Kwakman: "Geen problemen, maar geen klik"
Kees Kwakman verlaat NAC voor het Zuid-Afrikaanse Bidvest Wits. De aanvaller licht in gesprek met Omroep Brabant toe waarom hij de stap maakt. Kwakman wilde graag het avontuur aan: "Ik denk dat ik nog steeds een bruikbare speler voor NAC ben, maar je moet af en toe ook aan jezelf denken. Daar speelt bij dat ik ook graag het avontuur wilde. Als je dan niet honderd procent tevreden bent, dan is de keuze uiteindelijk niet moeilijk." Het liep dus niet helemaal tussen hem en Gudelj, maar dat moet volgens Kwakman ook niet overdreven worden: "Ik heb eigenlijk weinig problemen met de trainer of de technische staf gehad. Het is weleens dat er een klik niet is of dat er iets ontbreekt. Dat was een beetje het geval. Ik heb helemaal geen problemen met de trainer. Dat het niet helemaal een match was, mag duidelijk zijn. Soms loopt het niet zoals je van te voren had bedacht. Het doet wel een beetje pijn, want NAC is toch mijn club geworden in Nederland. Deze club zit in mijn hart. Maar goed, ik ga door de voordeur weg."
Bron: B-Side Rats, Omroep Brabant
Plaats reactie
Juiste woorden Succes Kwakman in Zuid-Afrika super avontuur.
Mooi zakelijk verwoord. Niet gaan schoppen.
Voetballerij is een klein wereldje, je komt elkaar toch allemaal weer tegen.
Bedankt Kees, veel succes in Zuid Afrika. Ik hoop dat je nog een mooi afscheid krijgt bij en van NAC.
Klasse Kees, bedankt en succes
Aanvaller?
tja tja...wel eens aan jezelf denken..vgm ben je al eerder weg geweest omdat je hoger op wou...maar goed, blijft een sympathieke kerel, netjes afgerond, iedereen in zijn waarde gelaten. Zo hoort het
Dat hebben we meer gehoord ..Gudelj en omgang.
Hij brengt het wel netjes en schopt niet om zich heen.Maar wat moet je nou in Zuid-Afrika? Kwaliteit voetbal is niet hoog. En wie zegt dat je je geld daar krijgt.Ik had lekker bij Nac gebleven Kees.Zwakman:-)
Mooi stukje text, als daar al waarde aan gehecht mag worden in de 'moderne voetballerij', maar vind het altijd jammer als er bij vertrek met modder naar elkaar gegooid wordt.
Kees was minder na zijn terugkeer mijns inziens, maar blijft sympathieke gast die volgens mij goed in een team rendeert.
Gaat op een normale manier weg, voor het avontuur zegt hij (hoewel NAC meestal in de avond uren speelt....), en zou het o.k. vinden als beide partijen een soort van afscheid willen regelen.
"NAC is tenslotte 'zijn' club geworden", maar ik hoop dat hij dat gevoel met Volendam ook zal hebben.
Het gaat je goed Kees, en bedankt nog voor de goals tegen P.S.V.!
Inderdaad netjes verwoord en eerlijk. Als ze dat nu allemaal en altijd doen. Hebben we zoiezo altijd al een +punt. Want dan hebben we te minste geen modder gevecht in de pers of op internet. En niet een extra stoor factor binnen onze club. Netjes kees succes
Die 'klik' met meerdere spelers is ook mijn grootste zorg als NAC supporter, maar laat me graag positief verrassen, enne met de eventuele aanwinsten, als het effe kan niet pas eind juli !!! NAC we follow
Bij HTC lagen de spelers ook altijd te zeuren over een klik, maar we draaide wel goed mee en het positiespel was nog nooit zo goed.
Spelers moeten eens niet zoveel praatjes hebben en zich onmisbaar maken door goed te presteren.
De reactie van kees is niks mis mee, maar dat is dan ook echt een uitzondering.
Kees verwoordt het zeer professioneel, maar dit is natuurlijk een heel slecht teken.
Weer een speler die weg is door de trainer....
Hup Gudelj, vul die plek maar op met een nieuwe vreemdeling.