Wij gaan niet opzij

Vink vervangt Van Sichem

Pieter Vink is morgen de leidsman bij NAC-AZ. Hij vervangt Tom van Sichem, die geblesseerd is. De heren Brink en Lapar zijn de mannen met vlag. Karel van den Heuvel is de man met de bordjes.

Bron: B-Side Rats

Vorig bericht
Hellemons: gebruik maken van de ruimtes 34 reacties
Volgend bericht
Van den Brom: "Weten hoe NAC speelt" 26 reacties
Advertentie
8 Reacties
0   0  
Thomdepingelaar

Een kwal van een vent die Vink. Zal ons clubke wel weer een oor aan naaien..

0   0  
Gijs

We zitten op VINKENTOUW.

0   0  
scheppioni

Een zeer nare man, maar ons NAC mag het daar niet vanaf laten hangen, wat ik altijd tegen maat NaCCer zeg !

0   0  
wessel

Dat is toch die van dat gele lijstje in de scheidsrechter kleedkamer???

0   0  
witlof

Niet blij mee, Vink helpt AZ wel een handje

0   0  
viking

Nac zal boven zich zelf moeten uitstijgen met zo'n kwal als Vink.

0   0  
NaCCer

Van Sichem is een zeer correcte scheidsrechter, ik heb hem graag , ik vind die man zelfs eigenlijk een van de beteren met Van Boekel en Kuipers , alleen die twee krijg je één keer in de 4 jaar en daar staat tegenover dat je 5 keer per jaar Braamhaar krijgt en consorten , hoezo oneerlijk bij de KNVB ?
Vink heeft overigens nog nooit een wedstrijd van NAC consequent gefloten, strooit met kaarten, fluit de boel kapot en is altijd op de hand van de tegenpartij dat zal morgen naar ik vrees niet anders zijn, zal de Vink show wel weer worden.
Dus bij aanvang 1-0 voor AZ ga er alvast maar aan staan.

0   0  
Cor Taxi

Vink is blind:-)

Laad alle berichten na dit bericht in