Ten Rouwelaar blijft Update
Kort geleden werd naar buiten gebracht dat Jelle ten Rouwelaar naar een andere club mocht gaan uitzien. Maar dat gebeurt dus niet. Ten Rouwelaar blijft. Al eerder gaf de Fries aan dat hij niet wil vertrekken. "Ik wil me dit seizoen revancheren. Ik wil met deze ploeg op de Grote Markt staan volgend jaar." Ook als NAC nog een andere doelman aantrekt, maakt Ten Rouwelaar zich geen zorgen. "Heel veel mensen doen daar spastisch over, ik niet. Ik heb zeven goeie jaren hier gehad, vorig jaar was minder, het negende gaat weer goed worden". Dirk Marcellis traint ook nog mee en Divine Naah is ook gewoon aanwezig. Robert Maaskant ziet het met deze groep wel zitten. "Als we met deze selectie de eerste divisie in kunnen gaan, zou dat prima zijn."
[youtube_video] 5fho67r32R8 [/youtube_video]
[youtube_video] 3Z6ujTDCCoc [/youtube_video]
Update
Duidelijk verhaal: Jelle gaat blijven. Het is echter geen geheim dat Ten Rouwelaar in de Eredivisie al een dure jongen was. Nu NAC gedegradeerd is, drukt zijn salaris nog zwaarder op de begroting, tenzij hij geld inlevert. NAC geeft op dit punt nog geen duidelijkheid. Perry Hendriks laat ons hierover weten: "Net zoals bij alle andere selectiespelers met een doorlopend contract lopen er gesprekken. De inhoud van de gesprekken ken ik niet, maar ik ga ervan uit dat het technisch hart weet waar het mee bezig is."
Bron: B-side Rats, OB
Plaats reactie
Salaris offer ? Het is zo'n NACman.. Supporters blijven nagenoeg hetzelfde betalen onder het mom van gedwongen ontslagen te voorkomen ... Dan zou een offer hem sieren ...
Ben heel benieuwd naar de selectie eind juli. Hoop dat we er volle bak voor kunnen gaan!
Mochten Naah en Marcellis blijven, dan staat er al een selectie zeg... Ook heel benieuwd naar eind juli!
Belangrijker is een evenwaardige eerste keeper, of je vertrouwt op Noppert en laat ze echt samen scherp houden, of je haalt een andere evenwaardige keeper en niet babos die maar naar zijn tweede liefde komt om daar maar proberen zijn leventje uit te zingen !! Professioneel worden, mensen van het beleid van ons NAC !
Een salarisoffer zou ik idd ook niet heel erg vinden. Zou misschien zelfs ruimte maken voor een extra speler. Aan de andere kant, contract is contract. Had het bestuur maar niet zo stom moeten zijn om geen degradatie clausule in zijn contract te plaatsen.
Jammer jammer jammer, had graag een andere doelman onder de lat zien staan.
Dingsdag heeft het in interviews regelmatig over de ontslagen binnen de club. Toont wat mij betreft aan dat het een heel goeie kerel is - zeker als je nieuwkomer bent. Dan heb je echt de prioriteiten op een rijtje.
Dat is lekker roeptoeteren Jelle. je weet dat er voor jou toch niemand in de rij staat ,
Dus je veel te vette salaris verzilveren.
Chapeau.
mijn hoop was vorig jaar gevestigd op Erwin Mulder
dat was voor NAC een uitermate geschikte keeper geweest
Ik snap wel dat mijnheer blijft met dat dikke salaris. Jelle moet 25% salaris inleveren en dan de concurrentie aangaan met Noppert. Er moet ook nog een spits bij!
Ik vind het lastig hoor.. aan de ene kant worden zowat alle spelers op de transferlijst gezet maar aan de andere kant geeft maaskant al vaker aan dat als deze selectie blijft het geweldig zou zijn.. wat is het nou
Laten we deze formule hanteren:
300 duizend - (Aantal kg x1000) =Salaris
Zo levert hij wel genoeg in haha.
Ervanuitgaan dat hij gezond 70 kg weegt.
Technisch hart? Heb ik iets gemist?
@ F
Dat is toch logisch? Maaskant weet ook niet wie er blijven of weggaan. Stel, hij roept dat Falkenburg perse weg moet om financieel ruimte te creëeren, er is geen interesse in Falkenburg en hij blijft. Dan is de verstandhouding Maaskant - Falkenburg ook niet bepaald optimaal meer.
Maaskant speelt op safe. En dat moet ie ook gewoon doen. Niemand weet welke selectie er straks staat.
was falkenburg vandaag te bekennen?
