Wij gaan niet opzij

Verbeek rekent op behoudend NAC

AZ-trainer Gertjan Verbeek verwacht dat zijn team morgen het spel zal moeten maken. NAC staat niet bepaald bekend om het aanvallende spel in uitwedstrijden, zo is ook de AZ-coach niet ontgaan. Verbeek: "Ik verwacht niet dat NAC hier met heel aanvallende intenties heen komt. Of het iets uitmaakt dat ze in de praktijk nagenoeg nergens meer om strijden? In theorie kunnen ze zich nog voor de play-offs kwalificeren. Daarnaast bedrijven we topsport. Ik denk dat de spelers van NAC echt wel hun best gaan doen voor de winstpremie. Misschien willen bepaalde jongens zich in de picture spelen voor een andere club of een contractverlenging bij NAC afdwingen. Ik hoop in ieder geval dat ze hier komen om er een leuke wedstrijd van te maken." Ach, een doodsaaie pot met de 0-1 in de 94e minuut vinden wij ook prima.

Bron: B-Side Rats, AZ

Vorig bericht
Programma jeugd 0 reacties
Advertentie
29 Reacties
0   0  
zwampie

laten we het erop houden dat de spelers minmaal voor de eer gaan,en tot het laatst blijven proberen om plek 8 toch nog te behalen

0   0  
Junior076

'Ik denk dat de spelers van NAC echt wel hun best gaan doen voor de winstpremie.'
Meneer Verbeek is duidelijk niet op de hoogte van de situatie..

Ik geloof overigens in een stunt. Geen idee waarom, maar dat zegt mijn gevoel; 1-2.

0   0  
Spionkop

Als we 3-0 achter komen gaan wij pas aanvallen.

0   0  
Hugo

0-1. Amoah. HUP NAC RED NAC

0   0  
scheppioni

Ik zou zeggen, 'REKEN daar maar niet op klapvee' ! 0-3 !

0   0  
Bredaholic

1-3 net als afgelopen weekend. stunten wordt het morgen! op mijn totoformulier staat een dikke vette 2 iig

0   0  
Benji

@Spionkop

En dan lopen we achter de feiten aan, en gaan de doelpunten achter jelle als een lopende band..

0   0  
Bram

Of gewoon met 1-0 voorkomen en dan lekker inzakken, gaat dit seizoen toch altijd goed!

0   0  
wim

Die behoudende tactiek van ons NAC in uitwedstrijden leidt tot niets!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gewoon brutaal het initiatief nemen. Als NAC dat doet, zouden de 3 punten weleens naar Breda kunnen gaan.

0   0  
pronac

Heeft nac toch niet zo slecht gedaan, 6-1. bij twente staat t al 4-0. Veder verwacht ik idd afwachtend Nac. Ben het met wim eens dat t tot nu toe wweinig heeft uitgehaald dit seizoen, dus miss maar eens veel meer druk naar voren zetten, al missen we daar nu wel ali voor. Maar denk dat neno met zijn loopvermogen dit ook moet kunnen.

0   0  
since1912

Hattrick Amoah, vertrekt dan lekker naar de woestijn. Win-win situatie; NAC 3 punten, en Amoah zijn salaris. Verder hoop ik toch op een leuke pot ww. takt in het uitvak met 30 andere pannekoeken dus das altijd leuk metzo weinig een heerlijk potje aanzien. We schreeuwen met z'n 30 en makkelijk boven die klappers uit zeg ik!!
Verder nog een vraagje;
Heeft er iemand een leuk groot spandoek voor morgen die we op de lege plekken kunnen doen??
En is er een rednac spandoek want anders maak ik die morgen ff dan kunnen we nog wat geld van regio zaan streek verwachten!!!

0   0  
Jo

Ik zeg 0-1 luizig doelpunt van invaller Idabdelhay ;-)

OT iemand werd ooit weggehoond toen hij zei dat Villareal met twee vingers in de neus kampioen in Nederland zou worden...

0   0  
Mul

Hugo! Het was een mooie avond voor het Nederlands voetbal! De top van Nederland werd afgedroogd door de subtob van B landen. Anyway, NAC deed het destijds dus zo slecht nog niet na de nederlaag bij villareal. Voorspelling az-NAC 4-0 gegroet vriend

0   0  
Hugo

MUL! Klasse vriend. Reaguren om 00.36. Toen lag ik al op een oor. Anyway, Het blijkt wel aan de uitslagen van gisteren dat NAC prima meekan met de internationale subtop. Vandaar ook de voorspelling van 0-1 door een intikkertje van Amoah. Succes op de zaak vandaag! HUP NAC!

