Vreven is boos
In gesprek met BN/De Stem vertelt vreven dat zijn ogen open zijn gegaan. De coach die Jari Oosterwijk een kans gunde en daarom Cyriel Dessers op de bank hield is boos en niet te spreken over de mentaliteit van sommige spelers in het veld. De eerste helft was dramatisch, aldus Stijn Vreven.
Gisteren waren wij er stiekem vanuit gegaan dat Oosterwijk in de kleedkamer zou blijven toen Cyriel, nadat het voltallige uitvak zijn naam zong, mocht gaan warmlopen in de rust. Niets was minder waar, Vreven bracht naast Olivier Rommens met Dessers een extra spits. Thomas Agyepong en Ashley Smith-Brown moesten plaats maken voor het Belgische tweetal. "Ik vraag het niet meer lief. Ik ga het gewoon eisen. Wie het nu nog niet begrijpt, zal het voelen." vertelt Vreven tegen De Stem. Wij zijn erg benieuwd of dit automatisch betekent dat Smith-Brown en Agyepong moeten vrezen voor hun basisplaats. Na rust ging het al een stuk beter. Vreven: "Ik heb vandaag twee verschillende elftallen gezien. Het systeem is niet van belang, maar wel de manier waarop je de wedstrijd ingaat. Je moet het voor elkaar willen opbrengen. Wij zijn alleen beter dan de tegenstander als ook onze mentaliteit hetzelfde is als die van hun."Bron: B-Side Rats, BN De Stem
Plaats reactie
Maar helaas mag hij niks veranderen, want dat wil City niet. Vreven moet onder ogen zien dat het gewoon niet beter kan....
Ik ben positief aangelegd, maar na weken lang dit voetbal zien drink ik nu alleen nog azijn.
Stelletje slapers zijn het met Smulders als opperhoofd.
Welterusten
Hij gaat het gewoon eisen... nu al??
Kansloze bedoening voor de zoveelste keer gister op een redelijke 2e helft na, en dan nu al zogenaamd wakker worden? Lekker op tijd ook.
Een juiste opstelling zou ook wel helpen meneer Vreven. Smith Brown, Ajepingpong en Barker voegen helemaal niets toe. Dus waarom staan ze erin? En een middenveld met Garcia, El Allouchi en Verschueren mist ook gewoon power. En dat is al weken aan een stuk, zeker in uitwedstrijden.
Ik denk dat niet alleen Stijn Vreven boos is. Het valt me nog mee dat de supporters die naar De Vijverberg zijn geweest de heren vedettes niet hebben opgewacht bij het stadion want dat is wat ze op basis van de eerste helft verdienden.
Dessers doet niet alles goed maar hij, Verschueren, Brondeel en Meijers werken wel hard. Laat de rest van de selectie daar een voorbeeld aan nemen. Hopelijk staat Cyriel tegen Telstar weer in de basis. Misschien ook eens van systeem veranderen: 4-4-2 of 4-2-4. Maar alles begint bij passie en inzet. Tot vrijdag.
Snapte ook al niet waarom korte niet gewoon begon ipv die agyepong. Heb je helemaal niks aan aan die city huurlingen voorin.
Commentaar van Hans Kraay bij Fox was heel terecht, Vreeven speel gewoon 4-4-2, waarom haal je anders een extra spits.
Ik ben ook boos
Heb me gisteren kapotverveeld in het uitvak. In de eerste helft hebben we 45 minuten lang achter de Graafschap aangelopen en gekeken hoe zij aanval na aanval creeerden. Alleen Barker had in de 1e helft 2 leuke acties maar hij wordt verder ook niet geholpen door de rest.
Na rust was het iets beter, met 2 spitsen komt er automatisch meer druk naar voren omdat die verdediging dan wat onrustiger wordt en verder inzakt, neem toch aan dat Vreven dat ook gezien heeft. Verder begrijp ik niet waarom Agyepong speelt ipv Korte, die Agyepong bakt er niks van, komt nooit zn man voorbij en heeft 0 waarde voor de club.
Ben eigenlijk nu al klaar met Vreven, lult allemaal over passie en strijd maar daar zien we niks van terug, en daarbij zet hij de jongens met transferwaarde (Dessers, Sporkslede, Korte, Stans) op de bank voor jongens die niet beter of zelfs slechter zijn. Maar goed ik houd hoop dat Vreven het nu door heeft en dat het vanaf nu gaat veranderen, maar helaas is dat hopen tegen beter weten in.
P.S. Café was gezellig voor de wedstrijd, jammer dat Doetinchem zo ver rijden is
Een basiselftal met power klaarstomen voor de nacompetitie die ook opgewassen is tegen fysieke sterke elftallen. Met alle respect maar een middenveld met El Allouchi, García en Verschuren legt het af en dan nog aangevuld met vleugelspelers die geen voorzet kunnen geven en geen duel aangaan moet je niet langer met 4-3-3 willen voetballen met Barker en Agyepong
Brondeel
Verschueren back
N toko
Meijers'
Sporkslede
Nijholt
Stans
Haemhoudts
García
Oosterwijk of korte
Dessers
Ik ben WOEST! Due hele trainerswissel heeft niks opgebracht. Ja een hoop blabla in de eerste2/3 weken. Roeoen over NOAD, maar er niets van laten zien. Waar is zijn de antwoorden op de volgende vragen;
* Waarom geen 4-4-2?
* Wat is het plan om te promoveren?
* Wat is het plan als we dat niet doen?
* Heeft City geeist dat de huurlingen moeten spelen?
* Waarom moet Dessers plaatsnemen op de bank?
* Komt er voor het einde van het seizoen een forumavond waarbij trainer, TD en algemeen directeur aanwezig zullen zijn?
Ik ben benieuwd naar de antwoorden.
15-17-3 moet kunnen met onze brede selectie, en is een systeem waar de tegenstander niet aan gewend is!
Er is een remedie dit stelletje bakt er niks van wie je ook aanstel- als trainer.
Joost heb jij het niet in de gaten dat dat stelletje miskleunen niet doen wat gezegd word.
Wat moet je volgens jou dan doen,misschien heb jij ook nog goede adviezen voor de onderste 10 in de eredivisie en het peperdure psv.
Was de wissel Dijkhuizen Vreven nou zo'n goede. Nee dus. Vreven roept wat over passie en de supporters zijn tevreden. Wat hij presteert met NAC had Dijkhuizen echt niet slechter gedaan.
Ik zat al te wachten op zijn reactie. En deze zegt alles!!! De man die het een paar weken geleden het allemaal nog niet zo slecht vindt gaan, is nu ineens boos. Man wordt wakker, er is totaal geen verschil met een paar weken geleden als met alle voorgaande weken! Een trainer die alleen maar dingen zoals "Het systeem is niet van belang, maar wel de manier waarop je de wedstrijd ingaat" kan roepen, gaan het verschil niet maken. Met net zoals hij van zijn spelers verlangt, acteert hij langs de lijn. Druk doen en veel inzet langs de lijn, maar tactisch en technisch nog niets gezien van hem! Maar mijnheer de indiaan, het systeem is wel degelijk van belang. Sterker nog, dat is belangrijker dan de inzet in de eerste divisie. Daar speel je alleen maar tegen tegenstander die alles op inzet doen, en daarnaast lopen die spelers al wat langer mee in de eerste divisie als onze huurlingen. Dus ga je het zo altijd afleggen.
Tien minuten 1 op 1 met deze trainer, en je breekt hem tot zijn knieën af op al zijn uitspraken. Zie het echt niet in deze man. Smulders je faalt weer!!!!
Ik zie het nut van 4-4-2 nu ook in.
We kregen grote kansen.
Maar was Vreven ook boos als Dessers en Oosterwijk die twee hele grote kansen wel hadden benut???
Ben wel klaar met dat gezeik op SB.
Bij de 1-0 gaat de aanval over onze rechter kant. Daar staat hij helemaal niet.
En toch word hij weer aangewezen als (een van) de hoofdschuldigen.
Een dag na de zoveelste wanvertoning een enquete vanuit nac over energie leveranciers, wat denken ze wel niet daar
Na gister krijg ik toch steeds meer het gevoel dat die deal met city niet zo vrijblijvend is als NAC heeft gepresenteerd. Als keer op keer die jongens ongeïnspireerd in het veld staan, duels niet volop in klappen, en toch in de basis blijven staan, dan kan je mij niet wijsmaken dat een city speler dezelfde status heeft als een speler onder contract bij NAC. Ik denk dat NAC is open kaart moet gaan spelen hierover, want ik laat me niet meer seizoenen voor de gek houden.
Bijvoorbeeld, kan iemand mij uitleggen waarom Sporkslede (die het zeker niet zo slecht was als Smith-Brown in de eerste seizoenshelft en het aardig deed als back) opeens ernaast wordt gezet voor een Horsefield (die zeker niet meer laat zien)? Waarom mag een Smith-Brown keer op keer spelen die voetballend als city speler gewoon veel te weinig laat zien? Waarom niet een keer jeugd inpassen daar? Veel slechter kan het toch niet?
Ik denk dat er zeker wel instructies mee zijn gekomen en dat NAC moet voldoen aan x aantal minuten voor city spelers, en dat het anders NAC wel geld gaat kosten. Ben het spuugzat om dit aan te zien. Ben in die 14 jaar zelden met zoveel tegenzin naar het stadion gaan als in deze maanden. Je kan je totaal niet meer identificeren met dit team.
Ik zie liever 4 Bredase jongens in de basis die er vol in gaan en dat we 10e worden in de JL dan 6 van die Engelse jongens “die het even wel doen” hier bij NAC (en ook 8e staan in de JL).
