Van Hooijdonk in beeld bij FC Lienden
Nog meer ex-NAC-nieuws. Pierre van Hooijdonk is volgens De Telegraaf een belangrijke kandidaat om de nieuwe trainer van FC Lienden te worden. De club uit de Topklasse is op zoek naar een nieuwe trainer, aangezien Hans Kraay Jr. (eveneens ex-NAC) Lienden recent de rug toekeerde. Kraay hoopt op een baan bij Quick Boys, dat strijd om promotie naar de Topklasse.
Plaats reactie
Gaat hij ook met zijn jasje gooien ;)
Pierre naar Lienden? AD wijzigt naam in Betuwe Boulevard
Zou hem sieren op dat niveau instappen
Van het scouten van Turkse talenten in de Bundesliga met uitzicht op het EK2012 naar een kersenclub in de marge in de Betuwe? Lijkt me sterk.
Over de post-profvoetbal-kwaliteiten van Pierre lijken de meningen nogal verdeeld. De één ziet in hem een trainer bij een amateurvereniging, de ander een assistent coach maar sommigen zien hem het liefst als directeur.
en christ van nijnatten directeur
lekker boeiend zeg! pffff die kerel loopt alleen waar geld is. kan me herinneren dat ie iet smet nac zou doen? waar is die nou?
Nooit meer terug naar breda/nac aub!!!
We hebben al genoeg zakkenvullers gehad hier!
Iets met NAC ging doen..?? PvH is weggebonjourd. Hij wilde graag, maar ze durfden het bij NAC niet aan. Bang voor een frisse wind. HUP NAC RED NAC
Als deze mensen een beetje contacten hadden gehad was de titel van dit bericht geweest: FC Lienden niet in beeld bij PvH. Wat een onzin dit weer.
Wow. Scouting NL heeft contacten bij FC Lienden. EINDELIJK iets concreets uit die hoek.
PvH was TOP geweest voor NAC. Helaas hadden we toen nog theo m. aan het roer, de oppersaneerder die bang was dat hij aan de kant geschoven zou worden.
christ van nijnatten directeur- nooit, geen uitstraling,zielig PvH is weggebonjourd. Hij wilde graag, maar ze durfden het bij NAC niet aan want is niet genoeg voor alles wat is nodig voor NAC. Bang voor een frisse wind niet maar wel bang dat hij is niet juiste man voor NAC. HUP NAC RED NAC
Pierre en Chris van Nijnatten trouwens samen met Karelse en meer oud-NAC afgelopen donderdagavond in De Bommel. Toch mooi! :P
@ boruk
dat je dat DURFT te posten. De mensen die er een gigantische PUINHOOP van gemaakt hebben bij ons NAC, waren bang dat hij PvH niet de juiste man was voor NAC????? Alsjeblieft.
Laat Pierre zo en herinner hem kwa voetbalkwaliteiten.
Zijn beste jaren waren bij ons.
Daarna alleen maar jaren in het buitenland gezeten.
Update van Nac kent hij niet dus.
Tenzij..........