Damcevski en Boateng trainen mee
De NAC-spelers zien vandaag twee nieuwe gezichten op de training. Naast Aleksandar Damcevski, die op proef is, traint ook Kingsley Boateng voor het eerst mee. Boateng wordt vandaag gekeurd. De transfer zal daarna vermoedelijk snel wereldkundig gemaakt worden. Benvenuto, Kingsley en Добредојдовте, Александар!
Bron: B-Side Rats, NAC
Plaats reactie
Kijk mooi nieuws en de volgende is Denswil ?
Iemand met een foto?
De Rijck
Welkom bij de mooiste club van Nederland.
Succes mannen!
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=218513
Pontenieep topspeler. Wilt in de eredivisie spelen
Let maar op.Dit weekend komt er nog wel wat bij.
Ik gok dat ze nog wel eens Boban Lazic uit de hoge hoed gaan trekken.
Foto op de Facebook van nac. Veel succes en gelijk aannemen, youtube laat ons zien dat het zeker jongens met potentie zijn
Luusje
foto staat evt op facebook nac
@Rbull Dat zou me inderdaad niks verbazen.
Weet iemand of Botteghin een doorverkoop clausule heeft? Ik verwacht dat die naar Rotterdam gaat.
Ik zou proberen Menno Koch (Jong PSV), Mike vd Hoorn of Denswil te huren.
Ik zou proberen zo min mogelijk te huren en creatief te investeren in groeipotentieel. Dit soort spelers kunnen dan een goeie zet zijn!
Die Lazic zou zeker niet verkeerd zijn. Denswil zou een geschenk zijn maar eerst zien dan geloven.
AC Milan heeft in de overeenkomst wel een terugkoop clausule opgenomen. Ben benieuwd naar de hoogte hiervan.
@Theo.Botteghin weet ik niet.Wat ik wel weet is dat Nac bij een transfer van Gudelj bij Az wel een clausule heeft.Die gaat Nac nog veel geld opleveren.
Off Topic-
Zou er bij een aantal nieuwe spelers nu een regeling zijn dat ze transfervrij weg mogen wanneer NAC degradeert? Dit was geloof ik zo bij Matic en vroeg me nu af of dit voor andere ook zo was zoals bijvoorbeeld Boateng.
Dat zou nog eens vervelend kunnen worden mocht je degraderen want dan is de investering ook weer voor niks geweest. Zat ik zomaar te denken, niet dat ik zeg dat ze gaan degraderen ik geloof best dat met wat er gehaald is en nog word gehaald goed gepresteerd kan worden, ik weet alleen niet zo zeker of onze trainer het beste er uit kan halen.
Ik hoop dat we geleerd hebben uit het verleden, met Boateng is het dan rond, maar Damcevski (wordt een mooie song ???) niet, dus hier wel aandacht aangeven of hij haalbaar is of niet, dus niet vier weken mee laten voetballen in de voorbereiding en dan uiteindelijk zeggen, hij is toch financieel niet haalbaar, dat is helemaal funest voor onze club NAC, ik heb daar het nodige vertrouwen wel in bij Rutjes !!! Ik spring voor NAC !
Kan maar op 1 manier denk ik dit seizoen BENG BENG, BOATENG BENG BENG BOATENG!!!!!
@scanderen boateng...... Die is heel erg origineel. We gaan toch geen Feyenoord na doen? Laten we met zijn allen nadenken op een echt originele Bredase manier van scanderen voor Kingsley.
Het is heel simpel bedacht, maar nog geen één speler wordt toegezongen op het deuntje van 'bier en tieten'. En dan ipv die woorden 'kingsley boateng'.
Dan krijg je dus zoiets als:
kingsley boateng jalalallalaaa kingsley boateng jaaalalalaa
Het beng beng, sloeg op een incident waarbij met een vuurwapen werd gedreigt. Vind ik nou niet echt toepasselijk voor de nieuwe aanwinst. Ik hou het zelf voorlopig bij het bescheiden " Forza Boateng"
Who needs Prince Boateng ? We've got the King(sley) !
Wat heeft dat in godsnaam met Feyenoord te maken wat ik zeg. En onze andere spelers dan dat is buiten Kenny van de weg lekker origineeL.
Ik denk als het hele stadion eerst BENG BENG roept en dan BOATENG dat dat echt mega vet is. Of de B-side BENG BENG en dan Vak-G BOATENG
Jou laatste zin zou een gaaf spandoek zijn om aan de tribunes te hangen!
Scanderen : dat beng beng komt uit de infantiele koker van de dekschrobbers. Het heeft alles met hun te maken. Al scandeert het hele stadion straks dat idiote gedoe. Je zal mij niet mee zien doen. Zeer ongepast en weinig origineel.
Ik denk dat scanderen todn nog niet geboren was 4eyes.
We horen niets meer van Perica, gaat de huur niet meer door?