Allemaal slap gelul. Er moet iets veranderen bij deze club. ONZE club. Want wij, de supporters, zijn zo'n beetje de enige personen die week in week uit alles geven voor de club. Ik snap niet dat je op deze manier je club elke week weer voorschut laat zetten door vaak ook nog een stelletje overgewaardeerde amateurs. Ze moeten hier eens heel goed naar zichzelf kijken, de directie, de spelers en een deel van de staf. En natuurlijk kun je niet alles op Vreven steken, hij is gewoon als trainer niet goed genoeg om een 'grote' club te kunnen trainen. En dat is een fout van onze directie die hem aangesteld heeft omdat hij het hardst kon schreeuwen. Pure onkunde van iedereen hier binnen de club. Schandalig. Daarnaast heb ik wel respect voor mannen als bijvoorbeeld onze Jelle, die elke week weer vol passie op dat trainingsveld staat, hij houdt van het spelletje en van deze club. Dat missen we bij veel zakkenvullers hier. Jammer. Ik mis ons NAC, want dit is niet meer waar NAC voor staat.
Wauw. Hij is boos. Nou nou, misschien is DAT wat hij nodig heeft om EINDELIJK gewoon 4-4-2 te gaan spelen. Een elftal dat zoveel problemen op het middenveld heeft, zo weinig rendement van de vleugels heeft én twee spitsen die elkaar in theorie prima aanvullen en dan TOCH dat belabberde 4-3-3 blijven spelen.
Het is godverdomme prietpraat van Vreven, dat het systeem er niet toe doet. Eerst kost het teveel tijd om eraan te wennen en nu is het niet van belang?
Ik hou er niet van, maar ik ben er klaar mee. Ongeschikt.
Ome Cor zegt er eens wat van. Hier verschijnen steeds meer reacties die bol staan van veronderstellingen en vervolgens zijn we pissed off vanwege die veronderstelling. Lekkere bezigheidstherapie. Ga lekker kantklossen.
er klopt iets niet bij die 3 afgekeurde doel punten van dessers let maar op bij telstar wordt er weer een van dessers afgekeurd eerst bij rkc dan bij fc dordrecht en gisteren bij de graafschap dat is toch raar
Hij is zelf met een kutopstelling begonnen. Verder kan Smith Brown gewoon echt niet meer helaas, die moet er echt uit. Oosterwijk ook. Dessers moet gewoon altijd spelen.
Minder punten behaald dan Dijkhuizen, en individueel wordt er niemand beter. Ik maak me zorgen.
We missen spelers met karakter. Die spelers van city hebben geen karakter die zien wel waar ze volgend jaar spelen.
hij is boos ?
het zal allemaal wel, ik snap er echt helemaal niks meer van hoor, hij bepaalt toch zelf hoe je aan een wedstrijd begint en wie je opstelt ???
en zo'n Barker die het allemaal geen ene ruk kan schelen hoor je hem niet over....
ga nou eens een keer vanaf het begin een wedstrijd in met de wil om te winnen en stel alleen de jongens op die er voor minstens 120% voor willen gaan !
toen Vreven kwam zei hij toch al dat hij keiharde eisen aan NOAD enz. zou stellen; nu bijna 3 maanden later zegt ie weer hetzelfde, na de zoveelste weggegeven wedstrijd
ziet ie dan op trainingen zelf niet wie er wel of niet gedreven te zijn om er vol voor te gaan !?
Is iedereen nu ook zo boos op zichzelf dat ze Dijkhuizen misschien wel voor niks hebben uitgejouwd en beledigd ?
Oh nee, de gemiddelde NACsupporter kijkt niet in een spiegel, daar is tie te lelijk voor.
NAC supporters roepen alleen maar wat er allemaal niet deugd en zoveel mensen zoveel meningen dus er deugd altijd wel iets niet. Heerlijk zaterdagmiddagje meej zun alle mokken op internet.
Hoeveel trainers hebben we al versleten ?
Hoeveel spelers hebben we al versleten?
Jaar in jaar uit
Het lijkt met het jaar erger te worden bij nac
Hoelang moeten we dit nog aan zien ?
Trainers maken het verschil niet en spelers ook niet
Wie gaat dat wel doen?
Mijn laatste SCC, volgend seizoen hier en daar een (op papier leuke) wedstrijd met een los kaartje. Ik kan dit gepruts niet meer aanzien, we hebben gewoon (enkele spelers daargelaten) een kneuzen selectie!
Zolang NAC niet open is over de MC deal staat NAC voor mij op een laag pitje, en dat doet veel zeer naar 40 trouwe jaren.
Waarom spelen we 4-3-3 ? Omdat we 2 buitenspelers van MC hebben die we anders nergens kwijt kunnen? Sinds de komst van Garcia (en Horsfield) spelen wekelijks de 5 spelers van MC, hier zijn afspraken over gemaakt dat kan niet anders! Jullie willen een topper, OK dan moet de rest ook elke week spelen. Die SB dat kan toch niet meer. Horsfield is echt niet beter dan Sporkslede, sterker nog Sporkslede was een van de weinige lichtpunten voor de winterstop!
Smulders met zijn praatjes hoor je ook niet meer. Binnen 5 jaar een stabiele club in de subtop van de Eredivisie. Na 2,5 jaar spelen we nog gewoon Jupiler! Spelers halen met het NAC DNA? Jonge spelers beter maken en voor geld transfereren? Wie dan? We moeten promoveren, anders gaan we naar de klote!! Wie gaat die man wegsturen?
Vreven, ga eerst bij jezelf te rade svp. Jij bepaalt de opstelling en de tactiek en jij bereidt ze voor. Het ontbreken van de wil om te winnen zit vooral bij de MC spelers; gisteren 5 . Jij stelt ze op terwijl je genoeg eigen spelers achter de hand hebt. Niemand begrijpt dat ; wij denken dan dat MC de opstelling bepaalt. Zoneen, dan snap jij het niet
Het is zo simpel:
Brondeel
Sporkslede-N'Toko-Meijers-Horsfield
Nijholt
Stans-Manu Garcia-Barker
Oosterwijk-Dessers
Opzouten met die huisstijl.
Punten pakken met ervaring op het middenveld, power voorin en snelheid op de backs en de vleugels
Voorlopig even geen Rommens, El Allouchi, Smith-Brown, Agyepong, O'Neill....
en we blijven maar met 2 vleugelspelers voetballen; die geen enkele fatsoenlijke voorzet geven.....
En als NAC toch nog stunt in de play-offs en weet te promoveren, dan kom je nog wel zeker?
Er moet heeeeel veel meer gebeuren willen ze mij uit het stadion krijgen.
United we stand!
Hoe kan het toch dat zowel Dijkhuizen als Vreven aan bijv. een Barker niet aangeleerd krijgen wanneer hij een keer diep moet gaan, die jongen heeft het voetbalinzicht van een 5 jarige. Dit zijn basisbeginselen van het voetbal als buitenspeler die elke randdebiel van FC Bal op het Dak nog bezit.
Wanneer krijgen we een keer een trainer die spelers op dit soort vlakken en keer beter gaat maken, gewoon simpel voetbal spelen met daarbij voldoende inzet. Zoveel is dat toch niet gevraagd?
4-2-2 en gvd zo snel mogelijk! Nee niet zo snel mogelijk, vrijdag!!!
Brondeel
Horsfield-n'toko-meijers-sporkslede
Verschueren
Stans-haemhouts/el allouchi
Garcia
Dessers-oosterwijk
Oosterwijk als diepe spits, dessers zwervend eromheen, garcia als aanvoer.
Hebben vrijdag heel wat goed te maken. Hup NAC
Wat denk je dat potentiele nieuwe spelers denken als NAC zich meldt tijdens de zomerstop? Daar ga ik niet naar toe, de spelers van MC worden voorgetrokken. Een speler als Stans heeft spijt als haren op zijn kop dat hij in de praatjes van Smulders is getrapt. Geen promotie: opzouten Smulders!
Fase van boosheid ben ik al even voorbij helaas!
Ik zit al in 2 fases erna, gelatenheid!
@Babosje.. Zo voelt het wel inderdaad.
Maar heeft bijvoorbeeld 15 minuten de G en de B-side leeglaten wel nut? Of een spandoek tegen hoe het nu gaat?
Aan de ene kant ben ik gelaten, maar aan de andere kant gaat het wel steeds slechter...
Mooi hoor zo'n 5 jarenplan, maar zal er geen plan B zijn?
Kijk de nacompetitie die spelen we wel, want die jong clubs die mogen daar niet aan mee doen. Maar wat dan? Dan speel je tegen een Volendam en een Oss dat tot op t bot gemotiveerd is om te promoveren!
Denk je serieus dat dat vreemdelingenlegioen er wakker van ligt als wij niet promoveren? Nee, kijk maar naar de reacties na de wedstrijd tegen Roda toen..
Hun verlaten t zinkende schip, maar wij zijn ratten! Proud of it!
Gewoon die huurlingen er naast blijven zetten,zijn we misschien snel van dat Manchester gebeuren verlost!
Hopelijk is hij ook boos op zichzelf door zijn keuze voor deze startopstelling.
Het passeren van Dessers ter faveure van Oosterwijk heeft er mede voor gezorgd dat dit het resultaat is.
Ik ben heel erg benieuwd naar de opstelling van as vrijdag, pas dan zie je of Vreven ook echt in de spiegel kan kijken.
Vooropgesteld, dit NAC komt kwalitatief veel te kort, daar kan Vreven helemaal niets aan doen, maar dan is het aan hem om ervoor te zorgen dat de weinige spelers die wel iets kunnen brengen optimaal kunnen presteren.
Ik heb de wedstrijd gister na nog geen half uur afgezet, het was om je kop tegen de muur kapot te slaan, zo slecht.
Maar wat lees ik nu Smith Brown gewisseld? Het werd verdomme tijd. Nooit meer erin aub. Net als Barker, die het geen bal interesseert, en Agyepong, die op alle vlakken minder is dan Korte. En daarmee bedoel ik niet dat Korte een hoogvlieger is.
Horsfield gewoon weer banken voor Sporkslede en Verschueren maar linksback, want dat kan ook echt niet meer op het middenveld.