0   0  
Hugo

Zie net trouwens dat Tonnie 'sixpack' een weekend tanken in het Oostenrijkse heeft aangeboden op de NAC-veiling. Dat moet het geboden bedrag van 1500 voor het tripje naar Rm in Polen toch doen verpulveren. HUP NAC

0   0  
n@©

Helemaal geen doodsaaie pot met 0-1 in de 94e minuut. Als we dan toch niet meer om de prijzen spelen, dan spelen we wel om het publiek te vermaken. D'r op knallen en RED NAC!!

0   0  
Mul

Hugo! Dat is een mooi gebaar van sixpack! Ik hoop alleen niet dat dat exclusief de rondjes is die je in de kroeg moet halen want dan gaat het snel! Is je geld zo op! Ton slokop! Ton sixpack! Red NAC hup NAC almanac

0   0  
braze

Ik hoop dat Ton Lokhoff terugkomt als trainer bij NAC.Die heeft intussen een schat aan ervaring en voetbalkennis had hij al.Zo,n vent hoort bij de club.

0   0  
buurman

De NAC spelers moeten zich realiseren dat ze iets extra's moeten laten zien in de huidige situatie. Dus 100 procent concentratie en inzet.

Normaal gesproken heeft az natuurlijk de beste papieren, maar met een NAC wat de beuk erin zet en een Amoah, Leo en Lurling voorin kan NAC iedere tegenstander pijn doen.
Ik hoop op een punt en bid voor 3 punten.

Gisteren bij twente kunnen zien het verschil tussen nationale en internationale top. En wat komt Theo Jannssen op internationaal niveau een pak snelheid tekort. Gisteren leek hij op een cafe voetballer die af en toe wel een bal op de mm kan wegleggen. Het was een grote afgang. Nationaal moet NAC, als ze alles goed organiseren, niet voor twente onderdoen. Wanbeleid heeft NAC op enorme achterstand gezet, volkomen onnodig.

0   0  
YB

Laat Kees Luijkx vanavond alsjeblieft ver weg blijven van de vrije trappen rond de 16. Dan kan het zomaar nog 's wat worden vanavond.

0   0  
Ton

Luijckx met kriebels in buik naar jeugdliefde AZ
Kees Luijckx keert vrijdagavond met zijn huidige club NAC Breda terug bij zijn jeugdliefde AZ. De Castricummer kijkt reikhalzend uit naar de ontmoeting in Alkmaar.


"Al voor de wedstrijd tegen De Graafschap dacht ik aan het treffen met AZ", zegt Luijckx op de website van de Alkmaarders. "De kriebel in mijn buik is zeker voelbaar. Als ik straks in de spelersbus van NAC over de A9 voorbij afslag Castricum rij, zal ik best wat kippenvel krijgen. Deze omgeving voelt toch als mijn echte thuis en AZ blijft mijn club."

Bij zijn huidige werk werkgever NAC is het op financieel gebied sappelen. Luijckx slaapt er echter niet minder om. "Als ik heel eerlijk ben, gaat het bij mij het ene oor in en het andere oor uit", zegt de middenvelder over de problemen. "Op een gegeven moment was er iedere week wel slecht nieuws. Ik kan er zelf niks aan veranderen."

"Toch is het soms lastig om stoïcijns te blijven", vervolgt hij. "Ik merk wel dat er bepaalde ergernissen in de spelersgroep ontstonden. Onze huidige plaats op de ranglijst kun je niet los zien van alle trammelant bij de club. Er waren weekenden bij dat de focus niet op voetbal lag."

Luijckx begrijpt de emoties die loskomen in de regio. Zelf zet hij zich daar vrij makkelijk overheen, doordat hij vorig in Sierra Leone echte ellende van dichtbij zag. "Dat draag ik nog elke dag met me mee. Ondanks alle problemen bij NAC gaat het leven hier gewoon door. Er wordt in Nederland veel geklaagd. Men zeurt over het weer, voetbal, werk en belastingen."

"Maar men mag blij zijn dat we hier over dat soort zaken zeuren. Mensen in Afrika kampen met levensbedreigende problemen. Hun leven kan door een muggenbeet zomaar over zijn. Daarom relativeer ik steeds meer en geniet ik vooral van het voetbal", besluit de 25-jarige voormalig jeugdinternational.

0   0  
buurman

Twee dingen over Kees:

- Niet verstandig om az zijn club te noemen nu op dit moment. Het klikt tussen NAC publiek en Kees niet echt tot heden. Ik vind dat hij bescheidener zou moeten voetballen, harder werken, meer de beuk erin en minder de spelverdeler uithangen. Ook niet alle vrije trappen opeisen.Dan is het mogelijk een waardevolle speler voor NAC. Het begint bij jezelf Kees....

- Over Afrika heeft hij groot gelijk, is diep triest als je ziet hoe die mensen lijden, toch dikwijls nog vrolijk zijn ook en altijd worden onderdrukt door lieden die uit zijn om altijd maar rijker te worden over de rug van een ander. Type risico investeerders ahum... de enkele goede uitgezonderd uiteraard.