De grootste kostenpost ooit, wat nobel dat hij nog een jaartje blijft terwijl er zóveel andere kansen waren.
@Ad, op de foto op facebook te zien staat hij aan de linkerkant volgens mij..
Mulder van Feijrnoord?
Naah was ook aan het trainen bij nac
ja Maarten
Mulder van feijedinges
ze hadden JTR weg moeten doen , toen ze de kans hadden
hadden we een ontevreden Mulder op kunnen halen in zuid
die had het zonder twijfel veel beter gedaan
gevolg is bekend ...blunder op blunder van JTR heeft NAC de degradatie gekost
Met deze prutsers waar we mee gedegradeerd zijn gaan we het in de jup ook niet redden. Heel nac gaat naar de verdoemenis, hoge salarissen voor matige spelers. Vlak voor sluiten transfermarkt worden Naah en Marcellis voor een prikkie weggekaapt en is die vijver waar wij in moeten hengelen al leeggeroofd, let maar op
@woengsdag
ik vrees het ook...
wordt een seizoen van lik me vestje ...mark my words !
wa ne droogkloot die dingsdag...lijk em niet zoveel te boeien alles
Hij ziet er wel wat dunner uit op de beelden, kan iemand dat beamen die bij de training is geweest?
@ad
Iedereen was gewoon aanwezig op het trainingsveld, waaronder dus 1 man zonder contract: Marcellis (hopen dat hij blijft). Alleen Adje was biet aanwezig, maar die zal snel zijn contract tekenen in de VAE denk
Verdomme ik wil helemaal niet dat JtR blijft .
Bij een normale werkgever was je na een jaar zo presteren al lang op staande voet ontslagen.
Dat Naah er nog bij is , is prettig maar zie hem zo maar vertrekken (last minute) en mbt Marcellus tja het blijft hopen dat hij blijft maar ook die kans is niet heel groot. Beetje het blijmaken met een dode mus gevoel leeft bij me
Wat een nep gedoe vanuit NAC. Mensen die Marcellis in prive sfeer kennen, (daar ben ik er 1 van) weet dat hij inmiddels al een gesprek heeft gehad bij een eredivisieclub (nee ik ga niet zeggen welke club (nee niet de kruikjes)) Hij is in afwachting of er een vervolg gesprek gaat komen. Jammer dat NAC dat niet eerlijk en open naar buiten brengt. de gene die mij niet geloven, ook goed maar neem maar van mij aan dat Dirk nog weg gaat.
Men had destijds toen Hahn op proef was, hem moeten contracteren. Mega fout.
Als hij echt zo graag revanche wil, en NAC wil helpen, lever je salaris voor dit seizoen dan maar volledig in! Zonder de blunders van Ten Grabbelaar waren we nooit gedegradeert!
@ice hulde
geen vinger tussen te krijgen !
ik ben er nog steeds DOODZIEK van
Het lijkt erop dat Jelle een beetje minder vol is dan pakweg 4 maanden geleden (gezicht). Dat toont wel dat hij er mee bezig is...
Jelle was vorige jaar in mijn ogen by far de zwakste schakel. Toch vind ik het wat vroeg om hem af te schrijven. Keepers kunnen best tot hun 40e hun kunstje doen. Kortom fit worden, koppie scherm en keepen zoals de eerste 7 jaar (of gaan we nu 7 "magere" jaren zien ;-) )
Ik ben misschien op dat vlak erg rationeel maar ik snap al die mensen niet die roepen: Inleveren.. Wat zou je zelf doen? En kom niet aan met de drogreden van hij verdient al genoeg, want iedereen weet als het om geld gaat heb je nooit genoeg.
Verder zeiken we Jelle vooral af, maar hij is ook 7 seizoen een goede doelman geweest. Plus het feit dat vorig jaar werd geroepen dat we Jelle zeker niet moesten laten lopen.
Dat Jelle nu insinueert dat hij met nac op de markt wil staan, is populistich gelul want hij weet immers donders goed dat er geen club is die aan zijn salaris kan tippen en hem graag wil hebben.
Vervelend is het echter wel, drukt veel te zwaar op de begroting. Maar de 'wijze' volwassen heren hebben vorig jaar met het volle verstand een contract aangeboden, dan moet je daar nu niet op terugkomen en denken dat hij gaat inleveren. Mocht hij wel inleveren dan zou het hem sieren op alle fronten maar doet hij dit niet, geef ik hem volledig gelijk!
@Breda1912: Die gaat idd geen JL spelen.. Zie hem nog zeker bij een middenmotor van waarde kunnen zijn. Zou bij een fc Utrecht een goede zijn of wellicht het pas gepromoveerde NEC. Clubjes als de graafschap en Excelsior kunnen hem financieel niet genoeg bieden vermoed ik.