Brondeel
Sporkslede Meijers Ntoko Verschueren
Stans Garcia Haemhouts
Korte Dessers Verbeek (of desnoods Sprangers of Brusselers)
Op die manier kun je met vrijwel alleen eigen spelers echt ergens aan gaan bouwen en nog enigszins verkopen dat het "tijd nodig heeft".
Daarnaast een elftal waar de supporters zich wel mee willen/kunnen identificeren.
Ome cor,
Daar hoef ik niet voor in de spiegel te kijken,onder dijkhuizen was het niks en zou het ook nooit niks zijn geworden. Die heeft ook lang genoeg de selectie onder zich gehad waarbij er niks beter werdt. Wil niet zeggen dat het nu hosanna is,maar dat weet je pas op moment als je een andere keuze maakt.
In ieder geval heb je iemand. Langs de lijn staan die zich er nog om druk kan maken,zelfs dat straalde dijkhuizen nog ineens uit.
Vreven moet het met een selectie doen die dijkhuizen samen met Smulders gemaakt heeft,dat ook Veven verkeerde keuzes maakt zal ik ook met je eens zijn als je dit zou vinden. Die gaat ook te lang door met de spelers van MC die veel te weinig brengen. García is de enige met toegevoegde waarde,verders geen van allen ook Barker niet.
Begin dan gewoon echt op 0 ,bouw opnieuw een team met eigen spelers die wel de juiste inzet hebben,en laat ze dan wellicht kwalitatief iets minder zijn als bv Barker,maar die rent ook maar alleen en heeft heel weinig bruikbare ballen afgegeven dit seizoen, net zoals Thomas.
2e helft was nog enigszins goed,scoor je de open kansen dan win je nog met 1-3,want als Dessers de eerste kans erin had geschopt had je over de graafschap heen gegaan,want die waren de 2e helft geen schim van hun goede 1e helft.
Ondanks dat Vreven aangeeft dat het systeem geen invloed heeft ,was kennelijk toch niet helemaal waar. Systemen zijn inderdaad niet bepalend,maar wel de juiste spelers,inzet en verdeling op het veld.
Afstappen van de 4-4-3 en gewoon met 4 middenvelders starten en 2 spitsen ,geef Dessers samen met Oosterwijk is een kans of met korte voorin. García en el allouchi met 2 bikkelaars/werkers op het middenveld en je hebt alles in je middenveld zitten.
Ome cor houd je muil toch eens joh....ben al chagrijnig genoeg van dat kut nac breda...
Arie
Je moet van dat 4-3-3 systeem af. Hier komen we al jaren op te kort en is het ook nog ineens meer van deze tijd.
Met 4 juiste middenvelders moet je je elftal gaan opbouwen,dan wordt je verdediging op tijd ondersteunt, net zoals je aanvallers en hebben die ook meer ruimte.
Als je nijholt García el allouchi(blijft een moeilijke naam,excuses voor het fluit schrijven) haemhouts/Verschueren als middenveld laat starten,heb je 2 werkers en 2 dirigenten die oog hebben voor steek ballen,vrije trappen kunnen nemen,en het spel kunnen verleggen .(Verschueren wordt op het middenveld toch verkeerd beoordeeld momenteel want werkt sowieso hard en knapt veel vuil werk van anderen op)
Verbeek in de voorhoede is ook niet meer van deze tijd,deze jongen had heel veel potentie maar heeft geen zelfreflectie waardoor hij met het jaar afzakt, een keer roepen dat zijn ogen geopend zijn en hij vind dat hij harder moet gaan werken heeft dus nog geen windeieren gelegd. Tevens houdt hij het spel tegenwoordig alleen maar o,en kapt terug naar achteren en komt nog maar zelden zijn man voorbij met zijn enige truc, jammer maar wel realiteit momenteel en hoop dat hij zich ooit herpakt,maar zou echt niet weten op basis van wat.
Kwam vandaag O'Neil tegen bij de jumbo op het Dokter Struyckenplein en heb daar ff een praatje mee staan te maken.
Hij heeft gisteren de wedstrijd ook gekeken thuis en zag tot zijn grote verbazing een heel anders NAC
( in zijn woorden ) without drive.
Hij gaf ook eerlijk toe dat Meijers een goede indruk achter laat in de verdediging samen met N'Toko en was blij dat Bart zijn plek heeft overgenomen
Betreffend van hoe nu verder met NAC ?
Ga verder op 4-4-2 of als je echt ''onhollands'' wilt spelen 3-5-2.
Zelf vind ik dat NAC ( al sinds de degradatie ) met 4-3-3 nooit echt een duidelijk strijdplan heeft gehad.
Ze vallen nooit echt aan of zetten druk wanneer het moet met 4-3-3 ( dat is hoe ik het beleef )
Je zag dat doormiddel van het hanteren van 4-4-2 vorig seizoen dat de taken duidelijker waren wat betreft het druk zetten op de tegenstander en hoe er aanvallen plaats moesten vinden
( Ars hield de bal bij zich zodat Unal in stelling kon worden gebracht etc etc )
Onder 4-3-3 ben ik bang dat we letterlijk doorsprokkelen todat we nog meerdere trainers hebben versleten.
Er moet een duidelijke speelwijzen komen en iedereen moet zijn taak krijgen en die uitvoeren !
De wens naar een trainer met een andere uitstraling kon ik begrijpen. Maar als deze selectie geen kwaliteitsinjectie krijgt kan geen enkele trainer er meer van maken dan plaats 7-8 in de juup.
Het wordt afwachten of we die nacompetitie wel halen, want tegen ploegen als vvv - jong ajax en cambuur komen we (veel) tekort.
Telstar zouden we moeten kunnen winnen, al ben ik niet verbaasd als we ook dan moeite zullen hebben te scoren. We speelden gisteren tegen een ploeg uit de onderste regionen. Ik wist op voorhand bijna zeker dat we tegen een strijdlustig de graafschap zouden verliezen. Ook mentaal trekt dit elftal het niet.
Ik zeg het eerlijk maar ik weet niet eens meer of ik de nacompetitie wel wil. Tegen ploegen als ADO en Excelsior zijn we, zeker uit, volslagen kansloos.Staan we door de landelijke aandacht nog meer voor lul.
Supporters, met alle respect, die denken dat we in een proces zitten dat nog wel goed komt , dromen. Volgend seizoen is precies dezelfde shit als er niets gebeurd.
Het volgen van de reacties hier zegt veel. Voor de graafschap nog het ene na het andere bericht dat Baker een toptalent is. Gisteren weer gezien dat deze jongen nog lang niet klaar is voor het eerste elftal. Ik irriteer me ook aan hem want ik krijg steevast de indruk dat een verliespartij hem geen kloten interesseert. Het is maar een voorbeeld, want buiten de keeper kun je haast iedereen noemen.
Ik hoop dat we als supporters de schouders er onder gaan zetten en dat we verder komen dan het georakel over 4-4-2 of 4-3-3. Steeds worden spelers genoemd ,die er niet instaan, de oplossing zouden zijn als ze er wel instaan. En staan ze er de week erop in dan is het weer precies andersom. Onbegrijpelijk dat mensen zo kortzichtig kunnen zijn, het probleem zit veel, veel, dieper. Dit elftal is gewoon een matig "plaats 7-8 juup ploegje." En volgend seizoen is het niks beter, we lopen hartstikke vast als er niets wordt gedaan.
Vreven moet een spiegel kopen. Het middenveld met 2 nummers 10 en ook nog eens 2 buitenspelers en een pure afmaker... Dan maakt het niet uit wie je opstelt of hoe hard ze lopen. Garcia, Allouchi, Barker, Oosterwijk en Ayepong zijn 5 spelers die uitsluitend aanvallend denken. Dat is prima, maar als je ze allemaal opstelt in een 4-3-3 dan moet je niet piepen dat graafschap steeds voor je neus staat.
Zeker niet als je weet dat 4 van de 5 graag een actie maken en de enige spits geen ballen vasthoudt. Dan weet je toch dat je overlopen wordt als een tegenstander zich niet ingraaft.
Na de wissels kwam er balans. Er zat echt geen speed in de thee hoor. Gewoon verloren op tactiek (1e helft).
Vreven moet gewoon lekker blijven, maar enige zelfkritiek lijkt me wel op zijn plaats.
NAC overtuigt al 3 jaar niet met 4-3-3
Geen druk vanaf het middenveld en geen goede vleugelspitsen.
Als Vreven niet met 4-4-2 gaat beginnen is zijn geloofwaardigheid verdwenen. De vraag die dan opkomt is helder: WAAROM NIET? Ik vind dat de supporters hier recht op hebben.
Jongens. Ik ben wel met de opstelling van Arie eens. Gewoon 4-3-3. En als we 4-4-2 doen dan niet Oosterwijk en dessers want dat zijn precies dezelfde types. Ik zou met een twee spitsen systeem altijd voor dessers en korte kiezen. Kan korte een beetje erom heen hangen.
Voor de rest gelijk die Smith brown eruit halen. Wat verschrikkelijk zeg
Heerlijke reactie ome cor!!
Ja dat is voetbal mensen, als Dessers en Oosterwijk gewoon hadden gescoord, wat had gemoeten, dan was het allemaal weer geweldig geweest.
En dat Vreven niet altijd weet wie hij moet opstellen komt gewoon omdat het allemaal zeer matige spelers zijn.
Helaas voor Stijn maakt hij de opstelling niet maar City ;)
Eigen spelers (kapitaal) zitten op de bank te verpieteren (haemhouts, stans, verbeek, korte, sporkslede) en de huurlingen spelen.
Triest triest en nog eens triest!
Weg met die city spelers inclusief Garcia
Ff over de deal met MC. 4 spelers moeten, ik herhaal, moeten per wedstrijd minstens 60 minuten voetballen, staat genoteerd.
Dan nogmaals, zolang er geen spitsentrainer aangesteld wordt, worden onze spitsen niet beter en kunnen wel blijven voetballen tot Pasen en Pinksteren op 1 dag vallen! Die jongens moeten nog een hoop leren in de spits, maar dat kan een trainer die verdediger is geweest simpelweg niet. Het is , al lijkt het er wel op, geen amateur club. Er moet zelfvertrouwen komen bij bij die gasten!
