Wij gaan niet opzij

Verbeek in de basis morgen

Danny Verbeek keert morgen terug in de basiself van trainer Nebojsa Gudelj voor de wedstrijd tegen Roda JC. Hij vervangt Anouar Hadouir, die door een schorsing niet inzetbaar zal zijn. Mats Seuntjens is hersteld van zijn lies en zal wel inzetbaar zijn. Hierdoor lijkt het erop dat Gudelj vasthoudt aan zijn vertrouwde elf, met als enige wijziging de positie rechtsvoor. Gudelj wil echter zijn opstelling nog niet prijsgeven. Wat de Serviër wel wilt melden, is dat NAC morgen vol voor de drie punten gaat. Gudelj:  "Wij blijven knokken. Dat moeten we altijd doen, blijven knokken tot de laatste minuut. Dat hebben we goed gedaan tegen Heracles en NEC. Zo moeten we tegen Roda ook doorgaan. Onze intentie is om aan te vallen, om te winnen. Ik heb er alle vertrouwen in." NAC staat ondanks de vier punten uit twee wedstrijden nog altijd in de buurt van de ploegen met de minste punten. NAC moet daar weg, zo beseft ook Danny Verbeek: "We zijn aan onze stand verplicht om ook deze te winnen. Natuurlijk is het voetbal belangrijk. Maar wij zitten nu in een fase dat we moeten vechten en knokken voor elk punt. Zo snel mogelijk weg uit de onderste regionen. Hopelijk komt goed voetbal dan later."

Bron: B-Side Rats, Omroep Brabant

Advertentie
24 Reacties
0   0  
piet

goeie zaak lijkt me!!

0   0  
Peer11

Zou het kwartje dan eindelijk gevallen zijn? Idd vol erop klappen en vechten voor elke grasspriet, oftewel NOAD!

0   0  
frits

Zeer belangrijke pot! Hopelijk drie punten. Gudelj 'wilt' trouwens niets, hij 'wil' ;)

0   0  
Bredafun

gudelj zet zn tanden erin haha

0   0  
Ouwe zeur

Word weer een draak van een wedstrijd, ben wel benieuwd naar Matic als hij het maar uit z,n kop laat om Suk in te laten vallen en laten we inderdaad hopen dat hupperts een slechte dag heeft.

0   0  
Hans

Ik hoop idd dat ie Suk aan de kant laat en Kwakkie er in gooit op t middenveld.

0   0  
barry

en bodor voor vd weg

0   0  
Toontje

Danny hoort normaal ook in de basis te staan, technisch goede passeerbeweging, kan iemand passeren en behoorlijk schot. Volgende keer dan Hadouir weer i.p.v. Seuntjes, want die had beter geblesseerd kunnen blijven.

0   0  
H.K.

Gewoon 1 goal meer maken dan Roda. Dan komt alles goed.

0   0  
jeroenw

snap niet dat iedereen zo zeurt op seuntjes speel meestal gewoon goed! op een enkele wedstrijd naar.
maar wat wil je dit is zijn eerste seizoen als basisspeler van nac

0   0  
Bredafun

@jeroenw, als je instapt op dit niveau wordt er geacht dat je dit niveau ook aan kan, en presteer wat er van je verwacht wordt, en dat is al een tijdje weg bij seuntjes.

0   0  
Oldskool

Seuntjes is nu al bepalend voor NAC. Natuurlijk slaat dat nergens op als 1e jaar basisspeler, maar het is wel een feit. Er is geen middenvelder beter. Misschien Matic.

0   0  
BB

klopt helemaal Jeroenw

0   0  
oosterhout3

snap dat gezeur op seuntjes totaal niet, denk als je een teller op loslaat dat hij vaak het meeste loopt van alle middenvelders!! samen met hadouier de passes geven , af en toe zelf diep gaan(met wisselend succes overigens), dat hoort nu eenmaal in het spel van nac!

vorig seizoen ook al als vleugelspeler gebruikt we spelen nu gewoon een soort 4231 net nac en dat is zo verkeerd nog niet!

jelle
de roover drost buijs v/d weg
matic gillissen
verbeek seuntjens sarpong
poepon

0   0  
gerrit39

Nou nog f gillissen wieberen uit de basis.

