Wij gaan niet opzij

Steijn: "Strijdplan is hetzelfde als iedere week"

Hoewel VVV de afgelopen drie competitiewedstrijden verloor, ziet VVV-coach Maurice Steijn geen noodzaak de boel om te gooien. De coach heeft vertrouwen in zijn aanpak en ziet geen reden die opeens te veranderen.
Steijn: "Het strijdplan is hetzelfde als iedere week. De nederlaag tegen ADO en Heracles zijn geen reden om aanpassingen te doen. Tussendoor speelden we prima tegen Utrecht voor de beker en over de nederlagen tegen Heracles is al veel gezegd en geschreven. Dus er is voor mij geen reden om opeens dingen helemaal anders te doen. Ik hoop gewoon dat we punten pakken tegen NAC." VVV kampt in de aanloop naar de wedstrijd tegen NAC met een aantal blessures. De Limburgers moeten het vanavond zonder Promes, Post, Opoku en Dekker stellen. Daar staat de terugkeer van Amenyido tegenover. Hij traint sinds deze week weer met de groep mee.

Bron: B-Side Rats, VVV

Vorig bericht
Liveblog: VVV-NAC 139 reacties
Volgend bericht
Avondje NAC in Amsterdam 22 reacties
Advertentie
12 Reacties
0   0  
Emar

Kijk uit met overtredingen rond de zestien,Leemans is levensgevaarlijk met zijn vrijetrappen. op doel.

0   0  
Jurgen

Zo'n Leemans pakt je in bij spelhervattingen dus let in godsnaam op bij vrije trappen rond de 16 & corners.

Laat het een herhaling worden van de laatste x VVV uit aub.....

0   0  
Nacdictive

Heracles? Wtf is dit??

0   0  
Nacdictive

Sorry ik was te voorbarig, ik last Stijn.. ????????

0   0  
otjes

Volgens mij gaat Garcia vlammen op kunstgras vanavond. Echt de goede ondergrond voor hem en Allouchi.

Kort draaien, "afmaken" die handel hugodver.

Heb zin in 3 punten.

0   0  
Bekerkampioen

Hoop op een klote wedstrijd en dat we kans op kans tegen krijgen en in de 91 e minuut de 0 1 binnen knallen ! Hup Nac

0   0  
Dutchbird

@Bekerkampioen, klotewedstrijden heb ik van de week al genoeg gezien (Feijenoord en Vitesse). Vanavond wil ik genieten en niet alleen van de eindstand.

0   0  
Fred

Zo'n Leemans moet je professioneel vroegtijdig uit de wedstrijd halen , ook dat is iets wat NAC niet beheerst .
En dan bedoel ik niet iemand invalide schoppen , maar het enthousiasme er een beetje uit halen kan geen kwaad .
Je neemt een vrije trap toch iets moeilijker als er bij een corner iemand perongeluk even op je teen heeft gestaan .
Al kun je ook stellen dat we geen nodeloze vrije trappen weg moeten geven .
En vandaag bij corners tegen :
Een bij de eerste paal en een bij de tweede paal , Ambrose terug en Elalouchi moet dan voorin blijven voor de counter en eens een keer afleren om niet voor en niet achter maar naast je man te dekken .
En die afvallende bal moet gewoon altijd voor ons zijn , dus geen kans geven om uit de tweede lijn te schieten .
Kortom vandaag liever lelijk 3 punten dan weer mooi verliezen .

0   0  
De Lange

VVV-NAC, een speciale wedstrijd voor mij persoonlijk.Waarom, 31 maart VVV-NAC,kijk samen met m'n vader hier FOX,biertje erbij.een goede wedstrijd van NAC, "als ze zo blijven spelen promoveren ze " waren zijn woorden nog, hij ging naar huis op zijn fiets, zakte op straat in mekaar, vocht nog tot 's ochtends voor zijn leven,helaas.... MAAR zijn laatste woorden werden wel werkelijkheid ! dus vanavond maar weer zo'n wedstrijd, dan komt het helemaal goed dit seizoen. Proost en NOAD

0   0  
Venlo077

@De Lange

Nog gecondoleerd daarmee.

Enfin, wat de wedstrijd strak betreft weet ik niet hoe onze mannen voor de dag gaan komen als ze weer zo beginnen als tegen Utrecht midweeks in de beker heb ik wel vertrouwen in een goede afloop maar de laatste 3 competitiewedstrijden waren bij lange niet het niveau als wat ze de eerste 5 wedstrijden haalden. Tegen PSV ging het dan nog wel een uur goed en gaf de rode kaart de doorslag maar tegen ADO was het gewoon ronduit slecht vooral de 2e helft was bijzonder slecht en tegen heracles was het op de eerste 10 minuten na nog slechter. Ik hoop dat ze vanavond de knop weer om kunnen zetten maar heb NAC tot nu toe dit jaar pas 2 keer 90 minuten gezien maar heb nou niet echt het idee dat NAC ook direct degradeerd net zoals wij dat niet mogen doen gezien de selectie. Ik heb voor vanavond me toto op een gelijkspel gezet al hoop ik dat ik eigenlijk gewoon daarmee de toto verneukt heb en we de 3 punten hier kunnen houden. Maar ik zou er niet van opkijken als we gewoon weer tegen een zeperd aanlopen. Hoe dan ook het word een 6 punten wedstrijd. voor allebei ik ga me zoontje in bed leggen en richting de stad fijne wedstrijd,,,,

BTW: Roda, Willem 20 (zonder Sol) en sparta gaan straden tegen directe degradatie is mijn voorspelling.

0   0  
F4

Een mea culpa van Goetzee.

https://twitter.com/JustinGoetzee/status/926864258574573569

0   0  
scheppioni

Speciale wedstrijd voor jou alleen al De Lange, alleen voor jou al ons NAC drie punten vanavond, hopelijk geven onze NAC helden weer thuis in venlo en niet zoals in Kerkrade !!

Laad alle berichten na dit bericht in