Ome cor, ouwehoer.
Jou spiegel zal al
Geklapt zijn zeker?!
Mijn ambitie bal om te gaan begint langzaam te klappen.
Niet alles uit de doeken doen is 1, maar ons voorliegen over de city deal is wat anders.
Laat maar lezen , dat er nergens speelt tijd geëist word.
Stijn weet vanaf gisteren dat hij eind van het seizoen moet vertrekken.
Daar kan je boos om worden ja!!
@leur west: Wat is je bron van deze bewering. Als dit waar is willen we hier best meer aandacht aan besteden. Maar alleen als het te checken is op waarheid.
@ leur west
Lul niet zo slap man over die city gasten.
SB speelt omdat er niemand anders is (de 2-0 gezien?? Dat was zelfs SB niet gebeurd)
Garcia speelt omdat ie de beste is.
Barker speelt omdat NAC 4-3-3 wil spelen en Verbeek sowieso geschorst is
Ageypong speelde omdat ie een paar keer aardig speelde (en Korte dramatisch) onder Vreven
Horsfield voor Sporkslede zou ik niet doen maar die Horsfield werkt zich wel 3 slagen in de rondte en daar houdt Vreven van.
Dit is dus niet opgelegd maar gewoon de keuze van de trainer.
Dat sommige het vertrek van García en Barker durven te eisen. We mogen City dankbaar zijn deze spelers kosteloos in leen te mogen nemen.
Wat zou overigens het alternatief zijn? Roepen is makkelijk. Als je nog een spaarpot voor NAC over heb roep dan nog maar eens.
Gisteren zat ik bij de pa van Dennis van Bergen. Hij geeft aan dat de club intern onherkenbaar is, en er binnen geen mensen maar lopen die buiten hun salaris in geen binding met de club hebben. Hij heeft gelijk En dan zeg Ik passanten.
Goetzee heeft nu lang genoeg de tijd gekregen maar krijgt het niet voor elkaar meer inkomsten te genereren dan clubs die op alle fronten kleiner zijn dan ons NAC.
IK zeg Goetzee voor Lokkof en Smulders voor Van hooydonk.
Goed gaat ook niet gebeuren. Vooral Pierre komt nooit meer terug!
Feit is dat het probleem bij de wortels ligt.
Ach jot. De club is stuk. Wie gaat ons redden??
Een ding weet ik wel.... je eigen spelers afzeiken helpt averechts.....
@ henktank
Heb je ook aan zijn pa gevraagd of Dennis ooo zo kritisch was op Mommers of pas toen hij zijn lekken zag opdrogen.
Overigens ben ik het wel voor een groot deel met je eens hoor.
Ach meneer is boos, nou die fase ben ik inmiddels voorbij.
Misschien dat ie een spiegel kan kopen, volgens mij is hij degene die steeds een opstelling maakt met mindere spelers in het veld dan er op de bank zitten.
Spelers die ons beter zouden kunnen maken laat ie gewoon verpieteren op bank!
zolang city de baas is over de speelminuten word het niks. het seizoen is naar de klote nu. speel met eigen jeugd en contract spelers. beide backs weten net dat een bal rond is. Barker is leuk voor op ballet. ik snap niet wat city ooit in die spelers zag die moeten ze geld bij geven om weg te krijgen
Laat ik voorop stellen dat ik baal dat NAC geen 3 punten heeft. En ja ik vind ook iets van opstelling. Maar al die betweters hier weer bah bah.......en maar op iedereen afgeven. Ik zeg 1 ding: sta op en pak zelf de verantwoordelijkheid......
Is Vreven boos? Ik ben pislink! Er zijn er binnen het elftal jongens die vinden dat ze een prima 2e helft hebben gespeeld. Daar zakt m'n broek van af. In die 'geweldige' 2e helft scoren we 1x en dat is niet genoeg voor 1 of 3 punten. Nou nou wat goed
Gewoon 90 minuten je best doen! Seizoen is al naar de klote dus eigen jongens eerst!! Meijers, Demon, Haemhouts, Sprangers noem ze maar op.
Altijd mooi om te zien dat spelers die niet spelen volgens de kenners alsmaar beter worden naarmate de resultaten slechter worden. Binnenkort is Stans de Nederlandse Messi en Haemhouts de wederopstanding van Iniesta.
Overigens heeft Vreeven gelijk als hij bedoelt dat de opstelling niet zo relevant is als de instelling niet goed is. Als je er met de pet naar gooit in een 4-4-2 opstelling of een 4-3-3 opstelling zal het resultaat hetzelfde zijn.
Oldskool snapt het helemaal. Stijn drol hoe kun je beginnen met 2 nummer 10 op het middenveld? Dan wordt je overlopen garcia en allouchi of haemhouts kan niet samen. Moet stans of later nijholt zijn.
En verschuren linksback met rechts sporkslede.
Dan wordt het wat. Stelletje blinde vinken. Oh ja en 4-4-2 met een de korte of barker op middenveld.
Wie dit niet ziet is gek...
@nachoreca1
Ga je huiliehuilie doen ?
@Henktank
IK zeg Goetzee voor Lokkof en Smulders voor Van hooydonk.
Waar in hemelsnaam baseer je dat op ? Los van dat de namen van de ex-spelers misschien wat moeilijk voor je zijn om goed te schrijven, dicht je hen ook kwaliteiten toe die ze nog nooit bewezen hebben te bezitten. Waarom in hemelsnaam ?
Omdat je liever een oud-NACspeler daar ziet dan de huidige namen ? Gaat het dan ineens wel goed ?
Verder is het aandoenlijk om te zien hoe hier door naïeve kindertjes geroepen wordt om spelers die nu op de bank zitten. Zodra ze immers in de basis staan zijn er weel anderen (of dezelfden) die roepen om het vertrek uit de basis van diezelfde spelers.
Het is toch alleen maar roepen om degene die niet spelen, ongeacht welke 11 er in de basis staan.
Dus er is nu een trainer die vind dat de tactiek niets uitmaakt en alleen maar bralt dat ze hard moeten werken??
Met deze uitspraken zou iedereen wel trainer kunnen worden!
Dit is zo triest dat het eigenlijk lachwekkend begint te worden...
Vreven nog niet op 1 klein tactisch ding kunnen betrappen.
Tweede helft ging beter omdat rommens op middenveld kwam want allouchi en garcia zijn 2 tienen. Die lieten het middenveld overlopen. Feitelijk was 2de helft 4-4-2.
Eerste helft was taktisch disaster, stijn.
@ ome cor... jij bent echt 1 van de weinigen hier die ik eens live zou willen ontmoeten. Een keer aanschouwen met wat voor betweterige arrogante kneus ik van doen heb. Huilie huilie...je.kijkt teveel sesamstraat.
In Juup heb je kerels nodig met hart voor hun club, helaas hebben we niet
Maar veel belangrijker nu al wordt Vreven uitgekotst door spelers hebben geen respect meer voor hem PUNT
Het was een verademing voor velen supporters maar vooral bankzitters.
Nieuwe kans
Nee helaas wederom geen goede keuze voor ons NAC
Bla bla bla
Nog een paar wedstrijden en dan is Dessers kapot gemaakt door zijn landgenoot
Hij moet hem vertrouwen geven in plaats van ......
Je kunt zeggen wat je wilt over het team dat is gedegradeert, maar ik denk serieus dat 80/90% van de selectie er echt wel mee zat/zit dat we zijn gedegradeert.
Of dat nu nog zo is weet ik niet. Maar dat toe doet er voor mij ook eigenlijk niet toe.
Wat speelt City 442 of 433
Ach ja neem toch weer scc volgend jaar
Toch een soort virus ons NAC
Vrijwel iedereen schreeuwde hier om het hardst dat er meer NOAD moest komen.
Vreven ,is 1 en al NOAD maar zonder enige voetbal visie komen we geen steek verder.
Hij zal snel uit een ander vaatje moeten tappen want alleen met dat geschreeuw gaan we het niet redden.
Maandag maar eens bij de beloften kijken hoe die andere gasten het doen.
Als je begint met Smith-Brown in de achterhoede, die duidelijk tekort komt al het hele seizoen, ook onder Dijkhuizen en hem dan toch steeds in de basis opstelt dan komen er toch vraagtekens.
Plaats daarbij Barker, Ageypong en El Allouchi, die geen enkel duel willen ((durven) aangaan, dan kom je verdedigend iedere wedstrijd in de problemen. Positieve uitzondering zijn Meijers en Vermeulen, die er wel voor gaan en elke wedstrijd beter worden. De tweede goal was een logisch gevolg van het veel aanvallender spel van Nac in de tweede helft en de risico's die werden genomen.Als je ziet met wat een inzet de Graafschap in de eerste helft speelde, en je ziet Nac zelfs in de thuiswedstrijden geen druk naar voren zetten, dan vraag ik me af wat ze op de training leren.
Moet zeggen dat ik in het begin van de competitie heel scepsis was over Brondeel, maar hij gaat me steeds meer bevallen.
Over 5 jaar lullen we nergens meer over. Stijn Vreven was in 2016-2017 de coach die het aandurfde om Bart Meijers op te stellen en Hans Smulders was de technische directeur die Bart voor vier jaar wist vast te leggen waarna Meijers in de winter van 2019 voor € 8 miljoen werd overgenomen door PSV en dat jaar ook laatste man bij oranje werd.
En toen schrok hij wakker he Dutchbird!