0   0  
Jelle

Is lurling alweer fit om te spelen. Die kan toch ook de plek van hadoeir innemen

0   0  
oosterhout3

@gerrit39

heb jij een alternatief die verdedigend net zo sterk is dan, ja oke misschien kan gommeren ook op die positie voetballen maar voor nu is gillissen weer belangrijk naast matic gillissen werkt het meeste zooi op daarnaast staat matic om de rest op te ruimen en weer te bouwen aan nieuwe aanvallen.
al dat gedoe over de middenvelder seuntjes dit gillissen dat...

achja zullen wel echte nac spelers zijn denk altijd 100% geven de ene keer winnen ze van de bovensten en dan verliezen van de ondersten!
naar mijn inzicht nog 12 punten te halen dan is nac weer gegarandeert voor nog een jaar eredivisie, daarna mag onze trainer alle jonkies op gaan stellen om ervaring op te doen!!

0   0  
Bernard

Het is een hele rare competitie, zo als het er nu voor sta is er echt nog niks beslist, Ik weet ook niet of je aan 12 punten genoeg zou hebben . De ploegen onder ons blijven ook punten pakken. Waarvan ik ook zeker denk dat de ploegen onder ons beter zijn gaan voetballen. Ik denk dat deze competitie tot en met de laatste wedstrijd heel spannend blijf.

0   0  
Maarten

Waar is Adje?

0   0  
NaCCer

Het beste team moet spelen en dat is helaas nog steeds niet het geval , v d Weg is dramatisch zo zwak heb ik zelden meegemaakt, hoe gemakkelijk hij die v Eijden van NEC laat scoren was tenenkrommend , hij heeft totaal geen vat op zijn tegenstander, neemt posities niet over en denkt in balbezit alleen achteruit.
Kwakman zal de plek van Gillissen moeten gaan innemen als hij weer fit is, dan krijg je veel meer scorend vermogen terwijl je verdedigend niks inboet.
Sarpong moet plaats maken voor Verbeek, is dramatisch uit vorm, veel balverlies en geen oog voor zijn medespelers, er komt geen enkel voorzet van zijn kant.
Seuntjens moet gewoon doen waar hij goed in is voetballen en als we niet in balbezit zijn gewoon net als iedereen werken, je helemaal kapot werken.

0   0  
Zwampie

Het was tegen Roda uit wel de wedstrijd van seuntjes,wie weet heeft hij erop zitten wachten en schittert hij vanavond weer.
Ondanks dat hij genoeg kwaliteiten heeft,maakt hij er te weinig gebruik ervan,en moet zijn NOAD strijd nog wel un stapske hoger.
Vd weg krijgt vandaag een zware dobber maar kan zijn ongelijk tonen als hij hupperts uit de wedstrijd speelt,en hoe maakt niks,en hoeft hij de rest van de wedstrijd niks te doen.

Kwakman zal sowieso niet meedoen,maar vind dat gillissen toch voor een balans zorgt en men er niet bewust van is hoeveel werk hij verzet,type cocu die ook niet de status kreeg die hij verdiende

0   0  
NaCCer

@ Zwampie, dat Gillissen nu in de basis staat is terecht, maar als Kwakman terug is dan is het toch van een iets andere orde, en dan zullen alle " kenners" zeggen dat Kwakman moet spelen.
Denk dat we er voor de rest wel het zelfde over denken.

0   0  
Jos

Even voor de goede orde, gillissen is geblesseerd en zal vanavond niet spelen

0   0  
Chrisje

Goeie voetballer verbeek

Laad alle berichten na dit bericht in