Prima toch als mensen met ideeën komen om boateng toe te zingen, sta ook zeker open voor wat met pit. Niet weer zo'n jalalala gedoe t is geen carnaval .
Rbull waar staat dat dat ze een terugkoop optie hebben ?
Wat te denken van:
Who the f*ck is Prince Boateng (3x)
cause we do have the KING-sley
Tussen king en sley een (hele) kleine pauze, zodat je de woordgrap met prins en koning hoort, maar dat ze ook weten dat Kingsley Boateng wordt toegezongen.
Met dank aan 4Eyes uiteraard ;)
Pot 1 beker spakenburg-nac
pief paf boateng
Boateng basketballer?
Laat hem er eerst een in schieten.
als hij op de buitenpositie staat is 20 assists ook goed toch?? daarbij die damcevski dat wordt nog wat met verzinnen voor die naam
die van bier en tietuh vindt ik dan wel weer origineel voor boateng!!
hupnac!!
effe effe daar komt damechici
@chrisje dat begreep ik via de Italiaanse media. Daar werd dat ergens benoemd.
Simpel, hash coke en pillen deuntke van Tukkers
Aleks Damcevski
Jala lalala lalaaaa
Aleks Damcevski
Jala lalala lalaaaa
Aleks Damcevski
Jala lalala lalaaaa
Niemand komt voorbij Damcevski
ALS EEN BOOM BLIJFT IE ER STAAN
Ja ja jaaa
Etc.
Mafkees.Doe normaal man!:-)))
Hij is de Koning jaja de koning van Breda. ipv de bomber.
Of de 'milicic' variant. Boateng Boateng hee hee hee!!
Halen we gelijk de 'atmodikoro' variant van stal voor adje.
Ach, oude man Cor Taxi (jaahaa, pik, jij bent ouder dan ik. En dat rijmt), als je weet hoeveel van die nummertjes ik verzonnen heb die vervolgens eerst bij NAC en daarna Nederland (en soms verder) in gingen... heul veul. Sommigen ook gejat ja :-))
Ooit het "oh Henk ten Cate (you make me happy)", ook nog "er is maar 1 club in Brabant (niet Willem II, niet PSV)", het "Can you hear Feyenoord sing (noho, noho)" en zo nog wel een paar flauwe. Ik was de Dries Roelvink van NAC. Maar dan zonder haar.
Deze gaat serieus werken. Moet ie alleen even ingezet worden. Maar goed, Vader Abraham dacht ooit ook dat Sieneke het Eurovisie songfestival ging winnen. Dus wie ben ik?
De boom die blijft staan in de Damcevski tekst slaat uiteraard op het nu weer in Breda veel gebruikte tribunehitje "wij gaan niet opzij".
Damned, ik heb echt overal over nagedacht.
Oh, aanvullend: als uitvak-bezoeker bij NAC ken je het liedje vast beter als "vak vol mongolen" :-)))
@Cor, mafkees
Zijn er al cd's van?
@mafkees
Ik dacht altijd al wie is die mafkees met die gele glimmende slip. Nu weet ik het, mafkees.
Haal niet alle credits van liedjes naar je toe, de beste ontstaan spontaan en worden niet bedacht. Dicky neem je rotzooi mee! Was een hit jaren later voor elke passerende club gebruikt maar nooit meer als toen aan de beatrixstraat tegen PSV.
*zucht*
Alle credits voor Luusje. Vooral ook voor het begrijpen van de intentie. Heel knap.
Haha Mafkees.Ik geloof je:-) Kolere de tijd gaat hard man.Ik ben inderdaad al een ouwe lul van 53 jaar.Ik merk het nog niet in mijn kop,want ik blijf jong van geest(komt mede door die taxi:-).Maar ben veel rustiger geworden en veeeeeel minder agressief.Maar dat is dan ook het enige voordeel daarvan:-))
Pietje gaat het maken, Pietje gaat het doen.
Pietje, Pietje, Pietje, Pietje Saahaaman,
We worden kampioen! He!
*snif!*
Heb je zitten google op Cor Taxi ,Mafkees? Anders kan je nooit weten hoe oud ik ben boef:-))
@Kinderkaartje
Ja hilarisch was dat, want voetballen kon Pietje niet echt hahaha
Maar we stonden tenminste positief achter de spelers.
Ik denk dat NAC een beter team gaat krijgen dit jaar en als we dan ook nog een vol stadion hebben elke wedstrijd kan het nog eens een leuk seizoen worden
Wat dachten jullie van boateng hiep hoi boateng hiep hoi dan een paar klapjes en dan weer boateng hiep hoi hiep hoi en dan allemaal gaan staan en uit volle borst hiep hoi hiep hoi wat dacht je daar van scanderen ?