Smith-Brown is echt van een dramatisch niveau. Verder denk ik wel dat Vreven de juiste man is op het moment. Barker en vooral Garcia geven meerwaarde. De tweede helft was een prima 45 min, duels werden gewonnen, prima steekballen en met drie 150% reuzenkansen. Maak je die( het was moeilijker ze niet te maken) dan win je en heeft niemand het over die tragische eerste helft. En dat moet eruit. Knal er op vanaf minuut één en stop na het laatste fluitsignaal. Ik zie Rommens graag in het elftal, Verschueren groeit, Toko sterk. Maar moet meer power in.Hup NAC
hier moet wat aan gedaan worden dit kan zo niet langer wanneer worden de spelers eens wakker als het te laat is zeker we pikken dit niet meer
Nu krijg ik op mijn plaatsing 7 zielige duimpjes drukkers. Laat 1 ervan eens onderbouwen wat mis is aan volgende tekst, of steek die duim volgende keer bij je zelf waar de zon niet schijnt. Stel zielige niets zeggende duimendrukkers!!!
k zat al te wachten op zijn reactie. En deze zegt alles!!! De man die het een paar weken geleden het allemaal nog niet zo slecht vindt gaan, is nu ineens boos. Man wordt wakker, er is totaal geen verschil met een paar weken geleden als met alle voorgaande weken! Een trainer die alleen maar dingen zoals “Het systeem is niet van belang, maar wel de manier waarop je de wedstrijd ingaat” kan roepen, gaan het verschil niet maken. Met net zoals hij van zijn spelers verlangt, acteert hij langs de lijn. Druk doen en veel inzet langs de lijn, maar tactisch en technisch nog niets gezien van hem! Maar mijnheer de indiaan, het systeem is wel degelijk van belang. Sterker nog, dat is belangrijker dan de inzet in de eerste divisie. Daar speel je alleen maar tegen tegenstander die alles op inzet doen, en daarnaast lopen die spelers al wat langer mee in de eerste divisie als onze huurlingen. Dus ga je het zo altijd afleggen.
Tien minuten 1 op 1 met deze trainer, en je breekt hem tot zijn knieën af op al zijn uitspraken. Zie het echt niet in deze man. Smulders je faalt weer!!!!
4-4-2 vraagt tactisch en organisatorisch veel meer van deze beperkte spelersgroep. Iedereen roept om 4-4-2 in de hoop dat dat de verlossing is waar we zo op hopen. Komt vanuit hetzelfde gevoel dat jaarlijks om een nieuwe trainer roept. Kwalitatief is het gewoon cudt, Smulders moet aan de bak...of je nou Johan Cruijff of Dries Roelvink voor de groep hebt staan. Bestuur, wordt eens wakker...of beter, supporters wordt eens wakker!!
@nachoreca1
Wil jij een betweterige arrogante kneus zien ? Dan maak je toch gewoon een selfie, vent.
Heb alle reacties aandachtig gelezen. Deze zin springt er voor mij uit omdat het illustratief is voor de situatie waarin we zitten:
" Ageypong speelde omdat ie een paar keer aardig speelde (en Korte dramatisch) onder Vreven"
Inderdaad in dit NAC heb je een basis plaats als je enkele keren niet al te beroerd voetbalt.
Betreffende de MC deal, ik weet niet hoe het zit, maar ik ga mijn best doen daar meer over te weten te komen. Echter als je weet dat Bredase jongens als Seuntjens en Boere 60 km verderop het goed doen dan vraag je je wel af of deze deal niet averechts werkt.
Verder kan ik me echter niet aan de indruk onttrekken dat er iets aan de hand is en dat LeurNoord wellicht (deels) gelijk heeft. Buiten Garcia (en die moet ook nog effectiever worden) hebben de huidige gasten van MC toch geen enkele meerwaarde ? Je speelt er mee op plaats 7-8 in de juup ! Ik zie echt het nut van die hele deal niet.
Ik ben het ook eens dat een spitsentrainer (PvH komt nooit meer, die is tot op het bot beledigd indertijd) met Dessers aan de slag moet. Cyriel heeft zeker wel potentie.
De laatste opmerking die ik las, en het belangrijkste is vind ik:
"Ik zeg 1 ding: sta op en pak zelf de verantwoordelijkheid……"
Inderdaad liggen er mogelijkheden en ik ben er van overtuigd dat er investeerders zijn die met NAC supporters willen samenwerken. De discussie die op gang moet komen, en die een bepaalde stroming in beweging kan brengen, dient veel verder te gaan dan het geneuzel over 4-4-2 of 4-3-3, dat laatste gaat namelijk helemaal geen verschil maken.
Roept u maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........................
Je hebt gewoon veel te weinig kwaliteit wie je ook opsteld. Wat je moet doen ook al is het niet om aan te gluren. Een elftal weg zetten die zo min mogelijk weg geeft en hopen op kansen van mensen die een doelpunt kunnen maken. Wat vreven aan het doen is slaat nergens op en wijst op alles dat deze man totaal ongeschikt is. Vooral dat dessers verhaal kan je gewoon niet begrijpen en is pure onkunde. En ome cor hou aub met dat gelul van je. Het is het slechtste nac aller tijden met totaal geen aanknoop punten. Er staan 7 huurlingen in vrijdag hoe kansloos is dat. Volgend jaar heb je dus gewoon weer geeen elftal. Heb ook nog een verhaal gehoord over schilder dit weekeind waarom hij niet kwam. Het is binnen en buiten het veld bij nac een drama. Dus nogmaals haal die vrouw van je met die dikke reet voor de tv weg en kijk zonder nac bril aub
Het grootste probleem bij NAC is de directie!
Brondeel
Sporkslede (meijers misschien wel) ntoko Verschuren.
Nijholt stans García Verbeek mits 100% fit
dessers van Oosterwijk
Zo moet je gaan spelen en niet anders. Verschuren gewoon linksback kan idd geval een tegenstander moeijlijk maken en kan met een corner eeem goal maken. Verbeek mits fit is gewoon een klasse beter en meer rendement dan die 2 blinde paarden van city
In een 442 systeem met barker spelen.... is als brondeel als flankspeler wegzetten!!
In een 442 met 2redelijke spitsen met garcia erachter heb je 2lopers en een cvm nodig
Verschueren is onze enigste cvm met rommens...
De andere 2posities moeten dus gaan tussen....
Nijholt of haemouts(vlak bij de cvm) en stans(in de buurt van garcia)
Win de tweede ballen en ik weet zeker dat je 80%van de wedstrijden WINT!!
@buurman, we zullen onze stuk weer oppakken?
In deel 3van intervieuw met goetzee zegt ie iets over supportersaandelen&de c.r.
Het is belachelijk dat Bredase jongens als Ralf Seuntjens en Tom Boere niet bij NAC spelen!
Slecht werk van de directie.
Mensen die nou nog gaan beweren dat Ralf Seuntjens er niks van kan hebben echt een plaat voor hun kop.
Overigens eist vreven noad..... zet daar eens een goede technische assistent-trainer bij als lokhoff!
Pierre wil best terugkeren maar er zitten denk ik een aantal mensen in&rondom de club waarmee het nog steeds botst!!
Hoi Oosterhout3,
Mooi van jou (en buurman) dat jullie vooruit kunnen denken en het socios idee(goed geschreven...?) bij NAC naar voor willen schuiven, of voorstellen.
Alles wat de club maar een beetje uit het moeras zou kunnen trekken zou momenteel énorm welkom zijn.
Want laten we wel wezen, behalve ome cor en nog een klein clubje (slechtziende) positievelingen, ziet haast iedereen dat onze club tot aan de kruin in de modder zit.
En hoe kom je daar uit, alleen maar een vraag voor mij, die helaas bijna dagelijks voorbij komt, maar ik zou de oplossing absoluut niet weten..
Maar kun jij mij uitleggen hoe, waar en wanneer die v. Hooijdonk de laatste jaren heeft laten merken ook naar een beetje begaan te zijn geweest met zijn ooit "oude liefde" ....NAC?
Fred liep ook vaak " met hem weg", kent hem net als jij blijkbaar redelijk goed (ik niet) maar hij had al lang mogen proberen om zich als een (kleine...) verlosser op te stellen.
Of in ieder geval laten merken dat hij net als wij en nog wel een stuk of 14000 supporters enorm teleurgesteld zijn in het reien en zeilen van ons goeje ouwe EN AA CEE....
Henk nac krijgt 25 van die pleurisduimpjes omhoog omdat hij geen seizoen kaartje gaat kopen tjonge jonge wat een tilburgers zeg , van mij geen duimpje omhoog maar een dikke middelvinger recht in zijn porem .
Dat Sparta was vorig jaar verdiend gepromoveerd.
Ze staan nu met 1-0 voor tegen de kakkerlakken!
@van taaijland,
Ikzelf heb niet zo'n goede band met pierre gewoon omdat hij juist nooit iets heeft opgepakt voor nac(in ieder geval niet zichtbaar voor de 'buitenstaanders')
Maar het feit dat hij steeds vaker bij nac te vinden is(jij denkt dat ze o.a. in die klankboordgroep niet pierre hebben benadert?, anders lokhoff wel!)
Lees ook even
http://www.bndestem.nl/nac/crisis-bij-nac-structureel-de-verkeerde-keuzes-volgens-pierre-van-hooijdonk~a801a2ec/
(Sorry @bsr redactie voor de link, maar moest even voor een voorbeeld)????
P.s. als er niet gebeurt wat buurman zegt gaat het straks zo....
Buitenlander ziet club in de jupiler league met;
standaart 13.000 man op de tribune,
een groot stadion,
huur trainings accomodatie en ook grote achterland(belgie, zeeland etc!)
Allen te koop voor +-30/40 mil....
Dan de c.r. 'als de clubkleuren etc maar niet veranderen'.....
Reactie nieuwe eigenaar... 'oke, dan kunnen jullie nu kiezen... jullie laten gouden aandeel vallen of de club is failliet!'
Gevolg...club die we niet kennen, in clubkleuren rood wit en groen(ik noem maar wat)
Of, met 5.000 man in de 5e klasse!!
Laat je dan nu € wegleggen/investeren voor dat het geval is...
Goetzee zegt zelf al... ik weet niet of het goed komt met nac in de juup league over 5jaar....