0   0  
Johan

Domme uitspraak van Luijckx! Vanavond Gudelj opstellen ipv Luijckx.

0   0  
Dun Nakkenist

Kinderachtige reacties.
Boussaboun mag wel zeggen dat ie broodvoetballer is (en dus geen ene reet met NAC heeft alleen z'n salaris).

Als een Bredase speler bij een andere club zegt dat NAC zijn cluppie is en blijft is het een held en als Kees Luijckx dat over zijn club zegt ie verkeerd bezig ? Boter op je hoofd als je daar over gaat zeuren.
Kees komt nu eenmaal uit een plaats vlakbij Alkmaar, die jongen is van kinds af aan fan van AZ. Voor AZ spelen is voor die jongen net zo geweldig als voor iedere voetballer uit Breda en omgeving om voor NAC te spelen.

Laat die jongen lekker AZ zijn club noemen ipv op alle slakken zout te leggen.

0   0  
Mul

Ik krijg ook nog wel eens kriebels van een jeugdliefde.. :-) het is maar net wat je ermee doet. Vnvd vanaf de aftrap de beuk erin! Red hup NAC NAC

0   0  
buurman

Dun Nakkenist,

Je hebt daarin wel gelijk. Maar.......... Kees ligt nu niet bepaald goed bij het publiek. Heeft te maken met zijn stijl van spelen denk ik, hij hangt wat teveel de spelverdeler uit. Die capaciteiten heeft hij niet. Doet hij op het veld wat hij moet doen, hard werken, bikkelen, tackelen, dan is het voor NAC een waardevolle speler denk ik. Ik vind hem trouwens hautain over komen bij NAC, dat is gewoon niet goed.

Als je niet goed ligt bij het publiek, kun je uitspraken over je geliefde club beter even voor je houden.

0   0  
Dun Nakkenist

@buurman
Volgens mij heeft Kees voor zich zelf wekelijks hetzelfde doel als de rest van het elftal: winnen.

Gelul dat een speler niet goed ligt bij het publiek zegt misschien net zo veel (of meer) over het publiek.
Natuurlijk mag je je voorkeur hebben, maar als NACsupporter moet je gewoon de 11 spelers steunen die in het veld staan.
Niet zeuren over die wel en die niet. ;-)

0   0  
buurman

Dun Nakkenist,

Klopt, ik zal tijdens een wedstrijd geen enkele NAC speler afvallen; Kees niet , maar ook bv. Leo niet.

Natuurlijk wil Kees in principe winnen.

Maar de technische staf moet toch een hartig woordje met Kees gaan spreken.
In principe maakt Kees dezelfde fout als Leo, ik kom van een grote club dus...............
Kees is op het veld veel te arrogant aan het ballen. Hij heeft niet de potentie om spelmaker te zijn, hij moet bikkelen, tackelen etc. dus hard werken.
Dan is hij waardevol voor NAC en wordt gewaardeerd door de supporters. Met zijn manier van spelen roept hij de anti Kees stemming over hem af.

Leo heeft hetzelfde probleem, maar er is 1 groot verschil, Leo is in aanleg zeker wel een boven gemiddelde voetballer. Kees niet.
Let wel; bij Leo komt er dat veel te weinig uit. En dan krijg je eveneens een anti Leo stemming als Leo ook nog teveel lult.
Als Leo echter een paar wedstrijden aardig balt dan slaat die stemming direct om.

Kortom: Kees harder werken op het veld en Leo meer rendement.

Verder volledig met je eens, probeer spelers van de eigen ploeg tijdens een wedstrijd nooit te laten vallen, daar benadeel je de eigen ploeg mee.

Over Leo stonden overigens op De Rat enige tijd terug enkele schandelijk manipulerende redactionele stukjes. Die flauwe grappen dat hij naar Rusland zou gaan. En dat tot drie keer toe. Woest was ik. Ronduit walgelijk; probeerde ze stemming te creeren dat Leo schuld was aan het failliet van NAC.

Het failliet van NAC ligt toch echt aan mommers, v.d. hoeven, bas v. bavel en consorten. Maar daar durft men niets over te schrijven. Het is van God los dat deze lieden nog niet een euro hebben bijgedragen aan de aktie red Nac.

0   0  
Dun Nakkenist

@buurman
Weet je wat nu het lullige is ?
Als Amoah en Leonardo hadden gebracht wat Mommers (en velen met hem) hadden gehoopt dan waren we die 2 al lang kwijt geweest voor een vorstelijke transfersom.

Ik praat de gok van Mommers niet goed, maar Leonardo en bijvoorbeeld Amoah vanavond tegen AZ spelen zich niet echt in de kijker om weg te komen.

Laad alle berichten na dit bericht in