Klinkt goed Chrisje. Maar het moet denk ik iets heftiger.Zoals Naccee..naccee.. naccee......dus misschien Boatengggg ..Boatengggg..boatenggggg.
En dan met van die klappertjes net als bij AZ of misschien een trommel erbij
Dan maar een trommel Chrisje.Die klappertjes bij Az pffffff,Is bijna hetzelfde gevoel als dat je met je vriendin naar bed gaat met je stropdas om en je overhemd aan.
Of op het liedje ( bonanza ) tet der de tet der de tet der detet Kingsley Tet der de tet der de tet der detet boateng
Hahahahahahahahaha ik zit maar wat te kutten joh ik ben weer eens een paar biertjes te ver ik ben sarcastisch aant doen
He fijne gozer...haha Chrisje,Die jonge gasten kennen heel Bonanza niet man.
Beste Cor, googlen is niet nodig. Je lult genoeg op deze site ;-)
En verder wat kinderkaartje en ome cor zeggen. Waaraan ik wil toevoegen: "we zijn de homo's ja ja", wat uiteraard een mega hit is. Als je er yes yes van maakt rijmt het op Vites. Breed inzetbaar dus
Ouwe garde Cor ik ken M wel mijn vader was er dol op
Bonanza, werd luid voorgedragen door Pellis en Van Damme op de oude B-side.
"TATATADATATATATATATAAAAAAAA... kende gij dieje dikke vaan Boownaahaanzaa"
(C) Luusje uiteraard
I know Mafkees. Open mind he:-)
Ze kunnen het op youtube kijken ! Laat ze maar eens wat tekstjes er op los laten het kan een regelrechte klapper worden
Mafkees is het een leuk deuntje of niet ?
Haagse beemden 23.00 uur 20 graden en lekker in de tuin met een halve liter en een stuk ouwe kaas ...... Jet komt allemaal hoed met NAC harry
Geniet er maar van vriend.Ik gun het je.
Kut man ik was mijn gsm oplader kwijt joh ik he nu pas een nieuwe stond ik daar bij vv. oosterhout ik was chagerijnig want we hadden een afspraak he
Ik zie je vriend het ga je goed he
Sinterklaas wie kent hem nie sinterklaas sinterklaas en natuurlijk Damcevski....?
oops, dacht ik even hardop...
Komt goed Chrisje.Ik zie je in ieder geval tegen Excelsior jonguh.
Klinkt goed JohnFe.
JohnFe, dan zou ik eerdt even bij bepaalde clubjes en bevolkingsgroepen gaan vragen of ze dit niet al te kwetsend vinden. Voor je het weet sta je voor de rechter om je klassieke feestje te verantwoorden.
Stel dat Sinterklaas vindt dat Damcevski niet aan de eisen voldoet... dan rost de ME binnenkort het stadion leeg als je dat liedje in zet.
It is a snake, nooooo. It is a cobraaa, nooooooo. It is a boaaaaa, yes. It is boaaaatengggggg
@Mafkees
Arrgg, zie je, had ik niet zoals jij met alles rekening gehouden.:( lol.
Moguh
Welkom bij het vreemdelingenlegioen uit Breda ...
lol wordt tijd dat de nl-ers in actie komen, gewoon sinterklaas met alle zwarte pietuh(amoah, hooi, boateng, noem maar op) gewoon op zijn hollands verwelkomen!!
daar hoort ooit een keer een thuiswedstrijd met sinterklaas bij(hetzelfde als met carnaval overigens)!!
kan me de sint van het oude stadion nog goed herinneren!
ZIGGE ZAGGE ZIGGE ZAGGE
dan de reactie van de bside; NAC!!!
sarcastisme uit*
@jon wen der maar aan, zelfs nederlandse gewoontes worden zomaar weggedaan straks!!
hupnac!!
Kan het nou wel vragen he Chrisje.Is het bier uitgewerkt?Heb je gisteren met die kleine aap van je naar Calimero zitten kijken Chrisje.Hiep hiep hoi Calimero.Hiep hiep hoi Boateng???Hahaha.kom op man.
@Mafkees, Cor T.
Breng die rozen naar Alexsandar? Voor hij weg van ons gaat? nah, ik weet ook niet of dat het is...
Viva Alexsandria?
Alle duiven op de dam, Damcevski scoort ie wel, scoort ie nie…
En ik loop hier alleen door een te stille stad. Ik heb eigenlijk nog nooit genoeg bier gehad….(even tussendoor)
We kunnen gewoon dik plagiaat plegen en het koningslied aan hem opdragen? ( gewoon Alexander in Alexsandar veranderen, niemand die het merkt)
Nah, het valt niet mee een hit te schrijven voor de koffie.( en daarna ook niet)
Wat dacht je ervan om sinterklaas te vervangen voor aleksander?
dan krijg je gewoon:
aleksander, wie kent hem nie, aleksander aleksander aleksander damcevski!