Dus nu word je, als je positief probeert te blijven (maar de realiteit niet uit het oog verliest), neer gezet als 'slechtziend'.
VREEMD!
Aan al dat gezeik op deze site heeft ook niemand wat!
'Mooiste' van alles is nog dat er zelf feitelijke onjuistheden door ontstaan.
Word gelukkig al wel minder, maar gebeurt nog wel dedelijk.
Ik zal altijd postief (en realistisch) blijven.
Aan zeiken heeft namelijk (zoals ik al eerder zei) helemaal niemand wat!
Ook zal ik NAC nooit de rug toe keren.
Eens voor NAC, altijd voor NAC!
Je kunt je eigen nu maken of breken Vreven !!!
Ga je nu gewoon door met een labiel 4-3-3 met name in uitwedstrijden dan graaf je je eigen graf en mocht city hierin een vinger in de pap hebben, dan zeg ik schijt aan city, want je hebt namelijk twee spitsen die absoluut niet in een ene spits systeem kunnen acteren en je hebt lamlendig city jeugd die het wel allemaal best vind !!
Borduur voorlopig met de opstelling van de tweede helft voort en zorg dat eigen jeugd en kapitaal (Stans) is eerder een kans krijgt dan een lamme Barker of met name ASB !! Je hebt nu zelf je lot in handen !! HUP NAC !
Hoi NAC4EVER!.,
ook ik ben een optimist,hoewel je dat nu niet zou kunnen zeggen.
Maar hoe zie jij NAC nu als realist dan?
En op de korte dan wel lange termijn, want mijn optimisme is na vele verschrikkelikke jaren wel voorbij ja, en dat vind ik vertekte jammer....
Hou Oosterhout3,
Moelijke materie die voetbalwereld.
Masr wordt tijd dat iedereen echt wakker gaat worden.
Een trainer die zegt dat het systeem niet van belang is, kan ik niet serieus nemen. Zeker gezien de kwaliteiten van deze spelersgroep is het systeem van doorslaggevende betekenis. Het idee van:"we doen maar wat, als het maar met volle inzet is", getuigd niet echt van visie. Misschien is dit de lijfspreuk van ons management.
@3Hoefijzers
Het probleem is dat NAC al jarenlang visieloos is. Dan krijg je zakelijk en sportief wat we nu hebben. En als je blijft doen wat je doet, zul je houden wat je hebt. Een totale visieloze, ambitieloze, geldloze puinhoop.
Bestuurlijk zit het niet goed.De RvC zit te dicht bij de directie en rekent daardoor de directie niet af oop de resultaten van het gevoerde beleid.
De directie is kennelijk niet capabel om het belangrijkste product van NAC , en dat is nog altijd " VOETBAL ' te produceren
Onze trainer laat nu al zien dat hij het ook niet meer weet.
Wie maakt een eind aan dit wanbeleid?
@van "Taajlaand
Nou over de deal met Man City bijvoorbeeld.
Ik vind ook een groot gedeelte niet voldoen.
Garcia vind ik een van de weinige die iets toevoegd. Maar juist door dat soort spelers vind ik dat die deal niet de prullenbak in moet.
Hij moet wel verbeterd worden.
Ik zie bijvoorbeeld liever 1-2 die iets extra's hebben i.p.v. 5-6 die er niets van kunnen.
Maar men moet ook begrijpen dat NAC niet veel geld heeft en dus moeite heeft om kwaliteit te halen.
En dit is een beetje hoe ik veel dingen binnen NAC op dit moment zie. Er gaat veel fout (staan niet voor niets 8e in de JL).
Maar er gaan ook dingen goed. En daar moet op gebouwd worden.
Dat er ook dingen goed lijken er een aantal hier weleens te vergeten.
Wil nog wel kwijt dat ik het fijn vind dat je mij om uitleg vraagt. Dit geeft voor mij aan dat je wel echt het beste voor hebt met NAC.
Als je nog meer voorbeelden/uitleg wilt, dan wil ik die best geven.
Het is weerzinwekkend wat Justinnetje en die ongelikte beer van een Smulders er van gebakken hebben. Op de achtergrond geven zij Maaskantje de schuld van de mislukte City-deal. Smulders heeft een half jaar de tijd gehad om dit seizoen voor te bereiden en hij heeft het volledig verkloot. Deze meneer moet ons NAC spoorslags verlaten met zijn geblaat en regelrechte leugens.
@ Oosterhout3 (en buurman)
Jullie roepen al lang over supportersaandelen etc. Blijft het bij roepen of gaan jullie ook nog iets doen ofzo... ik ben de eerste die meedoet maar ben het roepen een beetje beu. Doe iets of hou je mond.
Of gaan we alleen horen "ik hoef zelf geen positie maar ik reken het wel door" en dat soort onzin.
Als je een grote broek aantrekt: make it happen
Mijn steun heb je. Maar ga eens vooraan staan dan.
De hier vaak uitgekotste Stipe Perica staat vanmiddag gewoon in de basis bij Udinese-Juve, 1-0.
Perica uitgekotst? Je ziet ze vliegen, Flieger..
De City deal is niet slecht en gewoon perfect met de droevige situatie waarin we zitten.
Het gaat om het geheel.
Als je gewoon zeven of acht goede en stabiele basisspelers hebt kun je de rest lekker invullen met grillige spelers als Barker en Garcia. Nu moeten die jongens het team op sleeptouw nemen omdat ze omgeven zijn met kinderen die het al lastig genoeg hebben met zichzelf.
Smulders heeft heel zwaar gefaald door de basis zo enorm zwak samen te stellen dat we nu dus wel afhankelijk zijn van de City huurlingen.
Er is namelijk geen vervanger voor Smith Brown, geen betere dan Garcia en zelfs Barker heeft geen concurrentie omdat deze geblesseerd zijn of als een natte krant invallen.
Dan kun je lullen over visie maar daarvan is geen sprake. Het enige waar sprake van is dat is een beperkt netwerk waardoor we nu met een kleuter elftal staan en ontevreden (meer dan een ton verdienende) senioren op de bank.
Echt, hoe verzinnen mensen het om Goetzee en Smulders de hand boven het hoofd te houden. 1.6 miljoen budget... Daar mogen alle clubs die boven ons staan (behalve Cambuur) van dromen.
Als het bij Feijenoord niet goed gaat, staan de supporters in de hal van het stadion, maar bij ons NAC.........
@ome cor
Ik baseer dat niet op behaalde prestaties, dat moge duidelijk zijn. Ik baseer mijn mening op het feit dat ik mensen aan het roer wil zien uit liefde voor de club..
Marjolijn heeft wel een punt. Ik zou het vreselijk vinden dat er bussen worden opgewacht en de politie / ME er aan te pas moeten komen.
Maar zo gezapig en stil als nu heb ik ook nog nooit meegemaakt.
Als ik heel eerlijk ben baart me dat nog meer zorgen.
Ik zou me dan ook oprecht kapot schamen als er komende vrijdag weer mensen het in hun hoofd halen om van links naar rechts te gaan en de polonaise in te zetten.
Dat heeft niets meer met NAC en de huidige prestaties te maken.
Bloed aan de paal en acties verdomme.
@Marjolijn
Dan hoop ik maar dat ze een grote hal hebben.
@ Marjolijn: wat is jouw punt? Ik sta best vaak in de hal van het stadion. Wil je de ramen eruit gooien daar? Deed ik vroeger aan de beatrixstraat. Zal ik je leren?
@ marjoleintje
En bij fnerd bleven ze op koers en hadden ze terecht SCHIJT aan het opgefokte groepje maar gingen ze door met saneren en bouwen en worden ze nu misschien kampioen. Juist door zich niets van die hal aan te trekken.
Maar laat ff weten als je stoer gaat doen!
@ Breda
Bij F'noord hebben ze verstand van voetbal, maar bij ons NAC komt het o.l.v. deze directie ZEKER niet meer goed! Met deze directie gaan we naar de kloten.
Marjolijn heeft zeker een punt.
Oldskool,
Volgens mij riep jijzelf als 1van de eerste(op derat te vinden vs peek(ook vorige week in de rat terug te lezen) op tot iets van een sociosmodel te komen(barca toen als voorbeeld)
Waar is daarvan terecht gekomen??
Ik denk overigens dat je vandaag de dag weer 3 van de 5 punten zo weer aan kan vragen(op sfeer&hooligans na dan)
Elke keer als wij met zo een reactie komen, reageren dezelfde mensen(stuk of 10/15) er positief op, terwijl altijd dezelfde zeggen... bekijk het... das niet de oplossing etc!
Ik denk dat iedereen graag naar nac gaat... maar als je een intervieuw leest waarin staat....
'ik weet niet of nac nog bestaat over 5 jaar in de jupiler league'
Dan gaat er bij mij een lichtje branden en denk ik in OPLOSSINGEN!!
Precies hetzelfde toen ik 2jaar terug nac aanschreef met een onderzoek van vertrokken sponsoren(opbrengsten 4maanden later 10tot 20 sponsoren tot einde dat seizoen! +-40 die ze in de zomer zouden terugbellen)....
Nac gaat mij aant hart!
Niets meer, niets minder!
Maargoed nac steunen, dat helpt, (doe ik volop in de thuiswedstrijden int stadion!) Dat zie je afgelopen jaren toch?!
Over 5 jaar bestaat ons NAC niet meer, denk ik.
Het bestuur kan het niet en de supporters zijn hun kloten kwijt....
Bij Feyenoord hadden ze Wim Jansen, daar gingen ze noodgedwongen over op de jeugd.
Onze jeugd komt er op dit moment niet aan te pas. Want laten we eerlijk zijn.. Grad Damen, El Allouchi (die denkt dat hij Iniesta is na 1 goede wedstrijd tegen Volendam) komen er nu ook achter dat ze heel matig zijn.
Feyenoord kon teren op de jeugd.
NAC moet teren op het slim binnenhalen van transfervrije spelers.
En daar heb je een netwerk voor nodig.
