1 van is.