Thierry Ambrose is de Aanvaller van het Jaar
Ook de strijd in de laatste linie was zo gestreden. Thierry Ambrose kreeg met afstand de meeste van de 1285 stemmen en kroonde zich, voor Umar Sadiq en Mitchell te Vrede, tot Aanvaller van het Jaar. Ambrose strijdt met Bertrams, Angeliño en Manu Garcia om de titel BSR Speler van het Jaar.
[poll id="123"]Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Angeliño, García en Ambrose, klote ManCity deal :-)
Ik Heb die havenslaaf niet meer gehoord.Hij zal wel een ban hebben die Cor.Hahaha
Toch was het voorin een beetje behelpen dit seizoen. Thierry is een knokker, maar had het als centrumspits moeilijk. Op rechtsbuiten hadden we Korte en Fernandes, die ook allebei tekort kwamen. Op links hadden we helemaal geen buitenspeler, aangezien Agyepong altijd geblesseerd was. Voor de winterstop scoorden we daardoor ook erg moeizaam.
Pas met Te Vrede en Sadiq hadden we spitsen die voldeden. En toen werd het voor Ambrose ook wat makkelijker voetballen, hoewel het niet echt een rechtsbuiten is.
Te Vrede is mij 100% meegevallen.
Heeft in de spaarzame momenten aangetoond prima mee te kunnen voetballen .
Prima speler om er vanaf dag 1 bij te hebben in het nieuwe seizoen.
@Wanny
Ik vind dat je Ambrose tekort doet door hem alleen als knokker weg te zetten. De eerste maanden stond hij op een eiland en kreeg nauwelijks een bespeelbare ba(en scoorde niet in sep-nov)l. Maar in december scoorde hij 4½ doelpunt(goal tegen Twente werd als eigen goal gegeven maar had net zo goed als goal geteld kunnen worden). Dus hij kan wel degelijk goed functioneren(en scoren) als spits want heeft gewoon ook een prima techniek,aardig schot en kan goed koppen.
Korte komt zwaar tekort(met name aanvallend), Fernandez vnl fysiek en conditioneel(is na 60-65min op) maar hoop dat die blijft want zal fysiek/conditioneel flink verbeteren als het goed is en wou dat hij dit jaar al meer had gespeeld
Anticortaxi sodemieter zelf een eind op, vieze opnaaier, zo'n persoon as gij vervuild deze site !
Verder Ambrose terecht, zou hem nog graag een jaar extra in ons moi BREDA zien !!!
@ Pedro
Ik vind dat het bij Ambrose juist nog aan zijn techniek schort. Dat zag je vooral toen ie rechtsbuiten ging spelen. Het is veel op kracht en een beetje onbeholpen. Niet echt gepolijst. Hij is vooral sterk door zijn enorme inzet en (sprong)kracht, dat maakt hem vervelend om tegen te spelen. Zijn goals kwamen ook vooral uit rommelige situaties, niet als eindstation van mooie aanvallen (ligt ook aan de rest natuurlijk) of een zelf gecreëerde kans.
En hij mist (nog) de slimmigheid als spits die Te Vrede wel heeft. Even slim je lichaam gebruiken zodat je de bal hebt, balletje vasthouden en terugleggen. Dat soort dingetjes moet ie nog leren. Maar dat is ook logisch, want we lenen uit een development squad.
Echt wel een jongen met potentie, maar met een fitte Te Vrede heb je wat meer zekerheid en routine in je ploeg.
Te Vrede is wat mij betreft ook gewoon de eerste spits volgend jaar. Met Te Vrede kwam NAC (zoals tegen Heerenveen) prima aan voetballen toe. Met het nodige vertrouwen een spits die tenminste goed is voor 15 doelpunten.
Nu nog 2 leuke buitenspelers, liefst spelers die ook een keer buitenom gaan en af en toe een doelpunt meepakken.
Hier was Te Vrede de keuze. Onterecht het imago van een spits die weinig kan, maar hij is toch best wel compleet. Hij is fysiek sterk, maar toch een stuk technischer dan je zou verwachten. En die makkelijk scoort. Mooi dat hij van ons is.