Goetzee wordt door de gehele voor voetbalwereld niet serieus genomen, bij ons is hij onomstreden. Wat een poppenkast.
Vrijdag tegen Telstar. Die spelen al 40 jaar in de eerste divisie. Voorbeeldclub voor NAC.
Maar toch zie ik kansen.
@ Oosterhout
Ik zeg toch ik je steun. Alleen "I ve been there" zeg maar. Je idialiseert de supportersinbreng.
Maar vooral: doe iets, anders zul je het nooit weten.
En verder beste Oosterhout.ging ik toen via derat vol de aanval in met een open brief waar Peek wel op moest reageren. 20 jaar geleden ofzo? Toen was NAC nog niet met tientallen miljoenen gestut zoals nu. Toen was de club nog eigendom en moest het bestuur directe verantwoordelijheid afleggen aan de supporters. (Vond ik). Nu is de club EIGENDOM van aandeelhouders.
De confrontatie met Mommers ben ik later ook aangegaan. Buurman was er bij betrokken net als een aantal andere ondertekenaars. Ik werd op het laatste moment gebeld of ik ook meedeed, maar toen ik bij het stadion aankwam voor het afgedwongen gesprek met Mommers en Van Bavel etc waren er een aantal ziek of ze moesten opeens werken. En wie kon bij dat gesprek het gevecht aan??? Juist ja. Niet erg want die klootzak had ik toen het stadion uit moeten schoppen. Maar wie doet het nu dan?
Nogmaals (en dat geldt voor iedereen hier, zeker voor die zwitserse bockworst): ga vooraan staan of hou je mond.
Jouw sponsoractie is een goed voorbeeld van een goede actie. Respect daarvoor. Ik weet dat jij iig iets echt doet/wil doen. Maar op een gegeven moment moet je ook dit doen of er over ophouden.
En als Marjolein de ramen er uit wil gooien (lang geleden voor mij...), prima. Maar doe dat dan gewoon ipv hier te lopen kakelen en de rest opstoken.
Het lijkt er toch wel op dat de supporters mietjes zijn geworden...
Dus over 4 jaar heeft NAC het definitief afgelegd tegen Willem 2. De Stillens lachen dan Breda vierkant uit : HELEMAAL, HELEMAAL NIKS IN.
BREDA!!
in iedere linie zit wel een zwakke schakel maar het grootste probleem is dat we geen buitenspelers hebben die een goal kunnen maken of beslissend kunnen zijn... je komt gewoon goals te kort !! En dat was vorig seizoen niet anders !!
Een trainer die elke wedstrijd zijn beste spits aan de kant houd, kan ik niet serieus nemen. Dat kun je een keer doen om een signaal af te geven, maar dan is het klaar. Daar word ik boos om.
houdt
Beste aandeelhouders:
Red ons NAC! Verkoop de aandelen aan Jan Willem van Dijk.
@Scarz, een niet scorende spits komt op de 2e plaats kerel.
Jan. Al meermaals een bieding geweest vanuit die hoek, naarmate de prestaties minder worden zal de prijs van de aandelen ook zakken. Eind van seizoen gaat hij een eenmalig, volgens JWVD zelf, niet te weigeren bod neerleggen... We zullen het zien
@oldskool,
Opstoken??
Of juist mensen erop duiden wat er met nac gebeurt als de jupiler wel de nabije toekomst van ons nac is?!
De eigenaren WILLEN niet meer investeren!
Sterker nog...
Nac maakt begroot jaarlijks €900.000,- VERLIES
Wie gaat dat opvangen dan??
De eigenaren blijkbaar niet!
Transfers?? Denk niet dat we elk seizoen €900.000 ophalen, ofwel??
Ofterwijl... alles waar o.a. jij je ook voor warm heb gemaakt.... VERLIEZEN WE ALLEMAAL.. ons goeie ouwe nac
Daarom wijs ik iedere keer weer op de alternatieve methode supporters-share.....
En blijkbaar ben ik niet alleen (samen met buurman) bezig, maar ook 1persoon van de clubraad!(zegt goetzee in deel 3 geloof ik)
Waarom zou ik voorop staan?!
Daar liggen mijn kwaliteiten niet, dus doe ik het ook niet!
Trouwens. Ik heb vandaag Cambuur tegen Achilles zitten te kijken.
Cambuur speelt met een plan.
De as is heilig bij het elftal van Slot en jewelste.
Alles wat over de vlanken gebeurd gaat weer terug in het midden zodat de aanval in die actie in stelling wordt gebracht.
Ik zeg niet dat NAC deze speelwijze moet hanteren , want dan mag je mij bestempelen als een zeikerd hoor mannen.
Hier wil alleen mee aangeven dat het zo zeker moet. Cambuur liep in het begin ook niet omdat het geen plan had over hoe je moet spelen.
Ik denk dat als NAC zijnde met de missende kracht ( in andere meningen kwaliteit ) dat je dat kan compenseren door een slim strijdplan
Neem als voorbeeld Rostov in de Russische premier league.
( I know , een heel ander niveau mannen ! )
De kwaliteit van de selectie werd gecamoufleerd door een zeer slim aanvalsplan door je tegenstander zo weinig mogelijk ruimte te geven om de bal zo goed mogelijk af te geven. Door dat druk je de tegenstander in de problemen en kan je door de kwalitatiefvolle uitspringers ( in ons geval Garcia , etc ) de bal snel verplaatsen en wat wij graag zien : AANVALLEEEEN !!!
Ik val hier echt niemand op af. Maar ik denk door wat tactiek te gebruiken veel gevaarlijker bent.
4-4-2 erbij pakken snap ik wel , want we gingen daardoor vorig seizoen zeker beter draaien.
@ Oosterhout
"Opstoken" was bedoeld voor Marjolein. Niet voor jou.
Maakt helaas niet zo veel uit wie je momenteel opstelt vrijwel iedere speler gaat zo regelrecht het moeras in.
Ik zie werkelijk geen speler zich ontwikkelen onder zowel Dijkhuizen als deze schreeuwerd.
Als je geen plan hebt ga je het nog zwaar krijgen om de nacompetitie te halen.
@Jan
Zeg....Ga je mond spoelen met water en zeep.
Jan Willem van Dijk...pffft
Ton sixpack moet terug komen!! Vreven is gewoon totaal ongeschikt en spoort nie
@jan JWvD heeft al vaker gelogen en bedrogen. Ik ken niemand in west Brabant die hem daarin verslaat.
@van Flieger je wordt wel erg vergeetachtig en gaat dingen door elkaar halen. Bij sommigen treden die verschijnselen al voor het zeventigste jaar op.
Als er druk is van MC t a v de opstelling
met medeweten van HS , die kan niet anders
en het resultaat die 0,0 is dan geef ik
Stijn GROOT GELIJK , MOVEN met
die mannen , nog sterker Stijn stapt zelf
op. Ik noem het flex spelers ,
denken en spelen alleen voor het geld
en hebben een air van , kijk eens ik kom
van MC .
beste Oosterhout 3,
Uiteraard gaan wij verder.
beste Oldskool,
Je kunt het niet allemaal weten van de laatste tijd maar ik ben al enige tijd met Oosterhout 3 bezig en veel is al uitgewerkt.
Maar wij denken dat er een stroming onder de supporters moet ontstaan zodat een grote groep supporters zegt ; YES. Bij dit soort processen moet eerst een goede discussie vooraf gaan. Ook kritiek is daarbij zeer belangrijk, daar leren we van, dat haalt de fouten en foutjes uit het plan de campagne.
Dat supportersaandelen haalbaar is weet ik zeker, maar het lukt nooit als er geen draagvlak onder de supporters is (vanwege bv. vooroordelen.)
En als we het doen moeten we inderdaad met een verhaal komen dat tot achter de komma klopt. Want het kan haalbaar zijn maar dat wil nog niet zeggen dat het zo maar lukt.
Verder wil ik niet dat supporters geld in een put zonder bodem stoppen, het moet een zeer transparant verhaal worden. En een democratische opzet.
Je begrijpt dat jij een belangrijke man bent om mee te doen. Graag dus dat je aansluit. ( En je weet dat ik niet het type bent die een grote broek aantrekt, heb ik een gruwelijke hekel aan, mijn drijfveer is dat ik geen zin heb jaren naar dit NAC te moeten kijken of nog erger dat er straks niks meer valt te kijken.)
Die aandelen moeten echt verkocht worden en rap! De ellende is straks helemaal niet meer te overzien. Jan willem van dijk zal het echt niet slechter doen dan nu hoor. Wat een tering bende op alle fronten.
Beste Buurman,(en Oosterhout3?),
Ik waardeer je (jullie?) iniatief/gedachtegang, echter zie ik nog veel beren op de weg om zoiets praktisch te implementeren. Zodra aandelen in handen komen van supporters zal dit waarschijnlijk een bundeling zijn van kleine bijdrages, laten we deze supporters voor het gemak deelaanhouders noemen. Hoe zie je het voor je om alle meningen van deze deelaanhouders te bundelen tot 1 stem? Je zal er namelijk naartoe moeten werken dat namens deze deelaanhouders 1 vertegenwoordiger wordt aangesteld, die namens de aandeelhouders deelneemt aan de aandeelhoudervergaderingen. Het lijkt mij vreselijk moeilijk om de verschillende inzichten (zie hier op BSR) te bundelen tot 1 democratisch standpunt.
Ook nu blijkt weer zoals het er uitziet dat de technische staf ook elkaar weer niet aanvult, staat Vreven er nu ook alweer alleen voor !! Dan heeft Fred dit toch ook weer goed gezien en is het met name in de top van NAC dat ook dit eens even tegen het licht aan wordt gehouden !
Met name elke keer dit verval terwijl NAC met tijd en weilen best laat zien te willen en kunnen voetballen, moet men daar eens een keer goed over nadenken !