@nacdictive
het gaat inderdaad om 1 van de gepromoveerde clubs. Dan moet je dus denken aan NEC, RODA of GRAAFSCHAP. meer kan ik er niet over zeggen maar zijn 1e gesprek daar zat potentie in, aldus dirk zelf.
Jelle oogt een stukje slanker en dat mag ook wel.
Krijgt nu de kans om zich te revancheren!
Zou mooi zijn als hij een stukje salaris inlevert, maar ja, contract is contract en dat is óók te begrijpen!
Het negatieve gezeur over Jelle moet nu maar eens over zijn.
Er zit hier een klein aantal Jelle "haters" op deze site.
Jullie hebben inmiddels 'je punt' gemaakt!!!!
JTR was idd. erg matig, net als alle andere linies.
Nergens hield het over.
Er werd vaak uitermate slecht verdedigd, op het middenveld leek het ook regelmatig FC Knudde en voorin werden de mooiste tweehonderdprocent kansen om zeep geholpen, zoals in beide wedstrijden tegen ADO, H'veen en AJAX uit en niet te vergeten thuis tegen Dordrecht.
Deze opsomming is verre van compleet en natuurlijk kunnen we hier ook,helaas, te veel wedstrijden van een blunderende Jelle vermelden, maar toch, we zijn gedegradeerd omdat het gewoon vanaf het begin een zooitje is geweest en daarvan zijn de feiten inmiddels al lang bekend!
Uithuilen dus, en met frisse (tegen)zin aan het Jupilerseizoen beginnen!
Hopelijk blijft het bij een seizoen, anders zijn de gevolgen niet te overzien.
Eigenlijk voel ik steeds minder tegenzin bij de gedachte aan de juup divisie. Het as al jaren behelpen, pappen en nat houden, ergernis, droevenis. En het was simpel wachten tot het een keer mis zou gaan. Nah, dan beter nu dan later, kom maar op met dat nieuwe begin !!! Tuurlijk kan dat gevoel net zo snel weer weg zijn als blijkt dat we maar een middenmotertje zijn, maar dan nog is iig de ongezonde spanning door zoveel falen op het veld en op bestuurlijk level weg.
Btw, laten we eens eerlijk zijn tegen elkaar : er zijn mensen die roepen dat jelle moet inleveren. Ik werk nu 9 jaar bij mijn baas, mag de beste man ook nog, maar no way dat ik geld inlever omdat ik het bedrijf zo leuk vind. Wie van de wijzenden wel?
Nu nog een zultkop zonder tanden in de spits !
Revancheren ? Gewoon een droogreden om Jan met de pet het bos in te sturen , met de achterliggende gedachte ; hè kijk mij eens goed hè ?
Gaan we doen hoor !!!!! En op naar de volgende loonstrook
@nacdictive
Ik kan dat aanhoudende gezever over het inleveren van salaris ook niet begrijpen. Als JtR het wil doen okay, maar destijds zijn de contracten door volwassen mensen getekend, die 100% wisten waar ze mee bezig waren.
Het is niet de verantwoording van JtR dat:
– NAC er geen degradatieclausule in zet
– NAC een slechte keeperstrainer aanstelt
– NAC een tweede keeper contracteert die niet meer bekwaam blijkt te zijn
– NAC een talent van Heerenveen overneemt die geen talent blijkt te zijn
– NAC de kans laat liggen om geld aan JtR te verdienen door hem een zetje richting PEC te geven
– NAC hem extra beloont voor zijn loyaliteit om niet naar PEC te gaan
– NAC hem toezeggingen doet omtrent een carrière na zijn actieve carrière
Ik kan volledig begrijpen dat een speler die voor het laatste keer in zijn carrière extra kan cashen die niet laat lopen. Ieder mens krijgt in zijn leven maar enkele bijzondere kansen, daar moet je zuinig op zijn.
Men moet gewoon klagen bij degenen die beleidsverantwoordelijk zijn en niet de werknemer blijven bestoken
met vragen cq opmerkingen waar hijzelf part nog deel aan heeft gehad. JtR bepaalt het beleid niet bij BVO NAC Breda.
Goede keeper Jelle als hij zijn koppie er bij houdt ! Jelle succes .
