Wel contact, nog geen overeenkomst Leonardo
NAC en Ajax hebben contact over een transfer van Leonardo naar de Amsterdammers, zo laat Willem Reijn ons vanaf zijn vakantieadres weten. Ajax ziet in Leonardo een potentiële versterking voor de rechterkant. Reijn: "Ik weet van contact, maar volgens mij is er geen overeenkomst." Zoals al enkele malen aangegeven, staat NAC niet per definitie onwelwillend tegenover een transfer van de Braziliaan. We wachten wederom vol spanning af.
Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
SPANNEND!!
Idd
Stel nou dat hij wel blijft ben ik bang geen blind,boukhari,duplan etc.
Maarja ik zeg 500.000+blind voor 1 jaar ( met optie tot koop )
en leo naar ajaks.
En dan duplan en bpukhari beiden voor 2 jaar halen.
HUP NAC!!
Hopen dat het OOK wat extra geld oplevert voor NAC. (minimaal 750k zou ik zeggen).. Ajax is wel echt voor hem gegaan blijkt uit het contact..
Verder 1 a 2 spelers.. Maar wel met optie tot koop.. anders leid je voor AJAX op..
Verder denk ik dat NAC wel al wat af kan lossen van de 3,1 aan schuld(ruim begroot)
Hoeveel was namelijk de afkoopsom voor Stewart? (???)
Wat heeft de vergoeding van Stam opgeleverd? (200k)
Terug in selectie van ruim 30 naar 22 (levert minimaal 1500k op).
Wegvallen van loon van Leo en Ernest (minimaal 700k per jaar)
Groei begroting met 500k
En dan zal volgend jaar de begroting nog eens toenemen na de uitbreiding van komende zomer.
Wel typisch dat een communicatiemanager bij NAC in dit soort tijden met vakantie gaat...
Mijn werkgever ziet mij al aankomen als ik in de meeste drukke periode van het jaar ff een paar weekje op vakantie ga. Bij NAC kan het allemaal.. Oh nee hij was de financiele man ;)... Ohhh die kan nu wel ff op vakantie toch, er hoeft financieel toch niets afgehandeld te worden met de start van het seizoen.
Ze hebben laptop en mobieltje mee op vakantie hoor.
Bij groot nieuws reizen ze effe terug.
wat een afwachtende houding weer van NAC snel overeenkomen en houdoe en bedankt.
wat een gespeculeer allemaal. Gewoon verkopen en rustig afwachten. transfer periode is tot eind augustus 2010.
Duplan kan niveau nac niet aan, bij rbc en sparta ook geen topper.
Blind is een verdediger of middenvelder, daar zijn er al genoeg van, rustig uitkijken naar een aanvaller, daar is al jaren behoefte aan.
ff off topic.
Wellicht wel ludiek om bij de eerste wedstrijd met een vlag te lopen "WE STAAN OP -1 !!" (ipv de vorige met we staan op 1). Op teletekst is idd de huidige stand weergegeven met ons NAC helemaal onderaan in de min. Toch wel een uniek beeld. Kan er nu wel om lachen maar dat zal aan het eind van de competitie wel vergaan als blijkt dat we juist dat ene puntje op wat voor manier dan ook hard nodig blijken te hebben.
Godver geen gezicht man op tt.819
tt.819 heeft een voordeel lager kunnen we niet zakken hahaha
den trouwens dat NAC echt niet veel gaat vragen zie hier bedragen voor bij komen REKEN daar maar niet op let maar op gaat voor een klein bedrag weg zodat NAC de begroting weer normaal heeft en het zal wel weer zo zijn dat ze geen uitlatingen doen over wat ajax NAC heeft betaald voor leo
Van mij mag het rond komen liever nog vandaag dan morgen. Alleen maar win situaties voor NAC,2 huurlingen en Duplan.Wordt de selectie ook weer breder.
@ NAcdeclub
Wat een gezeik over een communicatie manager die met vakantie is. Voor een communicatiemanager is elke tijd van het jaar de drukste tijd van het jaar want persberichten blijven komen. Hij zal toch een keertje even tot rust moeten/mogen komen. Ze hadden misschien een stand-in kunnen regelen, maar zulke wereldschokkende dingen gebeuren er nou ook weer niet in Breda.
Kan iemand mij uitleggen waar onze kommunikasiemenejer van moet uitrusten? Zoveel heeft ie niet gedaan...
Willem Reijn kan op zijn vakantie-adres wel een cursusje LOI gebruiken omtrent communicatie. Beter is via LOI een cursusje eigenwaarde. Dan weet hij dat hij ten zeerste niet capabel is voor zijn huidige functie.