NIks ten nadelen van king Robbie als voetballer, maar kijk maar eens bij de stabiele subtoppers, men vult elkaar aan in de staf !! En dit NAC is al een hele tijd nooit geen 90 minuten strijdvaardig en Vreven laat best meer zien dan zijn voorganger om te willen, maar wordt in mijn ogen ook weer niet perfect aangevuld !
HUP NAC, leer van je fouten en anders andere mensen met verstand van voetbal graag eens in de top van ons NAC !!
Met dit verval doelend op uitwedtstrijden, grote delen van de wedstrijd niet op zijn NAC's thuis willen geven !!
@Buurman, Oosterhout3, GOOGer en alle anderen die zich aangesproken voelen. Ik wil graag meedoen als er een goed plan ligt, zoals ik in mijn laatste bijdrage ook al aangaf (zie reactie 47 bij het interview met Oosterwijk).
Waar en wanneer kunnen we elkaar fysiek ontmoeten om te kijken of we inhoudelijk tot een realistisch,gedragen plan kunnen komen?
Van mij mag de redactie hier mijn e-mailadres aan jullie geven, zodat we echt met elkaar in contact kunnen komen.
Is ie nog steeds boos?
Ome Cor, ouwe brombeer, kom op vrijdagavond eens lekker een kijkje nemen in het stadion om al dat gepruts aan te zien, en neem voor de zekerheid een keer een bril mee. Want blijkbaar zie je het allemaal niet zo goed. Erger me dood aan elke reactie en vind het de moeite al niet meer om elke keer dat duimpje omlaag te geven. Verder vind ik het zonde en zielig wat er met ons NAC gebeurt. Meer heb ik er niet over te zeggen.
@buurman / Oosterhout3
Klinkt goed waar jullie mee bezig zijn. Ik ben zeker bereid om geld op te hoesten voor een supportersaandeel.
Als we nog wel jarenlang naar dit NAC moeten kijken, dan kunnen we tenminste wel met recht zeggen dat het óns NAC is. ;-)
Volgende keer is uit in Sittard tegen Fortuna.
Dat is echt een enge wedstrijd.
Dat stadion precies dezelfde als dat van ons NAC
Als we niet oppassen worden we straks Fortuna 2....
Die Hans Smulders hoor of zie je niet
Smullie 64
Het doet me pijn dat het zo slecht gaat met onze club....
Je hoopt al jaren dat het beter gaat, maar het word steeds slechter.
Ik had verwacht dat we binnen een jaar terug zouden komen waar we thuis horen in de eredivisie...
Maar het is nu weer een seizoen waar niks uit komt.
De nacompetitie is het enige mogelijkheid om te kunnen promoveren!
Anders word het weer een verloren seizoen...
Wat vreet ik me op.
Vvv bovenaan en 20 uit supporters mee????????????????????????
Potje vrij maken en proberen hoe moeijlijk het ook is Ron Jans te halen. Nac is en blijft een vele male grotere club dan Zwolle.
@ Buurman
Ik had graag iets gedaan buiten de huidige aandeelhouders (bv. stadion maar dat lijkt onmogelijk door de klote gemeente).
Als je supportersaandeel wil dat zul je zeker 100K moeten ophalen. Dat is wellicht mogelijk. Maar wat wil je dan?
Principieel zou je dan (met een stevige haircut) aandelen moeten kopen van de huidige aandeelhouders. Laten we zeggen dat je 200K aandelen koopt voor 100K cash.
Daar schiet NAC niets mee op, want geen euro gaat dan naar NAC zelf alleen de "schuld" wordt iets kleiner.
Vraag je de rest om te verwateren en investeer je dus 100K in de club dan heb je 100K zeggenschap en wordt de "schuld" van NAC aan de aandeelhouders niet kleiner...
Daarom zoek ik al een tijd naar andere constructies waarbij je als supporters eigendom koopt waar NAC blijvend profijt van heeft, maar los staat van de aandeelhouders.
Misschien zou de jeugdopleiding "verkocht" moeten worden aan de supporters. Met een eigen bestuur, P&L, sponsors etc. Scheelt NAC1 geld en Of zelf Horeca gaan uitbaten of Merchandising gaan opzetten. Maar ik geloof meer in het vanuit de supporters starten van iets dat kan groeien (met supporters) dan nu inleggen en een heel klein deel zeggenschap kopen.
Respect voor het denken oldskool.
Niet allen dom weg zeggen, nac kopen,maar echt goed doordacht.
Helaas heeft nac de horeca
Weg gedaan en tevens de merchandising.
Mede de reden dat macron niet wilde leveren.
Nac heeft werkelijk alles al verkocht, van stadion en velden tot noem het maar op.
Hoop gewoon zo, dat er maar 1 , max 2 aandeel houders komen/ blijven.
Minder meningen, minder haantjes gedrag.
Hopelijk meer rendement
kom op jongens dit kan niet zo langer het wordt tijd voor actie
De enige actie op zeer korte termijn vanuit supporters die zin heeft is vreeven steunen in zijn visie dat de meeste mc spelers niets toevoegen.
Waarschijnlijk gaat hij hiermee in tegen gemaakte afspraken en hangt de "de vuile was buiten" waarbij hij misschien weinig steun krijgt.
De supporters zijn het wel met hem eens dus steun hem en laat dat merken vrijdag door bv een spandoek te maken.
@ Karoline
Vreven stelt die spelers zelf op.
Stijn Vrevel
@oldskool
Weet jij dan zo zeker dat hier geen mc afspraken mee zijn....? M.a.w is vreeven wel vrij in zijn keuze?
Meer NAC-jeugd erin, spelers als Smith Brown eruit. Geen inzet, geen niveau, geen rendement. Liever vechters, zoals dn Kenny was, dan slappe hap.
@ Karoline
Ja. Geen trainer zou dat accepteren. Zeker Vreven niet.
Overigens is het van de meeste logisch dat ze spelen want de rest is niet beter en een trainer met een contract van 6 maanden kijkt echt niet naar dingen als "eigen spelers eerst". Die stelt gewoon op wie hij op dat moment het beste vindt.
@Oldskool:
Ik zou je op alternatieven in je redenering willen wijzen.
"Geen trainer zou dat accepteren. Zeker Vreven niet."
Tenzij hij bij zijn aanstelling er nog van overtuigd was dat de MC-spelers iets toevoegden. Dat het niets uitmaakte of hij ze wel of niet opstelde. Het is zelfs mogelijk dat Vreven wist van (spook-)afspraken en bewust dit risico op de koop toe nam, omdat hij graag (bij NAC of in NL) weer aan de slag wilde.
Het is natuurlijk ook mogelijk dat Vreven niets wist van (spook-)afspraken en daar pas later (nu?) achter is gekomen. Al is dat wel erg cynisch gedacht.
"Een trainer met een contract van 6 maanden kijkt echt niet naar dingen als “eigen spelers eerst”. Die stelt gewoon op wie hij op dat moment het beste vindt."
Precies. En wellicht is Vreven dus nu erg boos, omdat hij erachter is gekomen dat de (spook-)afspraak met MC zijn mogelijkheden beperkt. En dus ook ten koste gaat van zijn reputatie en trainerscarriere. Als dit klopt, gaat Vreven na dit seizoen gewoon uit eigen beweging weg.
Voor de volledigheid: ik weet niet of er afspraken zijn over een verplicht aantal MC-spelers (in combi met uren) dat iedere match moet spelen. Vandaar mijn omschrijving '(spook-)afspraak'. Wat ik wel weet, is dat dit soort huurconstructies in de regel wel degelijk gepaard gaat met boeteclausules. En dat geen club hier transparant over wil zijn. Dat maakt dit onderwerp buitengewoon kut, omdat het ruimte geeft voor speculatie en wantrouwen. Die negatieve sfeer kan NAC wat mij betreft missen als kiespijn. Tegelijkertijd: *als* er wel degelijk afspraken over de City-spelers zijn t.a.v. speeltijd, dan ondergraaft NAC dus nu het langetermijnbeleid dat het zegt na te streven met het opleiden van eigen jeugd/jonge spelers om die later met winst te verkopen. Ik snap in dit opzicht nog steeds niet waarom Horsefield de voorkeur boven contractspeler Sporkslede krijgt. En na twee wedstrijden Meijers zou ik zeggen: laat O'Neill lekker de bank warm houden, hij is een passant.
Als als als. Waar is de tijd gebleven dat ik nog onbezorgd van NAC kon genieten, ook al verloren ze regelmatig een pot? Net als Vreven ben ik ook boos. Vooral op mezelf, omdat die negativiteit rondom NAC nu ook vat op mij heeft gekregen.
@ signase
Dat hou je nooit droog. Het is ook echt niet zo. Ik ken veel mensen dicht bij het vuur zeg maar en dan was ik er achter gekomen. Er kan best een verwachting uitgesproken zijn, en iedereen zal het eens zijn dat er meer van was verwacht. Maar de rest is echt niet beter. Korte werkt hard maar is een zeer beperkte voetballer. Verbeek is geschorst. Eigen linksback is er niet. Garcia staat er terecht in. Dus alleen Horsfield/Sporkslede zou je over kunnen hebben, maar denk jij echt dat als Vreven voor Sporkslede kiest dat City dan boetes gaat opleggen? Sorry maar je ziet spoken.
Daarbij is Vreven een enorme paardenlul als ie dat zou accepteren en Dijkhuizen rancuneus genoeg om dat naar buiten te brengen.
wat is er nu ten goede verandert tegenover het vorige seizoen met marinus dijkhuizen en die spelers en nu met stijn vreven en deze spelers? helemaal niets we zijn nog verder achteruit gegaan....en zelfs nac onwaardig geworden met dit hele stelletje amateurs......echt heel triest
hahaha rinus, ik neem aan dat je dit cynisch bedoeld, onder Dijkhuizen leek het helemaal nergens op met dat anti voetbal ! Alleen nu in uitwedstrijden blijkt nog met tijden hetzelfde probleem, maar onder Stijn wordt wel meer gepoogd te voetballen om te winnen, zie je dit niet dan ben je niet blind, maar stekeblind !