@GAOPERD
Eerste keer dat je een degradatie meemaakt ?
hij moet de politiek in gaan,als ze daar grote fouten maken zeggen ze gewoon jaja ik ga het beter doen en de kous is af en ons schoppe ze buiten als we fouten maken,nee die rooie is net een teek daar kom je niet zonder maar mee weg hij kijkt wel uit,geen club wil hem.dit is geen nac man maar een knakebijter nog ff een jaartje een paar ton cashe en hopla das in de knip,en dan wilt tie nog een leuk baantje als keepertrainer PPFFF ik zeg al van die rooie kom je niet makkelijk van af
Pfff, er zijn mensen hier dan gaan staken als ze denken dat hen onrecht wordt aangedaan, maar Jelle moet inleveren. Baardemans zou zijn verantwoordelijkheid moeten nemen. Snurker.
Contract is contract maar als je je afficheert als clubman en om je heen mensen ook vrijwillig ziet inleveren (Goetzee, Maaskant) vraag ik me af, zeker in het licht van je prestaties het afgelopen jaar of je niet een morele plicht hebt iets terug te doen jegens de club die je altijd zeer goed behandeld hebt. Zeker als die club gedegradeerd is en in de shit zit.
Dat mensen allemaal zo blij zijn als Marcelis blijft vind ik zeer opmerkelijk. Het is een speler die niet veel ruimte in de rug kan gebruiken omdat de snelle aamvallers hem dan stront voor de ogen lopen op de counter. En reken maar dat 9 van de 10 tegenstanders ons laten komen en dan op de snelle counter terug willen slaan.
Daarnaast heeft onze Jelle afgelopen seizoen bewezen niet de meest fysiek fitte speler te zijn die snel uit kan komen. We hebben een keeper die vastgeroest staan op de doellijn.
men moet de ogen eens openen, Marcelis speelde bij ons in de eredivisie 90% vsn de tijd op eigenveld
Vele jaren was Jelle de held van Breda. Na zijn prachtige contract was het voorbij. het afgelopen seizoen was een schande. Het zal mij niet verbazen dat Jelle onder het vergrootglas ligt. Heel jammer dat we hem niet kwijt kunnen. Je ziet ook dat hij helemaal uit de groep ligt. Met Malle Jelle blijven we in de Juup. Maar is geen derde klas amateurclub te vinden die hem voor niets wil hebben.
KeesF7: Over morele plicht kun je discussiëren, ik vind dat hij daar niets mee te maken heeft. Zie ook betoog van Henri.
Met maaskant en goetzee kun je het totaal niet vergelijken. .. Goetzee is directeur, staat dus aan het dagelijkse roer en is dus veel meer verantwoordelijk dan jelle voor deze degradatie. Maaskant had geen doorlopend contract en heeft ook zijn zelf opgelegde doelstelling niet behaald, zit dus in een iets ander schuitje. Al waardeer ik het wel van goetzee en maaskant.
Tja, het is een prof. Hij heeft een paar (voetbal)jaren om zich zoveel mogelijk financieel onafhankelijk te spelen, incl pensioen. Dat is al weinig voetballers gegund. Als dat niet lukt is het toch lastig om ineens te gaan solliciteren (meeste voetballers studies niet afgemaakt en iig beperkte relevante werkervaring). Dus geef hem maar eens ongelijk dat hij in die laatste (paar) voetbaljaren de club houdt aan het afgesproken salaris. Dat de club geen degradatieclausule bedongen heeft is niet zijn schuld en puur voor zichzelf is het een erg gunstige misser waarvan hij wil profiteren.
Zou hem evenwel sieren als hij een salarisoffer brengt, bv met de garantie dat hij daarna een vast contract krijgt als keeperstrainer/jeugdtrainer. Althans, dat was zijn ambitie, ik weet niet of hij het ook kan. Zo is zijn toekomst toch weer een stuk veiliger, bouwt hij krediet op bij club en supporters en helpt hij de club enorm. Als hij echt hart voor de club heeft doet hij dit. De club is in nood, sponsors en supporters laten zich van hun beste kant zien, een echte clubspeler doet dat dan ook.
Als hij zich houdt aan zijn huidige salaris en zo de club dus in enorme problemen brengt (door een fout van de club zelf, dat wel) dan moet hij ook niet die jankverhalen ophangen dat hij blijft om de club te helpen en zich te revancheren. Dan blijft hij voor zichzelf en dan moet je daar ook eerlijk in zijn. Wat mij betreft hoef ik hem dan ook niet meer te zien als keeperstrainer. Zou toch een rotgevoel geven zo'n kerel aan de club te binden die ze niet hielp toen het nodig was.
uhhhh duuudddduuuu uhhh duuuu ik heb een contract dus ik blijf lekker uhh duuu duhhh ik vindt het wel uuhhh fijn een uhh paar ton om zo aan te klote nog eenn uuuhhh duuudddduuu jaartje,ik ben nac uhh duu wij zijn nac