Iedereen speelt gelijk en wij winnen, zou dat niet geweldig uniek zijn, zeg nooit nooit, tis wel ooit raarder gelopen in het voetbalwereldje ! En dan allemaal zingen : NIEMAND STAAT MET 2 BOVENAAN, BEHALVE WIJ, BEHALVE WIJ !
waar haal jij je drugs?
wat zit iedereen op een roze wolk te roepen dat als leo weggaat er ff 3 spelers voor terug komen.
ik denk dat we blij mogen zijn als er een aardige spits voor etrug komt.
kom eens van die wolk af.
het moet financieel eerst beter gaan en ik hoop dat van as dat ook inziet.
"volgens mij is er geen overeenkomst”.....typisch NAC waar niemand weet of en wat er is gecommuniceerd om maar te zwijgen van het op papier zetten van gemaakte afspraken en vergaderingen.
Wie heeft nu de leiding in handen inzake de transfers en wij is nu bezig met de onderhandelingen en welk mandaat heeft die meegekregen ?
Ik vind een aantal reacties nogal flauw. Er valt natuurlijk best wat aan te merken op de communicatie, maar ik waardeer het alleen maar dat iemand tijdens zijn vakantie even de tijd neemt.
Waarom zou Willem Reijn niet op vakantie mogen?
Wat zou het financieel en qua aankoop en selectie toch ene stuk handiger zijn als onze huisstijl 4-4-2 was...
Hoef je zowiezo voor Leo geen vervanger te hebben en kun je doorgaan met het zoeken van een targetman...
want die zoeken we toch al een aantal jaar? Amoah inAfrika, ziek zwak misselijk of geschorts en we hebben geen spits meer...
En met de huidige middenvelders in de selectie kunnen we een prima middenveld opstellen.. Gorter aanvallende middenvelder in een driehoek met de twee spitsen..
Lijkt me de beste (qua voetbal) en financieel aantrekkelijkste (als je alle spitsposities dubbel bezet hebt heb je er bij 4-4-2 maar 4 nodig in plaats van 6 bij een 4-3-3 en we zitten toch goed in de middenvelders) oplossing
iedereen blij! Ik wel tenminste!
Kurt Elshot WINNAAR MOST FASHIONABLE Player!!!
Gefeliciteerd Kurtje!!!!!!!!!!!!!!!!
nac moet zker daley blind halen ander krijg miscchien weer feher op die plaats nou daar wordt je niet vrolijk van en leonardo gewoon naar ajax dan ik zie liever blind dan leonardo bij nac
Offtopic:
Misschien een stomme vraag, maar wat is de rugnummerindeling van dit seizoen? Wie speelt met nummer 4?
VAKG DE GEKSTE
Ik neem aan Kees Luckijx
Tyrone Loran nummer 4
Ja indd loran met numm 4! De nieuwe pat zwaanswijk:p
Leo blijft. Verschil tussen vraag en aanbod te groot aldus v As.
Het spel is begonnen, geen overeenkomst, betekent bij NAC dat het vanmiddag bekend wordt dat Leo voor 3 jaar naar Ajax verkast, NAC krijgt een aardig bedrag en waarschijnlijk Bodul.
Leo blijft staat op voetbalzone.nl denk als ze misschien stekelenburg of een andere speler verkopen dat het als nog door gaat maar vrees dat dit weer net voor het sluiten van de transfer markt zal zijn. Jammer had graag wat geld en een leuke speler gezien. Ben wel blij dat nac niet zomaar accoord is gegaan met de eerste beste deal
het feestje lijkt niet door te gaan... Hup leo hup nac
Meer bekend?
Bodul, waar staat hij ergens?
Volgens BndeStem (NACblog) zijn de onderhandelingen gestaakt door NAC !
Leo lijkt vooralsnog te blijven dus.
Leo moet gewoon blijven! Of verkopen voor de hoofdprijs. Niks ruilen met 2 en 3 e rangs ajax spelers! Ja hij heeft een hoog salaris, dat is allang meegenomen in de begroting. En liever 1 iemand met een hoog salaris die boven iedereen uit stijgt dan 2 halve hanen, kost nezoveel. Bovendien als Leo het op zn heupen krijgt kan NAC flink geld verdienen, lekker in Breda laten dus! De bezeuinigingen voeren ze maar door in het management van NAC, daar lopen veel te veel mensen rond die allemaal mee profiteren. communicatiemanager, publieksmanager, commercieel manager, technisch manager. Combineer alles gewoon en loop een tandje harder. Dit is volstrekt belachelijk.
klasse, pootje stijf houden. Wanneer ze 'm graag willen komen ze wel over de brug! HUP NAC!
Met het eerste zeker mee eens.. Wel is het natuurlijk zo dat een echte goede commercieel manager jusit geld oplevert.. Dit geldt als het goed is voor iedere goed functionerende manager. Snijden in beleidsbepalers is goed als ze ondermaats presteren/ functies te combineren zijn..
Leonardo niet naar Ajax, ze bieden te weinig.
Goed van Jef Van As, gewoon poot stijf houden.
@hugo, hij staat in de spits, afgelopen seizoen, verhuurd aan SPARTA als ik het goed heb.
Te beperkt voor ajax goed voor NAC